vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 4 χρήστες
vasim, Lazy Dog, camber, tasos1976

Twitter

Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #195 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 19:44 »
Όταν γράφω κάτι στο φόρουμ, η πρόθεση μου είναι να δώσω κάποιες πληροφορίες ώστε να βοηθήσω λίγο όποιον θέλει να πάρει μια ιδέα για το τι να περιμένει ως ατμιστική εμπειρία.

Αν κάποιος ψάχνει κάτι άλλο παρά ένα λειτουργικά / γευστικά βελτιωμένο και ομορφότερο kayfun lite, δεν είναι για αυτόν τον ατμοποιητή.
Όποιος όμως αγάπησε την γεύση του παλιού lite, την ευκολία στο στήσιμο, τη σταθερότητα στην απόδοση, τη γεύση με μικρή κατανάλωση και τη χρήση κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες χωρίς προβλήματα, τότε θεωρώ ότι θα κάνει καλά αν τον αποκτήσει.
Εγώ με τον kayfun θα έβγαινα άνετα έξω χωρίς να πάρω δεύτερο ατμοποιητή μαζί μου. Μα τι στο καλό? Όταν βγω για ένα καφέ, θέλω να κάτσω να απολαύσω τον καφέ και την παρέα μου ατμίζοντας, δεν θέλω να ρυθμίζω διαρκώς αέρα και υγρά σε κάθε τζούρα, μου φέρνει λίγο σε ψυχαναγκασμό...


[member=17746]paloukaros[/member]
Σταύρο, για αυτό που έγραψες για τους ατμιστές που στην υποψία υποτροφοδοσίας κτλ αλλάζουν ρύθμιση έχω να πω το εξής :
Αν ο ατμοποιητής δουλεύει σωστά και στηθεί σωστά, δεν θα έχει καμιά υποτροφοδοσία και δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις καμία εύθμιση. Αν τυχαία δίνει στεγνή ή υγρή τζούρα, τότε κάτι δεν πάει καλά στο όλο σύστημα και καμία ρύθμιση αέρα ή υγρών δεν θα σε σώσει από "δομικά" λάθη.


« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2019, 19:53 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #196 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 19:52 »
32. Αν σου φαινομαι μικρος και funboy, σκεψου οτι τον εχω στα χερια μου ενα 3μερο και αυτο ηταν το πρωτο ποστ που εκανα στο νημα του ατμοποιητη. Εσυ?
Εγώ πάλι διανύω το δεύτερο μισό της 5ης δεκατίας της ζωής μου.

Θα στο πω ωμά, το να γράφεις ότι όποιος έχει διαφορετική άποψη χωρίς να τον έχει αγοράσει, τη διαμόρφωσε από βιντεάκια στο YouTube, το παίζει γκουρού και περιμένει να αγοράσει τον κλώνο, είναι απλά καραγκιοζιλίκια, τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #197 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 19:59 »
Ειρήνη ημίν


Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #198 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 20:03 »
 Παλικαρι μου και δυο τζουρες να τραβηξες απο εναν ατμο, δεν σημαινει πως μπορεις να βγαλεις αποψη τετοια ωστε να αποτρεψεις η να προτρεψεις κανεναν. Ειναι δεδομενο πως αν δεν παιξεις καποιες μερες με στησιματα και γευσεις γνωμη σοβαρη δεν μπορεις να εχεις( για τον λογο αυτο γελαω και με  reviewer που κανουν unboxing και με ενα στησιμο σου λενε γνωμη).
 Δεν θελω να επιτεθω προσωπικα σε κανεναν,μια παρεα ειμαστε με ενα κοινο χομπι και τα λεμε, ομως οταν βλεπω κατεβατα ολοκληρα,απο χρηστες που τον εκραζαν πριν καν βγει,δεν τον πηραν  και νομιζω δεν γουσταρουν mtl, λεω ημαρτον! Ποσο χρονο εχουν για πεταμα και τι προσφερουν στην συζητηση;
  Αυτο που περιμενω να ακουσω ειναι: τον εστυσα με αυτο το συρμα,  εβαλα αυτο το υγρο,μου βγαζει  την  Χ αναλυση και το Ψ χτυπημα, ο αερας ειναι σφιχτος ή ανοιχτος σε σχεση με τον ταδε, ειχα ή οχι διαρροές κ.λ.π.
 Ας πουμε στα θετικα που διάβασα, υπηρχε και η τοποθέτηση ενός παιδιου που λέει κυριοι θα περιμενω να δέσουν τα μέταλλα, αν εξακολουθώ να έχω αυτή την απόδοση, την θεωρώ κακη αγορά. Αυτό είναι σοβαρή διατύπωση που θα λαβω υπόψη μου.
 Τώρα όσοι απο εμάς δεν είμαστε προς το παρον κάτοχοι καλύτερα να παρακολουθουμε για να δουμε πως να πραξουμε ή να κάνουμε τις τυχόν ερωτήσεις μας. Γνωμη με βαρύτητα παντως δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορούμε να εκφέρουμε.
 Ευχαριστω και αν προσβαλα καποιον με το υφος μου, το εκανα χωρις προθεση 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #199 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 20:08 »
Παίδες κόσμια ρε σεις.Για ατμοποιητή  μιλάμε και ανταλλάσουμε απόψεις.Οι περισσότεροι  έχουμε κάτσει στο ίδιο τραπέζι και έχουμε φάει  και πιεί καφέδες  :peace1:
Γούστα  είναι και βίτσια αυτά... :yes:

[justify]Όχι όχι, πιστεύω σταθερά πως είσαι λάθος. Υλικά, σχεδιασμός, απόδοση, τα βρήκα πολύ καλά, πάρα πολύ καλά. Το ότι πουλάει και όνομα είναι πλέον γνωστό, δες κι έξω τι γίνεται, που κι εγώ απορώ, καιρό τώρα, (π.χ. με τις κιτς επιλογές με τα χρυσά και τα ματ στον Prime, αλλά κι από πιο πριν). Εδώ τώρα, είναι γλύκας και τσακ μπαμ σε πολλά του, καμία δυσκολία σε χρήση, (άντε να πω πως, μην σφίξω παραπάνω τη βάση γιατί θα θέλω τανάλιες στο άσχετο), και σε mtl και γεύση είναι μια χαρά. / [α, τυχαίο απλό παράδειγμα, πρόσφατο. Ρίξε στον Cloud το μπισκοτάκι ή και την φράουλα, (Steam Train). Τα πήδηξε (από το παράθυρο). Τα εξαφάνισε. Μηδέν, πιο μηδέν δεν μπορούσε].[/justify]

Ωραία πάσα Joe...
Εσύ θα μπορούσες να μου πεις απο ποιον  ατμοποιητή της κατηγορίας του  και των υλικών του της τελευταίας 2ετίας τον θεωρείς overall καλύτερο ;
Γιατί εγώ ατμίζοντας τον και κοιτώντας  τον δεν μου  έκανε σίγουρα αίσθηση  να ασχοληθώ περαιτέρω μαζί του...(καθαρά απο θέμα περιέργειας ρωτάω,δεν υπονοοώ τίποτα ,ούτε θέλω να θίξω κανέναν)...

Αποσυνδεδεμένος knstn

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #200 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 20:27 »
Ε λοιπόν, αφού λέτε να μην τρολλάρουμε, π.χ. "Πουλάτε τον όσο είναι καιρός, γιατί σε 20 μέρες που θα βγεί ο κλώνος, ούτε 40 ευρώ δεν θα βρίσκετε άνθρωπο να τον δώσετε", να ρωτήσω κάτι εποικοδομητικό:

Αυτοί που τον πήραν απο την πρώτη μέρα, προφανώς έχουν και άλλους KF στην κατοχή τους. Απο γεύση σε σχέση με prime/V3 mini/V5 πως πάει; Τα ίδια, καλύτερος σε γλυκά, καλύτερος σε καπνικά;

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #201 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 20:36 »
Παλικαρι μου και δυο τζουρες να τραβηξες απο εναν ατμο, δεν σημαινει πως μπορεις να βγαλεις αποψη τετοια ωστε να αποτρεψεις η να προτρεψεις κανεναν. Ειναι δεδομενο πως αν δεν παιξεις καποιες μερες με στησιματα και γευσεις γνωμη σοβαρη δεν μπορεις να εχεις( για τον λογο αυτο γελαω και με  reviewer που κανουν unboxing και με ενα στησιμο σου λενε γνωμη).
 Δεν θελω να επιτεθω προσωπικα σε κανεναν,μια παρεα ειμαστε με ενα κοινο χομπι και τα λεμε, ομως οταν βλεπω κατεβατα ολοκληρα,απο χρηστες που τον εκραζαν πριν καν βγει,δεν τον πηραν  και νομιζω δεν γουσταρουν mtl, λεω ημαρτον! Ποσο χρονο εχουν για πεταμα και τι προσφερουν στην συζητηση;
  Αυτο που περιμενω να ακουσω ειναι: τον εστυσα με αυτο το συρμα,  εβαλα αυτο το υγρο,μου βγαζει  την  Χ αναλυση και το Ψ χτυπημα, ο αερας ειναι σφιχτος ή ανοιχτος σε σχεση με τον ταδε, ειχα ή οχι διαρροές κ.λ.π.
 Ας πουμε στα θετικα που διάβασα, υπηρχε και η τοποθέτηση ενός παιδιου που λέει κυριοι θα περιμενω να δέσουν τα μέταλλα, αν εξακολουθώ να έχω αυτή την απόδοση, την θεωρώ κακη αγορά. Αυτό είναι σοβαρή διατύπωση που θα λαβω υπόψη μου.
 Τώρα όσοι απο εμάς δεν είμαστε προς το παρον κάτοχοι καλύτερα να παρακολουθουμε για να δουμε πως να πραξουμε ή να κάνουμε τις τυχόν ερωτήσεις μας. Γνωμη με βαρύτητα παντως δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορούμε να εκφέρουμε.
 Ευχαριστω και αν προσβαλα καποιον με το υφος μου, το εκανα χωρις προθεση
Πέτρο σ' ευχαριστώ για το "παλικάρι", η αλήθεια είναι ότι μικροδείχνω...:))

Κατά τ' άλλα νομίζω πως ανέλυσα αρκετά το σκεπτικό μου, δεν υπάρχει κανένας λόγος να επαναλαμβάνομαι.
Αφού σου αρέσει ο Prime τον οποίο είχα, θεωρώ ότι το ίδιο θα συμβεί και με τον καινούριο lite, εφόσον διαπστωθεί με βεβαιότητα ότι δεν έχει θέμα με διαρροές.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #202 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:14 »
Αυτοί που τον πήραν απο την πρώτη μέρα, προφανώς έχουν και άλλους KF στην κατοχή τους. Απο γεύση σε σχέση με prime/V3 mini/V5 πως πάει; Τα ίδια, καλύτερος σε γλυκά, καλύτερος σε καπνικά;
Αν κάποιος ψάχνει κάτι άλλο παρά ένα λειτουργικά / γευστικά βελτιωμένο και ομορφότερο kayfun lite, δεν είναι για αυτόν τον ατμοποιητή.
Όποιος όμως αγάπησε την γεύση του παλιού lite, την ευκολία στο στήσιμο, τη σταθερότητα στην απόδοση, τη γεύση με μικρή κατανάλωση και τη χρήση κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες χωρίς προβλήματα, τότε θεωρώ ότι θα κάνει καλά αν τον αποκτήσει.


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #203 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:15 »
Παίδες κόσμια ρε σεις.Για ατμοποιητή  μιλάμε και ανταλλάσουμε απόψεις.Οι περισσότεροι  έχουμε κάτσει στο ίδιο τραπέζι και έχουμε φάει  και πιεί καφέδες  :peace1:
Γούστα  είναι και βίτσια αυτά... :yes:
Ωραία πάσα Joe...
Εσύ θα μπορούσες να μου πεις απο ποιον  ατμοποιητή της κατηγορίας του  και των υλικών του της τελευταίας 2ετίας τον θεωρείς overall καλύτερο ;
Γιατί εγώ ατμίζοντας τον και κοιτώντας  τον δεν μου  έκανε σίγουρα αίσθηση  να ασχοληθώ περαιτέρω μαζί του...(καθαρά απο θέμα περιέργειας ρωτάω,δεν υπονοοώ τίποτα ,ούτε θέλω να θίξω κανέναν)...

[justify][member=17746]paloukaros[/member], χαχα, πάσα στην πάσα θα το πάμε αλλά είναι ενδιαφέρον, πιστεύω πως θα είναι χρήσιμο για τη συζήτηση, που ίσως ηρεμήσουν λίγο και τα πνεύματα. Θα πλατειάσω όσο γίνεται λιγότερο, αλλά θα πλατειάσω, για να δώσω τουλάχιστον το δικό μου στίγμα. Overall λοιπόν και στον Kayfun [lite], που λένε και στα χωριά μας; Λοιπόν, πριν απαντήσω θα κομπάσω και λίγο, για να πω πως ποτέ δεν πουλάω, ποτέ δεν αποχωρίζομαι κάτι, και πάντα κρατάω ασφαλή τον Joe, είτε αυτό λέγεται έντυπη απόδειξη πληρωμής είτε διαδικτυακές αγορές είτε το οτιδήποτε που δεν ξεφεύγει από το νόμιμο. Κλώνους ή θολές αγορές από εξωτερικό ή δωρεάν παρουσιάσεις τού οποιουδήποτε ικανού ή μη Κινέζου, δεν θα επιλέξω. Σε DIY, δεν πρέπει να παίζει πιο άχρηστος από εμένα, μύτη; δεν θα έλεγα από τις καλύτερες, κάτω του μέσου όρου θα έλεγα. Παλιός ατμιστής; όχι, δεν θα με έλεγα, ούτε θα έδινα συμβουλές και σωτηρίες επιβίωσης, σε καμία περίπτωση. Όμορφο ναι, θα με έλεγα. Γι’ αυτό φωνάζω: έχεις; δείξε αυτό που λες όσο πιο ολοκληρωμένα μπορείς. Ιδού η Ρόδος. [/justify]

[justify]Άκου τώρα το παρακάτω. Το καλοκαίρι του 2018, βρήκα για αγορά, από ελληνικό κατάστημα, ακόμα 2+2 Kayfun Lite [plus], Kayfun Five Pawns Edition, ασφαλώς μιλάμε για σφραγισμένους, κι έτσι θα μείνουν. Μεγάλωσα λοιπόν τη δική μου συλλογή από Kayfun, αν και δυστυχώς από παλιότερους έχω μόνο ως δεύτερο χέρι. Για λίγους μήνες είχα ησυχάσει με σχεδόν μηδενικές αγορές και υπερβολές, κυριολεκτικά ήμουν άλλος άνθρωπος, ελεύθερος και άνετος. Τώρα ξανάπεσα στην υπερβολή της βλακείας μου. Αδικαιολόγητος και τέρμα εκτεθειμένος (τι έλεγα πριν λίγες μέρες και τι κάνω τώρα, φέρε ξανά καπνικά, φέρε αγοραστικές τουφεκιές κ.ο.κ.). [/justify]

[justify]Είμαι κι εγώ από αυτούς που υποστηρίζουν πως δύσκολα μπορείς να συγκρίνεις την οικογένεια Kayfun, αλλά κι ένας παλιότερος ατμιστής θα έχει δικούς του λόγους για να είναι σωστός και λάθος, παρ’ όλα αυτά και πέρα από τις δικές του νοσταλγίες, ξέρει καλύτερα πώς συμπεριφέρεται ένα σύρμα τρίχα, γνωρίζει καλύτερα τι λέμε ως mtl, γνωρίζει πώς να κουμπώσει ήσυχα ρεύματα, χωρίς να πρέπει να φωνάξει τον camber ή τον microchip, όπως θα πρέπει να κάνει σήμερα ένας νεότερος ατμιστής, (και που επιβάλλεται πλέον, απ’ όλους μας). / Το παραπάνω παράδειγμα που έριξα με τον Cloud, ισχύει και δεν ήταν τυχαίο όσο ήθελα. Πράγματι, στα 2 γλυκά απλά υγρά, ένας άφοβος mtl και καπνογλυκατζής επισκευάσιμος όπως ο Cloud, εκτέθηκε και τσαλακώθηκε. Ή ένα παράδειγμα με τον Prime. Κάποια στιγμή, άτμιζα ένα μπισκότο, δεν θυμάμαι ποιο, ήταν και με βατόμουρα και ιστορίες, όχι όμως ιδιαίτερο, απλώς αρκετά τίμιο υγρό. Ε, φίλος που έκανε πέρασμα από μπροστά μου αναφώνησε, ‘ρε συ, παστουρμά ατμίζεις; πω ρε φίλε, σκατά έβαλες στον ατμοποιητή;’, τι να του πω κι εγώ ο μαύρος; απάντησα πως δοκιμάζω μια βλακεία υγρό και θα το πετάξω. Ε, ακόμα θεωρώ εξαιρετικούς επισκευάσιμους και τους δύο. [/justify]

[justify]Έφτασα και στην απάντηση που δεν θα δώσω... / Έχω ήδη 4, 5, ίσως και παραπάνω, ίδιας κατηγορίας και αναγκαστικά ακριβότερους, στο μυαλό, εξαιρετικούς επισκευάσιμους, που αχνοφαίνεται πως χάνουν από τον μικρούλη lite/ Δεν θα πω τίποτα όμως γιατί δεν έχω όρεξη τώρα για παραπάνω σιγουριές αλά Joe. Άλλη στιγμή θα προσπαθήσω να επανέλθω, όταν θα είναι πιο σίγουρο το εδώ κλίμα του νήματος, γιατί όντως, μπορεί ο κόσμος δικαιολογημένα και με εμπειρικά πλέον στοιχεία να γυρίσει την πλάτη στον μικρούλη μας. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος nwlis

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping Junky
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #204 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:24 »
[member=21110]ΠετροςΘεσσ[/member] μια χαρα ατμοποιητης ειναι, τιποτα ιδιαιτερο, οπως και δεν υποσχεθηκε τιποτα ιδιαιτερο και ειναι φανερο. Βασικα εχει την απλοτητα και τη λειτουργικοτητα σαν κατι ιδιαιτερο.
Στηνεις, φτιαχνεις airflow και ξεμπερδεψες.
Αν τον θες για το κατιτις παραπανω, δεν ξερω αν θα στο δωσει, εμενα δεν μου το εδωσε συγκριτικα με αλλους ατμοποιητες που εχω στην κατοχη μου.
Αν θες ενα ατμοποιητη για ολη μερα που παιζει καλα, χωρις θετικες η αρνητικες εκπληξεις, παρτον.
Διαρροες σε εμενα δεν εχει καθολου, ουτε σταγονες, ουτε υγρασιες, τπτ.

Με τον [member=17746]paloukaros[/member] δεν συμφωνω οτι ειναι τοσο κακος σε γευση, αλλα μπορει να εχει πιο ψηλα standard η  πιο ψηλες απαιτησεις η μπορει τα υγρα που δοκιμαζω εγω μεσα να αποδιδουν καλα και τα υγρα που δοκιμασε να μην αποδιδουν το ιδιο.

[member=5096]apva[/member], oταν σταματησεις να κρινεις ατμοποιητες (και ανθρωπους) χωρις να ξερεις, η γνωμη σου θα αρχισει να μετραει περισσοτερο. Μεχρι τοτε, ραντεβου στο youtube :D

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #205 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:33 »

Αφήστε ρε σεις τα haters και τα λοιπα,συζήτηση κάνουμε και λέμε απόψεις ο καθένας απο την  δικιά του οπτική γωνία ... Eξάλλου και εγώ υπήρξα kayfunakias όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα  :yes:

ΥΓ.ανοίξτε νήμα της complyfe αν θέλετε να  δείτε τι σημαίνει hater    :deviltroll:
Να διαβάζεις πως θα σε σώσει ο svoemesto και να έχεις και τον Καρχαρία να σου θυμίζει τα complyfe...
Χτυπήματα από παντού.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #206 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:36 »
[member=20529]TheMadGreek[/member], πρόσεχε, σε διαβάζει ο μέντορας, και είναι και mtlάκιας απ' ότι ξέρω.  ;D

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #207 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:38 »
Για το θέμα γεύσης, έχω να πω το εξής.
Σε μια εποχή που ο αρχάριος έχει μάθει να ατμίζει με μπουρί στα 50+ W και καταναλώνει σε κάθε τζούρα μισό ml, πως να του φανεί καλή η γεύση από ένα ατμοποιητή στα 15W με το 1/10 του αέρα και της κατανάλωσης που έχει συνηθίσει?

Αποσυνδεδεμένος dimitris1167

  • **
  • 316
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #208 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:38 »
πω πω σφάζονται παλικάρια στην ποδιά του svoe

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #209 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 21:44 »
[member=19352]nwlis[/member], με αποστόμωσες πασά μου, ψάχνω τρύπα για να κρυφτώ! :laugh1:
Ξέρεις φαντάζομαι πόσο με νοιάζει αν μετράει στα μάτια σου η άποψή μου...

Μάθε εσύ για αρχή να εκφράζεσαι χωρίς υπονοούμενα και προσβολές επιπέδου 12χρονου και άσε τα ραντεβού για αργότερα. :bye:

Ζητώ συγνώμη από τους υπόλοιπους για το off topic και τη χαζή αντιπαράθεση, αλλά ο συγκεκριμένος αρέσκεται στο να ξύνεται στη γκλίτσα του τσοπάνη...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43084 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35541 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182567 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10519 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364