vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

409 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, danys620, dkostas, KORG N364, dvelev

Twitter

Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 03:29 »
Το Smoktech Treebox mini 75W το έχει αποκτήσει ένας φίλος νέος ατμιστής εδώ και 4-5 μέρες, και σήμερα ήρθε σε μένα για να του στήσω την επισκευάσιμη κεφαλή στον Subtank mini, έτσι ήρθα για πρώτη φορά σε επαφή με το μοντάκι. Οι πληροφορίες που έχω είναι πολύ λίγες, και περιορίζονται στην αίσθηση που αποκόμισα παίζοντας για καμιά ώρα συνολικά με το μοντάκι. Έχω την αίσθηση πάντως, ότι το Treebox θα κάψει πολλές καρδιές, και ειδικά γυναικείες.  ;)

Ο φίλος αγόρασε το Treebox mini από το 3fvape, κάπου στα 47 ευρώ τιμή.

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Διαστάσεις: Ύψος 92 χιλιοστά, πλάτος 40 χιλιοστά, βάθος 28 χιλιοστά.
Μπαταρία: 1 x 18650
Βάρος: 80 γραμμάρια (!!!)
Ισχύς εξόδου: 1-75W
Κονέκτορας: αυτορυθμιζόμενος με ελατήριο 510
Έλεγχος θερμοκρασίας: 100-315 βαθμοί Κελσίου
Εύρος αντιστάσεων: 0.06Ω (ελάχιστη) έως (μέγιστη)
Υποστηριζόμενα σύρματα στο TC: Νικέλιο και Τιτάνιο
Υλικό κατασκευής: Βραζιλιάνικο ξύλο Zebra


Πρώτες εντυπώσεις
Όταν πρωτοέπιασα το μοντάκι στα χέρια μου ένιωσα μεγάλη έκπληξη, ήταν σαν μην κρατούσα απολύτως τίποτα! Δεν ένιωθα σχεδόν κανένα βάρος!  :o
Πώς ακριβώς να το χαρακτηρίσω τώρα, κατηγορία υπερ-φτερού;!  :)) Οι γυναίκες απλά θα το λατρέψουν, ενώ όσοι γουστάρετε τα πολύ ελαφριά μοντάκια, θα κόψετε φλέβα κυριολεκτικά. Δεν είναι μόνο τα 80 γραμμάρια βάρος, είναι ο συνδυασμός του ξύλου και του πολύ μικρού βάρους, που δίνουν αυτήν την απίστευτη αίσθηση, του σχεδόν μηδενικού βάρους.


Φινίρισμα και ποιότητα κατασκευής
Όποια αίσθηση και να αποκομίζετε από τις φωτογραφίες, ούτε καν προσεγγίζει την πραγματικότητα. Αδυνατείς να πιστέψεις ότι κρατάς ένα μοντάκι που κοστίζει κάτω από 50 ευρώ. Όλα τα σήματα και τα λογότυπα είναι σκαλιστά στο ξύλο, και το κράτημα και η αίσθηση του μοντ είναι καταπληκτικά. Η κοκκινωπή-καφέ απόχρωση του ξύλου είναι φοβερή. Το μοντάκι είναι πολύ σέξι, θεωρώ ότι είναι αδύνατον να το ακουμπήσετε πάνω σε ένα τραπέζι σε μια παρέα ατμιστών, και να μην τραβήξει κατευθείαν όλα τα βλέμματα επάνω του.  ;)

Εδώ το βλέπετε με τον Subtank mini του φίλου.




Το μεγαλύτερο αρνητικό σημείο που μπορούσα να βρω, είναι το κουδούνισμα αλλά και η γενικότερη αίσθηση των πλήκτρων. Τα πλήκτρα +/- όχι μόνο κουδούνιζαν πολύ, θυμίζοντάς μου το iStick 100W, αλλά είναι και πολύ έντονα κλικαριστά, σχεδόν σε εκνευριστικό βαθμό. Κάθε φορά που πατούσα +/- ακουγόταν πολύ δυνατά και έντονα το κλικ. Αντίθετα το fire ήταν αρκετά καλό σε αίσθηση και με σχεδόν μηδενικό κουδούνισμα.

Ένα άλλο αρνητικό σημείο για κάποιους, θα μπορούσε να είναι το πολύ μικρό μέγεθος της οθόνης, οι ενδείξεις είναι μικροσκοπικές σε μέγεθος και οι κάπως μεγαλύτεροι σε ηλικία (γκουχ, γκουχ) θα δυσκολευτούν ελαφρά. Πάντως η οθόνη του Treebox είναι αρκετά φωτεινή.

Εδώ το βλέπετε σε μία φωτό από το πλάι. Όλα τα λογότυπα είναι σκαλιστά στο ξύλο. Απλά υπέροχο.  :_love_heart:






Το κάλυμμα της μπαταρίας αφαιρείται πανεύκολα, αλλά αυτό είναι και δίκοπο μαχαίρι, οι μαγνήτες που το συγκρατούν στο σώμα του μοντ δεν είναι ιδιαίτερα ισχυροί. Ο φίλος έχει τοποθετήσει μία LG HG2 στο Treebox μετά από δική μου προτροπή. Δυστυχώς δεν έχω στοιχεία για την αυτονομία και τη διαχείριση μπαταρίας που κάνει το μοντάκι, δεν το συζητήσαμε.





Το μοντάκι το άτμισα ελάχιστα. Στήσαμε την επισκευάσιμη V2 κεφαλή στον Subtank mini και τον γεμίσαμε με το HoneyBrew του Danlucas στα 6 mg νικοτίνη. Ξεκινήσαμε από τα 25W και μόλις έστρωσε το βαμβάκι Nakamichi σε 5-10 τζούρες, παίρναμε πολύ καλή γεύση και απαλό, βελούδινο άτμισμα. Το μοντάκι μου έδινε πολύ θετικά μηνύματα για το ρεύμα του σαν αίσθηση, αλλά θέλησα να το επιβεβαιώσω και με μέτρηση, οπότε, εμπρός λοιπόν καλό μου βολτομετράκι!  :))

Δείτε την μέτρηση με την εργοστασιακή κεφαλή του Subtank στα 1.2Ω. Το Treebox την αντιλαμβανόταν σαν συνολική αντίσταση μαζί με το βολτόμετρο στα 1.28Ω και στην οθόνη του έδειχνε ότι δίνει 4.38V στα 15W.
Βουαλά! Το βολτομετράκι έδειξε 4.39V που έπαιζαν ανάμεσα στα 4.39V και 4.40V σε παρατεταμένο πάτημα του fire. Φοβερή σταθερότητα και ακρίβεια στο ρεύμα που έδινε το μοντάκι.  :)





Δυστυχώς δεν δοκιμάσαμε έλεγχο θερμοκρασίας, οπότε δεν μπορώ να έχω καμία άποψη, αλλά νομίζω ότι κάποια βιντεάκια που έχουν ανέβει υποστηρίζουν ότι το μοντάκι παίζει αρκετά καλά και με νικέλιο αλλά και με τιτάνιο.

Εδώ μία ακόμη φωτό με τον Subtank mini. Ο κεντρικός πόλος του Treebox φαίνεται πολύ καλός, ο Subtank mini αλλά και ένας TFV4 δικός μου που δοκιμάσαμε, βίδωναν άψογα και δεν άφηναν καθόλου κενό. Να συμπληρώσω ότι το μοντάκι έρχεται σε μία υπέροχη ξύλινη θήκη-κασετίνα, πραγματικό κόσμημα, από το ίδιο ακριβώς ξύλο που είναι φτιαγμένο και το μοντάκι.





Κι εδώ με φορεμένο τον δικό μου μεγάλο ατσάλινο TFV4. Το οπτικό τους δέσιμο είναι καταπληκτικό στα μάτια μου.  :)





Συμπερασματικά
Αυτή η μίνι παρουσίαση απέχει πολύ από το να χαρακτηριστεί ολοκληρωμένη, απλά πήραμε μία πρώτη γεύση από το Treebox. Αν μου δοθεί άλλη ευκαιρία να παίξω με το μοντάκι και να έχω επιπλέον στοιχεία θα σας τα μεταφέρω. Πάντως, από τη πολύ σύντομη επαφή μαζί του, το μοντάκι μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Πιστεύω ότι θα το ερωτευτεί πολύς κόσμος, ειδικά στην απίστευτη τιμή του από τα κινέζικα sites.

Αν μπορείτε να του συγχωρήσετε το ενοχλητικό κουδούνισμα των πλήκτρων και την πολύ μικρή οθόνη, δώστε του μια ευκαιρία δοκιμής σε κάποιο κατάστημα...  :)

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 03:47 »
Μηπως ειδες που σταματαει τη μπαταρια ;;;

Αποσυνδεδεμένος gstriftos

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλιά έστριβά τσιγάρα,τώρα αντιστάσεις..
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 10:03 »
Βασίλη λογικά την σταματάει στα 3,5V.
Φοράει την ίδια πλακέτα με το koopor mini.

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 11:50 »
Φίλε Shadockan: Όχι, δυστυχώς, δεν το ξέρω. Ο φίλος έφερε το μοντάκι με την LG HG2 κάπου στο 70-80% φόρτιση, και φυσικά η μπαταρία δεν πήρε χαμπάρι όση ώρα κάναμε τις δοκιμές μας.

Φίλε gstriftos: Η οθόνη και οι ενδείξεις της μοιάζουν όντως με το Koopor mini 60W. Αλλά να σου πω ότι ένα Koopor mini 60W ενός άλλου φίλου που το μέτρησα επίσης με το ίδιο βολτομετράκι μου, παρουσίαζε ελαφρά διαφοροποιημένη συμπεριφορά στο ρεύμα του σε σχέση με το Treebox. To Koopor ήταν ένα κλικ υποτονικό στο ρεύμα του σε όλο το φάσμα. Δηλαδή στα 60W ρύθμιση έδινε περίπου 55W πραγματικά, στα 30W ρύθμιση έδινε περίπου 26W πραγματικά, στα 15W ρύθμιση έδινε κάπου στα 13-14W.

Από την άλλη το Treebox ήταν ουσιαστικά καρφωμένο στην αναφορά, δίνοντας ακριβώς αυτό που πρέπει, δυστυχώς μετρήσαμε μόνο στα 15W και όχι παραπάνω.  :(

Θα είχαμε κάνει και άλλα πράγματα, αλλά ένας άλλος φίλος μου είχε δώσει σε ένα μπουκαλάκι 3-4ml από το Grandmaster της Five Pawns και την ώρα που ήρθε ο φίλος με το Treebox, εγώ είχα ξεκινήσει να στήνω έναν KFL+ με βαμβάκι Nakamichi για να το δοκιμάσω. Κάποια στιγμή λοιπόν, ο φίλος βλέπει το μπουκαλάκι με το Grandmaster και μου λέει να στήσω τον KFL+. Ε, αυτό ήταν, μόλις έστησα, παρατήσαμε εντελώς το Treebox και είχαμε αρπάξει και οι δύο τον KFL+ με το Grandmaster στο Nemesis με το kick της Evolv και το κάναμε πιπίλα, μόνο μπουνιές δεν παίξαμε για το ποιος θα πρωτοατμίσει!  :))

Τι φοβερό και τρομερό υγρό το Grandmaster, μαζεύαμε τα σαγόνια μας από το πάτωμα...  :))

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 12:16 »

το έχω λίγο καιρό  αλλα πήγε στην άκρη για backup αν κάποια στιγμή χρειαστεί
είναι πολύ ελαφρύ και δουλεύει πολύ καλά στον έλεγχο θερμοκρασίας
το δούλεψα με ss και δουλεύει μια χαρά
είναι μεγάλο και δεν νομίζω πως θα βολέψει σε γυναικεία χερια αλλα είναι πολύ όμορφο και ελαφρύ
αν δεν είχα το vtc mini θα το χρησιμοποιούσα αλλα το μέγεθος του το κατατάσσει δεύτερο

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 12:55 »
Καλησπέρα.

 
Αν όλα αυτά είναι μίνι παρουσίαση τότε νιώθω τυχερός που σας διαβάζω. Το φόρουμ είναι μία όαση. Υπέροχο μοντάκι, και η ξύλινη επένδυση είναι καταπληκτική. Πιστεύω πως είναι από τις περιπτώσεις που και ο συγκεκριμένος αγοραστής, σαν νέος ατμιστής, έκανε υπέροχη επιλογή (πολύ όμορφη συσκευή + πολύ καλά χαρακτηριστικά).

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 14:08 »
διπλα στο vtc mini για σύγκριση













έχω θέμα με τις εικόνες και δεν μπορώ να τις φέρω όπως τις θέλω
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,5053.msg931500.html#msg931500

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

προσοχή
ένα πρόβλημα που πρώτα είδα στο youtube και μετά το επιβεβαίωσα στο δικό μου treebox είναι ότι το mod ξεκλειδώνει από μονο του
δηλαδή αν πατήσουμε 5 klick και το κλειδώσουμε και το αφήσουμε στην άκρη για μερικά λεπτά αυτό ξεκλειδώνει από μονο του
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 08, 2016, 13:11 από kotsos75 »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 09, 2016, 00:16 »
Μου το είχε αναφέρει και ο φίλος μου για το δικό του Treebox ότι νόμιζε ότι του το έκανε 1-2 φορές, αλλά δεν το έγραψα επειδή δεν ήταν απολύτως σίγουρος για το εάν το είχε κλειδώσει ή όχι.

Σήμερα που τον ξαναρώτησα μου είπε ότι δεν του το έχει ξανακάνει τις τελευταίες ημέρες...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 15, 2016, 22:21 »
τα μπουστ που δινει ,γιατι απο οτι ηδη εχει τρεις διαβαθμισεις ,τις δινει μονο σε τεμπ η και σε wattage mode ....?

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 12:17 »
Σήμερα το Treebox του φίλου μου παρέδωσε το πνεύμα του.  :(

Καταρχήν, ξεκλείδωνε από μόνο του όπως μου είπε, κάθε πέντε λεπτά. Ενώ για αρκετό καιρό δεν ξεκλείδωνε, σήμερα άρχισε ξαφνικά να συμπεριφέρεται τρελά, να ξεκλειδώνει από μόνο του, να βλέπει στα 0.8Ω την αντίσταση του Subtank, ενώ μόλις πάταγε fire την κατέβαζε στα 0.6Ω. Μετά από λίγο το μοντάκι άρχισε να τον ρωτάει συνεχώς αν έβαλε καινούριο ατμοποιητή. Έπαιζε με τον Subtank mini στα 25W.

Κάποια στιγμή του έδειχνε την μπαταρία εντελώς άδεια. Μόλις το έκλεισε και πήγε να το ξανανοίξει, το μοντάκι απλά δεν ανάβει πια. Έλεγξε τη μπαταρία στο πολύμετρο και είναι στα 3.68V, λογικά αποκλείεται το Treebox να την κόβει τόσο νωρίς. Δεν έχει άλλη μπαταρία μαζί του στη δουλειά για να το τσεκάρει, αλλά δύσκολα μπορεί να φταίει η LG HG2. Ο φίλος είναι ηλεκτρονικός και θα το παλέψει να το επισκευάσει, αλλά είναι κρίμα, αποδείχτηκε εντελώς άτυχος με τα μοντάκια που έχει αγοράσει μέχρι τώρα...  >:(

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 19, 2016, 13:37 »
ωχχχ,και το παρηγγειλα...

Αποσυνδεδεμένος skevos95

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 27, 2016, 21:37 »
παιδιά για γράψτε καμιά εντύπωση για το μοντάκι γιατί θα με ενδιέφερε για αγορά.. και αν γίνεται έχουμε κανένα νέο για το τί έφταιξε πχ με το μοντάκι που παρέδωσε ψυχή εις Κύριον?

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 03:32 »
Δική μου παράλειψη, ξέχασα να ενημερώσω για τα νεότερα.

Αργότερα το βράδυ της ίδιας μέρας, το Treebox του φίλου μου ξαναζωντάνεψε, το πώς ακριβώς έγινε αυτό δεν το ξέρω. Αυτό που του κάνει όμως από τότε, είναι το εξής: ο φίλος έχει ατμοποιητές δύο Subtank mini και έναν TFV4 mini. Και με τους δύο Subtank το Treebox συμπεριφέρεται πολύ περίεργα, και αδυνατεί να ατμίσει σωστά, μεταβάλλει συνεχώς την αντίσταση που βλέπει, και δίνει περίεργα ρεύματα, λες και νομίζει ότι φοράει ατμοποιητή με έλεγχο θερμοκρασίας. Το μοντάκι συμπεριφέρεται το ίδιο, τόσο με τις καινούριες στρογγυλές κάθετες αντιστάσεις των 0.5Ω για τους Subtank, όσο και με τις παλαιότερες, τις τετράγωνες. Ενώ το προηγούμενο διάστημα, το μοντάκι δεν είχε κανένα πρόβλημα με τους Subtank mini.

Το κουφό είναι ότι με τον TFV4 mini το Treebox ατμίζει μια χαρά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.  :o :dontknow:

Στον TFV4 mini φοράει την μονή επισκευάσιμη κεφαλή στα 0.75Ω.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 07:25 »
Λαθος ονομα το εδωσαν .......Trelebox επρεπε να το λενε  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Smoktech Treebox mini 75W – Μία μίνι παρουσίαση...
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 28, 2016, 12:49 »
Μάστορα, ο φίλος ψάχτηκε πολύ, είναι ηλεκτρονικός και τα χέρια του "πιάνουν καλά". Είναι αυτός που μου έσωσε την κατάσταση με τον μαγνήτη στο κάλυμμα στο SnowWolf mini. Το έλυσε και το έκανε βίδες το Treebox, για να δούμε τις εσωτερικές διαστάσεις της πλακέτας, και να ψαχτούμε για το αν μπορεί να του βάλει άλλη πλακέτα. Η πλακέτα του δεν αναφέρει επάνω κάποιον συγκεκριμένο κωδικό, και με γκουγκλάρισμα δεν μπορέσαμε να βρούμε τίποτα.  :dontknow:

Οι διαστάσεις της πλακέτας είναι στα 1,8 x 6,1 εκατοστά αν θυμάμαι καλά, και από Yihi που κοιτάξαμε, η μόνη πλακέτα που φαίνεται να ταιριάζει αρκετά καλά, είναι αυτή με το τσιπάκι SX350J.




Η οθόνη από το SX350J φαίνεται να ταιριάζει γάντι, ενώ η πλακέτα έχει το πλεονέκτημα ότι το μικρό τμήμα με το fire μπορεί να μετακινηθεί πάνω-κάτω, για να κάτσει στο επιθυμητό ύψος. Το μόνο που χρειάζεται, είναι να φαγωθεί από πάνω και από κάτω, εσωτερικά το ξύλο στο Treebox, για να χωρέσει το μεγαλύτερο μήκος της SX350J, που είναι κάπου στα οκτώ εκατοστά συνολικά.  ;)

Όλα αυτά τα ψάχναμε, επειδή ο φίλος το γουστάρει πολύ το μοντάκι και δεν θέλει να το αποχωριστεί. Τώρα που είδε ότι το μοντάκι ατμίζει μια χαρά με τον TFV4 mini, προς το παρόν το έχει παντρέψει μαζί του, και ατμίζει τους δύο Subtank mini με το VTC mini που έχει.  :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279311 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124138 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3993 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15685 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias