vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

386 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)

Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #315 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 09:57 »
η γνωση ειναι δυναμη συμφωνω αλλα νομιζω οτι πρεπει να μοιραζεται κιολας απλοχερα και οχι επικριτικα.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #316 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:01 »
Είναι ήδη μοιρασμένη απλόχερα εδώ μέσα

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #317 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:03 »
νομιζω οτι δεν απαντατε στο θεμα απαντηστε μεχρι καποιος συντονιστης να θεωρησει απαραιτητη την μεταφορα του θεμματος.........

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #318 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:06 »
Δοκίμασα τo Smokey Apples 50/50,10mg (μου το έστειλαν δώρο με την παραγγελία μου) και αν και δεν μου αρέσουν γενικά τα φρουτένια αρώματα το βρήκα εξαιρετικό! Δίνει έντονα την αίσθηση ξηρού καπνικού υγρού και δεν θυμίζει τίποτα από το φρουτένιο Apple άλλων εταιριών...

Πολύ καλό λένε ότι είναι και αυτό:
http://www.after-8.net/Smokey_Caramel_-_e-Liquid/p1741528_8202419.aspx

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #319 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:07 »
Τσιγαρισιες γευσεις

Τα καλυτερα καπνικα αρωματα (DIY)

Αυτα κοιταζοντας μονο στην πρωτη σελιδα των υγρων...

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #320 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:10 »
Δοκίμασα τo Smokey Apples 50/50,10mg (μου το έστειλαν δώρο με την παραγγελία μου) και αν και δεν μου αρέσουν γενικά τα φρουτένια αρώματα το βρήκα εξαιρετικό! Δίνει έντονα την αίσθηση ξηρού καπνικού υγρού και δεν θυμίζει τίποτα από το φρουτένιο Apple άλλων εταιριών...

Πολύ καλό λένε ότι είναι και αυτό:
http://www.after-8.net/Smokey_Caramel_-_e-Liquid/p1741528_8202419.aspx
zachari αλλο το smokey apple αλλο το apple day......το smokey caramel ναι ειναι πολυ πιο καπνικο απο οτιδηποτε εχω δοκιμασει τελειος συνδιασμος ;)

Αποσυνδεδεμένος kalex

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπατμιστής
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #321 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:11 »
Δοκίμασα τo Smokey Apples 50/50,10mg (μου το έστειλαν δώρο με την παραγγελία μου) και αν και δεν μου αρέσουν γενικά τα φρουτένια αρώματα το βρήκα εξαιρετικό! Δίνει έντονα την αίσθηση ξηρού καπνικού υγρού και δεν θυμίζει τίποτα από το φρουτένιο Apple άλλων εταιριών...
Συμφωνώ απόλυτα!

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #322 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:14 »
Υπάρχει και η βάση Dirty που θυμίζει τσιγάρο. Από εδώ: http://egotube.gr/inawera-dirty-0-309ml.html

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #323 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:19 »
η γνωση ειναι δυναμη συμφωνω αλλα νομιζω οτι πρεπει να μοιραζεται κιολας απλοχερα και οχι επικριτικα.
ΚαλημΕρα  :) :) :) :) Κοίταξε εδώ  :) :) :) :)  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6763.msg543147.html#msg543147

Θα βρεις υγρό που να σου θυμίζει το κ.τ. αλλά θα είναι τόσο ανώτερο που  αργότερα θα γελάς που έψαχνες κάτι να είναι ίδιο με το τσιγάρο!!!  :yes: :yes:
Στις αρχές όλοι αυτό ψάχναμε!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Το άτμισμα έχει μεγάλη διαφορά από το κάπνισμα κ σίγουρα θα συμφωνήσεις μαζί μου όταν με το καλό βρεις τα σωστά υγρά για σένα.
Επειδή υπάρχουν πολλές απαντήσεις στο ερώτημά σου θα βρεις πολύ σύντομα αυτό που ψάχνεις.  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Σου προτείνω το tobacco από Nobacco εγώ με αυτό ξεκίνησα κ πραγματικά μέχρι κ τώρα το ατμίζω δίχως να με έχει κουράσει.
Στην πορεία μπορείς να αγοράσεις κ βάσεις με νικοτίνη αν θέλεις κ να προσθέσεις εσύ το καπνικό άρωμα που σου αρέσει!
Είμαι σίγουρη ότι από τη στιγμή που ψάχνεις θα βρεις το καλλίτερο για σένα!!  :yes: :yes: :yes: :yes:

Σου εύχομαι καλά ατμίσματα !!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος jandrew

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #324 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:19 »
Εμπειρικά και προσωπικά μόνο μιας και το έψαχνα πολύ το θέμα στις αρχές που πήρα η.τ. το μόνο υγρό που μου έφερνε πολύ κοντά την γεύση του τσιγάρου ήταν (και συνεχίζει και είναι σε σημείο πλέον ώρες-ώρες να λέω "μα τι %$%^τσία ατμίζω??") το VIRGINIA (δεν νομίζω πως έχει σχέση το ότι κάπνιζα παλιά καπνό virginia εε?).

Με αυτό κατάφερα να το κόψω μαχαίρι το κ.τ μιας και (αν και πιπίλα) με παρέπεμπε σε μυρωδιά καπνού που είχα συνηθίσει.

Πλέον όπως είπα συνεχίζω και ατμίζω το συγκεκριμένο (σαν τους θαμώνες στα μπαρ.. δεν αλλάζω εύκολα) αλλά με πολύ μα πολύ αραιωμένη γεύση.

Σίγουρα είναι γούστα, απλά παραθέτω την δικιά μου εκδοχή σε αυτήν την απορία που έχει ο φίλος.

Καιρός να αλλάξω "μπαρ" και να πάω σε κάνα πιο trendy.. καμιά φραουλίτσα.. σοκολατίτσα.. σίγουρα δεν παίζει κάτι σε τζατζίκι??

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #325 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 10:32 »
nikpepa τεσσερα χρονια τωρα το ψαχνω και ακομα δεν το βρηκα.
Ξερεις γιατι?
Γιατι απλα δεν υπαρχει  :yes:
Το τσιγαρο ειχε γευση?
Στο τσιγαρο μετα απο τα 5 πρωτα πρωινα τεμαχια που εκανες δεν σου φαινοταν το ιδιο ακομα και οι τρακες-κερασμενα?
Την μποχα που μυριζες σε ενα στεκι που καπνιζαν ολοι την θυμασαι?
Ε δεν θα την ξαναβρεις σε στεκι που ατμιζουν ολοι.Θα νομιζεις οτι εισαι σε μαγαζι με αρωματα.
Με αυτα τα χαζα που λεω θελω να σου πω οτι μονος σου και με δοκιμες θα βρεις ενα υγρο που σε σενα και στο υποσυνείδητο σου θα κανει το κλικ και μπορει να ειναι υγρο φρουτενιο. :yes:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #326 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 12:11 »
Εμένα πάντως δεν με συγκινούνε και ιδιαίτερα οι φρουτένιες και οι γλυκείς γεύσεις
Σαν την γεύση καπνού που έχει το τσιγάρο δύσκολα να βρεις υγρό διότι καπνός με χαρτάκι που καίγεται στο ένα και υγρό με αντίσταση στο άλλο!!
Πάντως το cigarrillos  έμενα μου έκατσε καλά μιας και είμαι το καπνικών γεύσεων!

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #327 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 12:15 »
Για καπνικά εντελώς, Εl-Toro  :respect: :respect:
Πήρα τα Εden, Guevara και Vriginia Prime και δεν ξέρω ποιο να πρωτοατμίσω  :))
Καλύτερα καπινικά δεν έχω ξαναδοκιμάσει...το μόνο που λείπει είναι το χαρτί που καίγεται  :))

Αποσυνδεδεμένος kathlos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #328 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 12:37 »
Δοκιμασα το Slimway Της Ε liquid και μαρεσε πολυ λεω να παρω και 2ο μπουκαλακι

Αποσυνδεδεμένος enemy_sixx

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • ~never stop hoping~
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #329 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 17:48 »
πιστευω πως ο καθενας απο εμας εχει τις δικες του αποψεις αναλογα με τις προτιμισεις του εμενα πρωσοπικα μου αρεσει το Ταμπακο και το ry της nobacco σε ποσοτητα 16mg πρεπει να τα δοκιμασετε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3754 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9487 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43674 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 466 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem