vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

505 επισκέπτες, 5 χρήστες
Ηρακλης, dkostas, camber, vougiouklakis, Lazy Dog

Twitter

GG Perseus

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 21:40 »
Εδώ δεν έγινε καμιά συζήτηση Βασίλη για γεύσεις και τιμές, παρά μόνο για ανταλλακτικά κι αυτά είναι μονίμως σε έλλειψη, ακόμη και για τα πιο πρόσφατα προϊόντα του κατασκευαστή. Το ομολόγησες κι εσύ άλλωστε, ωστόσο επίλεξες να βαφτίσεις "κακία" την κριτική μου. Είναι όμως πασίγνωστο ότι ο imeo απεχθάνεται οποιουδήποτε είδους κριτική κι όπως φαίνεται την ίδια απέχθεια έχει μεταδώσει και στους fan του.
Τα περί γεύσης είναι γνώμη που εκφράστηκε σε άλλο νήμα (απλώς έτυχε να είναι πρόσφατα) και όπως είπα υποκειμενική, αλλά η μακροχρόνια έλλειψη ανταλλακτικών είναι αντικειμενική πραγματικότητα και ότι έγραψα εδώ αποτελεί ΚΡΙΤΙΚΗ, ούτε κακία, ούτε πόλεμος. Ως καταναλωτής λοιπόν αυτό που με ενδιαφέρει είναι να βρίσκω υποστήριξη μετά την αγορά και αυτό είναι ευθύνη του κατασκευαστή. Εμένα δε με απασχολεί αν η υποστήριξη παρέχεται μέσω καταστημάτων, μέσω facebook (στο οποίο αναφέρθηκες λες και είναι μειονέκτημα) ή μέσω τηλεφώνου. Το ζητούμενο είναι η υποστήριξη και το ερώτημα είναι, ΥΠΑΡΧΕΙ?
Επειδή λοιπόν δεν υπάρχει, ούτε οι τιμές είναι καλές όταν έχεις ένα προϊόν που κάθεται ανενεργό στο συρτάρι μέχρι να έρθει ανταλλακτικό ή που πετιέται στα σκουπίδια όπως στο παράδειγμα του Μάκη.
Δε σου αρέσει η παραπάνω κριτική, γράφω κάτι παράλογο, κάτι ψευδές? Είμαι πρόθυμος να ακούσω τη γνώμη σου και οποιουδήποτε άλλου φυσικά.
Αυτό τό σχόλιο διάβασα του gg σε ένα review sto youtube και μου έπεσε το σαγόνι. Για τα βίντεο-κριτικές (και καλά) όσο αφορά τον Περσέα, οι τύποι μου θυμίζουν τσατσάδες. Ευτυχώς που δεν είναι όλοι είναι αρεστοί στην εταιρεία. Ο Περσέας μου αρέσει πάντως έστω και αν υστερεί σε γεύση.

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 22:46 »
Αν ο imeo απεχθάνεται την κριτική θα σου απαντήσει ο imeo.θα απαντήσω για τον εαυτό μου όμως. Από το 2011 που είμαι μέλος αυτού του φόρουμ δεν γράφω πολλά ποστ,άντε καμία αγγελία κτλ.απο το πρωί προσπαθώ να πω ότι δεν είναι ωραίο σε νήμα του κατασκευαστή να γράφεις (τι ψωνίζετε από κει κτλ)αν αυτό δεν είναι κακία τη είναι;και γω είχα  πρόβλημα με  ελλ. κατασκευαστες αλλά δεν τους εκραζα όπου έβρισκα.δεν ξαναγοραζα από κει απλώς.
Ούτε fun είμαι κανενός, πελάτης είμαι του imeo ,του esmokeguru και του καθενός που θέλω να του σκάσω τα ευρώ μου.και το επώνυμο μου συνεπιθετος είμαι μην νομίζεις ότι έχω συγγένεια.
Πολλά  παλιά μέλη έχουν φύγει για κάτι τέτοιους λόγους.μην ψωνίζεις από κει....είναι μάπα....στην τελική πείτε μας από πού να ψωνίζουμε να είσαστε ευχαριστημένοι 

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 23:07 »
Εδώ δεν έγινε καμιά συζήτηση Βασίλη για γεύσεις και τιμές, παρά μόνο για ανταλλακτικά κι αυτά είναι μονίμως σε έλλειψη, ακόμη και για τα πιο πρόσφατα προϊόντα του κατασκευαστή. Το ομολόγησες κι εσύ άλλωστε, ωστόσο επίλεξες να βαφτίσεις "κακία" την κριτική μου. Είναι όμως πασίγνωστο ότι ο imeo απεχθάνεται οποιουδήποτε είδους κριτική κι όπως φαίνεται την ίδια απέχθεια έχει μεταδώσει και στους fan του.
Τα περί γεύσης είναι γνώμη που εκφράστηκε σε άλλο νήμα (απλώς έτυχε να είναι πρόσφατα) και όπως είπα υποκειμενική, αλλά η μακροχρόνια έλλειψη ανταλλακτικών είναι αντικειμενική πραγματικότητα και ότι έγραψα εδώ αποτελεί ΚΡΙΤΙΚΗ, ούτε κακία, ούτε πόλεμος. Ως καταναλωτής λοιπόν αυτό που με ενδιαφέρει είναι να βρίσκω υποστήριξη μετά την αγορά και αυτό είναι ευθύνη του κατασκευαστή. Εμένα δε με απασχολεί αν η υποστήριξη παρέχεται μέσω καταστημάτων, μέσω facebook (στο οποίο αναφέρθηκες λες και είναι μειονέκτημα) ή μέσω τηλεφώνου. Το ζητούμενο είναι η υποστήριξη και το ερώτημα είναι, ΥΠΑΡΧΕΙ?
Επειδή λοιπόν δεν υπάρχει, ούτε οι τιμές είναι καλές όταν έχεις ένα προϊόν που κάθεται ανενεργό στο συρτάρι μέχρι να έρθει ανταλλακτικό ή που πετιέται στα σκουπίδια όπως στο παράδειγμα του Μάκη.
Δε σου αρέσει η παραπάνω κριτική, γράφω κάτι παράλογο, κάτι ψευδές? Είμαι πρόθυμος να ακούσω τη γνώμη σου και οποιουδήποτε άλλου φυσικά.
Γιώργο σαφώς και αναγνώρισα την κακή διαθεσιμότητα των ανταλλακτικών και μάλιστα έκραξα την κατάσταση πρίν μερικά χρόνια στο νήμα του Τηλέμαχου στο οποίο εάν ψάξεις θα βρείς το άσχημο κράξιμο και φυσικά δεν είμαι Fan κανενός και σίγουρα θα κάνω την καλή και κακή κριτική μου. Οσον αφορά το Facebook ναι για εμένα είναι μειονέκτημα διότι δεν είμαι fan του (για εμένα μιλάω) και άρα είμαι αποκλεισμένος από μια αγορά που θα ήθελα να την έχω.
Όσον αφορά τα υπόλοιπα με κάλυψε ο απο πάνω (Δημήτρης).
Αυτά και σταματάω εδώ, διότι μάλλον (είμαι σχεδόν σίγουρος) είμαστε off-topic.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουαρίου 03, 2021, 23:55 »
Αν ο imeo απεχθάνεται την κριτική θα σου απαντήσει ο imeo.θα απαντήσω για τον εαυτό μου όμως. Από το 2011 που είμαι μέλος αυτού του φόρουμ δεν γράφω πολλά ποστ,άντε καμία αγγελία κτλ.απο το πρωί προσπαθώ να πω ότι δεν είναι ωραίο σε νήμα του κατασκευαστή να γράφεις (τι ψωνίζετε από κει κτλ)αν αυτό δεν είναι κακία τη είναι;και γω είχα  πρόβλημα με  ελλ. κατασκευαστες αλλά δεν τους εκραζα όπου έβρισκα.δεν ξαναγοραζα από κει απλώς.
Ούτε fun είμαι κανενός, πελάτης είμαι του imeo ,του esmokeguru και του καθενός που θέλω να του σκάσω τα ευρώ μου.και το επώνυμο μου συνεπιθετος είμαι μην νομίζεις ότι έχω συγγένεια.
Πολλά  παλιά μέλη έχουν φύγει για κάτι τέτοιους λόγους.μην ψωνίζεις από κει....είναι μάπα....στην τελική πείτε μας από πού να ψωνίζουμε να είσαστε ευχαριστημένοι
Κατ' αρχάς το προηγούμενο σχόλιό μου απευθυνόταν, κατά κύριο λόγο, στον Βασίλη (billythekind) μιας και εκείνος χρησιμοποίησε τον ατυχή χαρακτηρισμό "κακία", κι εσύ τώρα πετάγεσαι για να υπερθεματίσεις!! Σε ότι αφορά εσένα, είπες ότι κανένας Έλληνας κατασκευαστής δεν υποστηρίζει τα προϊόντα του επαρκώς κι όταν σου ανέφερα 5(πέντε), μας αποκάλυψες ότι εκτός από esg, δεν έχεις εμπειρία από άλλον, αλλά το "κανένας" το πέταξες με περισσή ευκολία.
Κατά δεύτερον, εδώ δεν είναι το νήμα του κατασκευαστή, είναι παρουσίαση προϊόντος και τα σχόλια είναι ελεύθερα για θετική ή αρνητική κριτική. Αυτό έκανα κι εγώ για ένα πραγματικό πρόβλημα, όπως η έλλειψη ανταλλακτικών σε φρεσκότατο προϊόν, που εσύ το υποβιβάζεις, σκοπίμως απ' ότι φαίνεται.
Κι ένα τρίτο, πού ακριβώς παραπάνω είπα "να μην ψωνίζεις από κει και είναι μάπα"? Πουθενά! Κι αυτό από το μυαλό σου το έβγαλες! Ο καθένας κάνει την επιλογή του για το τι θα ψωνίσει κι από πού κι εγώ ως αγοραστής ή έστω εν δυνάμει, θέλω να ξέρω αν αγοράσω από την επόμενη παρτίδα, το αν θα βρίσκω ανταλλακτικό τζαμάκι ή βιδάκι μέχρι το Πάσχα ή από κει και πέρα να σκέφτομαι τον σκουπιδοτενεκέ αν μου κάτσει η στραβή. Εσύ μαζί με τον ατμοποιητή μπορείς να αγοράζεις και μια σακούλα ανταλλακτικά για μια 5ετία, αυτό δε σημαίνει ότι αποτελείς πρότυπο καταναλωτικής συμπεριφοράς και όποιος δεν λειτουργεί έτσι είναι λάθος, γιατί τον κατασκευαστή δεν τον ακουμπάμε ποτέ!

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 01:17 »
Όπως λες ελεύθερη γνώμη έχουμε και προσπάθησα να  δώσω μια λύση με το inox tank.εσυ πετάχτηκες  με σχόλιο για τα 12 ευρώ.εσυ πετάχτηκες με την φράση τι ψωνίζετε από κει.εσυ είπες για fun που δεν δέχονται κριτικές,ΕΓΩ είπα τι κάνω εγώ όταν αγοράζω , δεν είπα τι να κάνει κανένας εγω δεν είπα τι ψωνίζετε από κει.εσυ το ειπες.εφερα παράδειγμα τον skyline αλλα όταν δεν είχε τανκ σε στοκ  μέχρι να ξαναβγάλει δεν σε άκουσα να λες τίποτα. (Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον esmokeguru) απεναντίας. η φράση είναι  μάπα κτλ δεν είπα ότι το είπες, παράδειγμα λόγου έφερα,αλλά έχουν φύγει πολλά παιδιά από το φόρουμ  από τέτοιες συμπεριφορές όπως τη δική σου..δεν σου αρέσει ο imeo σαν υποστήρικτης προϊόντον μην πάρεις.....δεν σε υποχρεώνει κανένας ρε αδερφέ.και όπως είπα παραπάνω πες μας από πού να ψωνίζουμε

Αποσυνδεδεμένος Αποστολης

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 06:51 »
Με τι ασχολείστε ρε παιδιά
Κουράστηκα..
Κάντε τουλάχιστον λίγη πλάκα να γελάσουμε μην το παίρνετε τόσο σοβαρά.
Το χόμπυ μας είναι και είμαστε κατασταλαγμένοι ατμιστές μην λέμε τα ίδια και τα ίδια.

Αποσυνδεδεμένος Makis Mousa

  • *
  • 96
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 10:30 »
[member=13664]Ribot[/member] - Ασκείς ισοπεδωτική / απαξιωτική κριτική στα προϊόντα GG - σίγουρα υπάρχει αδικαιολόγητη έλλειψη ανταλλακτικών - αλλά αυτό ισχύει (και όχι μόνο) λίγο πολύ για το σύνολο των ελλήνων κατασκευαστών, των οποίων τα προϊόντα κοστίζουν πολλά χρήματα στον εκάστοτε χομπίστα / ατμιστή. Αυτή η απαξίωση όμως δεν μπορεί να γίνει αποδεκτή και οι υπόλοιποι ατμιστές είμαστε με πολλά χρόνια εμπειρίας. Υπεράνω κριτικής δεν είναι ΚΑΝΕΝΑΣ όταν "εκτίθεται" δημοσίως μέσω των κατασκευών του.   

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 12:36 »
Άρα κρίνουμε αυτόν που ασκεί κριτική για την έλλειψη ανταλλακτικών και όχι αυτόν που είναι ο κατασκευαστής??....μια χαρά 
Και επειδή ειμαστε και εμείς χρόνια ατμιστες σε πληροφορω ότι υπάρχουν Έλληνες κατασκευαστές που βρίσκεις ανταλλακτικά από το 2015 και ακόμα πιο πίσω...


Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 13:09 »
Παιδιά για να λήξει εδώ το θέμα δεν κατήγορο αυτόν που ασκεί κριτική, κατήγορο αυτόν που αποτρέπει να ψωνίζει από κει.ηταν απολύτως και μπορεί να έχει δίκιο η και άδικο.και στην τελική δεν μάθαμε τι το ήθελε το τζαμακι.του έσπασε; ήθελε δεύτερο;δεν  μάθαμε .....που αυτό είναι η ουσία του φόρουμ.τι να πω δεν σου αρέσει ο Χ κατασκευαστής πας σε άλλον απλά τα πράγματα.να λήξη εδώ σας παρακαλώ μεγάλοι άνθρωποι είμαστε 

Αποσυνδεδεμένος pelegrin07

  • **
  • 213
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 13:57 »
Το τζαμάκι μου έσπασε, αλλά τί σημασία έχει? Σημασία έχει οτι έσκασα 125 ευρω για εναν ατμοποιητη που κυκλοφορησε πριν απο 4 μηνες και δεν υπαρχει ενα τζαμακι να το αντικαταστησω.

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 14:26 »
Άσχημο αυτό λυπάμαι,η πας σε inox  η όταν είναι διαθέσιμα πάρε κανένα παραπανο

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 730
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #71 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 16:33 »
Θα μπορούσε βέβαια κάποιος να σκάσει 250€ και να πάρει δυο ατμοποιητές,τον έναν για ανταλλακτικά.

Αποσυνδεδεμένος Dimitris1973

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #72 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 16:55 »
Η θα μπορούσε να σπέρνει ένα  τανκ για καβατζα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #73 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 17:11 »
Θεμιτά όλα τα σχόλια σας, αλλά μήπως το θέμα συζήτησης έχει ξεφύγει από τον Περσέα και ανήκει σε νέο topic για τη διαθεσιμότητα ανταλλακτικών του συγκεκριμένου κατασκευαστή?

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: GG Perseus
« Απάντηση #74 στις: Φεβρουαρίου 04, 2021, 17:44 »
Χάσαμε τον στόχο παιδιά. Που δεν είναι άλλος από την αντισυμβατική συμπεριφορά ενός κατασκευαστή/εμπόρου. Που οφείλει να έχει απόθεμα επαρκών ανταλλακτικών. Και που, ας με διορθώσει κάποιος που γνωρίζει έγκυρα, δεν είναι μόνο ηθική υποχρέωση προς τον πελάτη, αλλά & νομικό απαιτούμενο.
Και φυσικά είναι δικαίωμα του καταναλωτή να κριτικάρει όπως θέλει ένα προϊόν, όπως & το να καλέσει άλλους να αποφεύγουν να ψωνίζουν είτε συγκεκριμένα προϊόντα είτε από συγκεκριμένα καταστήματα. Βοηθάει & τους καταναλωτές στην έρευνά τους για αγορές αλλά & τους κατασκευαστές/προμηθευτές/πωλητές να βελτιώσουν ποιότητες & υπηρεσίες. Αν οι καταγγελίες είναι άστοχες/κακόβουλες, οι υπόλοιποι δεν είμαστε ανήλικοι ούτε ανίκανοι να τις αξιολογήσουμε.
Επειδή αναφέρθηκε...& εμένα δεν μου αρέσουν οι αγορές από τα σόσιαλ μύδια. Μέχρι εκεί όμως. Το σχολίασα, το κοινοποίησα, δικαίωμά μου & αν ποτέ φτιάξω κάτι δικό μου, τότε ΕΓΩ θα αποφασίσω πού & πόσο θα το πουλήσω. Αρκεί να σεβαστώ τον πελάτη μου. Για τον συγκεκριμένο, αυτόν που πουλάει μόνο από σόσιαλ μύδια, δεν έχω την απαίτηση να βρω στοκ ανταλλακτικών στο site του την στιγμή που εκεί δεν ανεβάζει προς πώληση ούτε τον ίδιο τον ατμοποιητή του. Στο σόσιαλ μύδι του όμως, που παρακολουθώ, ΠΟΤΕ δεν έμεινε πελάτης χωρίς ανταλλακτικό. Ενα e mail ή τηλέφωνο & ΑΜΕΣΑ λυνόταν το πρόβλημα. ΑΜΕΣΑ, ατάκα & επιτόπου.
Αυτή είναι εξυπηρέτηση πελάτη & όχι τα τύπου "αρχηγέ μου δεν ξέρω αν θα το ξαναβγάλω αυτό" που κατά καιρούς διαβάζω εδώ.
Τέλος, χωρίς να κάνω πλάκα, το έχω δει να σχολιάζεται σε κλωνοκινεζομάγαζα, για ανταλλακτικά GG, αν δεν έχεις προνοήσει να στοκάρεις γνήσια μόνος σου, τότε οι κλώνοι είναι η επιλογή. Είτε επιμέρους ανταλλακτικών (ένα τζαμάκι κοστίζει €1.90) Είτε & ολόκληρο το προϊόν με την προοπτική του να χρησιμοποιηθεί ως ανταλλακτικά. Του αρέσει αυτό του GG;
Το σεντόνιασα το θέμα, σας τα έκανα αερόστατα & το ξέρω. Αυτό που θέλω να ξεκαθαρίσω από μεριάς μου είναι πως ό,τι έγραψα, δεν ήταν κακίες ή αντιπαλότητες αλλά αυστηρή κριτική σε ένα μόνιμο, συγκεκριμένο πρόβλημα.
Που δεν την απευθύνω σε σας, αλλά κυρίως στον ίδιο τον Θανάση που ξέρω ότι μας βλέπει. Και πως είτε απαντήσει είτε όχι, θα κάνει, επιτέλους, κάτι με την υποστήριξη των προϊόντων του. Και αυτός, όπως το βλέπω εγώ, πρέπει να είναι ένας από τους στόχους του φόρουμ, όχι ο fanboyσμός haterισμός ο δικός μας.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171525 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42759 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34993 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557672 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182008 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9166 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364