vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

416 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, Jorge, Mimhsdr, camber

Twitter

Κλώνοι του Kayfun V5

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #225 στις: Ιουνίου 29, 2016, 13:41 »
^^ +1

Πέσ' του ότι ετοιμάζουμε ομαδική να βάλουμε παραγγελία κατ' ευθείαν από αυτούς. Θέλουμε τιμή για 2 κομμάτια  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1:  :laugh1: 
:tongue_smilie: :tongue_smilie:   :))  :))  :)) 

Αποσυνδεδεμένος ambient

  • **
  • 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #226 στις: Ιουνίου 29, 2016, 13:56 »
μίλησα skype με κάποιον από SXK για το λογότυπο.
Ξέρεις ποιό είναι το site τους για απευθείας παραγγελίες; Μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει minimum παραγγελία;
Ευχαριστώ όσους παρέλαβαν και έγραψαν τα πρώτα τους σχόλια.Περιμένουμε εναγωνίως και εντυπώσεις χρήσης. Περιμένω 2 SXK από Fasttech και η αγωνία μου είναι στα κόκκινα. :confused1:

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #227 στις: Ιουνίου 29, 2016, 13:59 »
https://www.facebook.com/shenxingkang/
εδώ βρήκα το skype τους, τώρα για παραγγελίες μάλλον κανονίζεις από skype.

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 538
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #228 στις: Ιουνίου 29, 2016, 14:21 »
Αυτό είναι το site για παραγγελία,  αλλά δεν δέχεται paypal  ...
http://m.dhgate.com/
Και ο sxk
http://m.dhgate.com/product/2016-kayfun-v5-clone-sxk-high-quality-1-1/385901392.html#msviewed-3-9|null:01

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #229 στις: Ιουνίου 29, 2016, 14:41 »
Ευχαριστώ όσους παρέλαβαν και έγραψαν τα πρώτα τους σχόλια.Περιμένουμε εναγωνίως και εντυπώσεις χρήσης. Περιμένω 2 SXK από Fasttech και η αγωνία μου είναι στα κόκκινα. :confused1:

Εγώ τον έχω στήσει με 28AWG Kanthal A1- Cotton Bacon  στα 1,4Ω και πυροβολάει με Gandalf κανά 3ωρο τώρα. Βελούδινος, θυμίζει Phenomenon lite στην αίσθηση της τζούρας και στον τρόπο που αποδίδει την γεύση. Διαρροες ανύπαρκτες, σπειρώματα άψογα. Για μένα προσωπικά δεν χρειάζεται το MTL κιτ. Ναι είναι πιο αεράτος αλλά τον έχω ρυθμίσει εκεί που έχω ρυθμίσει και τον v3 mini και δεν έχω πρόβλημα. Αν αξίζει σε σχέση με τον v3 mini? Μόνο για τα 5ml. Δεν έιναι και κάτι πιο εξωπραγματικό από τον v3  mini. Απλά ο svoe έβαλε ρύθμιση αέρα με δαχτυλίδι και τον έκανε πιο μεγάλο. Δεν θα σκίσω και τις καλτσοδέτες μου. Μια χαρά είναι αλλά όχι τρελλή αναβάθμιση. Απλά μια ωραία προσθήκη στη συλλογή μου. Αν θα γίνει βασικός μου? Ναι από τη στιγμή που δεν έχω προβλήματα και η τζούρα του με ικανοποιεί. Αν θα πετάξω τον Mini v3 γι αυτόν? ΟΧΙ!!

Να μην ξεχάσω και το πιο βασικό για μένα που είμαι κάποιας ηλικίας και η πρεσβυωπία θερίζει μετά τα 40. Το deck είναι πιο μεγάλο και στήνεις στον μισό χρόνο από τον v3 mini. Αλλά αυτό αφορά μόνο τους ηλικιωμένους :tongue_smilie:

Αυτά από εμένα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 29, 2016, 14:52 από pugsang »

Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #230 στις: Ιουνίου 29, 2016, 16:23 »
μου ηρθε απο fast της SXK παρα πολυ καλος σε ολα οπως ο αντιστοιχος sxk v3 mini.
Η τζουρα ειναι πιο αερατη στην πιο μικρες τρυπες και αυτο με χαλασε λιγο ειναι λιγο πιο αερατος απο v3 mini.

που βρισκω το update για την ρυθμιση αερα παιδια?

λογκο δεν υπαρχει πουθενα παιδια.
την πατησαμε δεν ειναι sxk?

μολις δοκιμασα 3αρι τρυπανακι και μπαινει στην εισαγωγη αερα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 29, 2016, 16:49 από postfire »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #231 στις: Ιουνίου 29, 2016, 18:47 »
Ο δικός μου έφτασε Ελλάδα πιστεύω ότι την Παρασκευή θα τον έχω στα χέρια μου. Ας ατμίζει καλά το θέμα με το logo το ξεπέρασα δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #232 στις: Ιουνίου 29, 2016, 21:17 »
μου ηρθε απο fast της SXK παρα πολυ καλος σε ολα οπως ο αντιστοιχος sxk v3 mini. Η τζουρα ειναι πιο αερατη στην πιο μικρες τρυπες και αυτο με χαλασε λιγο ειναι λιγο πιο αερατος απο v3 mini. που βρισκω το update για την ρυθμιση αερα παιδια? λογκο δεν υπαρχει πουθενα παιδια. την πατησαμε δεν ειναι sxk? μολις δοκιμασα 3αρι τρυπανακι και μπαινει στην εισαγωγη αερα
Εγω το πηρα απο fabvape

Αποσυνδεδεμένος ambient

  • **
  • 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #233 στις: Ιουνίου 29, 2016, 21:44 »
μου ηρθε απο fast της SXK παρα πολυ καλος σε ολα οπως ο αντιστοιχος sxk v3 mini.
Η τζουρα ειναι πιο αερατη στην πιο μικρες τρυπες και αυτο με χαλασε λιγο ειναι λιγο πιο αερατος απο v3 mini.

που βρισκω το update για την ρυθμιση αερα παιδια?

λογκο δεν υπαρχει πουθενα παιδια.
την πατησαμε δεν ειναι sxk?

μολις δοκιμασα 3αρι τρυπανακι και μπαινει στην εισαγωγη αερα
Απ ότι έχω καταλάβει πρέπει να είναι ειδική παραγγελία της Fasttech στην SXK χωρίς logo. Αυτό που σκέφτομαι είναι πως βάζεις σημάδι για να ανοίξεις 2 στροφές την καμπάνα, αφού γεμίσεις με υγρό, από τη στιγμή που η καμπάνα δεν έχει το σήμα του SVOEMESTO με το οποίο όπως είδα σε διάφορα βίντεο υπολογίζεις τις 2 στροφές. Το MTL ΕΔΩ και ΕΔΩ. Από τη στιγμή που έχουν επιβεβαιώσει τουλάχιστον 2 κάτοχοι των SXK από Fasttech ότι η οπή του αέρα είναι στα 3mm μου έφυγε ένα άγχος αφού θέλω να βάλω το MTL kit μιας και είμαι της τσιγαρίσιας τύπου KL+. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες όλους τους συνατμιστές.

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #234 στις: Ιουνίου 29, 2016, 22:02 »
ρε παιδιά σας το είχα πει και πιο πριν σε άλλο μήνυμα έχετε φαγωθεί τα παραγγέλνει χωρίς λόγκο για να ρίξει την τιμή σε σχέση με τους ανταγωνιστές, εγώ που το ήξερα και ήθελα λόγκο το έβαλα από την 3fvape που το έχει σιγά για 3 δολάρια.

Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #235 στις: Ιουνίου 30, 2016, 01:05 »
Απ ότι έχω καταλάβει πρέπει να είναι ειδική παραγγελία της Fasttech στην SXK χωρίς logo. Αυτό που σκέφτομαι είναι πως βάζεις σημάδι για να ανοίξεις 2 στροφές την καμπάνα, αφού γεμίσεις με υγρό, από τη στιγμή που η καμπάνα δεν έχει το σήμα του SVOEMESTO με το οποίο όπως είδα σε διάφορα βίντεο υπολογίζεις τις 2 στροφές. Το MTL ΕΔΩ και ΕΔΩ. Από τη στιγμή που έχουν επιβεβαιώσει τουλάχιστον 2 κάτοχοι των SXK από Fasttech ότι η οπή του αέρα είναι στα 3mm μου έφυγε ένα άγχος αφού θέλω να βάλω το MTL kit μιας και είμαι της τσιγαρίσιας τύπου KL+. Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες όλους τους συνατμιστές.

αδερφε μου ειναι εκτος αποθεματος και δεν μπορω να τον ευχαριστηθω οπως τον v3 mini καθως ειμαι της τσιγαριασιας τζουρας.

καπου αλλου ελλαδα υπαρχει το κιτ διαθεσιμο?

Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #236 στις: Ιουνίου 30, 2016, 09:08 »
αν εχει παραλαβει καποιος απο 3fvape τον sxk μπορει να επιβεβαιωσει οτι εχει επανω τα logo???ευχαριστω

Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #237 στις: Ιουνίου 30, 2016, 10:00 »
αν εχει παραλαβει καποιος απο 3fvape τον sxk μπορει να επιβεβαιωσει οτι εχει επανω τα logo???ευχαριστω
Εχω σηκώσει photo ποιο πίσω το χει κομπλε.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mattheos

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #238 στις: Ιουνίου 30, 2016, 12:03 »
Μια- δυο ερωτησούλες σε όσους τον έχουν δοκιμάσει.
Σε συγκριση με τον Subtank Mini, ο Kayfun v5 (κλώνος) έχει πιο σφιχτή τζούρα;
Γευστικά είναι καλύτερος;
(Τον Subtank τον στήνω με kenthal A1 - 28gauce - 6 σπείρες ανοιχτές - 1,2Ohm)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 30, 2016, 13:20 από mattheos »

Απ: Κλώνοι του Kayfun V5
« Απάντηση #239 στις: Ιουνίου 30, 2016, 13:28 »
σημερα παρελαβα για ενα ξαδερφο τον sxk απο f.t.απο ποιοτητα κατασκευης πολυ καλος,στιβαρος,σπειρωματα βουτυρο.αρκετη λαδιλα και ηθελε πολυ καλο πλυσιμο.το μονο που με χαλαει ειναι οτι επειδη λειπει το logo δυσκολευομαι να γνωριζω ακριβως ποσες στροφες τον εχω ανοιξει.ισως αμα τον παιδεψω λιγο ακομα να βρω κανα κολπακι.απο χτυπημα αρκετα καλος.για αρωμα μην με ρωτατε γιατι κανω σκετη βαση.αυτα για αρχη.................σημαντικο επισης για εμενα ειναι οτι μεχρι τωρα δεν εχει διαρροες.ειναι νωρις ακομα αλλα αυτες ειναι οι πρωτες εντυπωσεις μου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 279096 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:56
από Xxristos
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207209 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64344 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3964 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15651 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias