vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 08, 2019, 14:26 »
Εδώ είμαστε και εμείς με το Platinum. 
Εδώ θα πώ ότι η VOOPOO έδωσε τα ρέστα της και θα εξηγήσω ή μάλλον θα προσθέσω κάτι αρκετά ικανοποιητικό.
Το τσιπάκι είναι το ίδιο καλό και είπαμε ένα από τα καλύτερα (Gene Chip), πάμε λοιπόν στις βελτιώσεις σε σχέση με το προηγούμενο DRAG 2.

1. Το καπάκι των μπαταριών πλέον είναι βράχος ακούνητος.

2. Το χρώμα λοιπόν ψάχνοντας ανακάλυψα ότι δεν είναι βαφή (εκτός από το όνομα), η εταιρεία λέει ότι είναι TUNGSTEN ALLOY (κράμα βολφραμίου). Ψάχνοντας λίγο επιγραμματικά θα αναφέρω ότι το Tungsten είναι σκληρότερο από το Τιτάνιο και σκληρότερο από χρυσό 18 καρατιών και για το γυάλισμά του χρειάζονται σκληρότερα εργαλεία από ότι για άλλα μέταλλά. Πλέον λοιπόν είναι και όμορφο αλλά και αντοχηκό, προσθέτουμε και το GENE CHIP και αυτή τη φορά έχουμε ένα πολύ καλό και ποιοτικό Μόντ. Εάν λοιπόν όλα αυτά που αναφέρει η εταιρεία αληθεύουν και φυσικά ο χρόνος θα δείξει τότε πράγματι η VOOPOO έδωσε τα ρέστα της.

Κλείνοντας να αναφέρω ότι ναι ο 510 είναι πάλι υπερυψωμένος κάτι που εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί.
Ακολουθούν μερικές φωτό









Συνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 08, 2019, 15:50 »
Ωραίος κι ο Βασίλης!
Το θέμα της σταθερότητας του αποσπώμενου panel είναι σημαντική βελτίωση. Το βολφράμιο είναι σπάνια γαία, βαρύ μέταλλο και πολύ ακριβό. Φαντάζομαι πως θα πρόκειται για κάποιου είδους επιμετάλλωση. Πολύ θετικές όλες οι βελτιώσεις  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 08, 2019, 16:14 »
Πέτρο η ίδια η VOOPOO αναφέρει εδώ.
http://www.voopoo.com/drag2-platinum#
ότι το Material του μοντ είναι Tungsten Alloy, Resin.
Επομένως θεωρώ ότι δεν είναι επιμετάλλωση διότι ψάχνοντας ανακάλυψα ότι με το Βολφράμιο φτιάχνουν και κοσμήματα τα οποία παρατήρησα ότι έχουν ακριβώς τον ίδιο χρωματισμό, πάντως δεν είναι τόσο ακριβό σαν μέταλλο, διότι δεν υπάγεται στα πολύτιμα αλλά ούτε και στα ημιπολύτιμα Μέταλλα. Ακριβή είναι η επεξεργασία του λόγω της σκληρότητας του.
Τέλος πάντων μακάρι η εταιρεία να τα λέει σωστά αυτή την φορά και να βγει αντοχικό, διότι δεν την συμφέρει να λέει π#@αριές, διότι το μόντ πράγματι έπασχε σοβαρά στη βαφή του.
Είπαμε ο χρόνος θα δείξει.

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 08, 2019, 18:03 »
Καλησπέρα σας.
Παιδια ενα site με καλη τιμη για το DRAG 2 Platinum Edition αμα εχει καποιος.
Πανεμορφο ειναι.
Ευχαριστω :)

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 08, 2019, 21:59 »
Δεν υπάρχει ακόμα διαθέσιμη στα ελληνικά καταστήματα η έκδοση Platinum αν δεν κάνω λάθος, τα δικά μας ήρθαν κατευθείαν από τη Voopoo.

Σε λίγες μέρες λογικά.. :)

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 08, 2019, 22:02 »
Στα Κενεζομάγαζα είναι σε προπαραγγελία, αλλά από εκεί έχουμε πρόβλημα για παραγγελίες ατμιστικών.
Υπομονή όμως διότι στα Ελληνικά καταστήματα εμφανίζονται νωρίτερα.

Edit: Μάκη μαζί γράφαμε  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 12, 2019, 13:48 »
Πρίν Αλέκτωρ λαλήσει τρείς φορές………... :laugh1:
Δυστυχώς έχει την ίδια ασθένεια με το Drag 2 το καπάκι των μπαταριών, αλλά πάλι ευτυχώς που υπάρχει η πατέντα του [member=14040]makis206[/member] και τώρα είναι βράχος ακούνητος.  ;)

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 12, 2019, 14:09 »
Nα προσθέσω κάτι εγκυκλοπαιδικό γιατί στην ουσία δεν παίζει και κανένα ρόλο...
H βαφή που λέει  σε καμία περίπτωση δεν είναι τανγκστένιο(ή αλλιώς βολφράμιο).Κάποια alloy ή κατι που του μοιάζει.
Το τανγκστένιο η μόνη εταιρεία παγκοσμίως μέχρι στιγμής που το χρησιμοποιεί στις βαφές της(πατενταρισμένο κιόλας) και το διαφημίζει είναι η PURGE :respect:
...και είναι αρκετά ακριβό για να μπορεί να το έχει ένα μοντάκι της αξίας του DRAG :yes:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 12, 2019, 14:25 »
Προς το παρόν εμένα δεν έχει παίξιμο το καπάκι στο Platinum παρά το ελάχιστο που παρουσίασε μετά από δύο μέρες ψηλά ψηλά, φυσικά με μονωτικη ταινία εσωτερικά τέλος και σε αυτό.

Όσο για το υλικό κατασκευής του μάλλον όπως τα λέει ο Σταύρος είναι, κάποιο οικονομικό κράμα πιθανότατα που φέρνει στο tungsten alloy - άσε τι λένε αυτοί Μπιλ. Δεν γίνεται ένα τόσο ακριβό (έτσι υποθέτω τουλάχιστον ) υλικό να μπαίνει σε mod σειράς και παράλληλα αυτό να κρατιέται στα ίδια πλαίσια τιμολογιακά. Εκτός κι αν μπαίνει σε τόσο ελάχιστη ποσότητα που δεν θα τα επηρέαζε κιόλας, δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτή αυτή η "υπόθεση".

Σε κάθε περίπτωση δείχνει πολύ καλή η κατασκευή του και σίγουρα όμορφη, εντυπωσιάζει τους πάντες από την πρώτη στιγμή ενώ δεν περίμενα ότι θα το παρατηρεί τόσο εύκολα ο κόσμος. Ο χρόνος τώρα θα δείξει πόσο θα κρατήσει αυτή η επίστρωση, ελπίζω να μη δούμε σύντομα φλίδες απλωμένες στο τραπέζι. Από γρατζουνιές και δαχτυλιές μέχρι στιγμής πάντως μια χαρά αντιστέκεται - φυσικά και είναι πολύ νωρίς ακόμα για να πούμε με απόλυτη βεβαιότητα.

Κι οπωσδήποτε εμπνέει μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από τα προηγούμενα μαύρα Drag. :)

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 12, 2019, 16:56 »
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας αλλά εγώ έπρεπε να δείξω τι λένε αυτοί, στο κάτω κάτω εάν λένε ψέματα θα αποδειχθεί αργά η γρήγορα και καλό θα είναι να παίξει και το ανάλογο κράξιμο.
Προσθέτω και μία φωτό γιατί τα γραπτά μένουν, οπότε εάν αυτοί το διορθώσουν κάποια στιγμή να υπάρχει κάτι.


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 12, 2019, 22:25 »
Φυσικά και το είδαμε κι από τη Voopoo Μπιλ, σε καμία περίπτωση δεν αμφισβητείται αυτό που είδες και ανέφερες. Η πορεία θα δείξει για τα περεταίρω.

Πάντως παιδιά εγώ την πρώτη τούμπα την "έφαγα" σήμερα το απόγευμα και ήταν και βάρβαρη. Μου έπεσε το drag 2 Platinum απ'την τσέπη του μπουφάν σε "άγριο" πλακάκι και "τα χρειάστηκα" που λέει η σημερινή νεολαία. Το κλασικό ντουπ στο πάτωμα, όξω οι μπαταρίες και το καπάκι τους να σέρνεται με τη γυαλιστερή του όψη σε τόση απόσταση και με τέτοια ταχύτητα που μέχρι να σταματήσει πρόλαβα να σκεφτώ ολόκληρο το "τώρα θα έχει γίνει εντελώς λώλος το πράγμα..."

Μα τον Θεό δεν υπάρχει η παραμικρή ένδειξη γρατζουνιάς ούτε στο καπάκι αλλά ούτε και στο ίδιο το mod. Έψαχνα με τις ώρες κάτω απ το φως να βρω έστω βρε αδερφέ το σημείο που ήρθε πρώτο σε επαφή με το πάτωμα. Γρατζουνιά δεν είχε, ήταν δυνατόν με τέτοιο χτύπημα κάτω να μην έχει ένα σημάδι σε κάποια από τις γωνίες του έστω; Ε κι όμως.. Ούτε ο ατμοποιητής, ούτε το γυαλί του, ούτε το drip tip. Άρα την έφαγε όλη του δική του το mod. Κι εγώ ακόμα δεν κατάφερα να βρω τι ακούμπησε πρώτο κάτω.

Μπορεί να ήμουν απίστευτα τυχερός, μπορεί να έχει να κάνει και η επίστρωση όμως. Για το mod δεν ξέρω, για το καπάκι που το έβλεπα να σέρνεται θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά. Έπρεπε να έχει γρατσουνιές πάνω! Κι όμως παρέμεινε το ίδιο λαμπερό όπως ήταν πριν την πτώση. Τι να πω. :)

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 13, 2019, 00:02 »
Αφού έκανες το πρώτο τεστ, τότε όλα είναι υπό έλεγχο, αλλά μάλλον τώρα πρέπει να βρεις μια καλύτερη επιφάνεια (τίποτα βράχια άς πούμε). Πλάκα κάνω ντέ ………….. :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 13, 2019, 00:20 »
Αν το λέγανε Aegis το συζητούσαμε.. :))

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 15, 2019, 01:41 »
DRAG 2 PLATINUM by VooPoo
 


Ιδού λοιπόν και τα δικά μου 30cents για το DRAG2 και δη για το platinum, μια και τώρα ωρίμασε ο καιρός και θα κυκλοφορήσει και σκέτο μοντ και όχι μόνο ως κιτ.
Ας  τα ξαναπούμε λοιπόν, μια και επανάληψη = μήτηρ πάσης μαθήσεως
 


 
Στο ομορφο ψευτοδερμάτινο χρυσοτυπωμένο κουτί υπάρχουν το μοντ, καλώδιο micro usb, μανουαλ και καρτούλες για την εγγύηση και το gene chip
Η προσθήκη του platinum διπλα στον τίτλο DRAG 2 έφερε 20 περισσότερα βατ, κάνοντας 177 τα 157, μίκρυνε τις διαστάσεις από 90/54/24 σε 88,3/51/26,5 και ελάφρυνε το μοντ από τα 204 στα 158 γρ χωρίς τις 2 18650 μπαταρίες.
Ταυτόχρονα, το μαύρο χρώμα αντικαταστάθηκε από το μεταλλικό gun metal και οι αιχμηρές γωνίες στρογγύλεψαν, χωρίς όμως να αλλάξει το μπλιαχ τετράγωνο σχήμα του μοντ.
 

 
Το GENE chip παρέμεινε στη θέση του, όπως και οι λειτουργίες προστασίας:
Ανάποδης μπαταρίας
Cut off 10 sec
Υπερφόρτισης & υπερεκφόρτισης
Ισσοροπημένης φόρτισης δυο μπαταριών αν αυτές είναι από διαφορετικό κατασκευαστή (λέμε τώρα, ποιος το κάνει;)
Υπερθέρμανσης
Υπερβολικών βολτ στην έξοδο
Βραχυκυκλώματος.
 
 

 
Το μενού
5 κλικ το fire για ανοιξε κλεισε
3 κλικ για εναλλαγή power mode/fit mode/tc mode
Οπου fit = 1για εξοικονόμηση μπαταρίας, 2 για καλύτερη γεύση, 3 για περισσότερο ατμό. Και ναι, είδα διαφορά.
 

 
+ & - μαζί για είσοδο στο μενού, που επίσης ορίζει τα βατ, τις λειτουργίες TC memory – 5 τον αριθμό, την επιλογή SS/Ni/Ti και δείχνει το sn του chip και την version του firmware.
+ & fire για κλειδωμα ξεκλείδωμα
-         & fire για αλλαγή προσανατολισμού της οθόνης.
-          
 

 
 
TIPS: Σε λειτουργία TC με 4 κλικ αναβοσβήνουν τα βατ, για να τα ρυθμίσουμε
Σε λειτουργία TC, με πατημένα τα +, - μπορούμε να επιλέξουμε σύρμα και να ρυθμίσουμε την coefficiency του
Σε λειτουργία Μ1-5 TC, με 4 κλικ ρυθμίζουμε την καμπύλη θερμοκρασίας με 10 ανεξάρτητα πατήματα το δευτερόλεπτο, πχ 1ο βήμα 220oC, 2o 180oC κοκ
 
ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
Ειπώθηκε ότι το μοντ αντέχει στις κρούσεις, εμένα μου έδωσε την εντύπωση του πανάκριβου αλλά ντελικάτου σε γρατζουνιές και πιθανόν καταστροφή του. Σίγουρα είναι εντυπωσιακή η εμφάνισή του με το resin από τη μια, το γυαλιστερό σκούρο/ανοιχτό γκρι με τη λέξη drag επάνω και την γυαλιστερή dun metal επιφάνεια των στενών του πλευρών. Πολύ εντυπωσιακή θα έλεγα.
 

 
Ο πόλος είναι ρηχός, οι ατμοποιητές δεν εφαρμόζουν τέλεια πάνω στο μοντ, κάτι που μου αρέσει, επειδή αποφεύγονται τα σημάδια. Στους πολλούς βέβαια δεν αρέσει
Το καπάκι της μπαταρίας έχει τζόγο και κλικάρει, θέλει το κόλπο με το χαρτί ή τη μονωτική από μέσα.
Οι μπαταρίες θέλουν μια σχετική δύναμη για να μπούνε και να βγούνε, κάτι που δεν ενοχλεί. Αυτό που ενοχλεί είναι ότι βάλε βγάλε, στο τέλος θα χρειάζεται κάθε λίγες μέρες καινούριο wrap η καθεμιά, ίσως να γίνουν και σημάδια και βαθουλώματα στους πόλους.
Τα κουμπιά μου άρεσαν.
Τα ρεύματα είναι απλά καταπληκτικά, μαζί με τον συνάδελφο στο γραφείο τεστάραμε τα invoke και τα pico  μας και η διαφορά ήταν εμφανής. Και σε ΜTL και σε DL ατμοποιητές. Και όντως το gene chip συντομεύει ελάχιστα την αποκριση στο πάτημα του fire.
 
Τι δε μου άρεσε καθόλου;
Δεν έχει λειτουργία bypass
Δεν απευθύνεται σε mtlάδες που απλά θέλουν αυτονομία. Τα βατ ρυθμίζουν ανά 1, όχι ανά 0.1. Εδώ θα κάνω μια σύγκριση με το αγαπημένο μου Invoke, που έχει κατηγορηθεί πολύ στο φόρουμ, αλλά έναν χρόνο τώρα εμένα με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη. Στο invoke λοιπόν, τα βατ ρυθμίζουν ανά 0.1, αλλά όταν θέλεις από τα 20 να πας στα 200 και κρατάς πατημένο το +, στην αρχή τα βατ τρέχουν ανά 0.1 και μετά ανά 1. Λίγα byte περισσότερα στο firmware θα έκαναν τη διαφορά.
 


Στο invoke επίσης, οι μπαταρίες μπαίνουν από κάτω, χωρίς να ζορίζονται καθόλου. 1 χρόνο τώρα οι sony μου έχουν ένα και μοναδικό γδαρσιματάκι. Στο drag θα γεμίσουν σημάδια αμέσως, επειδή τα ελατήρια είναι πολύ σκληρά και θέλει πάτημα για να μπούνε και να βγούνε οι μπαταρίες.
Και  ναι, θα ήθελα αυτό που έχω στο … ευτελές invoke – την ένδειξη των αμπέρ και των βολτ της κάθε μπαταρίας ξεχωριστά.
Και φτάνουμε στο απίστευτα τρελό μειονέκτημά του για μένα, το κακάσχημο σχήμα του και το ελεεινά μεγάλο μέγεθός του. Δίπλα στο invoke είναι τεράστιο, ενώ και τα δυο φοράνε 2 μπαταρίες. Το δε τετραγωνισμένο σχήμα του το κάνει τρελά άβολο στο πιάσιμο, σε αντίθεση με τις πολύ πρακτικές καμπύλες του invoke που κάνουν τέλεια εφαρμογή στο χέρι. Κι εδώ θα σημειώσω ότι ΔΕΝ έχω μικρά χέρια, απλά γυναικεία και εξίσου μεγάλα με αυτά κάποιων μικρόσωμων ανδρών.
Θα μου πείτε, γράφεις ριβιού για να επαινέσεις το invoke; Όχι, αλλά θέλω να δείξω ότι αν ένα επίσης κινέζικο, αλλά φτηνό και με μετριότατο τσιπάκι περσινό μοντ μπορεί σε θέματα πρακτικά να κάνει εύκολη τη ζωή του χρήστη, θα έπρεπε το μοντ που κερδίζει στα δύσκολα, όπως το καλό τσιπ και την περίπλοκη σύνδεση υλικών και χρωμάτων, να μπορεί τουλάχιστον να τα καταφέρνει στα εύκολα.

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ
Επειδή η νέα μόδα διατάσσει pod ή Godzilla, επειδή έχει εξαιρετικά ρεύματα και τα δίνει άμεσα με το πάτημα του fire, επειδή η εταιρία έχει δημιουργήσει hype γύρω από το όνομά της, επειδή μάλλον είναι γερό μοντ κι επειδή επιτέλους αποφάσισαν οι εταιρίες να βάλουν χρώμα στα μοντ και οι χρήστες να το επιλέγουν, το μοντάκι μάλλον θα διαγράψει μια λαμπρή πορεία. Ιδιαίτερα τώρα που λύθηκε μάλλον το πρόβλημα με το ξεφλούδισμα του μαύρου χρώματος. Αν και από δαχτυλιές, μένουν μπόλικες πάνω στη γυαλιστερή επιφάνεια.
Ευχαριστώ την VOOPOO, που μου εμπιστεύτηκε για να σας παρουσιάσω το platinum, μαζί με το ΜΑΑΤ tank, για το οποίο γράφω σε άλλο νήμα.



Συνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: Voopoo Drag 2 (μαζί με Uforce Τ2 rta)
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 15, 2019, 01:47 »
Μπράβο παιδιά! Συγχαρητήρια για τις πάρα πολύ όμορφες παρουσιάσεις σας  :thumpup: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172361 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277049 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35937 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182832 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 221 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364