vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, athmichalop, bloodlessz, Ηρακλης, manoslykos, Jorge, th3ofilos

Twitter

Μίνι έρευνα για σύγκριση στην ποσότητα νικοτίνης μεταξύ η.τ. ή κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Και 10 άτομα να μαζευτούμε εκεί θα είναι πολύ καλά. Ελπίζω να φτάσουμε αυτό το νούμερο.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Ξεκουνηθείτε ορέ παιδιά! Μια απλή εξέταση είναι! Άντε μπράβο...  :fight_knuppel:


Έκτος από την προσφορά στην ατμιστικη κοινότητα αλλά και στην επιστήμη με την συμμετοχή μας...
Εκτός από την λεπτομερή εξέταση του εαυτού μας....
Εκτός από την ικανοποίηση της συμμετοχής σε μια πρωτοποριακή σε παγκόσμιο επίπεδο επιστημονική μελέτη/ερεύνα....
Έκτος από το ecab και τα υγρά flavorart που θα λάβουν δώρο όλοι οι συμμετέχοντες υπάρχει και άλλος ένας λόγος:


Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο υπέροχο είναι να σε πλησιάζει κάποιος άσχετος και να σου λέει:
 
"Αυτό (το ηλεκτρονικό) που κρατάς είναι πολύ κακό, μαζεύουν υγρά οι πνεύμονες, ο κουμπάρος του μπατζανάκη της ξαδέρφης του φίλου μου του Λευτέρη μάζεψε υγρό από δαύτο στον πνεύμονα κλπ."


και'συ να του απαντάς :
"έχω λάβει μέρος σε επιστημονική μελέτη για τις επιπτώσεις του, λες μ@#&κίες φίλε, κάνε μας τη χάρη..."   :laugh1: :laugh1: :laugh1:



"έχω λάβει μέρος σε επιστημονική μελέτη για τις επιπτώσεις του, λες μ@#&κίες φίλε, κάνε μας τη χάρη..."   :laugh1: :laugh1: :laugh1:


 :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας

Σχετικά με αυτό που έγραψα, επικοινώνησαν μαζί μου και διατίθεται το κατάστημα REPLACESMOKE Μαρίνου Αντύπα 88   Νέο Ηράκλειο  Αττική  14121
211-8008977, 210-2714115
να μαζευτούμε όσοι θέλουν το Σάββατο μετά τις 3 το μεσημέρι για να κάνουμε αυτό που έγραψα.
Και για τον καθένα που θα έρθει, δώρο 3 μπουκαλάκια Flavourart των 10ml!


Παρακαλώ δηλώστε εδώ τις συμμετοχές σας σύμφωνα με αυτά που έγραψα πιο πάνω (δηλαδή να φέρετε ego μπαταρία με νορμάλ ατμοποιητή αλλά και το mod σας πάλι με νορμάλ ατμοποιητή)


Νορμάλ ατμοποιητής= όχι επισκευάσιμος ανοξείδωτος, ατμοποιητές που κυκλοφορούν ευρέως στο εμπόριο.

Διάβαζα τα τελευταία μηνύματα και υπέθεσα ότι κάποιοι μπορεί να μπερδευτούν.
Ο γιατρός ζήτησε μία άλλη συγκέντρωση προκειμένου να κάνει κάποια έρευνα,όπως αναφέρει παραπάνω, στην οποία ζήτησε τη συμμετοχή κάποιων εθελοντών.
Η συγκέντρωση είναι άλλη και άσχετη από αυτή που έχει βγεί στην πρώτη σελίδαστο κάτω μέρος των ανακοινώσεων.

Αποφασίστηκε να γίνει το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου στο κατάστημα REPLACESMOKE Μαρίνου Αντύπα 88 Νέο Ηράκλειο Ατττικής τηλ 2118008977  2102714115 κατά τις 5 το απόγευμα.
Συμμετοχές μέχρι αυτή τη στιγμή.
1.Diver
2.terryman και 1 φίλος ατμιστής
3.Basstar5
4.
................
.................

Δεν μπορώ να συμμετάσχω γιατί ως γνωστόν έχω κόψει και το άτμισμα 2+ μήνες.
:dontknow:
Άντε παιδιά ξεκουνηθείτε,πέραν της βοήθειας στην επιστήμη όπως είπε ο γιατρός έχει και δωράκι 3 μπουκαλάκια υγρό σε κάθε συμμετέχοντα.Επίσης θα ψαρέψετε και άλλα νέα από το γιατρό τα οποία μετά μπορείτε μετά να τα πείτε και σε μας. :laugh1: :laugh1:   
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 21, 2014, 18:54 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος unclesarda

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
να έρθω και εγώ 3 μήνες ατμίζω τώρα για νορμάλ ατμοποιητή δεν έχω πιστεύω στο μαγαζί να έχει να αγοράσω 1 να συμμετάσχω και εγώ στην ερευνα αν σας κάνω :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Μπήκε και στις ανακοινώσεις κάτω με επισήμανση.  :)
Ελπίζουμε να υπάρξουν πολλές συμμετοχές.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Αποφασίστηκε να γίνει το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου στο κατάστημα REPLACESMOKE Μαρίνου Αντύπα 88 Νέο Ηράκλειο Ατττικής τηλ 2118008977  2102714115 κατά τις 5 το απόγευμα.
Συμμετοχές μέχρι αυτή τη στιγμή.
1.Diver
2.terryman και 1 φίλος ατμιστής
3.Basstar5
4. jeke04
5.
6.

Αποσυνδεδεμένος johnk102

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Θα είμαι κι εγώ εκεί


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Θελω και εγω να ερθω παιδια αλλα το 5 μου πεφτει βαρυ... :-\
 κατα τις 3 όμως  ισως μπορεσω να ειμαι εκει...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος HliasKorin

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
 :respect:  Στον γιατρο κ τα παιδια που θα συμμετέχουν!!!!!!!!!! 

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Το 15:00 βολεύει περισσότερο κ εμένα να πω την αλήθεια..

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Για 3.00 είχα ακούσει κι εγώ και είναι και για μένα καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Είπαμε ότι θα μαζευτούμε από τις 3. Άλλος θα έρθει στις 4, άλλος στις 5, αυτό δεν έχει σημασία.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Έγινε σήμερα η συνάντηση στο κατάστημα Replace smoke.
Συνολικά παρευρέθηκαν 16 άτομα, οι περισσότεροι μέλη του φόρουμ.
Τα ευρήματα ήταν αρκετά σημαντικά και σίγουρα θα βοηθήσουν.


Ευχαριστώ όλους όσους παρευρέθηκαν.

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
είναι ανακοινώσιμο κάτι από αυτά που έδειξε η έρευνα;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8389 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180778 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34047 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536767 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59905 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237792 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 607 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15968 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085431 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35490 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12