vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

113 επισκέπτες, 8 χρήστες
bakoulini, maprix, manoslykos, I.P, bloodlessz, tibolaso, camber, Milarepa

Twitter

Κλώνοι του Doggystyle 2K16

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1845 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 00:38 »
Σωστά! Ο SXK έχει ένα o-ring στο κάτω μέρος του τανκ, ο άλλος όχι. Δεν ξέρω βέβαια αν το χρειάζεται (δεν το έχω δοκιμάσει χωρίς) αλλά όμορφο είναι οπότε θα το αφήσω ακόμα κι αν δεν κάνει τίποτα... ;)
δεν χρειαζεται στην ουσια το o-ring.εγω επειδη μου εσφιγγε πολυ και δεν μπορουσα να ξεβιδωσω ειπα να δοκιμασω να το βγαλω.το εβγαλα λοιπον και πλεον ξεβιδωνει για πλακα.και χωρις ουτε ιχνος διαρροης.

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1846 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 00:48 »
Ναι απο αισθητικης αποψης ειναι ομορφο με το ορινγκακι ( αποψη μου βεβαια )
το drip tip απο GG πρεπει να ειναι κουκλι πανω στον σκυλο παντως.. Ειδωμεν, ας κανω την παραγγελια πρωτα και να μου ρθει και βλεπουμε... Παιζει να ειμαι ο μονος που διαβαζει σχεδον την αρχη του νηματος για τον σκυλο και δεν τον εχει παρει ακομα...

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1847 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 01:02 »
μπα μη το λες ...ειχαμε αρχισει να γαυγιζουμε ολοι πριν τον παρουμε στα χερια μας..

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1848 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 01:06 »
Έστησα σήμερα τον έναν sjmy με kanthal 0,25mm σε πυρήνα 2,5mm. 4 σπείρες περίπου 1,1Ω
Ατμός περισσότερος απ' οτι με 0,30mm και γενικά καλύτερη τζούρα.
Το επόμενο στήσιμο θα είναι με SS 0,25mm & ίσως kanthal 0,20mm

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1849 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 01:40 »
Ναι απο αισθητικης αποψης ειναι ομορφο με το ορινγκακι ( αποψη μου βεβαια )
το drip tip απο GG πρεπει να ειναι κουκλι πανω στον σκυλο παντως.. Ειδωμεν, ας κανω την παραγγελια πρωτα και να μου ρθει και βλεπουμε... Παιζει να ειμαι ο μονος που διαβαζει σχεδον την αρχη του νηματος για τον σκυλο και δεν τον εχει παρει ακομα...
μεγάλη μπουκιά φάε...μεγάλη κουβέντα μη λές.... :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1850 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 01:51 »
. Παιζει να ειμαι ο μονος που διαβαζει σχεδον την αρχη του νηματος για τον σκυλο και δεν τον εχει παρει ακομα...


Τό παίζεις  στοίχημα ...1/100 ...?
Το ένα το βάζεις εσύ        

Μισό..... μισό ,μου ήρθε μήνυμα πώς υπάρχει ένας διαθέσιμος .....
Τα λεμ...........    
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2017, 02:59 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1851 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 01:56 »
Εγω λεω να κανουμε ενα νημα μονο γι αυτους που διαβαζουν τα παντα απο αυτο το νημα και δεν τον εχουν παρει ακομα...
@atoner
καθε φορα που διαβαζω μηνυμα σου ειναι και μια συναρπαστικη ανακαλυψη, εισαι μοναδικος στο φορουμ..

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1852 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 02:11 »
Αυτό κι αν θα 'ναι offtopicιά αλλά δεν μπορώ να μην το πω μιας και το έθεσες πρώτος. Ο Atoner είναι όντως μοναδικός στο φόρουμ και γι' αυτό είναι το πιο δημοφιλές μέλος του (με βάση τις αξιολογήσεις όλων μας). Γεια σου ρε Ato!  :bow:


Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1853 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 02:33 »
Φαντάσου να πάρει τον Doggy o Γιώργος στα χέρια του, πόσα ποσταρίσματα έχει να κάνει. :laugh1:

Θα σπάσει όλα τα ρεκόρ το νήμα του Doggy. :yes:

Γειά σου ρε Γιώργη με τα ωραία σου. :bye:

Πάντα έτσι καλέ μου φίλε, η ζωή θέλει χιούμορ και ανθρώπους σαν και σένα να μας ανεβάζουν την διάθεση. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kakalos2

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
  • Άγγελος
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1854 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 02:56 »
Να κλειδωθεί το παρόν νήμα παρακαλώ! :angry_orange:
αφου πρώτα έκανα μια αγορά απο GB
ετσι για το Yolo... σιγά λεω... 6,5€ θα δώσω δεν χάθηκε και ο κόσμος!
LINK
τον ατμισα μια.... μμμμ μπα λέω... δεν λέει κ πολλά....
μετα όμως απο 2-3 πλυνε-στησε-γέμισε.... ΩΩΩΠ!!! διαμαντάκι το 6ευρο!
περνάνε κάτι μέρες... το νήμα του σκύλου συνεχίζει να είναι στο ΤΟΠ 10.
ε πόσο να αντέξω ο φουκαράς; αγόρασα και έναν SXK.
( ήτανε η κινεζική πρωτοχρονιά αγάπη μου και τον ειχε σε προσφορά η 3FVape!:-\ )
αν συνεχίσει το παρόν νήμα να ειναι στο τοπ 10 για λίγες μέρες ακόμα...
με βλέπω να μαζεύω αγελη. για όνομα πια!

"Αλλά να ξέρεις κατι κοπρόσκυλο... κλώνοCloudOne δεν θα γίνεις ποτε!"

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1855 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 03:14 »
Σάς ευχαριστώ απο καρδιάς και .......
Όλα  σχεδόν τα αντέχω, ( ετσι λέω ,και ο Μάκις 66 γνωρίζει το τι θέλω να πώ ,λόγω κοινών βιωμάτων ) ,αλλά τα όμορφα και καλά λόγια ,πρός το πρόσωπο μου ( εμένα εννοώ γιατί το πρόσωπο το είδε ο Κουασίμ ο Μοδάτος ,και οπως εχω ξαναπεί σταυροκοπήθηκε ,και είπε : Δόξα τον θεό ,υπάρχουν και χειρώτερα ) ,ΔΕΝ εύκολα.

Τελείως Off topic ,αλλά οκ οταν συζητάμε για κάτι ,λογικό ειναι να ξεφεύγει καμιά φορά ,πρός όμορφα μονοπάτια...
Αρκεί να μην χανόμαστε και μένουμε σε αυτά.

Ποιός δέν ειναι μοναδικός..?

Δεν θέλω να αναφέρω ονόματα ,αλλά εχω και εγώ τούς ανθρώπους ,που χαίρομαι να διαβάζω ,ανάλογα τήν ώρα ,το νήμα , και χίλιες δύο αλλες παραμέτρους,με γνώση ,επιστημονική τεκμηρίωση στα γραπτά τους ,κλπ κλπ.
Είμαι τυχερός που είμαι και εγώ μέλος, ενός από τα ποιο ποιοτικά ,αλλά και ΑΝΘΡΩΠΙΝΆ ,  Foroum

ΟΠΩΣ μοναδικό ειναι και το χαμόγελό σας αγαπητοί μου φίλοι ,συνατμιστές.

Σας ευχαριστώ..Ειλικρινά Thankssss ....





Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1856 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 11:54 »
Εμενα η αποψη μου για τον κλώνο της sxk ειναι γλυκόπικρη.
Δλδ.Καταρχην σαν κλωνος εχει τα χαλια του.Το ντριπ τιπ ειναι στραβο.Το δαχτυλιδι του τανκ εχει κολλησει και δεν βγαινει,το ιδιο το τανκ γυρναει ατέρμονα γυρω απο τον εαυτό του χωρις να τερματίζει.

Στον συγκεκριμένο το ρινκακι του τανκ ειναι ακρως απαραίτητο μιας και αν δεν το ειχε αυτο βγαινει η δεξαμενη πολυ ανετα λες και ειναι κουμπωτή.
Τωρα θα μου πειτε με τοσα στραβα που βλεπω γιατι δεν τον παω πισω η να το βαλω στο συρτάρι μαζι με αλλους.Ο λογος ειναι η γευση.Πραγματικα πολυ καλη γευση.Και η ευκολία στησίματος,και η μινιμαλ εμφάνιση και στο κατω - κατω κλώνος ειναι δεν εχω και τρελές απαιτήσεις.

Απλα τον περίμενα λίγο πιο ''συμμαζεμένο''...

Αποσυνδεδεμένος fasolia

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1857 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 12:10 »
έχουν διαφορά στην γεύση ο sxk και ο smjy ? ???

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1858 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 12:20 »
Άντε και πες ότι πρωτομπάινω σήμερα στο Forum και βλέπω 1900 ποστ για έναν νέο ατμοποιητή. Τι θα υποθέσω; Ότι είναι κανένα σκουπίδι που έχει σπάσει τα νεύρα όλων, ότι είναι πολύ δύσκολος στο στήσιμο... :))
Ε, δεν θα έμπαινα ποτέ στο νήμα. Θα τον απέρριπτα με τη μια. :laugh1:

Απορώ τι βρίσκουμε και λέμε για το νέο KL+ :confused1:

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Κλώνοι του Doggystyle 2K16
« Απάντηση #1859 στις: Ιανουαρίου 31, 2017, 12:27 »
Kl+ δεν ειναι με τιποτα.Ακομα -παρολο που εχω ενα mini στολο απο 14 επισκευασιμους εκτός τους εργοστασιακους- ακομα τους kayfounιδες που εχω παρει απο εσενα τους θεωρώ οτι καλυτερο υπαρχει.Πως να το πω...πιο εργαλεία βρε αδερφέ!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 73 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 103 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207820 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13686 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93443 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4138 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix