vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, camber, Lazy Dog

Twitter

Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #210 στις: Ιουλίου 07, 2020, 02:55 »
Υπάρχει και ένα ακόμα σχετικό θέμα .....

Θα θέλατε να απαλλαγείτε τελείως ΚΑΙ από τον..ατμό;

Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #211 στις: Ιουλίου 26, 2020, 10:49 »
Τελευταια ενημερωση της προσπαθειας μου για την διακοπη. Ναι επιτελους καταφερα να φτασω 100 ( και κατι ) μερες που ηταν ο αρχικος μου στοχος χωρις ατμισμα και καπνισμα. Πλεον δεν με νοιαζει οτιδηποτε συνδεεται με καπνιστικη ή ατμιστικη συνηθεια των γυρω μου, δεν μου λειπει :D ;) Πλεον μου εχει γινει καθημερινοτητα το να ειμαι μη-καπνιστης και δεν μετραω μερες ( για αυτο ξεχασαααα να γραψω :angel: στις 100 μερες που υποσχεθηκα). Χωρις το ηλεκτρονικο τσιγαρο, δεν θα τα χα καταφερει! Επισης με βοηθησαν απειρα οι εμπειριες των προηγουμενων παιδιων και κυριων  που το κοψανε εδω περα. Σας ευχαριστω παιδια! Μου δωσατε τεραστιο κινητρο!! Ελπιζω αυτη και οι προηγουμενες εμπειριες μου που εγραψα σε αυτο το 3μηνο να βοηθησουν οποιον θελει να μπει ή να βγει απο το ατμισμα!!
Υγ: Δεν ειναι δυσκολο πιστεψε στον ευατο σου! Ουτε εγω πιστευα οτι θα τα καταφερω!! Αλλα το ριμαδι κοβεται! Και δεν σε ενδιαφερει μετα εισαι σαν πριν αρχισεις το καπνισμα σου περναει αδιαφορο ( προσωπικη εμπειρια) 
Υγ2: Xρωσταω μαλλον ενα καλο κερασμα στα παιδια στο καταστημα ηλεκτρονικου τσιγαρου, εδω στο Μοναστηρακι που με αντεξανε, παιζει να ημουν ο πιο ''χυμα'' ατμιστης. Δεν ειχα ουτε οργανωση, το ειχα χυμα το ηλεκτρονικο μου το βρωμιζα με μπογιες λογω δουλειας, δεν το καθαριζα, αν με βλεπετε παιδια ξερετε ποιος ειμαι χαχαχα. Ειχα και ψευδωνυμο ο 0,75! ( Σε αντισταση χαχαχχα)
Υγ3: Eπιτελους μπορω να απολαυσω την ζωη μου πλεον με ποιοτητα και χωρις αγχος, αγχος οπως να καπνισω το πρωι, τι θα μου συμβει αν δεν το κοψω, η ατομα που αρρωσταινουν ( δυστυχως) απο το κολο-τσιγαρο.
Υγ4: Το τσιγαρο το κοψαμε τον καφε και τις μπυρες ΠΟΤΕ!
Υγ5! Ευχαριστω για ολα! Οποιος θελει καποια συζητηση για το θεμα, θα μαι διαθεσιμος! Καλο καλοκαιρι! Καλη συνεχεια! Καλη αρχη σε οποιον το σταματαει! Εχετε την δυναμη και θα το καταφερετε, βρειτε την καταλληλη στιγμη!Γεια σας! 8) :D

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #212 στις: Ιουλίου 26, 2020, 10:59 »
Μπράβο σου!
Καλή συνέχεια να έχεις! :D

Αποσυνδεδεμένος Elinaki

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #213 στις: Οκτωβρίου 20, 2020, 16:30 »
Πόσο χαίρομαι που διαβάζω ανθρώπους που έκοψαν το κάπνισμα και το άτμισμα! Τελικά τα κατάφερα κι εγώ και είμαι στον ένα μήνα χωρίς να βάλω τίποτα από τα δύο στο στόμα μου. Το Σάββατο που μας πέρασε ο φίλος μου, που δεν καπνίζει, για να με ευχαριστήσει μου πήρε μπαλόνια με ήλιον που μου αρέσουν και μου έκανε δώρο συνδρομη σε σχολή με λάτιν χορούς. <3  Νιώθω ότι έχω ακόμα δρόμο μπροστά μου, αλλά νιώθω δυνατή ότι θα συνεχίσω ετσι καθώς η επιθυμία για καπνό είναι αδύναμη.  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 20, 2020, 16:46 από Elinaki »

Αποσυνδεδεμένος mathimatikos1966

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #214 στις: Οκτωβρίου 20, 2020, 17:51 »
Μπράβο !!!!
κράτα γερά

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #215 στις: Οκτωβρίου 20, 2020, 23:29 »
Καλησπέρα...σε όλους είμαι η ελίνα..και ο λόγος που γράφτηκα αρχικά εδώ ήταν απλά να δω τους τρόπους που έχετε βρει για να κόψετε το κάπνισμα γιατί εγώ ακόμη δεν το έχω καταφέρει..αλλά είπα γιατι όχι ας πω και την δικη μου ιστορία.Πως βρίσκεις την δύναμη μετα από μια αγχωτική μέρα στο γραφείο να μην καπνίσεις όταν ειδικά όλοι άλλοι καπνιζουν σοβαρα τωρα;


Πόσο χαίρομαι που διαβάζω ανθρώπους που έκοψαν το κάπνισμα και το άτμισμα! Τελικά τα κατάφερα κι εγώ και είμαι στον ένα μήνα χωρίς να βάλω τίποτα από τα δύο στο στόμα μου. Το Σάββατο που μας πέρασε ο φίλος μου, που δεν καπνίζει, για να με ευχαριστήσει μου πήρε μπαλόνια με ήλιον που μου αρέσουν και μου έκανε δώρο συνδρομη σε σχολή με λάτιν χορούς. <3  Νιώθω ότι έχω ακόμα δρόμο μπροστά μου, αλλά νιώθω δυνατή ότι θα συνεχίσω ετσι καθώς η επιθυμία για καπνό είναι αδύναμη.  :)
Μπράβο, τελικά τα κατάφερες , μάλλον πολύ πιο εύκολα από όσο υπολόγιζες. Καλή συνέχεια Ελίνα :bye:

Αποσυνδεδεμένος Elinaki

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #216 στις: Οκτωβρίου 25, 2020, 16:13 »
Μπράβο, τελικά τα κατάφερες , μάλλον πολύ πιο εύκολα από όσο υπολόγιζες. Καλή συνέχεια Ελίνα :bye:
Σ' ευχαριστώ! Κάθε μέρα είναι κι ένα μικρό βήμα, ελπίζω να συνεχίσω να πηγαίνω μόνο μπροστά. :)

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #217 στις: Οκτωβρίου 27, 2020, 11:37 »
Παίδες ήρθε ο καιρός και για μένα.
Τέλος και το ατμισμα .
Ευχαριστώ όλους αυτούς που μου έδωσαν τους προβολείς τους στην προσπάθεια να κόψω το τσιγάρο και τα κατάφεραν με επιτυχία. :respect:
:respect:
Και για να μην ξεχνιόμαστε θα μπαίνω συχνά να σας διαβάζω.

Αποσυνδεδεμένος mathimatikos1966

  • **
  • 310
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #218 στις: Οκτωβρίου 27, 2020, 14:14 »
Μπράβο και μείνε στο ξέφωτο !

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #219 στις: Οκτωβρίου 27, 2020, 15:27 »
Μπράβο Ντίνο και εύχομαι υγεία και να είσαι καλά, φυσικά αφού θα μας διαβάζεις τακτικά καλό θα έίναι να μας δίνεις και τα φώτα σου από την εμπειρία σου.. :thumpup: :thumpup: :thumpup: :party_beer_01:

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #220 στις: Οκτωβρίου 27, 2020, 16:46 »
Και τώρα τι θα ρίχνεις στην ελιά; :hmmm: :-\ :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #221 στις: Οκτωβρίου 27, 2020, 17:42 »
Παίδες ήρθε ο καιρός και για μένα.
Τέλος και το ατμισμα .
Ευχαριστώ όλους αυτούς που μου έδωσαν τους προβολείς τους στην προσπάθεια να κόψω το τσιγάρο και τα κατάφεραν με επιτυχία. :respect:
:respect:
Και για να μην ξεχνιόμαστε θα μπαίνω συχνά να σας διαβάζω.

Μπράβο Ντίνο :thumpup:........... η παρουσία σου ήταν πάντα σημαντική όλα αυτά τα χρόνια εδώ στο forum.
Θα λείψεις σίγουρα.... σου εύχομαι καλή συνέχεια ,,,, και όταν σου δίνεται η ευκαιρία, να περνάς από εδώ :bye:  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #222 στις: Οκτωβρίου 29, 2020, 18:32 »
Στεναχωριέμαι που δεν έχει κίνηση το φόρουμ, αλλά χαλάλι. Αποστολή συνετελέσθη.
Μπράβο.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #223 στις: Οκτωβρίου 29, 2020, 19:28 »
Παίδες ήρθε ο καιρός και για μένα.
Τέλος και το ατμισμα .
Ευχαριστώ όλους αυτούς που μου έδωσαν τους προβολείς τους στην προσπάθεια να κόψω το τσιγάρο και τα κατάφεραν με επιτυχία. :respect:
:respect:
Και για να μην ξεχνιόμαστε θα μπαίνω συχνά να σας διαβάζω.
Άξιος.. :bravo_encouragements:

Απ: Μετά το κάπνισμα, τέρμα και με το άτμισμα
« Απάντηση #224 στις: Οκτωβρίου 30, 2020, 21:10 »
Ειχα να μπω απο τον Ιουλιο και πραγματικα με κανατε να χαρω απιστευτα!! Συγχαρητηρια παιδια, που σταματησατε και το ατμισμα και το καπνισμα, η δουλεια εγινε!! Περασαμε στην αλλη οχθη των μη καπνιστων. Προσωπικα χωρις ηλεκτρονικο τσιγαρο ( και τα παιδια που ζαλιζα στο καταστημα) δεν θα τα χα καταφερει οπως εχω πει. Τωρα ειμαι στην διαδικασια να χασω τα 7 κιλα, και αρχισα ποδηλατο και πολυ σπανια τρεξιμο, στον ποδηλατοδρομο της Αθηνας! Και παλι συγχαρητηρια παιδια, χαρηκα πολυ για εσας!! Πλεον μας ειναι φυσιολογικο που δεν καπνιζουμε. 
Υγ. Ανοιξτε ενα θεμα, το πως χασατε τα κιλα της διακοπης γιατι 6,5 μηνες μετα ειμαι +7 κιλα που δεν χανω ουτε με αθληση :P 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171522 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275488 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42756 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34988 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557664 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182002 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9160 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364