vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

502 επισκέπτες, 2 χρήστες
pngtszs1976, Lazy Dog

Twitter

Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #165 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 13:20 »
Γιάννη μου έχουν περάσει απο τα χέρια σου και ξέρω οτι έχεις στην κατοχή σου αρκετά ατμιστικά διαμάντια.
Πες μου έναν σε παρακαλώ της τελευταίας 2ετίας απο αυτούς που έχεις στην κατοχή σου που θεωρείς κατώτερο γενικά απο τον Lite plus 2019....

Ατυχές δεν είναι τίποτα,δεν βρίσκω λόγω ύπαρξης του συγκεκριμένου το 2019 και το φλατάρισμα που δίνει στα υγρά είναι δεδομένο...
Και φυσικά δεν μιλάω για απλά καπνικά ή σκέτη βάση αλλά το να φλατάρει υγρά σαν το saltybacco,το vct και το freak out δεν είναι και ότι καλύτερο νομίζω...

Φυσικά και ο χρήστης θέλει μέσα στην μέρα να αλλάξει τον αέρα του όταν μπαινοβγαίνει στο αυτοκίνητο ή απο το γραφείο του σε έναν άλλο δημόσιο χώρο ,φυσικά και πολλοί χρήστες όταν βαμβακώσουν και βρέξουν μετά το στήσιμο θέλουν να τσεκάρουν αν όλα πάνε καλά μετά απο μερικά ml ή όταν νιώσουν υποψία υποτροφοδοσίας,αρκετοί ανεβοκατεβάζουν τα watt για να δουν που τους αρέσει το ατμιστικό αποτέλεσμα κτλ...

Δεν είναι όλοι σαν εμάς που βλέπουμε deck και ξέρουμε τι να στήσουμε , το πως ,το με τι σύρμα , τι να περιμένουμε κτλ.
Πως σου φαίνεται εσένα που σε ατμιστή ούτε χρόνου του τον πασάρανε σαν ότι καλύτερο σε mtl υπάρχει αυτή την περίοδο;
Eσύ δηλαδή θα το έλεγες;και αν όχι ξέροντας καλά το τι κυκλοφορεί θα του τον πρότεινες αντι να του πεις πέρνα μια βόλτα πχ απο τον Gus ή το atmistique;;; :dontknow:

ΥΓ.Γέμισμα απο κάτω,σταγόνες στους πόλους και μη ύπαρξη ρύθμισης υγρών είναι μεγάλα φάουλ ότι και να λέμε
Σταύρο, ξέρω καλά ότι εσύ λόγω ιδιότητας και hobby έχεις δοκιμάσει πολλούς περισσότερους ατμοποιητές από εμένα και έχεις σοβαρή άποψη.
Νομίζω όμως ότι μπερδεύεις λίγο το ατμιστικό στυλ του καθενός με το τι προτιμάς εσύ ή άλλοι που ατμίζουν με παρόμοιο τρόπο.
Ο kayfun δεν απευθύνεται σε κάποιον που θέλει να αλλάζει αέρα 10 φορές τη μέρα. Υπάρχει πολύς κόσμος που ατμίζει σταθερά και με τον ίδιο τρόπο χωρίς να παίζει με ρυθμίσεις.
Στήνεται πανεύκολα, παίζει χωρίς προβλήματα και για μένα η γεύση του είναι υποδειγματική. Βεβαίως και δεν δίνει την τέλεια γεύση σε όλα τα υγρά, κανείς ατμοποιητής δεν το κάνει αυτό.
Αν κάποιος δεν γνωρίζει να στήνει και θέλει να πειραματιστεί εν κινήσει με αέρα, W κτλ πάντα όμως μέσα στα όρια του ντεκ, μπορεί να το κάνει και με τον kayfun. Βεβαίως θα πρέπει να τον βγάλει από το μοντάκι και να γυρίσει τη βίδα, κάτι που είναι σαφώς πιο δύσχρηστο από άλλες υλοποιήσεις. Και πάλι όμως, πόσες φορές θα το κάνει αυτό για να βρει πώς του αρέσει? 5-6? Αν βρει αυτό που θέλει, μετά γιατί να το χαλάσει? H τροφοδοσία του kayfun είναι υποδειγματική μέχρι να στεγνώσει το τανκάκι, δεν θα έχει τέτοια θέματα.
Εγώ δεν θα έλεγα για κανένα ατμοποιητή ότι είναι ο καλύτερος mtl / dl κτλ, αλλά ο νέος kayfun για μένα είναι ένας από τους 5 καλύτερους που υπάρχουν αυτή τη στιγμή. Και μάλιστα τον ατμίζω με πνευμονικές και όχι mtl. Έτσι άτμιζα από την αρχή που ξεκίνησα.
Η προσωπική μου άποψη είναι πως "ο καλύτερος ατμοποιητής" δεν υπάρχει σαν έννοια, ειδικά στη γεύση. Όλοι οι ατμοποιητές κάποια υγρά τα αναδεικνύουν και κάποια τα φλατάρουν. Άλλοι είναι γευσάτοι αλλά έχουν τυχαίες διαρροές, άλλοι δίνουν γεύση αλλά γεμίζουν δύσκολα, η λίστα είναι ατέλειωτη. Έτσι είναι και ο kayfun, κάπου υπερτερεί και κάπου υστερεί.

Γέμισμα από κάτω μια χαρά είναι, ειδικά σε ατμοποιητή με σπειρώματα που βιδώνουν ξεβιδώνουν απροβλημάτιστα και μάλιστα είναι μεταλλικά και όχι πλαστικά για να φαγωθούν από το άνοιξε κλείσε.
Σταγόνες στον πόλο είπαμε δεν έχει ρε φίλε, αστικός μύθος πάει να γίνει το θέμα.
Τη ρύθμιση υγρών ο συγκεκριμένος ατμοποιητής για ποιο λόγο τη χρειάζεται?

μια απορια ρε παιδια ,γιατι περιπου με τα ιδια λεφτα να μην χτυπησω εναν eviva v2,καλυτερη γευση εχει,διαρροες μηδεν ,γεμισμα απο πανω,after sales βοηθεια,ελληνικος,με jojo kit γινεται κουτσικος.

υ.γ διορθωση ,γιατι να μην χτυπησω εναν δευτερο eviva v2 χαχαχα.

πλακα κανω παιδια,καλοατμιστος σε ολους τους κατοχους.


Εβίβα 2 ατμίζω και εγώ από τότε που κυκλοφόρησε, ο kayfun ομως βρήκε εύκολα θέση στην καθημερινότητα μου :)

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #166 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 13:21 »
Vag να σου πω την γνώμη μου.Ο εβιβα είναι ένας σπουδαίος ατμό που προσωπικά τον χρησιμοποιώ στα Καπνικα και ιδιαίτερα όταν μιξαρω συνταγές διότι στην ανάλυση αρωμάτων είναι φοβερός.Δυστυχως όμως στις γλυκές γεύσεις την ένταση που παίρνω από τους kayfun δεν την βλέπω στον εβιβα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #167 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 14:02 »
la crema όπως είπα, το απογείωσε.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #168 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 14:09 »
...επίσης ο Eviva έχει το μεγάλο αγκάθι για πολλούς του ότι δεν μπορείς να επέμβεις στο deck με το τανκ γεμάτο υγρό. Είναι κι αυτό ένα θέμα για κάποιους σωστά; Άσχετα από το πόσο συχνά χρειάζεται να γίνει κάτι τέτοιο στην καθημερινότητα, ειδικά όταν μιλάμε για έναν εντελώς απροβλημάτιστο ατμοποιητή με πανεύκολο στήσιμο.

Όλοι με τα καλά και τα κακά τους, σίγουρα δεν είναι νήμα για "vs" όμως αυτό.. ;)

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #169 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 14:12 »
δεν θα συμφωνησω για τα γλυκα στον eviva v2,το lacrema που κανω παρα πολυ συχνα και το ξερω πολυ καλα,3 ατμο μου το δωσαν τελεια.ο eviva v2,o taifun gt3 και o calix v4.οι σφιχτοτζουρηδες ατμο εχω την εντυπωση οτι παιζουν καλυτερα τα καπνικα.οπως και να εχει επειδη ο lite εχει μια πολυ λογικη τιμη,σε λιγο καιρο στα μεταχειρω(σε καποιους δεν θα ταιριαξει ή κατι θα τους χαλασει) θα εχει οσο ενας καλος κινεζικος αντε και λιγο παραπανω,οποτε εκει πιστευω θα ειναι μια καλη αγορα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #170 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 14:22 »
[member=12562]thenetpoet[/member] όταν ατμίζαμε με kayfun lite και τις 12άρες,18άρες και ακόμα μεγαλύτερες νικοτίνες , γεμίζαμε μια φορά άντε 2 φορές την ημέρα και σαφώς η μάζα των ατμιστών ήταν πολύ πιο εξειδικευμένη και έμπειρη με τέτοιου είδους ατμοποιητές.

Πλέον οι σύγχρονοι ατμιστές αναζητούν την ευκολία,απροβλημάτιστη λειτουργία και απόδοση στο μαξιμουμ απο το πρώτο στήσιμο.Ξέρεις πολλούς να περιμένουν να στρώσουν μέταλλα πλέον που λέγαμε παλιά και περιμέναμε καμία βδομάδα μετά απο αρκετές δοκιμές υγρών και στησιμάτων  να βγάλουμε συμπέρασμα για το εαν είναι καλό ή όχι αυτό που κρατάμε στα χέρια μας;

Στα δικά μας τα χέρια οποιοσδήποτε ατμοποιητής με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο θα παίξει σωστά,θα έχει καλή απόδοση και δεν θα έχουμε τα προβλήματα που φαίνεται οτι θα έχουν οι περισσότεροι(βλέπε φόβο για ζημιά απο υγρά στον πόλο).Ατμίζαμε αρκετά χρόνια με bottom airflow tank και drippers και εγώ προσωπικά ακόμα χρησιμοποιώ κλασσικό apollo με αέρα απο κάτω για δοκιμές υγρών.

Σαν κατασκευή ο νέος όντως είναι πιο καλός,πιο ελαφρύς απο τον παλιό,το γέμισμα καλύτερο απο την παλιά βίδα στο πάτο,το deck βελτιωμένο,το εξωτερικό πιο σύγχρονο και βελτιωμένο φινίρισμα και τα λοιπά.Αλλά όλα αυτά σε σύγκριση με έναν ατμοποιητή του 2014 :yes:

Oλα αυτά τα χρόνια έχουμε δει άπειρες προτάσεις και βελτιώσεις σε όλους τους τομείς και τα μέρη ενός ατμοποιητή και απο την εγχώρια αγορά (που την θεωρώ κορυφαία παγκοσμίως στο είδος) και απο το εξωτερικό.Όταν βλέπω πράγματα που πριν μερικά χρόνια τα βλέπαμε σε καινούργιους ατμοποιητές και ήταν πραγματικά innovation(ρύθμιση υγρών,γέμισμα απο πάνω,οβάλ καμπάνες,περισσότερες επιλογές airlow κτλ) να αφαιρούνται απο έναν κορυφαίο κατασκευαστή που ο ίδιος πρόσθετε σιγά σιγά στις κατασκευές του και να μας ξαναγυρνάει πίσω σίγουρα δεν θα το δω με καλό μάτι,όπως και φυσικά την απόδοση του στα σύγχρονα υγρά...

Δεν το κρύβω και εγώ όταν είδα οτι θα κυκλοφορήσει ο συγκεκριμένος χαμογέλασα,νοστάλγησα την εποχή του και με έπιασε το γνώριμο μου τον θέλω ΤΩΡΑ ;D
Μετά τις δοκιμές μου όμως η λογική επικράτησε και είδα ξεκάθαρα τι είχα μπροστά μου...
Φυσικά και όλα είναι θέμα γούστου αλλά ρε γ@#ώτο είμαστε στο 2019...μπροστά πρέπει να κοιτάμε και όταν κρίνω κάτι ατμιστικά το κρίνω βάση του αυτού που είναι και γι αυτό που προορίζεται ,δεν θα πω σε έναν σχετικά νέο ατμιστή ότι είναι ο καλύτερος MTL αυτή την στιγμή στην αγορά,απροβλημάτιστος και όλα τα συναφή που λένε άλλοι και το ξέρεις πολύ καλά αυτό.

Για τους παλιούς σίγουρα είναι αλλιώς...οπως και εννοείται οτι σέβομαι την άποψη σου,όπως και όλους που θα τον ευχαριστηθούν απλά κοιτάω νομίζω με άλλο μάτι τέτοιες κυκλοφορίες πλέον

ΥΓ.  οτι θα έγραφα σεντόνι σε νήμα kayfun δεν το περίμενα :wall: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #171 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 14:56 »
Προκειται για μια αναβαθμιση του παλιου Lite,, αν τον εβγαζε με ρυθμιση υγρων ή γεμισμα απο πανω δεν θα τον ελεγε lite 2019 αλλα prime2 'η kayfyn 6 κτλ.


Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #172 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 15:26 »
Με αυτό το deck δεν θα το έλεγα αναβάθμιση. Αρπαχτή και έλλειψη ιδεών και φαντασίας θα το έλεγα...

Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #173 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 15:34 »
Ε καλά το ντεκ αυτο είναι σημα κατατεθέν του σβο νομίζω..Εγώ αν του έριχνα ένα αρνητικό θα ειταν μόνο το μέρος του πόλου.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #174 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:00 »
Προκειται για μια αναβαθμιση του παλιου Lite,, αν τον εβγαζε με ρυθμιση υγρων ή γεμισμα απο πανω δεν θα τον ελεγε lite 2019 αλλα prime2 'η kayfyn 6 κτλ.




Αφήστε ρε σεις τα haters και τα λοιπα,συζήτηση κάνουμε και λέμε απόψεις ο καθένας απο την  δικιά του οπτική γωνία ... Eξάλλου και εγώ υπήρξα kayfunakias όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα  :yes:

ΥΓ.ανοίξτε νήμα της complyfe αν θέλετε να  δείτε τι σημαίνει hater    :deviltroll:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #175 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:06 »
Βρε Σταύρο, ούτε στις μηχανές δεν στρώνεις μέταλλα πλέον, στον kayfun θα χρειαστεί? :laugh1:
Γούστα φίλε, γούστα...

Αποσυνδεδεμένος apva

  • **
  • 383
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #176 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:13 »
Καλά όλα αυτά, αλλά έχω μια απορία:
Γιατί όταν ανακοινώθηκε η κυκλοφορία του "καινούριοιυ" lite στο νήμα του παλιού και έγραψα ότι αν τον έβγαζε κάποιος Κινέζος θα πήγαινε άπατος, ορισμένοι πέσανε να με φάνε; :))

Το γράφω και εδώ, αν λεγόταν για παράδειγμα Kanger MTL και ήταν πανομοιότυπος σε εμφάνιση, χαρακτηριστικά και ποιότητα κατασκευής, θα τον αγόραζε κανείς ή θα έλεγε "τι μ@##κία πήγε κι έβγαλε ο Κινέζος;"

Δυστυχώς και με σεβασμό στην (παλιά) ιστορία του κατασκευαστή, πιο πολύ με cash grab μου μοιάζει ο lite 2019, παρά με ένα προϊόν που έχει να προσφέρει κάτι καινούριο σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #177 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:25 »
Μήπως επειδή η πλαστική βίδα είναι τελείως κάτω δημιουργείται αυτό το "πρόβλημα"? Λογικά δημιουργείται ένας σωλήνας που γεμίζει υγρό από την υγροποίηση του ατμού.
Αν βιδωθεί ακριβώς μέχρι εκεί που αρχίζει η σχισμή του αέρα στο πάνω μέρος post, πάλι ο αέρας θα είναι τελείως ανοιχτός και δεν θα συσσωρεύεται υγρό μέσα στο post.
Για να τελειώνει το θέμα με τον πόλο, από τότε που σήκωσα τη βίδα του αέρα (όπως έγραψε το grag), δε βρέχει πόλο. Στεγνότατος. Και δεν έσφιξε η τζούρα επειδή την ανέβασα, έχει αρκετό περιθώριο να την ανεβάσεις πριν αρχίσει να κλείνει ο αέρας.
Πάμε παρακάτω.
Με αυτό το deck δεν θα το έλεγα αναβάθμιση. Αρπαχτή και έλλειψη ιδεών και φαντασίας θα το έλεγα...

Είναι αναβάθμιση. Του λάιτ. Όχι του Πράιμ. Ούτε του Εβίβα. Ούτε του Σκάικλαιν. 
Καθότι είμαι άνθρωπος του "less is more", ούτε αρπαχτή θα το έλεγα, ούτε έλλειψη ιδεών και φαντασίας. Ο άνθρωπος ήθελε να βελτιώσει τον Λάιτ. Αυτός, ο απλούστατος ατμοποιητής έγινε ΤΡΕΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και γέμιζε από κάτω ΜΕ ΒΙΔΑΚΙ όταν στους εργοστασιακούς δε χρειαζόταν βιδάκι για να τους γεμίζουμε. Και τότε έλλειψη φαντασίας ήταν; Ο άθρωπας στον λαιτ 2019 εφάρμοσε όσα χρειάζεται για να παραμείνει ΛΑΪΤ το 2019. Άρα έβγαλε ιδέες για να απλουστεύσει την κατασκευή του. Δε χρειαζόταν να βάλει. Φαντασία έβαλε. Τον φαντάστηκε όσο πιο μικρό και όμορφο γίνεται. 

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #178 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:32 »
Καλά όλα αυτά, αλλά έχω μια απορία:
Γιατί όταν ανακοινώθηκε η κυκλοφορία του "καινούριοιυ" lite στο νήμα του παλιού και έγραψα ότι αν τον έβγαζε κάποιος Κινέζος θα πήγαινε άπατος, ορισμένοι πέσανε να με φάνε; :))

Το γράφω και εδώ, αν λεγόταν για παράδειγμα Kanger MTL και ήταν πανομοιότυπος σε εμφάνιση, χαρακτηριστικά και ποιότητα κατασκευής, θα τον αγόραζε κανείς ή θα έλεγε "τι μ@##κία πήγε κι έβγαλε ο Κινέζος;"

Δυστυχώς και με σεβασμό στην (παλιά) ιστορία του κατασκευαστή, πιο πολύ με cash grab μου μοιάζει ο lite 2019, παρά με ένα προϊόν που έχει να προσφέρει κάτι καινούριο σε σχέση με τον ανταγωνισμό.
[justify][member=5096]apva[/member], δώσε μας σε παρακαλώ ένα μέτρο σύγκρισης, δικό σου, αντικειμενικά, να μπορέσουμε να συζητήσουμε πιο συγκεκριμένα. Σε κατανοήσαμε ήδη, δεν σου κάνει ο συγκεκριμένος επισκευάσιμος, είναι απάτη είναι “λίγος”. Ο paloukaros για παράδειγμα απάντησε, τον δοκίμασα, τον είδα, τον απέρριψα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #179 στις: Φεβρουαρίου 26, 2019, 16:36 »
Βρε Σταύρο, ούτε στις μηχανές δεν στρώνεις μέταλλα πλέον, στον kayfun θα χρειαστεί? :laugh1:
Γούστα φίλε, γούστα...
Εγώ σίγουρα  δεν είμαι τύπος του στρωσίματος ρε συ  Γιάννη  :fight_shot_bandana:  αλλά το παλικαράκι που έψαχνε την κρέμα στο VCT  του είχε μια ελπίδα...Δεν τους την κόβεις,αμαρτία... :))
[member=6716]Stepeha[/member] και τι ξέρεις εσύ απο Λάιτ σε οτιδήποτε ... :confused1:   :laugh1:   (touchy  :tongue_smilie:  )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364