vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, karasarinis, Mimhsdr, funes, camber, manoslykos

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2235 στις: Μαρτίου 11, 2012, 14:07 »
Αλλαγές που έκανα σε σχέση με αυτό http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3335.msg275715.html#msg275715
TUSCAN GARDEN : 3ml βάση 1 σταγόνες άρωμα,  :hmmm: πολύ περίεργο άρωμα έντονο και κάποιες φορές αποκρουστικό σαν γαρίφαλο, θα το δοκιμάσω με Dirty την επόμενη φορά να δω τι θα βγει  :confused1: :heat:
Άλλαξα ως εξής: 3ml βάση PVG + 3ml dirty 2 σταγόνες άρωμα, άλλαξε σημαντικά το άρωμα δεν είναι πλέων ξερό γαρίφαλο, τώρα είναι σαν αρωματικό τσιγάρο με άρωμα λουλουδιών  :thumpup: την επόμενη φορά θα βάλω μόνο dirty πιστεύω ότι θα είναι καλύτερο το αποτέλεσμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2236 στις: Μαρτίου 11, 2012, 14:13 »
Τι εννοείς ξεκόβει την τροφοδοσία;

Γνωστή Ιταλική εταιρεία έχει σταματήσει να τροφοδοτεί.

Αποσυνδεδεμένος takis_3d

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2237 στις: Μαρτίου 11, 2012, 14:54 »
Μολις ηθελα να το γραψω....εφτιαξα εχτες 10 μλ tabaco old havana (wera garden) kai επαθα την πλακα μου
Καταπληκτικο!!!!!!
Τωρα το αφησα να στρωσει γιατι ειμαι σιγουρος πως θα γινει ακομα καλυτερο :thumpup:

για εμένα το Old Havana είναι από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει μαζί με το black cherry, και η μίξη τους το ίδιο

Με την νέα παραγγελία που έκανα αγόρασα κ το Nutty Princess & Tabacco Capuccino, κ μπορώ να πω ότι και τα 2 μου άρεσαν αρκετά.....

καθένα από αυτά, ή μίξη αυτών με ικανοποιεί αρκετά αλλά για διάφορετικές ώρες τις μέρας.....

tobacco C, canadian maple, 2 apples....δεν τα μπορώ για κανέναν λόγο, αλλά γενικά εαν δεν πλερώσεις δεν μαθαίνεις, κ τα γούστα είναι υποκειμενικά, οπότε ότι κ να γραφτεί εδώ η προσωπική δοκιμή είναι η καλύτερη αξιολόγηση

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2238 στις: Μαρτίου 11, 2012, 14:55 »
τα ποιο πολλα αρωματα τους ειναι για πεταμα..... εχουνε μικροδιαφορες αλλα προς το χειροτερο.
καλος συνδιασμος ειναι FA αρωματα με βασεις δικες τους.
βεβαια ολα ειναι υποκειμενικα

Η γνώμη σου είναι σεβαστή και φυσικά είσαι ελεύθερη να τη λες. Φυσικά αυτό που λες, είναι το δικό σου γούστο.
Όμως δεν μας λες και δυό λόγια. Ποιά υγρά δοκίμασες? Με βάση την εγγραφή σου φαίνεσαι νέα στο η.τ., έχεις 35 λεπτά στο φόρουμ και ατμίζεις όπως γράφιες με ego-w που κάποιοι στο φόρουμ έχουν γράψει όχι και τα καλύτερα σπό πλευράς γεύσης για τον συγκεκριμένο ατμοποιητή. Μήπως κάτι, λέω μήπως κάτι άλλο συμβαίνει?
Η Inawera έχει πάρα πολλά υγρά. Εσύ τα δοκίμασες ΟΛΑ και δεν σου άρεσαν? Όλα ήταν ίδια με μικροδιαφορές? Δλδ πχ το tobacco και ο ανανάς είχαν την ίδια γεύση?
Σίγουρα είναι γούστα αυτά, αλλά όπως γράφεις και μάλιστα κατηγορείς αόριστα μια εταιρεία και αόριστα πάλι προτείνεις κάποια άλλη, εμένα τουλάχιστον με βάζει σε σκέψεις.
Φυσικά και η FA είναι μια από τις μεγάλες εταιρίες και φυσικά σε κάποιους αρέσει πχ το μήλο από FA, αε άλλους από INAWERA και σε άλλους από Atmoslab, γιατί ο καθένας έχει το γούστο του. Δικαιωμά σου να προτειμάς FA, αλλά κατηγορείς μιά εξίσου μεγάλη εταιρία χωρίς ουσιαστικά να μας λες τους λόγους.
Μήπως θα ήθελες να μας πεις την άποψή σου λίγο πιό συγκεκριμένα?  :)

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2239 στις: Μαρτίου 11, 2012, 15:56 »
Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει τη συνταγή μου, Prophiteról
Συστήνεται μετά το φαγητό για επιδόρπιο  :))


Σε 10ml βάσης ρίχνουμε τα εξής αρώματα από Inawera:

Espresso    1 σταγόνα
Brandy        2 σταγόνες
Vanila         3 σταγόνες
Chocolate   6 σταγόνες

Αφήνουμε το μείγμα σε σκιερό μέρος για 1-3 μέρες για να δέσουν τα αρώματα.

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2240 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:04 »
Αν θες βάλε τη συνταγή σου στις συνταγές
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6318.240.html

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2241 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:05 »
Το θέμα λέει για ATMOS LAB, εγώ χρησιμοποιώ της Inawera

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2242 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:08 »
Σορρυ, έχεις δίκιο.
Εδώ ειναι το σωστό
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1394.120.html

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2243 στις: Μαρτίου 11, 2012, 16:38 »
Και περιμενεις να σταξεις 100 σταγονες???
Λιγο ταλαιπωρια δεν ειναι;
και που να χάσεις και το μέτρημα στην πορεία....  ;D

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2244 στις: Μαρτίου 11, 2012, 17:19 »
Μολις ηθελα να το γραψω....εφτιαξα εχτες 10 μλ tabaco old havana (wera garden) kai επαθα την πλακα μου
Καταπληκτικο!!!!!!
Τωρα το αφησα να στρωσει γιατι ειμαι σιγουρος πως θα γινει ακομα καλυτερο :thumpup:
Σου φέρνει γεύση από πούρο έτσι βαριά γεύση ή σου θυμίζει κάτι άλλο???????????????????

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2245 στις: Μαρτίου 11, 2012, 19:15 »
Σου φέρνει γεύση από πούρο έτσι βαριά γεύση ή σου θυμίζει κάτι άλλο???????????????????
οχι καθολου βαρυ,αντιθετως ειναι για all day ατμισμα....
Ας πουμε σε σχεση με ry4 η με dark fire ειναι παναλαφρο
Στο τελος αφηνει μια επιγευση απαλη πουρου
Αλλ πως εχει χιλιοειπωθει......γουστα ειναι αυτα....

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2246 στις: Μαρτίου 11, 2012, 19:23 »
τα ποιο πολλα αρωματα τους ειναι για πεταμα..... εχουνε μικροδιαφορες αλλα προς το χειροτερο.
καλος συνδιασμος ειναι FA αρωματα με βασεις δικες τους.
βεβαια ολα ειναι υποκειμενικα
Όπως ξεκίνησα να διαβάζω τα παραπάνω σχόλια νόμισα ότι για τα FA αρώματα μιλούσε η eleni 1978 :confused1:  :laugh1:
Γιατί τέλια γνώμη έχω γι΄αυτά και δεν λέω λόγια στον αέρα, ποιο πάνω παραθέτω αυτά http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3335.msg274676.html#msg274676 δείτε τα μπουκαλάκια στην δεύτερη σειρά φωτογραφιών FA είναι από τα 7 που έχω άντε τα 3 είναι καλούτσικα :yes:
Και εγώ έλεγα FA γνώστη φίρμα καλά θα είναι γιαυτό και είναι στην διπλάσια+ τιμή και πάρτα τώρα  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2247 στις: Μαρτίου 11, 2012, 19:33 »
Η γνώμη σου είναι σεβαστή και φυσικά είσαι ελεύθερη να τη λες. Φυσικά αυτό που λες, είναι το δικό σου γούστο.
Όμως δεν μας λες και δυό λόγια. Ποιά υγρά δοκίμασες? Με βάση την εγγραφή σου φαίνεσαι νέα στο η.τ., έχεις 35 λεπτά στο φόρουμ και ατμίζεις όπως γράφιες με ego-w που κάποιοι στο φόρουμ έχουν γράψει όχι και τα καλύτερα σπό πλευράς γεύσης για τον συγκεκριμένο ατμοποιητή. Μήπως κάτι, λέω μήπως κάτι άλλο συμβαίνει?
Η Inawera έχει πάρα πολλά υγρά. Εσύ τα δοκίμασες ΟΛΑ και δεν σου άρεσαν? Όλα ήταν ίδια με μικροδιαφορές? Δλδ πχ το tobacco και ο ανανάς είχαν την ίδια γεύση?
Σίγουρα είναι γούστα αυτά, αλλά όπως γράφεις και μάλιστα κατηγορείς αόριστα μια εταιρεία και αόριστα πάλι προτείνεις κάποια άλλη, εμένα τουλάχιστον με βάζει σε σκέψεις.
Φυσικά και η FA είναι μια από τις μεγάλες εταιρίες και φυσικά σε κάποιους αρέσει πχ το μήλο από FA, αε άλλους από INAWERA και σε άλλους από Atmoslab, γιατί ο καθένας έχει το γούστο του. Δικαιωμά σου να προτειμάς FA, αλλά κατηγορείς μιά εξίσου μεγάλη εταιρία χωρίς ουσιαστικά να μας λες τους λόγους.
Μήπως θα ήθελες να μας πεις την άποψή σου λίγο πιό συγκεκριμένα?  :)
Πες τα χύμα sensk3 γιατί βαρέθηκα να τα λέω πάντως ωραίο ψευδώνυμο eleni 1978  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος casperino99

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2248 στις: Μαρτίου 12, 2012, 17:41 »
Εγω θα συμφωνήσω με την Ελένη1978, τα αρωματα τους δεν μου αρεσαν. Εχω πάρει καμια 20αρια και 2 αντε βαρια 3 να μου αρεσαν. Κατι litle space drop, tuscan garden, symphony... Να μη σχολιασω καλλίτερα...  Εγω πλεον μοναχα βασεις...


Οσο για το ego-w για μερικους ειναι κλασικος, ειδικα για γευση... Μπορει να εχει και αυτος τα προβληματακια του μα οποιος τον δοκιμασε και μιλαει για τη γευση του μαλλον κατι αλλο τρεχει.


Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #2249 στις: Μαρτίου 12, 2012, 17:47 »
Επειδή το Coconut είναι ψιλοχάλια για τα δικά μου γούστα, το ανακάτεψα σε αναλογία 1:3 Chocolate και έγινε θεικό!   :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310629 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13031 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3947 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14357 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias