vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

546 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Πρόβλημα με Ego-W !!

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Πρόβλημα με Ego-W !!
« στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 14:57 »
εκανα δωρο τον ατμοποιητη σε ενα κολλητο μου και ο αν8ρωπος δοκιμασε ενα γρο με βανιλια και εδω και 2 μερες του εχει μεινει αυτη η γευση στον ατμοποιητη! τι μπορει να κανει να τον κα8αρισει λιγο να φυγει αυτη η γευση και επιτελους να δοκιμασει το καινουριο υγρο που εχει παρει!
καλος ατμοποιητης ειναι με καλο ντουμανι και γευση αλλα πλεον εχει ποτισει και 8ελει κα8αρισμα .......

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 15:10 »
η βανιλια εχει αυτη την ιδιοτητα..το εχω ακουσει και απο αλλου...και αφηνει και κατακαθια πολλα.
δεν ξερω καποιο τροπο σιγουρο για καθαρισμο.... :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 15:24 »
Παίδες δεν ξέρω για ποια βανίλια μιλάτε, από fa πάντως που χρησιμοποιώ πάνω από 2 χρόνια έχω να πω οτι αλλάζει πανεύκολα η γεύση σε οποιονδήποτε ατμο κι αν χρησιμοποίησα και πως ελάχιστα κατακάθια αφήνει (τουλάχιστον ίδια με οποιοδήποτε άλλο υγρό).
Με άλλες βανίλιες από ok smokey και κινέζικες κατά καιρούς, πάλι δεν είχα πρόβλημα
Να μου λέγατε για κάτι σε καπουτσίνο - καφέ ή κάποιο καπνικό (πχ desert ship) να μην αλλάζει η γεύση εύκολα, να συμφωνούσα

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 15:42 »
ειδα το κα8αρισμο του vapormania σπο τον arxos αλλα εδω δεν βγαινει το πλαστικο οπως δειχνει στο video αν εχετε να μου προτεινετε καποια λυση 8α χαρω πολυ!!

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 14:13 »
τελικα μουφα ο ατμοποιητης κρατησε το πολυ 6 μερες και πεταχτηκε στα σκουπιδια ,εψα3α και σε αλλα σιτε μπας και μπορει να γινει κατι με το κα8αρισμο ολοι ειχαν το ιδιο προβλημα οποτε μακρι απο αυτη την εταιρια  :wall: :wall: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Turok

Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 15:41 »
To Ego-w της "Ζουγκλας" έχει τον ίδιο ατμοποιητή?  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος mariocuzco

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 17, 2012, 17:57 »
Πριν απο λιγο καιρο αγορασα απο cleverstore τρεις ατμοποιητες ego-w και τους δοκιμασα με τριμπεκα.
Ο ενας απαιχτη γευση και ντουμανι αλλα οι αλλοι δυο χαλια.
50% κατω στη γευση και στον ατμο...
Ολοι με την ιδια μπαταρια βεβαια.
Τι μπορει να εχει γινει;
Πως αλλαζει η γευση απο ατμοποιοητη σε ατμοποιητη ρε παιδια;

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 17, 2012, 18:01 »
Αυτο το επαθες με την ιδια γευση;
Γιατι εμενα οι W μου βγαζουν ολοι γευση κερασι/καφε/μυλο/καραμελα...Εκτος απο μεντα και εχω  :wall: το κεφαλι μου να καταλαβω τι φταιει.

Αποσυνδεδεμένος babispan

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 17, 2012, 18:14 »
 :confused1: το φυτίλι?

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 17, 2012, 19:29 »
Μηπως απο τη χαρα σου τι παραγεμησες?Στο λεω γιατι και εγω οταν το γεμιζα πολυ και το εβαζα οριζοντια μου εφερνε και αλλη γευση αλλα και καθολου ντουμανι...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 24, 2012, 21:56 »
Πριν απο λιγο καιρο αγορασα απο cleverstore τρεις ατμοποιητες ego-w και τους δοκιμασα με τριμπεκα.
Ο ενας απαιχτη γευση και ντουμανι αλλα οι αλλοι δυο χαλια.
50% κατω στη γευση και στον ατμο...
Ολοι με την ιδια μπαταρια βεβαια.
Τι μπορει να εχει γινει;
Πως αλλαζει η γευση απο ατμοποιοητη σε ατμοποιητη ρε παιδια;
Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί να συνήθισες τη γεύση και απόδοση. Μπορεί να είχε πέσει η απόδοση της μπαταρίας σου
Μπορεί ο κάθε ατμοποιητής να είχε διαφορετικό αέρα και γέμισμα

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 24, 2012, 22:07 »
ή απλά μπορεί ο ένας να βγήκε καλός, οι άλλοι δυο όχι.
Κάποια εργοστάσια έχουν πιο σταθερή ποιοτητα κατασκευής από κάποια άλλα.
Ειδικά στα δημοφιλή μοντέλα, ουδείς ξέρει πόσα διαφορετικά εργοστάσια τα παράγουν και πόσο ρίχνουν κάποιοι την ποιότητα για να πουλήσουν λόγω της τιμής τους στους εμπορους. Οχι ότι δε συμβαίνει και στα γνωστά εργοστάσια λόγω αυξημένων παραγγελιών ή άλλων παραγόντων.
Οπότε, αν δεν ισχυει ότι σου είπαν οι παραπάνω, μπορεί να είναι αυτό

Αποσυνδεδεμένος jim33

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 25, 2012, 21:59 »
δέν έχουν όλοι τις ίδιες σπείρες. άλλοι έχουν 8 άλλοι 5-6. αυτοί με το διάφανο κάλλημα 8 σπείρες είναι καλύτεροι απο αυτούς που είναι λίγο θολώ το κάλλημα (πλαστικό) 4-6 σπείρες

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #13 στις: Μαρτίου 25, 2012, 23:08 »
Mετά, όταν λέω εγώ πως υπάρχει διαφορά μεταξύ εργοστασίων, με αποτέλεσμα άλλοι άτμο να βγαίνουν καλοί και άλλοι μάπα, κάποιοι μαγαζάτορες μου σβήνουν τα ποστ, ενώ κάποιοι συνατμιστές ακόμη επιμένουν ότι όλα τα κινέζικα είναι ίδια...
Αλλά, δε μου φταίει ο μαγαζάτορας και ζητάω συγνώμη που γράφω σε νήμα που δεν μπορεί να απαντήσει. Εμείς φταίμε που κοιτάμε μόνο φτηνό να είναι και δε μας ενδιαφέρει ποιος το έφτιαξε.
Γι΄αυτό, αν σου αρέσουν οι w, κάνε έναν κόπο να ενημερωθείς (δυστυχώς απαραίτητο) ποια εταιρία φτιάχνει τα καλύτερα και μετά ζήτα μόνο αυτά.
Και ακριβότερα να είναι, κάλλιο 8 ευρώ για 15 ημέρες, παρά 4 για 4 ημέρες.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Πρόβλημα με Ego-W !!
« Απάντηση #14 στις: Μαρτίου 25, 2012, 23:21 »
petra δεν λεω οτι εχεις αδικο και απο τα post  τα δικα σου που εχω διαβασει σε θεωρω μια απο τους ποιο ενημερωμενους ατμιστες μεσα στο site  αλλα το προβλημα ειναι οτι εμεις δεν ξερουμε απο που αγοραζουν  και τα επωνυμα και τα μην εγω αγοραζα μονο επωνυμα αλλα το θεμα για μενα και μονο ηταν παλι 50% 50% αυτον το μηνα το εριξα στα ανωνυμα το ιδιο μου κρατανε πως μπωρουμε να ξεχωριζουμε την ποιοτητα  :hmmm:   :thumpup: ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281076 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174102 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312683 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124723 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix