vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Jorge, camber, thebull, hlias bax, giorgos1999, manoslykos, gfilip

Twitter

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 20:11 »
Αγαπητοί φίλοι,

Ο σύλλογός μας, η Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών, υπήρξε για μένα ένα παιδί. Ένα παιδί με 21 γονείς. Σαν τέτοιο κυοφορήθηκε στο μυαλό μας και γεννήθηκε, σαν τέτοιο προσπαθήσαμε να το μεγαλώσουμε, να το αναθρέψουμε και να το προστατεύσουμε. Σαν τέτοιο θα συνεχίσει να υπάρχει ο σύλλογος για πάντα στο μυαλό μου και στην καρδιά μου. 

Έφτασε όμως η στιγμή που θα πρέπει να τον υπηρετήσω από διαφορετικό πόστο. Μια στιγμή που ήρθε στη ζωή μου εντελώς αναπάντεχα, όταν πολύ πρόσφατα μου δόθηκε μια μοναδική ευκαιρία να δραστηριοποιηθώ επιχειρηματικά στο χώρο του ατμίσματος. Εντελώς ανεξάρτητα και έτσι ακριβώς όπως θα το ονειρευόμουν. Μου ήταν σχεδόν αδύνατον να την αρνηθώ.

Πέρα από το αν μπορώ ακόμα να προσφέρω τον καλύτερο εαυτό μου στην κοινότητα, η παραίτησή μου από τη θέση του Προέδρου είναι μονόδρομος. Ένας μονόδρομος που μου επιβάλει η συνείδηση και η λογική μου, σε μια προσπάθεια να προστατεύσω κάτι που αφορά όλους μας, από κινδυνολογίες, παραφιλολογίες και σενάρια συνομωσίας, που συνήθως συνοδεύουν τέτοιες περιπτώσεις.

Η παραίτησή μου θα τεθεί στη διάθεση του Δ.Σ. τις προσεχείς ημέρες, αφού τακτοποιηθούν διάφορες εκκρεμότητες που αφορούν τον ρόλο μου ως Προέδρου. Αμέσως μετά, το Δ.Σ. θα κινήσει τις διαδικασίες που προβλέπονται από το Καταστατικό για την αναπλήρωση της θέσης μου.

Θα είμαι πάντα δίπλα στους ανθρώπους που απαρτίζουν το Δ.Σ. του συλλόγου, και θα τους βοηθάω για όσο μου ζητήσουν με όποιον τρόπο μου ζητήσουν. Θα είμαι πάντα ένα από τα μαχητικά μέλη του συλλόγου και θα συνεισφέρω με όποιον τρόπο έχω διαθέσιμο, στην κοινή προσπάθεια που αφορά το σύνολο των ατμιστών στην Ελλάδα.

Όλοι εμείς που υπήρξαμε ιδρυτικά μέλη, και πολλοί ακόμα που στη συνέχεια προσέφεραν ότι μπορούσαν για να έχει επιτυχία το όραμα, ονειρευόμαστε έναν σύλλογο δυνατό, με φωνή ισχυρή, με θέσεις υπεύθυνες και με έργο ουσιαστικό. Τίποτα δεν έχει αλλάξει από την ίδρυση της Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών, και τίποτα δεν θα αλλάξει με την παραίτησή μου. Οι ανάγκες μας είναι οι ίδιες, οι στόχοι μας είναι ακλόνητοι και η θέλησή μας πάντα ισχυρή.

Ας βοηθήσουμε λοιπόν όλοι, με όποιον τρόπο διαθέτουμε και με ότι μπορούμε να προσφέρουμε, στο να δυναμώσει ακόμα περισσότερο αυτή η προσπάθεια και να γιγαντωθεί.
Ας κρατήσουμε το όνειρο ζωντανό και δυνατό.

Σας ευχαριστώ όλους,

Σπύρος Τσιμούρης

Πρόεδρος Δ.Σ.

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 20:55 »
καλές δουλειές :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:10 »
Η χαρά μου είναι μεγάλη για την ευκαιρία που παρουσιάστηκε στον φίλο μου Σπύρο -μια ευκαιρία που δεν αφήνεις ανεκμετάλευτη.

Ταυτόχρονα -και ξέρω πως με καταλαβαίνει απόλυτα- νιώθω και θλίψη, γιατί αναγκαστικά αφήνει μια θέση που δικαιούται όσο κανείς άλλος. Πολλοί ξέρουν την δημόσια περσόνα και το χιούμορ του. Λίγοι γνωρίζουν την ενέργεια, το ξενύχτι και την δουλειά που έχει ρίξει από το καλοκαίρι του 2016 για την προσπάθεια που μεγάλωσε και έγινε σύλλογος. Την ορμή του, που έκανε όλο αυτό πραγματικότητα. Και την ωριμότητά του να ξεχωρίζει την αντιπαράθεση για τα ατμιστικά/λειτουργικά θέματα (ακόμα και την πολύ έντονη) από την προσωπική σχέση και φιλία.

Ξέρω πως θα είναι δίπλα μας -σε πνεύμα αλλά και στην πράξη- ακόμα κι όταν επισήμως απομακρυνθεί από το ΔΣ της ΚΕΑ.
Αλλά η ενέργεια και η ψυχή που έβαζε δεν αντικαθίσταται.
Σπύρο, εύχομαι κάθε επιτυχία στην νέα σου προσπάθεια, μέσα από την καρδιά μου.
Ως ατμιστής αλλά και ως άνθρωπος, σε ευχαριστώ για όλα.
:)

ΥΓ: Και μη χαλαρώνεις γιατί, δουλειά-ξεδουλειά, στο μέλλον θα σου ζητήσουμε άλλα τόσα!

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:18 »
2 χαρές...

1. Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον πρόεδρο.  Καλή επιτυχία και καλές δουλειές Σπυράκο :thumpup:
2. Όπως λέει ο Άγις "θα σου ζητήσουμε άλλα τόσα" ΑΛΛΑ δεν θα μας ζητάει αυτός!!  :yahoo: :yahoo:



Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:19 »
Καλή συνέχεια στην νέα πορεία που χάραξες.
Ξέρουμε ότι θα είσαι πάντα κοντά μας.
:)

Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:26 »
Μην ξεχασετε να πληρωσετε την συνδρομη σας.....

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:27 »
Καλή επιτυχία Σπύρο. Σε ευχαριστούμε για ό,τι έχεις κάνει για τον σύλλογο.  :D

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:39 »
Μην ξεχάσετε να είσαστε κόπανοι όπως πάντα μερικοί...

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:49 »
Καλές δουλειές, Σπύρο όσον αφορά την νέα επιχειρηματική δραστηριότητα.

Πάντα δυνατός και πάντα στις επάλξεις του αγώνα γενικότερα. 

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:55 »
καλη επιτυχια Σπυρο! (αν κ δε σε γνωριζω προσωπικα)
ευχομαι ο επομενος προεδρος να εχει τη δυναμικη σου.
επισης ευχομαι να μπορεσεις να βρεις τη χρυση τομη μιας κ η νεα σου επιχειρηματικη δραστηριοτητα θα σχετιζεται με το ατμισμα.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:57 »
Καλή επιτυχία στην νέα σου δουλειά Σπύρο
μην ανησυχείς για την προεδρία
θα αναλάβω εγώ, καιρός ήτανε  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 21:59 »
Καλή επιτυχία Σπύρο.
Απο το λίγο που σε γνώρισα, είμαι σίγουρος οτι θα πας καλά και σε αυτόν τον τομέα.

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 22:08 »
Καλη επιτυχια στην νεα σου επιχειρηματικη δραστηριοτητα. Εχεις την κατανοηση και συμπαρασταση ολων μας, πιστευω, καθως γνωριζουμε οτι οσο σημαντικος και αν ειναι ο σκοπος του συλλογου υπαρχουν αναγκες που εχουν προτεραιοτητα, οπως ο βιοπορισμος ημων και των οικογενειων μας.   Καλη συνεχεια.

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 22:17 »
Σπύρο σου ευχομαι απο καρδιάς καλή επιτυχία και να σε ευχαριστήσω κι εγω με την σειρά μου για όλα όσα έχεις κάνει.
....μερικοί σου συγχωρούμε οτι υπήρξες και ΚΑΤΑΜΑΥΡΗ ΓΑΤΑ ..... :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ του Προέδρου της Κ.Ε.Α.
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 22:40 »
Προεδρα Σπυρο , ευχαριστα μεν δυσαρεστα δε !!!!

Καλη επιτυχια στη νεα σου δραστηριοτητα !

Σε ευχαριστω θερμα για οσα εχεις προσφερει στην ατμιστικη κοινοτητα και ευχομαι και πιστευω να εισαι συνεχεια κοντα μας ! ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180522 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536046 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59756 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237340 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 575 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136104 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10209 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12