vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

223 επισκέπτες, 5 χρήστες
Mimhsdr, Tem, Blackwolf, Olga68, Jorge

Twitter

Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Σε κεντρικό κατάστημα της Χαλκίδας του έσκασε. Δε νομίζω να το φόρτιζε εκείνη την ώρα 8)
Όπως και να έχει ένα ηλεκτρονικό mod αν βραχυκυκλώσει στη χειρότερη περίπτωση θα πάρει φωτιά, δε θα σκάσει.
Το σκάσιμο προέρχεται από τη μπαταρία που σημαίνει ότι δε χρησιμοποιούσε κάποια ασφαλούς χημείας όπως Sony - LG - Samsung

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
(οσους ξερω με pico κανενας δεν εχει εξωτερικο φορτιστη)
Ε, όχι και κανένας...  ;D

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Σε κεντρική ψαροταβέρνα, έγινε το περιστατικό. Κατά τον πατέρα του, το πήρε στα χέρια για να...καπνίσει & έγινε κάτι σαν Κούγκι. Κάτι δεν κολλάει καλά...

https://www.eviazoom.gr/2019/08/sok-se-psarotaverna-tis-xalkidas.html

https://www.youtube.com/watch?time_continue=87&v=_PlNQMJxklM

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
από την μπαταρια του μοντ ειχε αφαιρεθεί το πλαστικο προστατευτικο καθως και η προστασια στον θετικο .

εκτόνωση εκανε  η μπαταρια , δεν εσκασε , λογο βραχυκυκλώματος

δεν πρεπει να ασχολούνται τετοια ατομα με το ΗΤ

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
χωρίς wrap και δαχτυλίδι προστασίας θετικού διάβασα και εγώ...
Αφού δεν είχε και βυζί η μπαταρία πάλι καλά (έχω δει 2 τέτοιους απο κοντά :yes: )

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Με τον θετικό πόλο από πάνω ??? ?

add:
Τρία ποδαράκια αλλά με στενό κύκλο στο κέντρο ποια μπαταρία έχει; 
30q & vtc6 είναι πιο πλατιά στο δίσκο του θετικού.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά το παλικάρι, απλά.......
κάτι δεν μου κάθετε σωστά στο video που είδα. Το pico ειναι ανέπαφο, η μπαταρία είναι ολόκληρη, ο ατμό δεν έχει πάθει ζημιά.Και όταν λέω ζημιά  έπρεπε εάν έκανε (μπαμ) δεν θα έμενε Χριστός, λογικα έκανε εκτόνωση η μπαταρία λόγο κακής χρήσης και κακής κατάστασης. 




Αποσυνδεδεμένος sakis37

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
δεν εκανε εκρηξη,φωτια πηρε η μπαταρια απο βραχυκυκλωμα.ο ατμο εχει αρπαξει δυπλα/πανω απο το καπακι της μπαταριας.
οπως και να εχει καποια μ@λ@κια θα ειχε προηγηθει,με σωστη χρηση δεν γινονται αυτα.

Αποσυνδεδεμένος Αποστολης

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ πετάνε τις μπαταρίες χύμα στις τσέπες με κέρματα και κλειδιά.

Αποσυνδεδεμένος karamonde

  • **
  • 243
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΡΗΞΗ ΣΟΚ ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ ΚΟΥΡΤΝΕΥ ΛΟΒ ΑΡΜΕΓΜΑΓΕΛΑΔΩΝ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Ρε φόρουμ ένα ρικρολ θέλω να κάνω μετά από 15 χρόνια και δε με αφήνεις...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 30, 2019, 10:42 από karamonde »


Εάν αρχίσουμε να ποστάρουμε και Μακελειό εδώ πέρα... ::)

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Συνφουρμιτη " rosenred " δεν καταλαβαινω το σχολιο σου. Τι εννοεις ?

Αν δεν καταλαβαίνεις το σχόλιό μου γιατί δεν ξέρεις τι είναι το Μακελειό, ποιος είναι ο Στέφανος Χίος και τι πρεσβεύει, ευχαρίστως να σου εξηγήσω.
Αν δεν καταλαβαίνεις το σχόλιό μου παρόλο που ξέρεις τα παραπάνω, τότε λυπάμαι, αλλά δεν έχει νόημα να σου εξηγήσω.

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Δεν θελω να μου εξηγησεις τιποτα. Και το μακελειο το ξερω και πολλα αλλα. Εγω παραθεσα τις 2 δημοσιευσεις για τα σχολια και την ουσια της χρησης του η/τ. Εκανα και σχολιο αλλωστε. Δεν εχω να πω κατι αλλο.  

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34559 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557002 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181610 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8829 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60463 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1542 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16714 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz