vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

296 επισκέπτες, 9 χρήστες
ipomonias, Milarepa, dkostas, Olga68, Doubt, Jorge, ZoeM, thanos1071, tony1976

Twitter

Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss

Αποσυνδεδεμένος Bpapanik

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 14:06 »
Μου ετυχε και μενα σε παραγγελια πο σεφλαιβορς που τα στελνουν κι αυτοι με royal. Μαλλον δεν εχουν γραψει πανω στο πακετο
το τηλεφωνω σου και δεν μπορει να σε βρει ο κουριερ. Μπες εδω https://gls-group.eu/EU/en/home βαλε το τρακιν ναμπερ και εκει που λεει ACS Parcel Number ειναι ο τρακιν αριθμος της acs. Μπες στο σαιτ της acs με το καινουριο trakin να δεις σε ποιο υποκαταστημα
περιμενει το δεμα και παρε τηλεφωνω για πληροφοριες παραδοσης. Ολα αυτα βεβαια σε περιπτωση που παραμβανεις με κουριερ.
Δεν εχω παραγγηλει ακομα απο αυτο το σαιτ και δεν μπορω να ειμαι σιγουρος απο που και πως παραλαμβανεις. Αλλα κατα πασα πιθανοτητα
αφου σου δωσαν τρακιν μαλλον με κουριερ συνεργαζονται. Σορρυ για το οφ τοπικ.
Ευχαριστω πολυ,έκανα αυτο ακριβως!το δέμα βρέθηκε.βεβαια το παιδί στο κατάστημα θα μπορούσε να με εξυπηρετήσει εξ αρχής μιας και του έδωσα όνομα.οπως και να χει σημερα θα παραλάβω.σορυ για το οφ τοπίκ.Επιστρεφω με εντυπώσεις



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 01, 2017, 01:08 »
Πόσο είναι τα μεταφορικά για να έρθουν στη πόρτα μας?

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 01, 2017, 01:20 »
Ότι πάρεις 7 λίρες! :)) :))
Ασχέτως ποσότητας παραγγελίας (από 500ml μέχρι τουλάχιστον 10 λίτρα που ήρθαν σε μένα) το κόστος ήταν σταθερό 7 λίρες και έρχεται με acs στην πόρτα σου! ;)

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 01, 2017, 01:45 »
Κι εγώ παρέλαβα ένα δεματάκι με 6 μπουκάλια δικά μου και ενός φίλου πριν δύο εβδομάδες. Όλες οι συνταγές ωριμάζουν μέσα στα δικά τους μπουκάλια και στο ποσοστό αρώματος που προτείνει η εταιρεία για το εκάστοτε μπουκάλι. Ούτε δοκιμάζω μα τα ωριμάσω πιο γρήγορα οϋτε τίποτα. Κάθε πράγμα στο καιρό του κι ο κολιός τον Αύγουστο....εεε και το blue custard τον Μάη.  :laugh1: 

ΥΓ. Εγώ τα ανακάτευα καθημερινά για την πρώτη εβδομάδα και μετά ντουλάπι. Από μυρωδιά πάντως όλα τα πάνε πολύ καλά.  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 13:00 »
Το μπισκότο πως είναι στο κλώνο του lemon tart σε σχέση με το original,μοιάζει καθόλου?

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 13:06 »
Lunch Lady Lemon Tart. Μίξη στις 3-1-2017, δοκιμή σήμερα :) Να το το value for money. Αποτοξίνωση απο τα Dinner Lady και την οικονομική καταστροφή. Εντάξει όσοι ξέρουν απο κλώνους, ξέρουν οτι κανείς δεν πιάνει το πρωτότυπο 100%. Το θέμα είναι να σε βολεύει, να θυμίζει, να είναι νόστιμο σαν αυτόνομο ίσως, να κάνει δουλειά βρε παιδί μου. Αυτό της Boss εμένα μου κάνει :yes:

Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 13:12 »
Το μπισκότο πως είναι στο κλώνο του lemon tart σε σχέση με το original,μοιάζει καθόλου?
Δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Πλησιάζει το ντινερ λειντι ομως.

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 13:17 »
Το Dinner Lady είναι Μπισκότα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ λεμόνι

Ο κλώνος είναι ίδια γεύση μπισκότα από τα Lidl

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 13:41 »
Και σκεφτόμουνα να δοκιμάσω το συνδυασμό του flavourboss για το μπισκότο(graham cracker tpa-biscuit-inawera)  :wall:

Αποσυνδεδεμένος Dennis750

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 14:10 »
Σαν νέος από ότι είδα σου έρχονται μόνο τα αρώματα ανακατεμένα και πρόσθετης εσύ την βάση? Πόσες μέρες πρέπει να τα αφήσεις να ζυμωθεί? Αξίζει? Από οικονομικής άποψης βλέπω ότι αξίζει. 

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 14:15 »
Πολύ σωστά το λες! Έρχονται έτοιμα τα αρώματα σε μπουκάλια 500ml ή 1 λίτρο και συμπληρώνεις με την βάση που θες! Ο χρόνος "ωρίμανσης" διαφέρει ανάλογα το άρωμα! Ρίξε μια ματιά για μερικά αρώματα στο πρώτο post και στο site της flavour boss που τα λέει! ;)

Αποσυνδεδεμένος Dennis750

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 14:19 »
Ναι μπήκα στο σαιτ και τα είδα και είναι ενδιαφέρον από οικονομικής άποψης γιατί αν κάτσεις να φτιάξεις την LEMON TART θέλεις κάνα 30ευρω, το θέμα είναι αν αξίζει από γεύση. 

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 14:21 »
Το Dinner Lady είναι Μπισκότα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ λεμόνι

Ο κλώνος είναι ίδια γεύση μπισκότα από τα Lidl
Το Dinner Lady στα δικά μου στησίματα και watt βγάζει πεντακάθαρα τη γεύση μιας πολύ ωραίας τάρτας λεμόνι με βάση στην κρέμα λεμονιού και να ακολουθεί από πίσω πιο απαλά το ζυμαροειδές κατασκεύασμα. Στα χαμηλά βατ μπορεί να βγάζει μπισκότο απ'ότι έχουν πει και τα παιδιά που το συζήταγαν στο νήμα των υγρών.  :yes:
Ελπίζω να ισχύει και το ίδιο με το lunch ladies που περιμένω να γίνει και να μην βγαίνει πρώτο κάτι σε μπισκότο με κρέμα λεμόνι από πίσω.... Όχι ότι θα στεναχωρηθώ κιόλας βέβαια, θα ατμιστεί πάρ'αυτα!  :))

Ναι μπήκα στο σαιτ και τα είδα και είναι ενδιαφέρον από οικονομικής άποψης γιατί αν κάτσεις να φτιάξεις την LEMON TART θέλεις κάνα 30ευρω, το θέμα είναι αν αξίζει από γεύση.
Από γεύση δεν ξέρω, αλλά από μυρωδιά σκίζει πάντως!  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 14:41 »
Εγώ πάλι θέλω το μπισκότο του lemon tart μπροστά και τη μαρεγκολεμονοκρεμα πίσω.Βλέπω να μαζεύω όλα τα μπισκότα όλων τον εταιριών  :-\

Αποσυνδεδεμένος Dennis750

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα αρώματα από την Flavour Boss
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουαρίου 02, 2017, 15:59 »
Το Dinner Lady στα δικά μου στησίματα και watt βγάζει πεντακάθαρα τη γεύση μιας πολύ ωραίας τάρτας λεμόνι με βάση στην κρέμα λεμονιού και να ακολουθεί από πίσω πιο απαλά το ζυμαροειδές κατασκεύασμα. Στα χαμηλά βατ μπορεί να βγάζει μπισκότο απ'ότι έχουν πει και τα παιδιά που το συζήταγαν στο νήμα των υγρών.  :yes:
 
Αυτό ξέρω και εγώ ότι θέλει πολλά watt, στα χαμηλά χάνει πολύ. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 270 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34494 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556782 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181527 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 109 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8810 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538068 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60403 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238648 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1067 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139087 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz