vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

97 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, stamatisgr, manoslykos, camber, Milarepa, antiklitos140

Twitter

Innokin SVD [Προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 14:16 »
Βρε σε αυτα εχετε δικιο. Το προβαρι εχει και εγγυηση και ποιοτητα και δινει οτι του βαλεις και ειναι και ss απλα λεω οτι με αυτα που προσφερει το πακετο στα 100 ευρω θα ηταν καλα γιατι δεν ειναι σκετο σωμα. Οπως και να εχει ας βγει, ας δουμε μετρησεις και τελικη τιμη και το κρινουμε τοτε...

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 14:17 »
Το σίγουρο είναι ότι δεν είναι όλοι διαθετιμένοι να βάλουν τα διπλάσια λεφτά για να πάρουν πρόβατο πάντως απλά και μόνο επειδή αυτό κάνει 80-100 ας πούμε.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 16:17 »
Όπως επίσης είναι σίγουρο ότι δεν θα βγάλετε άκρη αν αρχίσετε να συγκρίνετε οτιδήποτε στο ηλεκτρονικό τσιγάρο ;D

Δεν υπάρχει περίπτωση , το έχω βιώσει δεκάδες φορές 8)

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 19:03 »
Αδίκως το συζητάμε απο τώρα γιατί με την πρωτοχρονιά των Κινέζων θα ξέρουμε μετά από 15 μέρες τι θα γίνει.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος FTSIMPROS

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
  • www.vaperstime.com(keep vaping...)
    • ΕΠΙΠΛΑ(EVEN FURNITURE)
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 19:56 »
Παιδιά το συγκεκριμένο mod θα το φέρει κάποιο Ελληνικό μαγαζί?Είναι πολύ όμορφο αλλά θα ήθελα να το΄πιανα και στα χέρια μου για να το δοκιμάσω.Ετσι κι αλλιώς ποτέ δεν έχω αγοράσει από ξένο σάιτ,προτιμώ να έχω να κάνω με τα εδώ μαγαζιά ,αν γίνει κάτι,παρά να ψάχνομαι αν κάτι πάει στραβά μέσω internet.Ισως φταίει ότι δεν έχω και την κατάλληλη εμπειρία για αγορές μέσω internet.Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 20:00 »
Δεν εχει ερθει ακομα, υπομονη.  :)

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 20:58 »
Δέν ξέρω τελικά αλλά μία και είδα το βίντεο ξανά κατάλαβα ότι δεν είναι πολύ καλή κατασκευή .
Αν είναι όντος ανοξείδωτο ατσάλι , αυτό είναι πάρα πολύ λεπτό και το καταλαβαίνεις από τον ήχο των σπειρωμάτων .
Πάντως με την δεύτερη ματιά δεν μου άρεσε γιατί τα κουμπιά του είναι διασκορπισμένα περιμετρικά της κεφαλής .
Δέν ξέρω αν αυτό βολεύει κιόλας !!! .  :hmmm: :hmmm:
Προβλέπω σύντομα νέα Version. ;)

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 21:24 »
Παιδιά το συγκεκριμένο mod θα το φέρει κάποιο Ελληνικό μαγαζί?Είναι πολύ όμορφο αλλά θα ήθελα να το΄πιανα και στα χέρια μου για να το δοκιμάσω.Ετσι κι αλλιώς ποτέ δεν έχω αγοράσει από ξένο σάιτ,προτιμώ να έχω να κάνω με τα εδώ μαγαζιά ,αν γίνει κάτι,παρά να ψάχνομαι αν κάτι πάει στραβά μέσω internet.Ισως φταίει ότι δεν έχω και την κατάλληλη εμπειρία για αγορές μέσω internet.Ευχαριστώ.


Σίγουρα θα το φέρει ελληνικό μαγαζί και μάλιστα -πιθανολογώ- σχετικά σύντομα....
Αρκεί να τσεκάρεις ποια μαγαζια εμπορεύονται (και) προιόντα innokin...  ;)

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 21:55 »
Το σύντομα είναι σίγουρα μετά τις 18 του μηνός, γιατί μου ζήτησαν να μεταφράσω το εγχειρίδιο (ζητώ την επιείκεια σας  ;D ) και μόλις πριν λίγο μου απάντησαν ότι θα το δέσουν με τις υπόλοιπες γλώσσες μετά τις γιορτές τους γιατί όλοι είναι σε άδεια.

Άρα 18 και μετά θα γίνουν οι παραγγελίες οπότε τέλη του μήνα και αν θα το δούμε σε ελληνικά καταστήματα. Άσε που μπορεί να το δώσουν και για καμιά βδομάδα αποκλειστικά σε κανένα από τα γνωστά μεγάλα καταστήματα του εξωτερικού, οπότε πάμε πιο πίσω.  ::)

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 21:59 »
κάτι παραπάνω μπορείς να μας δείξεις, μέχρι τότε, εσύ όμως gewre, σωστά ? ;)

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 22:50 »
Ότι μπορώ θα απαντήσω.
Το μενού το πάντως μοιάζει πολύ με το Vamo.
Όλα στο πιάτο εύκολα και απλά.  :thumpup:

Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι για να κάνεις αλλαγή από μία στις δύο μπαταρίες και τούμπαλιν, λεει να κρατήσεις το power πατημένο για να ελευθερωθεί το φορτίο ρεύματος που ίσως έχει κρατήσει η πλακέτα  :hmmm:

Μάλλον αύριο θα το έχω και στα χέρια μου οπότε θα δούμε περισσότερα.  ;)

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #71 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 22:52 »
Σου έχουν θέσει περιορισμό το πότε μπορείς να δείξεις κάτι δημόσια ?

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #72 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 22:59 »
Δε μου βάλανε τίποτα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Απλά νομίζω ότι πριν αρχίσω να αερολογώ να το πιάσω στα χέρια μου για να δω κατά πόσο αξίζει τον κόπο να το κάνουμε θέμα.
Θέλετε να βάλω όλο εγχειρίδιο εδώ?


Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #73 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 23:08 »
Αν αξίζει σαν μοντάκι, όσες περισσότερες πληροφορίες μας δώσεις τόσο το καλύτερο.

Το εγχειρίδιο μια και θα το μεταφράσεις, σε ηλεκτρονική μορφή θα το έχεις, το πετάς κι εδώ μέσα, αν θες.

Απ: Innokin SVD [Προεπισκόπηση]
« Απάντηση #74 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 20:18 »
Το παρόν θέμα προεπισκόπησης παύει να υφίσταται μιας και το mod πέρασε σε χέρια μέλους
Για περισσότερες πληροφορίες το θέμα συνεχίζεται εδώ
  :locked:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 21, 2022, 08:08 από Tem »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499268 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 151 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194556 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4759 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180544 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2012 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1428 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy