vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

119 επισκέπτες, 5 χρήστες
lagoudakis, sakissalonika, Milarepa, antiklitos140, vasim

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος AlfaPap

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #60 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 15:10 »
Κάνω κανένα τσιγάρο την εβδομάδα αλλά είναι κακό γιατί είναι σαν να ατμίζω από την αρχή.

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #61 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 15:32 »
Άτμιζα 1 εβδομάδα περίπου αλλά με διαλείμματα σε κ.τ γιατί το η.τ δεν ήταν δικό μου -δανεικό και κάθε φορά που έκανα κ.τ μετά από η.τ μου βρώμαγε. Χθες που ήμουν 1 ολόκληρη μέρα με η.τ κ πήρα κ το δικό μου επιτέλους!!! :D είπα να κάνω 1 αποχαιρετιστήριο τσιγάρο. Αποτέλεσμα???
2 τζούρες ανακατωσούρα και άλλες 2 τζούρες για το γ@#ώτο. 1η αντίδραση μετά που αμέσως έκανα η.τ???
"Αυτό είναι" είπα κ ένα χαμόγελο ικανοποίησης απλώθηκε στο πρόσωπό μου!!!!   :tongue_smilie:
Οπότε μέχρι τώρα μηδενική σαν ανάγκη. Πιο πολύ καταπίεζα τον εαυτό μου να κάνω κ.τ αυτές τις μέρες.(Οι πρώτες τζούρες ήταν αίσχος κάθε φορά στις επόμενες κάπως συνήθιζα πάλι)

Αποσυνδεδεμένος Benzoz

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #62 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 02:37 »
Καλησπέρα σε όλους ...
Έιμαι σε πολυ χαλια φάση, 10/11/2011 ωρα 14:00 σβηνω το τελεφτέο τσιγάρο που κάπνισα ως τώρα. Μετά απο 10΄ενεργοποιό το ολοκαίνουργιο I-Want της Nobacco που μόλις αγόρασα οι πρώτες εντυπώσης πολύ καλές ολη η μέρα με έβγαλε μια χάρα με μικροεπυθιμίες να στρίψω τσιγάρο και οχι τόσο να καπνήσω ( υγρό:18αρα νικοτήνη PlanB Πουρο με πραλίνα).
Η επόμενη μερα 11/11/2011 ξεκινάει καλά συνεχίζοντας με ίδιο υγρό εώς και το βράδυ που αποφασίζω να αλάξω μπαταρία βάζω την πρώτη για φόρτηση και χρησιμοποιώ την δέφτερη που εχει το πακέτο. Ξαναγεμίζω για τρίτη φορά το tank του 1.5ml που διαθέτει ο ατμοποιητής, απο εκείνη την στιγμή έντονη γεύση πλαστικού ή καμένου δεν μπορω να ειμαι σίγουρος...
Μετα απο απελπησία και η ο οργανισμός μου να έχει βαρέσει κόκκινο για νικοτίνη αποφασίζω πως πρέπει να αλάξω άτμο αφτο σήμερα το πρωί βάζω το USA MIX 11mg, με τον καινουργιο ατμο η γεύση πλαστικού είχε υποχορήση αλλά το υγρό δεν μ έκανε εντυπωση ωραία γεύση έφερνε στο μυαλό μου κανονικό τσιγάρο αλλά δεν με γέμιζε καθολου μπορω να πω...
Απογευμα πρως βράδυ μια και ξαναάλαξα υγρό πάλι στο PlanB κατα διαστήματα έχω γεύση καμένου και διαροές στο κάτω μερος (πλεβρά μπαταρίας).
Και εκτός απο όλα αφτά έχω έντωνη επυθημία για κανονικό τσιγάρο.
Εχω την γνώση πως αν ανάψω κανονικό μετά απο ολα τα στραβά που μου εχουν κάτσει με το Η/Τ
πάει το έχασα το παιχνίδι.
 :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #63 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 02:42 »
Καλά δεν ειναι και τόσο τραγικά τα πράγματα φίλε μου...
Καταρχας φροντισε το ΗΤ που θα εχεις στα χερια σου να ειναι αξιοπιστο και να μη σε κρεμάει με την πρωτη...

Και στην τελική αν είναι να σε πιασει στερητικο τρέμουλο άναψε ένα τσιγάρο κανε μια τζουρα και πετα το...


Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #64 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 02:49 »
Δοκίμασε υγρό 24mg να δεις πως θα νιώθεις. Αν θέλεις προσωπική γνώμη halo freedom. έντονα καπνικό υγρό.
Ατμίζω 40 ημέρες και δε αυτό το διάστημα έχω κάνει και καμιά 15αρια τσιγάρα... δεν θα τα βάψεις και μαύρα.... αρχή είναι εξάλλου

Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #65 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 03:22 »
ό,τι ατμοποιητή πάρεις (καλύτερα κανεναν ego-t τύπου B ή 510D που είναι δοκιμασμένα και καλά), πάρτον LR. επίσης υγρό 24αρι. δε θα σου λείψει το τσιγάρο καθόλου! Στο εγγυόμαι!!!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #66 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 06:40 »
Φίλε, αν μπορείς πάρε έναν από όλους. Αν πάρεις Hybrid πάντως να πάρεις τον Hybrid-e γιατί αυτός είναι για την μπαταρία σου.
Κι εμένα μου αρέσει η ιδέα του τανκ αλλά όλο τανκ δοκιμάζω κι όλο γυρίζω στον Giant. Το μόνο τανκ που μου άρεσε η γεύση του ήταν το eGo-W αλλά έχει διαρροές στον πόλο. Περιμένω τώρα κάτι καινούργια W να δω αν άλλαξε κάτι. Αλλιώς πάλι Giant. Μπορεί να μην βλέπω το υγρό και να είναι πιο κρύος ο ατμός από του W αλλά τουλάχιστον είναι αξιόπιστος για αρκετές μέρες ξεπερνώντας και τη βδομάδα τις περισσότερες φορές. Το κυριότερο είναι ότι δε μου βγάζει περίεργες γεύσεις.
Δε συνηθίζω να δίνω συμβουλές για αγορές αλλά σε είδα πολύ απογοητευμένο.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #67 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 09:14 »
Απο τη μερα που δοκιμασα τον Giant? δεν σκεφτηκα ποτε ειλικρινα να δοκιμασω κατι αλλο!! Ειμαι τοσο μα τοσο απολυτη οταν κατι με ικανοποιει που μπορει καποιοι να νομιζουν οτι ειμαι εντελως "κολλημενη"!!!  :laugh1: :laugh1:
Εαν μου πει  εκεινος ο καλος ανθρωπος της γης οτι βγηκε κατι καλλιτερο απο τον Giant?  :hmmm: :hmmm: ισως δοκιμασω να δω αν οντος ειναι ετσι μα προς το παρον μενω κολλημενη τρελα στον Giant  ;) ;) ;) Πολυ καλο ατμο κ πολυ καλη γευση!!!!!!!!!! κ χτυπημα!!! Προσωπικη μου αποψη παντα ναι? Οποιος θελει να ξεχασει το κτ ειναι οτι καλλιτερο να ξεκινησει με Giant!!!!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #68 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 09:49 »
και για μενα οτι καλητερο για ξεκινιμα ειναι ο giant  ;) +1   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #69 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 11:48 »
Αν εχεις την δυνατοτητα , προσπαθησε να εχεις αποθεμα απο μπαταριες - ατμο και υγρα . Ειναι ο ιδιος πανικος οταν πηγαινες μια εκδρομη για παραδειγμα και ηξερες πως δεν υπηρχε περιπτερο στην περιοχη για να παρεις τσιγαρα . Τι εκανες ? Αγοραζες μια κουτα για να μην ξεμεινεις και σαλταρεις . Το ιδιο ακριβως ( μηπως και χειροτερα ) ειναι τωρα με το ητ . Στην 1η περιπτωση θα μπορουσες να κανεις τρακες ατελειωτες απο φιλους και γνωστους . Εδω.... δεν εχει τετοια  :)) Εισαι μονος σου και πρεπει να εισαι αυταρκης . Το αποθεμα ειναι σαν τις ασφαλειες ζωης , αχρειαστες να,ναι  :D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #70 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 11:49 »
Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!! τα ΕΙΠΕΣ ολα !!!!!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #71 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 11:51 »
και εγω το ιδιο Νασο +1 και απο μενα  :yes: αμα αδιασω το τσαντακι μου θα σκασης στα γελια

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #72 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:28 »
αν δουλεψουν που σηνιθος δεν δουλευουν σε λρ τοτε δεν θα ειναι για παραπανω απο 10 τζουρες  :dontknow: τουλαχιστον ετσι ιταν αυτες που δοκιμασα εγω  :dontknow: τωρα αν ενοις σημβατοτιτα οτι βιδονουν τοτε ναι βιδονουν

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #73 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 00:54 »
....και ομως ξαναηρθε η επιθυμια για κ.τ. αν και δεν εκανα.
Μαλλον η σημερινη ημερα ηρθε και φορτωσε με πολλα μικρα απο αυτα τα καθημερινα-ανθρωπινα,
που φτανεις στο αμην με την πιο ανοητη αφορμη πλεον.
Και ναι - μια φωνη μεσα μου,
που ειχα καιρο να ακουσω λεει....η υποθεση σηκωνει κτ :eyesplash:
Πλεον ειμαι σιγουρος πως δεν θα μου δωσει καμια ικανοποιηση - μαλλον το αντιθετο,
αλλα για δες που 20 χρονια ειναι πολλα για να διαγραφει απο το υποσυνειδητο οριστικα,
η επιθυμια για κ.τ.  ::)

Αποσυνδεδεμένος cpag

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #74 στις: Δεκεμβρίου 04, 2011, 01:00 »
Και σε μένα μου ήρθε φευγαλέα μια μέρα με πολλά νεύρα φυσικά δεν έκανα έχω πάντα μια βάση με ποιο πολλά mg Νικοτίνης από αυτό που ατμίζω για τέτοιες καταστάσεις

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20067 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179066 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1142 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211375 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro