vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος ilsa

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #210 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 08:54 »
18 μέρες ατμίσματος σήμερα ....Εκείνη τη μέρα είχα 24 κτ στο σπίτι , σήμερα 23 .... επειδή μου τελείωσε μπαταρία την τρίτη μέρα , άναψα ένα ΚΤ και το έσβησα με αηδία
Από τότε, το πακέτο Marlboro κόκκινο μπροστά μου μονίμως, ο πρώην εραστής , μια σχέση 18 ετών που τελείωσε σε μια μέρα .. το κρατάω σαν αναμνηστική φωτογραφία :)
Την πρώτη μέρα πήγα να ανάψω το mini&more με αναπτήρα .... από τότε το έχω αφήσει στο τασάκι κάμποσες φορές , το έχω αφήσει στο στόμα μόνο του ενώ οδηγούσα και έχει πέσει κάτω, έχω φοβηθεί την ανύπαρκτη κάφτρα του ... αλλά όσο πάει το συνηθίζω
Ο περιπτεράς πελάτης μου , κλείναμε την αμοιβή μου με κούτα τσιγάρα ..... Τώρα είμαι ένα μήνα απλήρωτη  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #211 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 09:00 »
Την πρώτη μέρα πήγα να ανάψω το mini&more με αναπτήρα .... από τότε το έχω αφήσει στο τασάκι κάμποσες φορές , το έχω αφήσει στο στόμα μόνο του ενώ οδηγούσα και έχει πέσει κάτω, έχω φοβηθεί την ανύπαρκτη κάφτρα του ... αλλά όσο πάει το συνηθίζω
  :tongue_smilie:

 :lotpot:

Εγώ επι 1 μήνα έπερνα τον αναπτήρα μαζί μου όταν έφευγα από το σπίτι  :idiot1:


Αποσυνδεδεμένος θεριακλής

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #212 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 09:23 »
Εγώ απο την άλλη εδώ και 7- 8 μήνες περίπου η μόνη συνήθεια που έκανα κανένα μήνα να εξαλείψω ήταν αυτή του να έχω ενα στικ απο φιλτράκια στο χέρι.
Απο τσιγάρο βέβαια έχω καπνίσει καμια 5-6 (στριφτά πάντα, ποτέ ετοιματζίδικα) και μπορώ να πω οτι μόλις έπιανα να το στρίψω με έπιανε μια νοσταλγία. Αλλά μέχρι εκεί.
Σαν το Η.Τ. δεν έχει...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #213 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:22 »
Στον περιπτερά, μπορεί κανείς να κανει την παρακάτω διευκρινιστική ερώτηση:

Ποιός είναι ποιο βλάκας? Εγώ που ατμίζω ή εσυ που μου κάνεις κηρυγμα για ένα προϊόν που σου φέρνει 5 λεπτά κέρδος το πακέτο?
Φέρε η.τ. καημένε να χε***τείς στο τάληρο!


ή αν θελετε να είστε πιο ειρωνικοί:
Πέσαν οι πωλήσεις ε?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:39 από panos »

Αποσυνδεδεμένος kostas71

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • 2 Σεπτεμβρίου 2011, ημέρα ανεξαρτησίας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #214 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:49 »
Στον περιπτερά, μπορεί κανείς να κανει την παρακάτω διευκρινιστική ερώτηση:

Ποιός είναι ποιο βλάκας? Εγώ που ατμίζω ή εσυ που μου κάνεις κηρυγμα για ένα προϊόν που σου φέρνει 5 λεπτά κέρδος το πακέτο?
Φέρε η.τ. καημένε να χε***τείς στο τάληρο!


ή αν θελετε να είστε πιο ειρωνικοί:
Πέσαν οι πωλήσεις ε?

Εγω τον δικο μου τον επεισα, τουλαχιστον να παιρνω καπου καπου απο ενα 11αρι μηλο, ετσι για να του λεω και καλημερα  :)

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #215 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 11:53 »
Ατμίζω 20 μέρες κ η σύζυγος 15. Και οι δύο με mini & more και δοκιμάσαμε 22 γεύσεις και ποικιλίες νικοτίνης από 0-18 mg, καθώς και PG+VG, VG (nobacco, flavour art). Κάπνιζα κορτίνα με 0,1 κ η σύζυγος prince με 0.9. Εγώ το πήγα βηματικά.  Άτμιζα και κάπνιζα όπως ένοιωθα την ανάγκη. Τη α' μερα (από τα 2 πακέτα) 10 κ.τ., τη β' 6, τη τρίτη 4 και τώρα καθόλου κ.τ. Μου λείπει λίγο, αλλά με τη σκέψη κ μόνο αηδιάζω. Η σύζυγος το έκοψε μαχαίρι. Νοιώθει συνεχώς την έλλειψη όμως. Παράλληλα θα πω οτι και οι δύο έχουμε φουσκώματα, οτι κ αν δοκιμάσαμε. Αυτός ο παράγοντας μαζί με την έλλειψη, έκανε σήμερα να σύζυγο να δηλώσει οτι θα ξαναγυρίσει στο κ.τ. Δεν ξέρω τι να κάνω... Η νικοτίνη είναι στο 18 και δεν την καταλαβαίνει....μήπως το mini & more είναι λίγο....της πρότεινα το e-go της Ovale, αλλά φίλοι που το έχουν λένε για διαρροές και έτσι το απεχθάνεται...διαβάζω κάθε μέρα το φόρουμ από 1/12 που γράφτηκα, αλλά δεν έχω ακόμη καταλήξει στο τι να κάνω. Καμιά ιδέα? Τα φουσκώματα είναι το ένα πρόβλημα και το μοντέλο η.τ. ίσως το δεύτερο.

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #216 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 12:12 »
Το έχουν συναντήσει και άλλοι, αν και το κατάλληλο θέμα είναι το 'Παρενέργειες'. Αν θες, βάλε 'φουσκώματα' στην αναζήτηση να δεις τι θα σου βγάλει.

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #217 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 14:20 »
Λιάκουρα σ' ευχαριστώ. Έχω κάνει τις ενέργειες που ανέφερες (στις παρενέργειες-αλλεργείες κλπ), αλλά λύση δεν βρήκα ακόμη...

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #218 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 14:34 »
εμένα η περιπτερού (καλό μωρό) παρήγγειλε ητ για αυτήν απο Κίνα. Μετά απο 3 εβδομάδες της ήρθε και ήταν χαλασμένο  :)) Τυχαίο?

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #219 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 14:39 »

Όπως φαίνεται και στο banner από επάνω, δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου από τότε που άρχισα το ηλεκτρονικό. Το θέμα είναι άλλο...
Ενώ την πρώτη βδομάδα την είχα καταβρεί να δοκιμάζω καινούριες γεύσεις, τις τελευταίες δύο ημέρες μου φαίνονται σχεδόν ίδιες! Σας έχει συμβεί και εσάς αυτό ή είναι η ιδέα μου; Μήπως το έχω παρακάνει με το άτμισμα;

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #220 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 15:09 »
Γενικα μια χαρα παει το πραμα,ενα θεματακι εχω μονο οταν πινω τιποτα ξυδια αλλα το παλευω.

Αποσυνδεδεμένος Koukouvagia

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #221 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 15:45 »
Ειμαι τριτη μερα καθαρος. Δεν εχω ακομα ηλεκτρονικο τσιγαρο παρει - χρησιμοποιω πιπακια nicorette. Οτι εχω την επιθυμια την εχω κατα διαστηματα αλλα θα κανω τα παντα να αντισταθω. Ειναι και προβλημα υγειας στη μεση δεν με περνει.  :(

Αποσυνδεδεμένος kostas71

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • 2 Σεπτεμβρίου 2011, ημέρα ανεξαρτησίας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #222 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 20:41 »

Όπως φαίνεται και στο banner από επάνω, δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου από τότε που άρχισα το ηλεκτρονικό. Το θέμα είναι άλλο...
Ενώ την πρώτη βδομάδα την είχα καταβρεί να δοκιμάζω καινούριες γεύσεις, τις τελευταίες δύο ημέρες μου φαίνονται σχεδόν ίδιες! Σας έχει συμβεί και εσάς αυτό ή είναι η ιδέα μου; Μήπως το έχω παρακάνει με το άτμισμα;

Καπου ξαναειπωθηκε κι αυτο, οτι δηλαδη ειναι λογικο μεσα στο περασμα της μερας να χανεται η γευση και να μην την καταλαβαινεις οπως το πρωι. Σκεψου οταν καπνιζες το πρωτο τσιγαρο της ημερας τι δυνατο "χτυπημα" ειχε, και τα τελευταια (ειδικα με ποτο), που ηθελες δυο δυο και τεραστιες τζουρες  για να αντισταθμισεις το "χτυπημα".

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #223 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 21:07 »
Γενικα μια χαρα παει το πραμα,ενα θεματακι εχω μονο οταν πινω τιποτα ξυδια αλλα το παλευω.

μια απο τα ιδια..δυσκολες οι βραδιές εξω..βεβαια μετα απο λιγες ωρες που εχει απειρο ντουμανι το μαγαζι
νιωθω σαν να εχω κανει ενα πακετο τσιγαρα  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #224 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 21:13 »
Οταν πατε εξω για ξυδια παρτε και μια καλη 36αρα μαζι σας και κεραστε και τους γυρω σας καμια τζουρα να δουμε μετα ποιος θα νοιωθει καπως :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66612 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313289 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14725 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93786 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix