vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Tazz, manoslykos, Jorge, aalex, Doubt, ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝΗΣ

Twitter

Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)

Αποσυνδεδεμένος artemisvas

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • mini provari, steam machine, penelope
Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 11:38 »
γειά σας ,
εμένα ο ατμοποιητής του hybrid δεν αποδίδει την γεύση(τριμπέκα) που πρέπει , την αλοιωνει, γενικά δεν έμεινα ευχαριστημένος.
Εχετε να μου  προτείνετε κάποιο άλλο ατμοποιητή συμβατό?
Ευχαριστώ
 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2014, 13:34 από Nemesis_rds »

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 11:42 »
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 01, 2022, 19:59 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος panosfl22

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 11:47 »
κοιτα και αυτα http://vaping.gr/index.php/topic,5593.msg183603.html#msg183603 εχουν πολυ καλη αποδοση γευσης  ;)



Uploaded with ImageShack.us
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 01, 2022, 20:00 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος artemisvas

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • mini provari, steam machine, penelope
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 12:14 »
πως τα παραγγέλνουμε αυτά φίλε πάνο?
Πόσα μλ χωράνε, διάρκεια ζωής, ποιότητα ατμού, τιμή,  δώσε λεπτομέρειες.
ευχαριστώ
Γιώργος

Αποσυνδεδεμένος panosfl22

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 08, 2012, 12:35 »
χωρανε 1,8 m,l πολυ καλη αποδοση γευσης στο λιγο που το δοκιμασα (λιγο χειροτερη απο το giant ;)) τωρα διαρκεια ζωης δεν ξερω να σου πω γιατι εχω κολησει με τον γιγαντα εδω και καιρο και δεν το εχω πολυχρησιμοποιηση γιαυτο και τα πουλαω..
Tωρα για παραγγελια δεν ξερω γιατι εμενα μου τα φερανε ξαδερφια απο αμερικα αλλα κοιτα εδω αν θες http://www.myvaporstore.com/KR808D1_Ultimate_CE2_Clearomizer_XL_p/kr808d1-ultce2.htm

Παντος περισοτερες πληροφοριες θα μας πει πιστευω η petra που το εχει σπουδασει το θεμα με τα 808D :respect:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 01:50 »
Ατμίζοντας 7 μήνες με 901/808 τους 2 τελευταίους παράλληλα με 510, δοκίμασα τους εξής:
κρ808d και τα αδελφάκια 510d
2 διαφορετικά 901 παρόμοια με τα κρ
κλιαρομαίζερ g4
hybrid
micromizer
dual coil της microcig στα 1,6ομ με 3,5μλ και πλαστικό διαφανή σωλήνα στην ίδια φιλοσοφία με το giant
bud/want
ego-f δείχνει σαν το μικρό αδελφάκι του want
κρ χωρίς σφουγγαράκι (2nd edition)
και CE2 microcig/royal smokers clearomizer.
Ελπίζω να μην ξεχνάω κανένα.
Από όλα που δοκίμασα, κλάσεις ανώτερο στο θέμα της γεύσης θεωρώ το κλιαρομάιζερ αυτό, το ce2 της microcig/royal smokers. Επίσης έχει πολύ καλό χτύπημα και ατμό. 2 μειονεκτήματα του βρήκα. Προσοχή με τις τσέπες, αν ζουληχτεί ραγίζει ο πλαστικός σωλήνας στο κάτω μέρος και κάνουμε όλοι μαζί μπάνιο στο υγρό. Εχει λίγο ασταθή απόδοση και μπουκώνει κάποιες φορές, οπότε θέλει φύσημα και τα σχετικά. Οχι κάτι που δεν αντιμετωπίζεται, αλλά κάποια στιγμή κουράζει. Αλλά από γεύση, κανόνι.
Αμέσως μετά μου άρεσε το kr808 1,8ml 2nd edition ίσως λόγω έλλειψης πολυεστέρα, αλλά έχει αδιαφανή σωλήνα και γεμίζει με σύριγγα. Οπότε, δεν μπορείς να συμπληρώνεις σταγόνες, αλλά να μαντεύεις πότε χρειάζεται πλήρες γέμισμα. Αν και είναι της ίδιας εταιρίας με το CE2 και έχει τα ίδια ψιλομπουκώματα, χρησιμοποιεί άλλο φυτίλι και ίσως εκεί να χάνει λίγο στη γεύση.
Τρίτη επιλογή το κλασικό kr808d/510d αλλά όχι σε τανκ. Δεν ξέρω γιατί, αλλά στο τανκ έχασα τις γεύσεις.
Το μεγάλο dual coil ήταν συμπαθητικό, το hybrid(όποτε δουλεύει) και το ένα 901 επίσης, όλα τα άλλα τις εξαφανίζουν.
Προσωπικές εκτιμήσεις πάντα.

(το μήνυμα το είχα δημοσιεύσει σε άλλο νήμα πριν δημιουργηθεί αυτό, οπότε τώρα το έκανα copy-paste εδώ)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 02:01 »
Μπράβο petra, χρειαζόταν ένα τέτοιο ποστ (mini-review) γι αυτά τα καρτο. :thumpup:
Ήταν κάτι που έλειπε, κι επίσης χρειαζόταν ένα ξεχωριστό νήμα, γι αυτό το "άνοιξα" διαχωρίζοντας και μεταφέροντας κάποια μηνύματα εδώ. ;)


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 02:10 »
Vangos, ευχαριστώ, αλλά τελικά ο panosfl22 έδωσε το κέντρισμα για να καλυφθεί το κενό κι εσύ έκανες το νήμα. Πιστεύω επίσης, ότι μόνον όταν μας πει ο ArXos τη γνώμη του, θα αποκτήσει ειδικό βάρος το νήμα. ArXos, περιμένουμε...

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 02:39 »
Εχοντας δοκιμάσει και το καρτο KR808 με οριζόντια αντίσταση, το CE2 XL καθώς και το απλό, να καταθέσω και εγώ τις εντυπώσεις μου.

Τη καλύτερη γεύση βγάζει το CE2 XL, το διάφανο, όμως θέλει μια μικρή παρέμβαση στη σιλικόνη. Όπως έρχεται έχει δυσκολία τροφοδότησης και βγάζει πολλές φορές καμένο, ειδικά σε παχύρευστα υγρά. Οι λύσεις είναι δύο, είτε τραβάς ελαφρά το σιλικονάκι που σφραγίζει το κεραμικό, λίγο προς τα επάνω στο σημείο που περνά το φυτίλι, είτε ανοίγεις με μια φαλτσέτα τα κενά ωστε να γίνουν λίγο μεγαλύτερα. Αν το παρακάνεις περνά υγρό στον κεντρικό αγωγό και βουλώνει εύκολα, με αποτέλεσμα να θέλει συχνό φυσιμα όπως λέει η petra. Το μεγάλο του μειονέκτημα είναι ότι είναι εξαιρετικά εύθραυστο. Από διάρκεια ζωής σκίζει (αν δεν σου σπάσει, βέβαια)... το ανοίγεις εύκολα, πλένεις το φυτίλι και keep vaping... (βρήκα και ένα κόλπο καθαρισμού που το κάνει καινούργιο.... δεν ξέρω που είναι το κατάλληλο νήμα να το περιγράψω)

Tην αμεσως καλύτερη γεύση την έχει το μικρό CE2, το μεταλλικό, το οποίο και αυτό θέλει την ίδια παρέμβαση, όμως δεν έχει ακριβώς την ίδια γεύση με το προηγούμενο. Η μόνη διαφορά του με το διαφανές είναι το λεπτότερο φυτίλι και ίσως αυτό φταίει για τη πιο φτωχή γεύση (συμφωνώ απολύτως με την petra και σε αυτό). Το μικρό φυτίλι έχω την εντύπωση ότι προκαλεί άλλη μια παρανέργεια, έχει πρόβλημα τροφοδότησης πριν ακόμα τελειώσει το δοχείο, αυτό σε συνδυασμό με την πολύ μικρή χωρητικότητα το κάνει δυσκολόχρηστο.

Τέλος, το τρίτο που έχω δοκιμάσει είναι το κλασικό Kanger KR808 με τον πολυεστέρα. Πολύ αξιοπρεπές κάρτο με καλή γεύση, έχω την εντύπωση ότι εξομαλύνει-ομογενοποιεί λίγο την γεύση με αποτέλεσμα να χάνονται κάποιες λεπτές πινελιές της, που υπάρχουν στα προηγούμενα 2. Προσφέρει όμως μεγάλη ευκολία, δεν στάζει, δεν μπουκώνει, γεμίζει εύκολα και είναι πολύ φθηνό.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 09, 2012, 02:53 από slammer »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 20:00 »
Τέλεια.
Το νήμα είναι το κατάλληλο για ότι αφορά τα CE2. Πες λοιπόν πώς το καθαρίζεις. Εγώ μια φορά το καθάρισα, όταν κατά λάθος, αντί να σπάσει, ξεκούμπωσε ο κύλινδρος από τη μεταλική βάση. Το έπλυνα, το στέγνωσα, το έκανα dry burning, αλλά όταν ξανασυναρμολόγησα τον κύλινδρο, έχανε υγρό από το σημείο της ένωσης πλαστικού μετάλλου, οπότε το πέταξα και δεν ξέρω αν πέτυχε το καθάρισμα. Πάντως, με το dry burning δεν ξεκολλησαν πολλά κατάλοιπα.
Και έχεις δίκιο, το είχα ξεχάσει. Και τα δυο, CE2 & 2nd edition βγάζουν πού και πού καμμένο στα κουφά, αλλά εξαφανίζεται μετά. Το oring λες... Θα το δοκιμάσω. Και θα δοκιμάσω επίσης να βάλω ένα 2nd edition σε κοντό τανκ χαράζοντάς το στη μέση. Πάντως, ένα που δεν έσπασε, όταν έπεσε η απόδοσή του από τη χρήση, το έβαλα σε 5βολτο παςς και άντεξε λίγα γεμίσματα ακόμη. Μετά, απλά το εγκατέλειψα, διότι με 2 δολάρια το ένα αγορά και μεταφορικά θεώρησα ότι δεν αξιζε τον κόπο. Πόσο μάλλον αν το βρεις φθηνότερα.

Αποσυνδεδεμένος panosfl22

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 21:00 »
Μηπως κατα το κλεισιμο του πλαστικου εγκλοβιστικε καθολου φυτιλη αναμεσα στο κατω o-ring και γι' αυτο σου ετρεχε?
Εγω μετα απο 10 μερες χαλαρης χρησης εχθες το ανοιξα και το επλυνα.
Μεχρι τωρα που το δοκιμασα δεν μου ετρεξε ουτε σταλα.
Τωρα για καμενο δεν μου ηρθε καθολου εμενα. Βεβαια εκανα και το εξης "κολπο", ξετυλιξα το φυτιλι σε πολλα μιικρα κοτσιδακια και ανεβασα λιγο την σιλικονουχα ταπα και ετσι πιστευω εχω καλυτερη τροφοδοτηση υγρου στην αντισταση.
Επισης κατι που μου αρεσει πολυ ειναι το επιστομιο του want πανω στο clearomizer. Ουτε υγρα στο στομα ουτε τιποτα ;)

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 00:06 »
Λοιπόν τα συγκεκριμένα Clearomizers (τα διάφανα) ανοίγουν πολύ εύκολα. Κατ´ αρχήν πριν τα ανοίξουμε θα πρέπει να είναι άδεια ή σχεδόν άδεια.
1. Αφαιρούμε το σιλικονάκι του επιστομίου (το χοντρό το μαύρο)
2. Αφαιρούμε το μικρό ενδιάμεσο δακτύλιο (μπορούμε να χρησιμοποίησουμε ένα συνδετήρα κομμένο κατάλληλα σε σχήμα L)
3. Βιδώνουμε το Clearomizer στην μπαταρία, και πολύ προσεκτικά με κίνηση κατά μήκος (χωρίς περιστροφές) τραβάμε το πλαστικό κέλυφος-κυλινδρο με το ένα χέρι και κρατώντας την μπαταρία με το άλλο. Αν τραβήξετε στραβά μπορεί το πλαστικό κέλυφος να σπάσει ή να ραγίσει  :eyesplash:. Αν συμβεί αυτό θα χρησιμοποιήσετε την ραγισμένη μεριά απο την μεριά του επιστομίου   ;D .
4. Αφού χωρίσει το πλαστικό κέλυφος από το σπείρωμα μπορούμε να ξεβιδώσουμε το σπείρωμα από την μπαταρία και να το χειριστούμε μόνο του. Το σπείρωμα φέρει επάνω του τον άξονα, το κεραμικό, το φιτίλι με την αντίσταση και το σιλικονένιο δακτυλίδι στεγανοποίησης.
5. Αφαιρούμε το δακτυλίδι στεγανοποίησης (περισσότερα γι' αυτό αργότερα)
6. Ένα γερό πλύσιμο σε τρεχούμενο ζεστό νερό θα αναζωογονήσει το φιτίλι και την αντίσταση. Αν δεν έχουμε ξελιγώσει τελείως το clearomizer το πλύσιμο θα είναι αρκετό ωστε να καθαρίσει το φιτίλι και η αντίσταση.
7. Αν το πλύσιμο με το τρεχούμενο νερό δεν είναι αρκετό θα χρησιμοποιήσουμε τα "μεγάλα" μέσα.  :)) Αρκεί να έχετε πρόχειρη μια εσπρεσσομηχανή με ακροφύσιο για αφρόγαλα  :idiot1: :laugh1: Η μέθοδος είναι απλή, ανεβάζουμε πίεση στον ατμό και ανοίγοντας την βαλβίδα διοχετεύουμε με το ακροφύσιο τον ατμό να πέσει με δύναμη στο φιτίλι και την αντίσταση. Μιά λαβίδα ή ακόμα και ένα μανταλάκι θα χρειαστεί για να μη κάψουμε τα χέρια μας. Η μέθοδος καθαρίζει τόσο πολύ το φιτίλι που αποχρωματίζεται τελείως ενώ η αντίσταση γίνεται πεντακάθαρη (άντε να χρειαστεί και ένα μικρό dryburn).
8. Ξαναμοντάρουμε. Βαζουμε προσεκτικά στη θέση του το δακτυλίδι στεγανοποίησης πάνω στο κεραμικό και στη συνέχεια προσεκτικά το πλαστικό κυλινδρο. Προσοχή στην τοποθέτηση του δακτυλίου στεγανοποίησης στο κεραμικό. Πρέπει από τα V  να περνάει το φιτίλι και ο δακτύλιος να κάθεται εσωτερικά πλήρως στο κεραμικό.
Μπορεί να ακούγεται μπελαλίδικο αλλά δεν χρειάζεται πάνω από 5 λεπτά όλη η διαδικασία.

Επιπροσθέτως μπορεί να γίνει και μια μικροεπέμβαση στόν δακτύλιο στεγανοποίησης. Αυτός έχει δυο μικρές εγκοπές τύπου V εκεί που περνά το φιτίλι. Με μια μικρή φαλτσέτα μπορούμε να μεγαλώσουμε λίγο τα V ώστε να γίνεται πιο εύκολα η τροφοδοσία του φιτιλιού. Μη το παρακάνετε, γιατί αν μεγαλώσει πολύ το V τοτε θα περνά υγρό στο κεραμικό κύπελλο και θα έχουμε βουλώματα.

To μόνο όριο ζωής των συγκεκριμένων clearomizer είναι η διάρκεια ζωής του πλαστικού κελύφους. Είναι πολύ ευαίσθητο, αλλά μέχρι να σπάσει μπορείτε να καθαρίζετε αντίσταση-φιτίλι καθε 2-3 ημέρες χωρίς ίχνος κόπωσης από μέρους τους.
Επιπλέον Tip: Αν μετά από αρκετή χρήση και καθαρίσματα, το φιτίλι στο σημείο της αντίστασης φθαρεί, κανένα πρόβλημα, με λίγη προσοχή και χωρίς να χαλάσετε την αντίσταση μπορείτε να "περπατήσετε" το φιτίλι μερικά χιλιοστά δεξιά ή αριστερά φέρνοντας στην αντίσταση ένα άφθαρτο σημείο, έτσι κι αλλιώς το μήκος του φιτιλιού είναι υπέρ αρκετό.
Δείτε και το σχετικό thread με φωτό για τα ανοίγματα-κλεισίματα του clearomizer (είναι για το 510 αλλά εσωτερικά είναι ίδιο).
http://www.totallywicked-eliquid.com/forum/tips-tricks/pictorial-guide-to-help-with-the-wicking-of-clearomisers-(lots-of-photo's-!!!!)/

Και κάτι ακόμα που εφαρμόζω και μέχρι σήμερα δείχνει σωστό: Μη χρησιμοποιείτε συνέχεια ένα atomizer μέχρι να βγάλει καμμένο, δώστε τους χρόνο, αλλάζετε κάθε μέρα και μόλις μαζευτούν 4-5 κάνετε καλό καθαρισμό, και πάλι rotation.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 10, 2012, 01:35 από slammer »

Αποσυνδεδεμένος ddonald

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 11:15 »
Παιδιά μια ερώτηση.

Λέω να πάρω  αυτά εδώ:1) http://www.ecoesmoking.com/site-store-item-237-en.php

                                       2) http://www.ecoesmoking.com/site-store-item-269-en.php

Η ερώτηση μου είναι αν θα μπορέσω να το κάνω έτσι;



Uploaded with ImageShack.us

Αλλά έχω μόνο ego-t μπαταρίες οπότε λέω να πάρω και αυτό:
http://atomizer.gr/show_1pro.asp?proid=746&cat_name=%C4%E9%DC%F6%EF%F1%E1

Θα κάνει δουλειά ;

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:07 »
Τα CE2 XL υπάρχουν και σε 510, γιατί να πάρεις 808D?
Τωρα αν δουλεύει παρακάτω η ιδέα δεν το ξέρω,  φοβάμαι ότι στο πάνω μέρος, κυρίως, θα υπάρχει πρόβλημα στεγανότητας.
Ενδεχομένως όμως να περνάει μέσα μαζί με το πλαστικό. Τι πειράζει?

Αποσυνδεδεμένος ddonald

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: Clearomizers CE2 XL (510 & 808 σπείρωμα)
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:38 »
Στο επάνω μέρος τοποθετείς το κάλυμμα

σιλικόνης του ce2.

510 δεν βρίσκω να πάρω. Έψαξα και στα λινκ από εξωτερικό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8341 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180655 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33982 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536309 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59804 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 588 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15679 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136148 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085339 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35422 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10262 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12