vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

190 επισκέπτες, 7 χρήστες
Ελένη Π, dkostas, camber, Tem, ipomonias, I.P, ramon

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ασχοληθηκατε με επισκευασιμους ατμοποιητες?

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Mετά από 6 μήνες περίπου , τα γνωστά ξεκίνησα με kayfun..

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Εγώ κράτησα γερά στους εργοστασιακούς περίπου ένα χρόνο, μετά κι ακόμη Kayfun v3 mini και τώρα doggy, όπως όλοι  ;)

Αποσυνδεδεμένος sam4g

Μετά από 8 μήνες περίπου πήρα τον πρώτο μου ντριππερ κι από τότε εδώ κι ένα χρόνο δηλαδή μόνο ντριππερ

Αποσυνδεδεμένος bluegeorge

  • **
  • 214
  • Φύλο: Άντρας
  • There is no substitute for experience
Μετά από κάνα 6μηνο. Subtank mini. Πριν περίπου 3 χρόνια. Έκτοτε μόνο RTA. Τώρα έχω ακόμη τον mini (με τη νέα RBA), kayfun 5 κλώνο και Digiflavor Siren. Πέρασα και από UD Bellus.

Αποσυνδεδεμένος emere

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από 6 περίπου μήνες και η αλήθεια είναι ότι ούτε σαν απόδοση αλλά ούτε και σε οικονομία υπάρχει σύγκριση..

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Στον ενάμιση μήνα έκανα την μετάβαση απο τον cubis στον subtank,και όταν έβγαλα την πρώτη εργοστασιακή αντίσταση απο πάνω του και τοποθέτησα την rba βάση,απλά δεν υπήρχε γυρισμός..

Αποσυνδεδεμένος doctor_pan

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Γύρω στον ενάμιση μήνα, με quad flex survival kit και toptank mini.
Εν συνεχεία doggystyle και hadaly, περιμένω o-atty και exo rta και κάπου εκεί λέω να βάλω τελεία. Άνω! ;D

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Και άμα βάλεις σφύρα μου  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Ξεκίνησα με egow με καρτο που ανοίγαμε μεγαλύτερες τρύπες με ξυλοβιδες  .Και στο 1,5χρονο αγόρασα μεταχειρισμένο τον πρώτο μου επισκευάσιμο τον killer .Μετά Σοφία, καυφουν λάιτ ,v4,v5,και τώρα μεskyline

μετα απο ενα μηνα με τον kayfun lite plus :)

Αποσυνδεδεμένος makiskar

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
2 μηνες στον ατμο μπηκα στον τριτο και ηδη προχθες παρηγγειλα απο fasttech τον πρωτο μου επισκευασιμο τον σκυλο οπως τον αποκαλουμε εδω μεσα και περιμενω τωρα σε κανα μηνα να μου ρθει 
ακουω πολυ καλα λογια και νομιζω οτι θα μου ερθει κουτι ειδικα για την φουλ τσιγαρισια τζουρα που επιθυμω

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Καμμιά 15αρια μέρες με τον toptank mini (αν και αυτός παίζει ως επισκευάσιμος) αγόρασα μεταχειρισμένο τον phenomenon zest απλώς άλλα κόλπα...

Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από μια βδομάδα πήρα το doggy και κόλλησα με το ατμισμα 

Ενάμησι μήνα μετά ώς συστηματικός ατμιστής πήρα και εγώ Doggystyle και αναρωτιέμαι γιατί δεν το έκανα νωρίτερα.

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απο τον τρίτο μήνα με την RBA του egrip και στον έκτο με klp 5 pawns

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1448 171238 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:10
από Ελένη Π
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15159 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13895 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557364 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181845 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538621 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas