vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, yorgoss, dimitraf, Boogie2008, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #195 στις: Δεκεμβρίου 18, 2017, 15:15 »
Για αυτό την έγραψα :thumpdown: Εαν ξέρετε κάποιον άλλο που τα εμπορεύται στην Θεσσαλονίκη, πείτε.
Τα έχει η Smart Smoke.

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #196 στις: Δεκεμβρίου 18, 2017, 17:46 »

Από αυτόν τα πήρα, Καρολου Ντηλ 30.
Άλλη φορά δεν πάω να ψωνίσω φορόντας σακάκι.

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #197 στις: Δεκεμβρίου 18, 2017, 18:07 »
To prodigal son ποσο καπνικο ειναι?Καποιος δηλαδη που κανει μονο καπνικα αξιζει να το παρει?

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #198 στις: Δεκεμβρίου 18, 2017, 18:14 »
Εγώ που δεν είμαι πολύ των καπνικών και καθόλου των ποτών, το prodigal son δεν το ατμίζω γιατί βρίσκω πολύ έντονο το ρούμι όχι τόσο το καπνικό υπόβαθρο. Βέβαια όλα αυτά είναι τόσο υποκειμενικά που δεν ξέρω αν έχει νόημα καν η συζήτηση. Σε κάθε περίπτωση πάντως καλό θα είναι να το δοκιμάσεις αν μπορείς γιατί είναι έντονο υγρό κι αν δεν σου αρέσει το γενικό του προφίλ, μάλλον θα το στείλεις νεροχύτη...

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #199 στις: Δεκεμβρίου 18, 2017, 18:19 »
To prodigal son ποσο καπνικο ειναι?Καποιος δηλαδη που κανει μονο καπνικα αξιζει να το παρει?
:nope: :nope: Ούτε κατά διάνυα...

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #200 στις: Δεκεμβρίου 19, 2017, 13:55 »
To prodigal son ποσο καπνικο ειναι?Καποιος δηλαδη που κανει μονο καπνικα αξιζει να το παρει?
Για μένα είναι ταμάμ. Πάρα πολύ νόστιμο και το κατατάσω στα γκουρμέ καπνικά. Αξίζει.

Ακολουθούν οδηγίες χρήστη, για πιθανή ταύτιση σε αγαπημένες γεύσεις, ή για αποφυγή στην αντίθετη περίπτωση.
Προφίλ ατμιστή = RY κάθε είδους και συνταγής.
Πρόσφατες ερωτικές απογοητεύσεις: Όλα τα Rope Cut
Καπνικό-καπνιστό-καβουρντισμένο-αλκοολούχο-καραμελούχο-ξηροκαρπικό...αυτά θέλω να νοιώθω σε κάτι καπνικό.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #201 στις: Δεκεμβρίου 19, 2017, 17:36 »
Από αυτόν τα πήρα, Καρολου Ντηλ 30.
Άλλη φορά δεν πάω να ψωνίσω φορόντας σακάκι.
Και εδώ η απάντηση της εταιρείας.

Προσωπικά θεωρώ ότι το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις θα ήταν το να στείλεις ένα πμ στον ιδιοκτήτη της εταιρείας, το θέμα θα είχε λυθεί στο μπαμ και χωρίς να βγαίνουν συμπεράσματα που πιθανώς δεν ισχύουν...

 Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #202 στις: Δεκεμβρίου 19, 2017, 20:02 »
Και εδώ η απάντηση της εταιρείας.

Προσωπικά θεωρώ ότι το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις θα ήταν το να στείλεις ένα πμ στον ιδιοκτήτη της εταιρείας, το θέμα θα είχε λυθεί στο μπαμ και χωρίς να βγαίνουν συμπεράσματα που πιθανώς δεν ισχύουν...

 Από κινητό.
Το έστειλα τώρα. Αυτό που λες  είναι άκυρο γιατί δεν μπήκα στο τοπικ για να παραπονεθώ για την τιμή, την οποία δεν γνώριζα καν,αλλά για να διαβάσω σχόλια για το προιον που αγόρασα. Οι συνφορουμίτες μου εγραψαν πως το πήρα ακριβά και έτσι ξεκίνησε. Προσωπικά το ένα πάνω,ενα κάτω, το θεωρώ συνηθισμένο αφού οι τιμές παίζουν από μαγαζί σε μαγαζι στα ατμικά είδη.
Όσο αφορά το συγκεκριμένο μαγαζί θεωρώ πως απλά έγινε λάθος,μια και έχω ψωνίσει πολλές φορές και οι τιμές ήταν πάντα οι προβλεπόμενες. Ο δε υπεύθυνος, είναι πολύ κατατοπιστικός στην δουλειά του και με υπομονή,σε καμια περίπτωση δεν θεωρώ πως πηγε να με εξαπατησει, αλλωστε ο λόγος που είμαι πελάτης του δεν είναι ούτε η ποικιλία,ούτε οι χαμηλότερες τιμές αλλά γιατί έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την εξυπηρετηση και την ευγένεια  του. Δεν θα ήθελα με τίποτα, για ένα ευρώ να έχει πρόβλημα με την δουλειά του,  δεν του αξίζει κατι τετοιο.

Αποσυνδεδεμένος niki27

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #203 στις: Δεκεμβρίου 26, 2017, 23:32 »
Στις 4 μέρες ωρίμανσης 2 snv.

Στήσαμε νέα αντίσταση να δούμε τι λεει το Prodigal son γιατι όσο το μυρίζαμε τις προηγούμενες μέρες απλά δεν, 
πολυ ρούμι ρε παιδιά... 
Θα στρώσει καθόλου στην πορεία? Η να το ανταλλάξουμε με κάποιον?

Το Late hours πολύ καλύτερο απο την αρχή με κυρίαρχη γέυση το pecan που με τις μέρες στρογγυλεύει, αλλά γενικά ευχάριστη γευση
για γλυκατζίδες σαν εμάς..

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #204 στις: Δεκεμβρίου 27, 2017, 00:00 »
Δεν θα στρώσει το ρούμι. Θα παραμείνει έντονο.

Εμένα μου αρέσει.

Το παρόν δεν αποτελεί πρόταση ανταλλαγής.  :))

Αποσυνδεδεμένος niki27

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #205 στις: Δεκεμβρίου 27, 2017, 00:21 »
Ευχαρίστως να στο χαρίσουμε τοτε..  :D 
 3mg 50-50 είναι.. 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #206 στις: Δεκεμβρίου 27, 2017, 00:26 »
Ευχαριστώ, αλλά μήπως είναι καλύτερα να το πας σε καμία ατμοσυνάντηση να το δοκιμάσει και κανένας άλλος? 

Αποσυνδεδεμένος niki27

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #207 στις: Δεκεμβρίου 27, 2017, 00:32 »
Σωστό αλλά ο χρόνος είναι περιορισμένος δυστυχώς.. Θα δούμε μήπως τα καταφέρουμε μαζί με τον σύντροφο και παρευρεθούμε στην επόμενη.  :)

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #208 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 17:16 »
 Λίγα λόγια για τα υγρά
Late Hours μου άρεσε αρκετά. Μου φέρνει περισσότερο σε καπνικό με μια ελαφριά γλυκιά επίγευση και την παροδική εμφάνιση μια λαδίλας. Θα το ξαναπάρω.
Prodical Son Δεν μου άρεσε καθόλου. Δεν το θεωρώ καπνικό,παρά ρούμι και λίγο σοκολάτα. Όχι για εμένα.
Blue Spirit. Εδω μιλάμε για το έπος της Αbuelos! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πεπονάκι,από τις καλύτερες φρουτογλυκές γεύσεις που έχω δοκιμάσει! Απο πρέζα χειρότερο,θα με συντροφευει για καιρό. Σκεφτομαι να το κάνω με μηδενική για να ατμιζω 20 μλ την ημέρα ;D Δεν θέλει μεγάλη ωρίμανση,από την τριτη μερα που έκανα ένα μικρο πειραματάκι,είπα wtf.

Για τα υπόλοιπα εν καιρο.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #209 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 19:00 »

Συμφωνούμε σε όλα Πέτρο! Εγώ που έκανα όλον αυτόν τον σαματά για το Pecan (Late Hours) από το καλοκαίρι (είχα μάλιστα δηλώσει σε κάποια φάση πως είναι το υγρό της ζωής μου), τελικά έχω πάθει την πλακάρα μου με το μόνο υγρό της σειράς στο οποίο δεν είχα δώσει καμία σημασία, το Blue Spirit! Και να φανταστείς ότι δεν μου είχε αρέσει κανένα υγρό πεπόνι στο παρελθόν. Μάλλον είχε δίκιο η πρώτη μου γυναίκα που έλεγε ότι δεν είμαι και πολύ σταθερός χαρακτήρας. Και η δεύτερη. Και η τρίτη. Κ.ο.κ... :dontknow:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 235 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 193 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208020 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93700 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix