vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

307 επισκέπτες, 10 χρήστες
dkostas, manoslykos, giorgos1999, lagoudakis, I.P, Stedorian93, Tem, Blackwolf, Milarepa, Jorge

Twitter

OVAL V6 vv MOD

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:38 »
Το μοντακι παιδια το εχω στα χερια μου εδω και αρκετο καιρο.
Οι πρωτες εντυπωσεις στην αρχη ηταν καλες.
Αλλα στην πορεια με την συχνή χρηση βγηκαν τα προβληματα.
1. Ο κονεκτορας θελει να προσοχη γιατι δεν ειναι κολλημενος αλλα σφηνωμενος και το σιλικονουχο λαστιχακι κοβεται ευκολα.
2. Κατα περιεργο τροπο σταματησαν να δουλευουν σε διαστημα σχεδον μιας εβδομαδας.
3.Δεν εχουν ολα την ιδια επιλογη τασης.Αυτο που ειχα στα χερια μου ειχε 5.9-6,6-6,9.
Το αποτελεσμα ηταν να τα ξηλωσω ολα απο μεσα και να βελτιωσω το κυκλωμα το οποιο ειναι επιεικώς απαραδεκτο.
Για το μονο που μπορω να πω για το πακετο ειναι το κερδοςπου μενει απο φορτιστη και μπαταριες.
Αυτην την στιγμη εχω τρια προς επισκευη μετα απο επιστροφες που δεχτηκε καταστημα που τα πουλησε.
Για του λογου το αληθες
ΠΡΙΝ

ΜΕΤΑ

ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ

Αποσυνδεδεμένος kmiglis

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και πετώ!
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:39 »
KAI VV oxi fixed...

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:47 »
Το μοντακι παιδια το εχω στα χερια μου εδω και αρκετο καιρο.
Οι πρωτες εντυπωσεις στην αρχη ηταν καλες.
Αλλα στην πορεια με την συχνή χρηση βγηκαν τα προβληματα.
1. Ο κονεκτορας θελει να προσοχη γιατι δεν ειναι κολλημενος αλλα σφηνωμενος και το σιλικονουχο λαστιχακι κοβεται ευκολα.
2. Κατα περιεργο τροπο σταματησαν να δουλευουν σε διαστημα σχεδον μιας εβδομαδας.
3.Δεν εχουν ολα την ιδια επιλογη τασης.Αυτο που ειχα στα χερια μου ειχε 5.9-6,6-6,9.
Το αποτελεσμα ηταν να τα ξηλωσω ολα απο μεσα και να βελτιωσω το κυκλωμα το οποιο ειναι επιεικώς απαραδεκτο.
Για το μονο που μπορω να πω για το πακετο ειναι το κερδοςπου μενει απο φορτιστη και μπαταριες.
Αυτην την στιγμη εχω τρια προς επισκευη μετα απο επιστροφες που δεχτηκε καταστημα που τα πουλησε.
Για του λογου το αληθες
ΠΡΙΝ

ΜΕΤΑ

ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ


 :wall: :wall: α ρε φιλε μου εκανες την καρδια περιβολι τωρα  :-\ :-\ δηλαδη μαπα το καρπουζι  :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:56 »
Με το που το παραλαμβανεις το δουλευεις οσο παει.
Μετα την λυση την ξερεις. ;D
Συγκεκριμενα προχθες βραδυ ειχα συζητηση με πμ  με συνατμιστη που υποστηριζε οτι τα παιρνω ετοιμα και οτι τα παρουσιαζω σαν δικες μου ιδιοκατασκευες.
Μετα απο πολλη ωρα και με φωτο σαν αποδειξεις καταλαβε τι ακριβως συμβαινει.
Στα δυομιση χρονια που ειμαι στο φορουμ μεχρι σημερα οτι βρω που μπορει να γινει ενα αξιολογο mod θα το κανω.
Αυτο  σημαινει οτι βρηκα ενα ωραιο κουτι και το εκμεταλλεύτηκα και τπτ αλλο.
 

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 15:59 »
Με ACS Speedex με τι να στο στειλω μολις κακαρωση?  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:07 »
Ξεχασα να συμπληρωσω οτι οι ατμο του πακετου ειναι στα 4 ωμ και δεν κανουν κιχ ουτε στα 6,9  που εβγαζε το δικο μου.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:07 »
Με το που το παραλαμβανεις το δουλευεις οσο παει.
Μετα την λυση την ξερεις. ;D
Συγκεκριμενα προχθες βραδυ ειχα συζητηση με πμ  με συνατμιστη που υποστηριζε οτι τα παιρνω ετοιμα και οτι τα παρουσιαζω σαν δικες μου ιδιοκατασκευες.
Μετα απο πολλη ωρα και με φωτο σαν αποδειξεις καταλαβε τι ακριβως συμβαινει.
Στα δυομιση χρονια που ειμαι στο φορουμ μεχρι σημερα οτι βρω που μπορει να γινει ενα αξιολογο mod θα το κανω.
Αυτο  σημαινει οτι βρηκα ενα ωραιο κουτι και το εκμεταλλεύτηκα και τπτ αλλο.

Καλο είναι Βαγγέλη για να μην παρεξηγησαι να εξηγησε απο την αρχή ότι το μοντακι στο νήμα σου είναι μετατροπή απο έτοιμο που υπαρχει και ασε που χρησιμοποιει κ πλακέτα των 0,80λεπτων....για να μην μπορει να στην πει κ κανεις κ να αμφιβάλει

Φιλικά

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:12 »
Ξεχασα να συμπληρωσω οτι οι ατμο του πακετου ειναι στα 4 ωμ και δεν κανουν κιχ ουτε στα 6,9  που εβγαζε το δικο μου.
Α μια χαρα οποτε καλο να παρω κανενα καρτο αλλο λοιπον ε ρε γμτ  :wall: :wall: και με τι αλλους ειναι τωρα συμβατο καμια προταση ρε Βαγγελη?
Καλο είναι Βαγγέλη για να μην παρεξηγησαι να εξηγησε απο την αρχή ότι το μοντακι στο νήμα σου είναι μετατροπή απο έτοιμο που υπαρχει και ασε που χρησιμοποιει κ πλακέτα των 0,80λεπτων....για να μην μπορει να στην πει κ κανεις κ να αμφιβάλει

Φιλικά
Πλακετα 0,80 λεπτων? Εεεεεε ρε  :wall: :wall: Τοσο μα τοσο μαπα δε βαριεσε κερασα 59 ευρωπουλα  :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:16 »
Βασιλη ξερεις πολυ καλα τι συμβαινει στο φορουμ πλεον και τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα οπως ηταν καποτε που ημασταν μια παρεα χωρις εχθρες και μοναδικος σκοπος  να υπαρχει βοηθεια αναμεσα μας. ;)
Τωρα οτι και να κανει καποιος θα βρεθουν οι ειδικοι που θα χρησιμοποιησουν την κινηση ειτε δικια μου ειτε αλλουνού για δημιουργία εντυπωσεων ;)

Αποσυνδεδεμένος koke

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
  • γουσταρω τον ατμο
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:35 »
επιτελους θα διαφωνισω μαζι σου Βαγγελη ;D δεν νομιζω καποιος να εχει να πει κατι εναντιον σου. :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:38 »
Παιδια ας το ληξουμε εδω να μην χαλαμε  το νημα :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:41 »
Βασιλη ξερεις πολυ καλα τι συμβαινει στο φορουμ πλεον και τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα οπως ηταν καποτε που ημασταν μια παρεα χωρις εχθρες και μοναδικος σκοπος  να υπαρχει βοηθεια αναμεσα μας. ;)
Τωρα οτι και να κανει καποιος θα βρεθουν οι ειδικοι που θα χρησιμοποιησουν την κινηση ειτε δικια μου ειτε αλλουνού για δημιουργία εντυπωσεων ;)

συμφωνω βαγγελη στα λεγόμενα σου απλα λογω της αγαθοσύνης μου δεν πολυ
καταλαβιανω και πολλά :yes:
παντως αναπολώ παλαιότερους μήνες του φόρουμ.

τελος OFF

αποτε γιαννη οταν παραλαβεις περιμνουμε εντυπωσεις οπως ειπαμε :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:53 »
 :laugh1: :laugh1: τι εντυπωσεις να πω ρε Βασιλακι?  :'( :'( σνιφ κλαψ λυγμ Θα πω εντυπωσεις για το φορτιστη και τις μπαταριες  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:54 »
Ρε Γιαννη μπορει να βγει καλο που ξερεις? :yes:
Απλα ειπα τι συνεβει σε αυτα που συναντησα

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: OVAL V6 vv MOD
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 23, 2012, 16:59 »
Ναι βαγγελη μου μπορει.........  :o ειδωμεν και πραγματι ισως καμια φορα ειναι θεμα παρτιδας μπορει για καποια οι  ;Dζοι που τα μονταρανε να ειχανε ξενυχτησει το προυγουμενο βραδυ  :laugh1:

Και να ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ας το παμε κανονικα  :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34424 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556657 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 224 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181476 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 95 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8803 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538014 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60367 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238596 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 780 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16660 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138999 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz