vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

504 επισκέπτες, 2 χρήστες
mankar72, camber

Twitter

ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !

Αποσυνδεδεμένος nassoulini

  • *
  • 30
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #135 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 22:47 »
 πρέπει να περιμένεις λίγο.... :hmmm: :hmmm:.....   να χωρίσω και μετά βλέπουμε :tongue_smilie:. αν θες ντε και καλά να κουμπαριασουμε μπορείς να μου βαπτίσεις κανένα παιδί όταν κάνω :laugh1: :laugh1:...

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #136 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 22:52 »
Τελευταια φορα θα το πω, μην γινω και ξίνος!  :tongue_smilie:
Γιατι δεν έρχεστε απο εδω???
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3121.135/topicseen.html

Τουλαχιστον εκει θα μεινουν. να γελαμε!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bering

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #137 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 16:53 »
Συγνωμη που ποσταρω εδω και δεν ανοιγω θεμα για ανταλλαγη! Ηθελα ομως αμεσα αν θελει καποιος να ανταλλαξω ενα Halo Tribeca 18mg με περιπου 25ml μεσα. Βασικα ζηταω την αναλογη ποσοτητα σπασμενη π.χ σε 5 των 5ml με 18+mg νικοτηνη με διαφορες τσιγαρισιες γευσεις.
Σιγουρα ψαχνω latakia, perique black απο κει και περα καμια βανιλια καμια μεντα δεν θα με χαλαγε.
Μιας και νεος ατμιστης θελω να δοκιμασω διαφορα υγρα για αρχη.

Σημειώση: Δεν γνωριζω αν η ανταλλαγη που ζηταω θεωρητε δικαιη αν οχι την αποσυρω αμεσως.
Μενω Νεα Σμυρνη και η ανταλλαγη ζηταω να γινει αν ειναι εφικτο αμεσα οπουδηποτε στην Αθηνα.

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #138 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 16:55 »
Συγνωμη που ποσταρω εδω και δεν ανοιγω θεμα για ανταλλαγη! Ηθελα ομως αμεσα αν θελει καποιος να ανταλλαξω ενα Halo Tribeca 18mg με περιπου 25ml μεσα. Βασικα ζηταω την αναλογη ποσοτητα σπασμενη π.χ σε 5 των 5ml με 18+mg νικοτηνη με διαφορες τσιγαρισιες γευσεις.
Σιγουρα ψαχνω latakia, perique black απο κει και περα καμια βανιλια καμια μεντα δεν θα με χαλαγε.
Μιας και νεος ατμιστης θελω να δοκιμασω διαφορα υγρα για αρχη.

Σημειώση: Δεν γνωριζω αν η ανταλλαγη που ζηταω θεωρητε δικαιη αν οχι την αποσυρω αμεσως.
Μενω Νεα Σμυρνη και η ανταλλαγη ζηταω να γινει αν ειναι εφικτο αμεσα οπουδηποτε στην Αθηνα.
Εδώ είναι ΓΡΑΜΜΗ ΣΟΣ ΣΟΣ ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
Αφου ποσταρες στο αλλο δεν χρειαζοταν κι εδω, να είσαι σίγουρος ότι το βλέπουν ολοι το ποστ σου, οπου κι αν ειναι!  ;)

Αποσυνδεδεμένος bering

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #139 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2011, 17:02 »
Εδω ηθελα να ποσταρω εξ αρχης! στο αλλο εγινε λαθος και ζητησα συγνωμη. Με την αναλογη τροποποιηση!

Αποσυνδεδεμένος tiftiants

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #140 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 11:40 »
Παίδες καλημέρα,
μόλις μου έμεινε στα χέρια ο φορτιστής multi που έχω για μπαταρίες τύπου 18650 16340 κτλ :wall: :wall: :wall:
Αν κάποιος συνατμιστής έχει σε στοκ και δεν του είναι απαραίτητος τον αγοράζω άμεσα,αλλιώς με βλέπω να φεύγω για funstore..και είναι και μακριά..επίσης αν ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω στην Αθήνα (κέντρο) εκτός από atomizer.gr γιατί σήμερα θα ανοίξει στις 17:00 :hmmm:

Κάθε βοήθεια-συμβουλή-παρηγοριά ευπρόσδεκτη!!!
Ευχαριστώ!!!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #141 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 12:09 »
....καλη ευκολια φιλε μου - αν βολευτεις ,
κανε μετα και μια παραγγελια για δευτερο -να που ειναι απαραιτητος και οχι πολυτελεια  :hmmm: - φορτιστη απο DX.................αργει λιγο αλλα κουτρα μεταφορικα και φθηνο-8,40$


http://www.dealextreme.com/feedbacks/BrowseReviews.dx/sku.12594  :yes:

Αποσυνδεδεμένος tiftiants

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #142 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 12:14 »
Καλημέρα Γιάννη!!! :bye: :bye: :bye:
Ναι θα την κάνω, γιατί εδώ θα τον πληρώσω 16,00€(η χαμηλότερη τιμή που βρήκα) ενώ με τα ίδια λεφτά θα πάρω δυο απο DX :yes:
..δεν πειράζει ας πάω να τον πληρώσω διπλά τώρα να ενισχύσουμε και το κράτος μας :idiot1:

 :bye:

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #143 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2011, 15:56 »
Καλησπερα συνατμιστες. Ξεμεινα απο Ηalo torque 12mg και δε βλεπω να υπαρχει πουθενα!
Ξερει κανεις που μπορω να βρω, μηπως υπαρχει καπου και δεν το πηρα χαμπαρι? Κοιταξα ivape και e-smokeguru αλλα δεν..  :-\

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #144 στις: Οκτωβρίου 10, 2011, 12:38 »
Επειδη μου ειναι δυσκολο να παω Μεταμορφωση σημερα θα θελα αν εχει καποιος απο Κερατσινι,Νικαια,Κορυδαλλο απο 1 μετρο φυτιλι και 1μετρο αντισταση να αγορασω αμεσα.Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος deathst

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #145 στις: Οκτωβρίου 13, 2011, 16:35 »
SOS εχει κανεις 1-2 spare drip tips?? τα χρειαζομαι και δεν μπορω να πληρωνω 10 ευρω funstore για μεταφορικα ουτε να περιμενω 2 μερες, οποιος μπορει ας δανισει τουλαχιστον(αλλιως αγοραζω). Μενω Ν. Ψυχικο

Αποσυνδεδεμένος sotos83

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
  • v4.dna40.5pawns.
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #146 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 16:16 »
Παρακαλω αγοραζω οσο οσο αμεσα περιοχη Κερατσινι,Νικαια,Κορυδαλλο φυτιλακι και αντισταση..............

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #147 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 16:15 »
Καλησπέρα και από εμένα

διάβασα 3000+ μηνύματα, πλέον έφτιαξα τα πρώτα μου υγρά.
Χρησιμοποιώ 36άρα βάση Traditional από FlavourArt και βάση VG από φαρμακείο την οποία την έχω αραιώσει 20% με νερό (Water for Injection) επίσης από Φαρμακείο.
Δεν ξέρω εάν τελικά είναι η VG αλλά δεν με καλύπτουν και τόσο στο άτμισμα τα υγρά που έφτιαξα.
Ίσως με την χρήση PG ή και PG+VG να είναι καλύτερα....... δεν ξέρω.....!!!!

Ψάχνοντας όμως στην περιοχή της Λαμίας και του Βόλου δεν κατάφερα να βρώ προπυλενογλυκόλη ΠΟΥΘΕΝΑ!!!.
Γλυκερίνη βρήκα άφθονη , λόγω του ότι την χρησιμοποιούν στην παρασκευή κρασιού σαν πρόσθετο.

Εάν υπάρχει κάποιος φίλος από Λαμία ή Βόλο να μου πουλήσει 20-100ml μέχρι να βρώ, θα ήμουνα υπέρ-ευχαριστημένος.


Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #148 στις: Οκτωβρίου 21, 2011, 16:53 »
Ποτε δε συμπαθησα τη σκετη VG γενικα.. Μπορει να δινει αφθονο ντουμανι, αλλα απο γευση μας τα χαλαει, μου φαινεται αγευστο το υγρο και δεν εχει τη γλυκα της pg. Ποτε δεν καταλαβα επισης γιατι τα περισσοτερα μελη υποστηριζουν το αντιθετο, οτι δηλαδη η Vg ειναι η γλυκια και η Pg δεν ειναι.. :hmmm:
Οπως και να χει, μην απογοητευεσαι, δοκιμασε με 80/20   PG/VG και θα δεις οτι θα ειναι κατα πολυ διαφορετικη η γευση και η αισθηση των υγρων.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΓΡΑΜΜΗ SOS ! ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΜΕΙΝΕ !
« Απάντηση #149 στις: Οκτωβρίου 22, 2011, 01:34 »
Μήπως τα δύο τελευταία πόστ πρέπει να μεταφερθούν στην ενότητα με τα υγρά;;
Δεν βλέπω να έχουν καμιά σχέση με το θέμα!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15281 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42924 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35252 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182336 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9378 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364