vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

57 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, Jorge

Twitter

ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα"

Αποσυνδεδεμένος alex_rafa

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Μέσα σε ούτε 1 μήνα εγω αυτά που παρατήρησα : 

Αρκετά μειωμένη όρεξη .
Άπειρη δίψα και απώλεια 2 κιλών κάτι που ίσως οφείλεται και στα λίτρα νερό που πίνω .
Γενικά μία μειωμένη γεύση όσο αφορά το φαγητό.
Που και που ορίσμενες ταχυπαλμίες.
Πολύ καλύτερη αντοχή στο τρέξιμο αν και έτρεχα και όσο κάπνιζα, η διαφορά είναι αρκετή .
Περί ούλων και τέτοια ευτυχώς τίποτα ακόμα :D 

Αποσυνδεδεμένος angelospower

  • **
  • 229
  • Φύλο: Άντρας
Ειμαι στο 2ο μπουκαλάκι relax 12mg. Αν ατμισω μανιωδώς νιώθω ναυτία, ζαλάδα κ χαλαρώνω. Σα να εχω πιεί ένα πράγμα.  Αυτο οφείλεται στη νικοτίνη ή κάπου αλλού?

Αποσυνδεδεμένος Stratos Xilog

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
ειναι ενα συμπτωμα,που εγω τουλαχιστον,το αισθανομουν κατα τα πρωτα μου βηματα στο ατμισμα....

Αποσυνδεδεμένος specemarine

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
  • Funeral Fog.
Νικοτίνη φίλε μου κατά 99%.Το ίδιο ακριβώς ένιωθα με 12νικ και τζουράκλες με την 0.5ω εργοστασιακή κεφαλή του subtank mini.Ζαλάδες και ναυτίες.

Αποσυνδεδεμένος angelospower

  • **
  • 229
  • Φύλο: Άντρας
Άρα να πέσω σε νικοτίνη ε?

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
πεσε στο 9 θαναι καλυτερα.απλα προσπαθησε να μην ατμιζεις κατα ρυπας γτ μετα απο λιγο ουτε χτυπημα καταλαβαινεις ουτε τπτ.πιο χαλαρα για να εχεις το χτυπημα και την γευση που πρεπει

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Μόνο γιατρός μπορεί να σου πει τι φταίει με σιγουριά, πάντως αν ριξεις τη νικοτίνη και την κατανάλωση που κανεις, κακό δε θα σου προκαλεσει. Δεν γνωρίζω στα σίγουρα τα συμπτώματα της νικοτινιασης.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
Όπως είπαν και οι προηγούμενοι, σε πρώτη φάση ρίξε τη νικοτίνη. Σε μένα το "σύμπτωμα" ήταν ένας ελαφρύς πονοκέφαλος.

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Ατμιζω 5 μηνες (εκοψα το κανονικο τη μερα που αρχισα το ατμισμα) και οταν ειχα ξεκινησει ατμιζα 2-2.5 ml τη μερα με ναυτιλο μινι και Χ, χωρις κανενα προβλημα...Εχει περιπου ενα μηνα που λογω καποιων καλων αγορων κυριως σε υγρα, απολαμβανω το ατμισμα περισσοτερο και εχω ανεβει περιπου στα 4μλ, παντα τσιγαρισια μεχρι 15 βατ. Ειναι φυσιλογικο που κατα το βραδυ, και κυριως την επομενη το πρωι νιωθω τα πνευμονια μου βαρια, λες και καπνισα 2 πακετα τσιγαρα? Γιατι βλεπω στο φορουμ, οτι ο περισσοτερος κοσμος κανει πολλα παραπανω μλ και δεν εχω ακουσει ιδιαιτερο προβλημα..
ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος reaper

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Καθε οργανισμος εχει διαφορετικες αντοχες johnny. Και οπως εχει συνηθισει κανεις. Εγω π.χ. οταν το γυρναω σε τσιγαρισιες που και που και το παρακανω με ποναει το στηθος και κοβω αμεσως γιατι εχω συνηθισει πνευμονικες. Επισης τα βραδια τεινουμε να το παρακανουμε, ειδικα σε εξοδους και το πρωι τα πνευμονια διαμαρτυρονται. Δοκιμασε να ριξεις λιγο τα ml, βαλε μετρο και θα νιωσεις καλυτερα πιστευω.

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Ε ναι θα προσπαθησω να πεσω στα 3 να δουμε τι γινεται, πανω που την καταβρηκα κ εφτιαξα κ στοκ! Με τις πνευμονικες δε νιωθεις μπουκωμα? φανταζομαι κανεις αρκετα μλ

Αποσυνδεδεμένος nikos99

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
Ορισμενες φορες νιωθω ενα φουσκωμα (αισθηση πληροτητας)ατα πνευμονια και ψιλοδυσπνοια.ατμιζω υγρα diy 50-50 pink mule και chemco μιξη 6 αρα νικοτινη 7εως10 ml την μερα τσιγαρισιες τζουρες.πιστευω οτι πρεπει να ελατωσω την vg...Aκουω γνωμες

Αποσυνδεδεμένος babis1993

  • **
  • 398
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν κόψουμε την νικοτίνη δν μπορουν να μας αγγίξουν
Το είχα πάθει και απλά κατέβασα την νικοτίνη από 10αρα σε 6αρα και όλα ήταν όπως πριν.

Sent from my Le X820 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Εγώ ελάτωσα τη vg . Κάνε μια δοκιμή μία με λιγότερη vg και μία με λιγότερη νικοτίνη σε 10μελάκια, για να δέις τι μπορεί να σε πειράζει.

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Τα ιδια προβληματα ειχα και εγω, ολα λυθηκαν μολις αγορασαμε εναν αφυγραντηρα (ηταν μεσα στα σχεδια μας) ισως ο συνδιασμος ατμου με την αυξημενη υγρασια της ατμοσφαιρας επαιζε τον ρολο του.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19702 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 191775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 888 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 3980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1106416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 178615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 23694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 287520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 210954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70285 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro