vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

208 επισκέπτες, 11 χρήστες
Tem, arxiloxos, ipomonias, dvelev, KORG N364, tibolaso, maprix, lounik, Milarepa, djfloor, Buliwyf

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #405 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 21:18 »
ωραια ευχαριστω μπορεις να μου παραθεσεις μερικα site που μπορω να το παραγγειλω!ελληνικα αν γινεται
και αν θελεις κανε ενα μικρο review gia to ego w να το επισυναπσω στο αρχικο μηνυμα απο την στιγμη που το εχεις δουλεψει και μπορεις να μας πεις θετικα αρνητικα κλπ!         Υ.Γ χωρις ανταπτορα βιδωνει απευθειας...?



αυτό έχω εγώ ... αλλά  ακριβα τα   βρίσκω. τα δυο...http://www.vapormania.gr/index.php?route=product/product&path=20&product_id=189  ειναι και εδω δες... http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3015.0.html

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #406 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:17 »
ενα δυο ενα δυοοο

γκουχ! γκουχ! πφφφφ

σορρυ ρε παιδια. δεν σας εβλεπα απ το ντουμανιασμα μες στο σπιτι...  ;D

ειμαι πλεον ενας ευτυχισμενος κατοχος ενος ego-t της janty.  :) πολυ καλη τιμη- ιδιο μου φανηκε με της οβαλ, φανταζομαι τα ξερετε..  ;)

οι εντυπωσεις μου ειναι αριστες! το ιδιο και της ρουφιανας της δικιας μου.. (μαζι τα φαγαμε, μαζι το κοψαμε..). ειναι πραγματικο τσιγαρο!

και την λεω ρουφιανα γιατι οταν ημασταν στο καταστημα ειχε βολευτει μια χαρα με τα 18γρ νικο που ειχε το μπουκαλακι της, αλλα οταν πηγαμε για ποτο με 2 φιλους ζαχαρωνε συνεχεια το 24αρι μου, το οποιο τελικα και πηρε, αφηνοντας με με τα μιντλ χόρτε..  >:(

μπαταρια 950 (βλακεια που δεν πηρα αλλη μια, την εχω τωρα και φορτιζει κι εχω σκασει) και dark vapore 20μλ

ενιωσα πολυ μαλαξ που δεν την ειχα ψαξει νωριτερα να το κοψω.. με το ego-t δεν μου λειπει καθολου, και ειναι τριτη μερα, και καπνιζα 2 πακετα βαριά κ.τ...

τα σχολια μου για το καταστημα, το hlektroniko-tsigaro.com στην θεσσαλονικη, θα παω να τα γραψω στην ομώνυμη σελιδα αμεσως!

να στε καλα ρε παιδια. ευχαριστω πολυ κι εσας και το φορουμ. βοηθησατε πολυ..  :thumpup:

τρεχω να διαβασω για οδηγίες συντήρησης και πως κανουμε κοκτειλς :bye:


Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #407 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:22 »
οι εντυπωσεις μου ειναι αριστες! το ιδιο και της ρουφιανας της δικιας μου..

Φαντάζομαι δεν διαβάζει το φόρουμ ε; :idiot1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #408 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:25 »
Φαντάζομαι δεν διαβάζει το φόρουμ ε; :idiot1: :laugh1:

βρε τωρα εμαθε να παταει το enter, το κατσικι..  >:( που μου θελε και ego-t  >:(

την πηρα απ τις σπηλιες και την εκανα ανθρωπο..  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #409 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 14:20 »
τελικα πηρες egot με αμπουλα η' με hybrid e ατμοποιητη?

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47
14ημερα με τον hybrid e τελεια αποδοση και σε χτυπημα και σε ατμο.το μυστικο νομιζω ειναι να κανουμε ενα καλο γεμισμα καθε μερα(αναλογα τον ατμιστη βεβαια)και να μην το βιδωνουμε πολυ σφιχτα στην μπαταρια(μια στροφη πριν σφιξει).πολυ ευχαριστημενος να δουμε που θα φτασει.ΤΡΙΜΠΕΚΑ το υγρο που χρησιμοποιω αν εχει σημασια αυτο!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #410 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 22:55 »
Αυτο με το βιδωμα που λες τι ρολο βαραει;Εγω το σφιγγω τερμα.

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #411 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 22:58 »
Αυτο με το βιδωμα που λες τι ρολο βαραει;Εγω το σφιγγω τερμα.
               απ οτι μου ειπανε και στις εταιρειες και απ οτι παρατηρησα εγω ειναι καλυτερα να μην το βιδωνουμε τερμα...προφανως παιρνει περισσοτερο αερα και βοηθαει στο να μην ζεστενεται ο ατμο και καιγεται....!δικια μου γνωμη και απ οτι μου ειπανε!παντως λειτουργει το συστημα. δοκιμασε το δεν χανεις και τιποτα

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47
εγω παντως με το συστημα μπαταρια ego t και hybrid e ατμοποιητη σωθηκα πραγματικα!τελος οι διαρροες,τελος το αγχος στην εξοδο αν μου φτασει το υγρο,σταθερη αξια οι μπαταριες,μικρο αρκετα το ηλεκτρ τσιγαρο ειδικα με την 650αρα .επισης βλεπω οτι το πολυ με 2 ατμοποιητες θα βγαζω τον μηνα,κατεληξα και στο υγρο με το τριμπεκα.ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ...! :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #412 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 23:15 »
Δοκιμασε και τον Giant Dual Coil.Εγω κατεληξα σε αυτον.
Το εκανα ηδη αυτο με το σφηξιμο να δω διαφορες.

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #413 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 23:16 »
Δοκιμασε και τον Giant Dual Coil.Εγω κατεληξα σε αυτον.
Το εκανα ηδη αυτο με το σφηξιμο να δω διαφορες.
       τον εχω στο συρταρι σε ετοιμοτητα....!τον εχω δουλεψει με πολυ καλα αποτελεσματα....πολυ καλος!

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #414 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 05:44 »
τελικα πηρες egot με αμπουλα η' με hybrid e ατμοποιητη?

ως νεοψ πηρα με αμπουλα, αλλα ως γεννημένος γκατζετακιας ψαχνομαι για τα χιμπριντ και τα μιμπριντ και τα τζαιαντ και αυτο το πως το λενε το προβατο  >:(
 provari  ;D
δεν ξερω τι κανουν.  ;D προσπαθω να βγαλω ακρη..

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #415 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 10:14 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου (ή και στο μπροστά γιατι όχι;) οτι το ζητούμενο ενός ατμιστή αργά ή γρήγορα είναι μία καλή μπαταριοθήκη (μοντ), όπως το ΄΄πρόβατο΄΄ που αναφέρεις, και ένας καλός επισκευάσιμος ατμοποιητής βλ. Α2 ή ΙΑΤΤΥ...
Όλα αυτά για καλύτερη απόδοση και μεγαλύτερη οικονομία.
Αν συνδυάσεις δε και την παρασκευή δικών σου υγρών ρίχνεις το κόστος πάρα πολύ χαμηλά...
Τα πρώτα έξοδα είναι δύσκολα αλλά και καθοριστικά θα έλεγα...

Ψάξε στο φόρουμ και θα βρεις οτι σου χρειαστεί και οπουδήποτε δυσκολεύεσαι φυσικά ρωτάς...
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #416 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 10:42 »
βρε τωρα εμαθε να παταει το enter, το κατσικι..  >:( που μου θελε και ego-t  >:(

την πηρα απ τις σπηλιες και την εκανα ανθρωπο..  :yes:

καλα εκανα καινουργιο συκωτι με τον Darky και τη ... ρουφιανα του   :))

να' σαι καλα παληκαρι μου

καλα ατμισματα

 :laugh_cantstop:

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #417 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 14:47 »
παιδια σκοπος ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο να μπορουμε να το κουβαλαμε μαζι μας....στην τσεπη μας!αυτες οι μοντες ειναι σαν να κουβαλας κροταλα μαζι σου..!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #418 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 14:50 »
Yπάρχουν mods πάρα πολύ μικρά και εύχρηστα και όχι μόνο κουμούτσες κλπ. ;)
Μια συμβουλή,καλό το forum και εμείς εδώ όσο μπορούμε και βοηθάμε αλλά καλό είναι να ψάχνεστε και έξω από δω είτε στο net είτε και γενικότερα. ;) :)
Tέλος σκοπός είναι το η/τ που θα έχουμε στη κατοχή μας να είναι αξιόπιστο και να μας εξυπηρετεί στη χρήση πέρα του να μπορείς να το μεταφέρεις εύκολα. :)

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #419 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 14:56 »
για μενα ακομα τα πραγματα στο η.τ ειναι μονοδρομος!ολα τ αλλα ειναι χασιμο χρονου και πολλων ευρω!καθενας φτιαχνει και κατι στο μηχανουργειο του και σπευδουν πολυ να το αγορασουν χωρις καμια πιστοποιηση!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 17:38
απορω αυτοι που εχουν αυτα τα κανονια τα βγαζουν και εξω για ποτο και καφε η' τα εχουν μονο για το σπιτι...?
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 17:38 από Atmos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 196 42319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:55
από ipomonias
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 329 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34583 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8840 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60483 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238782 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1561 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16730 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos