vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

519 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, ZoeM, bloodlessz, Ηρακλης, testament

Twitter

Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:23 »
Πρώτες εντυπώσεις.Στήσιμο με kanthal,2,5 πυρηνα,1 Ω.Έβαλα ένα υγρό που το ξέρω καλά,το smoke.
[member=12562]thenetpoet[/member] θα συμφωνήσω με το συμπέρασμά σου! ;D
Σφιχτός,χτύπημα στο Θεό και αποδίδει πολύ καλά το συγκεκριμένο υγρό.Μένει να δοκιμαστεί και σε άλλα υγρά, να τσεκάρω για διαρροές(δεν βλέπω βέβαια κανένα λόγο να έχει διαρροές) και να δω την κατανάλωση,για να γίνει ο καθημερινός μου ατμοποιητής που θα έχω μαζί μου παντού.Ο prime φαίνεται να πάει ντουλάπι.
Υ.Γ.Επείδή έγινε και ερώτηση για τον zest.Ως προς το χτύπημα,ως προς το πόσο σφιχτός μπορεί να γίνει και ως προς την ευκολία ο kayfun κερδίζει.Ως προς τη γεύση ο zest συνεχίζει να μην έχει αντίπαλο(σε σύγκριση πάντα με αυστηρά τσιγαρίσιους)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:29 »
Θεμη καλη σου μερα. Τι εννοεις το Ni80 δεν παιζει πλεον. Please advise !
Kαλημέρα Βαγγέλη. Στο πνεύμα των ημερών..... ::) ;D
Ναι, και Ni80.

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 13:46 »
Παρακάμπτοντας την έναρξη αυτού του νήματος με αναφορές, αλληγορίες κι εμπλουτισμένες κάλτσες, θα σταθώ σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει και θα ρωτήσω:
Ολοι εσείς που λέτε ότι είναι σφιχτός, ειναι το ίδιο σφιχτός με τον αρχικό ή περισσότερο; Εχοντας στο νου τη ρύθμιση που τον κάνει όσο πιο αεράτο γίνεται (για kayfun) πάντα ρωτάω.
Πχ όταν είχα δοκιμάσει prime, στο τέρμα αεράτο του, δε μου άρεσε, τον βρήκα πιο σφιχτό από τον λάιτ "μπαμπά".
Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι κι εγώ τόσο μονομανής με τον λάιτ που μπορεί να αδίκησα τον prime ως προς αυτό.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 14:43 »
Zerom (Μαρία), στο αέρα είναι ένας lite+.
Εγώ τουλάχιστον, δεν βρήκα διαφορές ως προς της ρυθμίσεις του.
Ότι μου έδινε ο lite+ στο τέρμα ανοιχτό, μου δίνει και αυτός.
Μία αεράτη σφιχτή τζούρα.

Δεν ξέρω εάν βοήθησα!! ::) :))

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #49 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:06 »
Αεράτη(!) σφιχτή τζούρα ο kl+? :lotpot:
Ρε σεις μην περιγράφετε με λέξεις αυτό που αισθάνεσθε, καλύτερα να γίνεται σύγκριση με άλλους ατμοποιητές, για να καταλαβαίνουν οι περισσότεροι περί τίνος πρόκειται. Αν δεν ήξερα τον kl+ μπορεί να έμπαινα στον πειρασμό να πάρω κι αυτόν, ακούγοντας για σφιχτή μεν αλλά αεράτη σφιχτή!

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #50 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:29 »
Κατ' αρχας συγχαρητηρια και στους δύο φίλους, για τις παρουσιάσεις [member=16029]JoeBarTeam[/member], και @netpoet.

Επειδη με ψηνετε ασχημα μια ερωτηση. Σε σχεση με την τζουρα του Αγαπημενου μου Eviva v2 με το 2αρι πιν ειναι πιο σφιχτος και ποσο;


ΥΓ Γιαννη στην ατμοσυναντηση να τον εχεις για δοκιμη


Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #51 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:38 »
Eν τελει δεν απαντηθηκε η ερωτηση της συγκρισης γευσης σε σχεση με τoν Prime..
Για πειτε..

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #52 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:40 »
Χρήστο θα τον έχω για να δοκιμάσεις.
Πλυμένο και έτοιμο για να τον στύσεις με ότι υγρό θες.
Φθάνει να μπορώ να έρθω ...

Γιώργο, κάποιος που έχει όλους τους ατμοποιητές του σφιχτούς και έχει δηλώσει παραπάνω ότι είναι kayfunακιας δεν νομίζω ότι παραπληροφορεί κανέναν.
Άλλωστε η ερώτηση της zerom, είναι συγκεκριμένη.
Παρακάμπτοντας την έναρξη αυτού του νήματος με αναφορές, αλληγορίες κι εμπλουτισμένες κάλτσες, θα σταθώ σε αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει και θα ρωτήσω:
Ολοι εσείς που λέτε ότι είναι σφιχτός, ειναι το ίδιο σφιχτός με τον αρχικό ή περισσότερο; Εχοντας στο νου τη ρύθμιση που τον κάνει όσο πιο αεράτο γίνεται (για kayfun) πάντα ρωτάω.
Πχ όταν είχα δοκιμάσει prime, στο τέρμα αεράτο του, δε μου άρεσε, τον βρήκα πιο σφιχτό από τον λάιτ "μπαμπά".

Βέβαια όλα υποκειμενικά είναι κι εγώ τόσο μονομανής με τον λάιτ που μπορεί να αδίκησα τον prime ως προς αυτό.
Στα έντονα λοιπόν απαντάω εγώ και μόνο. ;)

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #53 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:50 »
Ρε παιδια μια χαρη please 4 αντιστασεις κ μου βγαζει no atomizer στο tesla 85! Εχει κανεις ιδιο προβλημα? Εχει κανεις tesla να το τσεκαρει? Φευγω για vapeland!

Στάλθηκε από το PRO 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #54 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:53 »
Zerom (Μαρία), στο αέρα είναι ένας lite+.
Εγώ τουλάχιστον, δεν βρήκα διαφορές ως προς της ρυθμίσεις του.
Ότι μου έδινε ο lite+ στο τέρμα ανοιχτό, μου δίνει και αυτός.
Μία αεράτη σφιχτή τζούρα.

Δεν ξέρω εάν βοήθησα!! ::) :))

Βοήθησες τελείως Γιάννη μου και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Και με αυτήν την απάντηση σου και με την επόμενη που έδωσες για λογαριασμό μου βάζοντας σε bold το τι ακριβώς ρώτησα.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #55 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 15:54 »
Και εγώ ψήνομαι αλλά μάλλον άργησα, εξαφανίστηκε...…... :eyesplash: άντε στο περίμενε τώρα...…….δεν πειράζει όμως έχω EVIVA.  ;)

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #56 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:01 »
Eν τελει δεν απαντηθηκε η ερωτηση της συγκρισης γευσης σε σχεση με τoν Prime..
Για πειτε..
Επειδή η γεύση είναι υποκειμενική,θα το θέσω ως εξής:Συνολικά η τζούρα του,μου αρέσει πολύ περισσότερο από τον prime,μου έρχεται πιο γεμάτη και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να την ευχαριστιέμαι πολύ!Δεν ξέρω αν αυτό με επηρεάζει στο να λέω ότι έχει καλύτερη γεύση.Δεν έχει την ανάλυση του zest είναι πιο ομογενοποιημένη,που είναι άλλωστε χαρακτηριστικό των Kayfun 

Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #57 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:04 »
Και εγώ ψήνομαι αλλά μάλλον άργησα, εξαφανίστηκε...…... :eyesplash: άντε στο περίμενε τώρα...…….δεν πειράζει όμως έχω EVIVA.  ;)
Vapeland είναι διαθεσιμος

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #58 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:13 »
Κατ' αρχας συγχαρητηρια και στους δύο φίλους, για τις παρουσιάσεις [member=16029]JoeBarTeam[/member], και @netpoet.

Επειδη με ψηνετε ασχημα μια ερωτηση. Σε σχεση με την τζουρα του Αγαπημενου μου Eviva v2 με το 2αρι πιν ειναι πιο σφιχτος και ποσο;


ΥΓ Γιαννη στην ατμοσυναντηση να τον εχεις για δοκιμη
δεν εχω τον νεο kayfun,αλλα δεν νομιζω να εχει η τζουρα του καμια σχεση με του εβιβα με το 2αρι πιν,πιστευω ουτε με το 1,7 πιν θα υπαρχει συγκριση.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Kayfun [lite] 2019 by SvoëMesto
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 23, 2019, 16:23 »
Λαθος συναγερμος ηθελε πιο μεσα ο ρυθμιστης αερα

Στάλθηκε από το PRO 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8318 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180601 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536217 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59779 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15605 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35410 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12