vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, tibolaso, Milarepa, th3ofilos, maprix, Sergios

Twitter

Zenith tank by Innokin

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #210 στις: Μαρτίου 02, 2018, 18:24 »
Φαίνεται και σε εσάς έτσι το οριγκάκι όταν τον ανοίγεται για γέμισμα;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #211 στις: Μαρτίου 02, 2018, 19:14 »
Όχι. Πήγαινέ τον για επισκευή

Αποσυνδεδεμένος no_O2

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #212 στις: Μαρτίου 02, 2018, 20:53 »
Φαίνεται και σε εσάς έτσι το οριγκάκι όταν τον ανοίγεται για γέμισμα;(Image removed from quote.)

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η πρωτη ξενερα. Κριμα την διαφημιση που του εκανα σε ενα σκασμο ατομα και οι πολυ καλες εντυπωσεις που ειχα μεχρι τωρα. Φαινεται και σε εμενα το λαστιχακι αλλα απο την αλλη μερια του ανοιγματος.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #213 στις: Μαρτίου 02, 2018, 20:54 »
Ναι λες και στους άλλους δεν χαλάνε τα orings...

Αποσυνδεδεμένος no_O2

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #214 στις: Μαρτίου 02, 2018, 20:57 »
Τοσο νωρις παντως δεν μου χαλασαν σε κανεναν ατμοποιητη τα orings. Αλλα δεν ειναι εκει το θεμα, το θεμα ειναι οτι εκει που ειναι το λαστιχακι που προεξεχει ο χρηστης δεν μπορει να το αλλαξει.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #215 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:10 »
Σε λίγο θα σπάσει και σε κάποιον το τζαμάκι και θα κράζει και αυτός, ευχαριστώ.

Αν είχε βγει ο τέλειος ατμοποιητής, αυτόν θα είχαμε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος ExCiZieR

  • *
  • 18
  • My devices - https://i.imgur.com/l7IRoFM.jpg
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #216 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:15 »
Με ανησυχησατε και τσεκαρα και τους δυο. Δεν εχουν τετοιο προβλημα. Βεβαια ισως φταιει οτι δεν εχουν κλεισει μηνα καλα καλα.
Θα ειμαι πολυ προσεκτικος και οχι αποτομος στο ανοιξε-κλεισε. Γιατι οντως αν ειναι θεμα χρονου να το κανει, το οτι δεν μπορουμε μονοι μας να το αλλαξουμε οπως σχεδον σε ολους τους αλλους ατμοποιητες ειναι ενα μειονεκτημα.
Το να σπασει το τζαμακι ειναι απροσεξια και το ξερεις εξαρχης οτι πας για επισκευη-αντικατασταση.
Αν ομως το ορινγκ χαλαει και προσεκτικος να εισαι, και θελει επισκευη, ειναι θεματακι.

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #217 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:16 »
Αφού Phil Busardo & Αγραφιώτης μας/σας δουλεύουν ψηλό γαζί.

Υποτίθεται πως έχουν εμπειρία στο χώρο (!?) όσο λίγοι, "και καλά" ενδιαφέρονται για την ατμιστική κοινότητα
και πήγαν και βγάλαν 2 ατμοποιητές που αν προκύψει κάποιο μικροπρόβλημα - που όμως είναι μεγάλο (όπως
του συνατμιστή παραπάνω) - ο θεός και η ψυχή του αν βρεις τρόπο να διορθωθεί (πχ όπως με το μονωτικό, πως
λέγεται, στην εισαγωγή υγρών του Ares). Βάλε σε όλα αυτά το ότι το top part του Ares μπάζει, το ό,τι κάναν ένα
MTL ατμοποιητή που δε μπορεί να πιάσει σύρματα άμα δεν είναι γύρω στα 0.40mm, το ό,τι ο Ares σφυρίζει σαν
π0ύστ1ς (σε 5 videos από γνωστούς reviewers + στο δικό μου, τουλάχιστον), το ό,τι άμα σε σπάσει το τζαμάκι
του Zenith... καλή σου τύχη... και στάνταρ κάτι θα μου ξεφεύγει. Ά, ναι. Το ό,τι ανέφεραν πως βγήκαν νέες
παρτίδες στον Ares και πως θα βγάλουν το Zenith με τανκάκι που θα μπορείς να το αλλάζεις. Έτσι, να 'χεις
να δίνεις 40άρια σε π@π@ριές.

Όχι, δεν έχουν εμπειρία στον χώρο οι "κύριοι", εμπειρία στο marketing έχουν. Και τον ατμιστή το βλέπουν ως σαραντάευρο.

Να τους χέρεστε.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #218 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:17 »
Κουμπάρους τους έχω εγώ.

Αποσυνδεδεμένος ExCiZieR

  • *
  • 18
  • My devices - https://i.imgur.com/l7IRoFM.jpg
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #219 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:23 »
Δεν νομιζω να αγορασε κανεις Zenith, λογω Phil και Αγραφιωτη.

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #220 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:45 »
Άρα εσύ, όταν μια εταιρεία βγάζει κάτι που έχει "θέματα", δεν θα το ρίξεις πχ. στην εταιρεία, αλλά στο προϊόν έτσι;
Το προϊόν μπορεί να έχει προβλήματα, αλλά η εταιρεία, δεν πειράζει... ας το αγνοήσουμε, να συνεχίσει να αρμέγει...



Εσύ [member=14501]modivin[/member] τι έγραφες τις προάλλες "Προσωπικά δεν δέχομαι ως απάντηση σε κανενός είδους ερώτηση το "πάρε Sigelei",
γιατί οι ευθύνες στην εταιρεία; Όοοοοοοχι ζωάκι, να πας και να ξαναπάρεις Sigelei και όταν σου σκάσει στο στόμα,
έ... φώναξε τα κουμπαράκια σου να στο patchάρουν με σαραντάευρα.




(και επειδή υπάρχουν μπόλικα ζωάκια, το ξέρω πως PBusardo και Αγραφιώτης ΔΕΝ τους κατασκευάσαν, αλλά υποτίθετε φτιάχτηκαν βάση ιδεών που είχαν αυτοί οι δύο και όχι απλά βάλαν τις τζίφρες και φωτογραφίες τους... α! και τις καρδούλες).
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 02, 2018, 21:54 από FML »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #221 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:57 »
Ζωάκι? Έχεις χαζέψει τελείως έτσι?

Αποσυνδεδεμένος haros

  • ***
  • 521
  • Κατα τον Δαιμονα εαυτου.
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #222 στις: Μαρτίου 02, 2018, 21:59 »
Πολυ επι πονου το εχεις παρει το ζητημα FML.
Παγκοσμιως, οσοι γινονται γνωστοι στην ατμιστικη κοινοτητα (απο τα reviews και οχι μονο) κοιτουν να το εκμεταλλευτουν, βουτωντας στο βαζο με το μελι.
Συνεργαζονται με εταιρειες, (κινεζικες) και βγαινουν προιοντα με το ονομα τους. (ειτε hardware, ειτε σειρες υγρων, με τοπικες εταιρειες αυτα, ειτε ανοιγουν μαγαζια)
Το εαν τα προιοντα ειναι καλα η κακα ειναι αλλο θεμα, αλλα δεν ειπε κανεις οτι οσοι "γνωστοι"  ασχολουνται με τα ατμιστικα επαγγελματικα (λογω της δημοσιοτητας που εχουν αποκτησει) ειναι καλυτεροι η χειροτεροι απο τους υπολοιπους.
Ολοι να κονομησουν θελουν.

Αποσυνδεδεμένος xristinager

  • *
  • 45
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #223 στις: Μαρτίου 02, 2018, 22:10 »
Ζωάκια;;;;;;;
Νομίζω ότι κάποιοι έχουν ξεφύγει εδώ μέσα........
Πήρα τον πρώτο Zenith πριν ένα μήνα, επειδή έμεινα ευχαριστημένη προχτές πήρα και τον 2ο........
Τώρα αν θα αντέξουν δεν ξέρω, ξέρω όμως ότι τα δικά μου νεύρα με το ναυτίλο 2 είχαν γίνει τσατάλια, κάτι το 2μελο, κάτι η όλη διαδικασία στο γέμισμα, και οι πολλές διαρροές, και σκάρτες αντιστάσεις .....τώρα μπήκαν στο συρτάρι και ηρέμησα.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #224 στις: Μαρτίου 02, 2018, 22:20 »
 :offtopictelos:


οσο δικιο και να εχει καποιος,
το χανει με τον τροπο που μιλα ή γραφει.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63669 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9601 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix