vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

212 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tem, gama, paiktaras, GeorgeGTS, dkostas, ZoeM, Jorge, Lazy Dog

Twitter

GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 08, 2018, 12:24 »
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Η πρώτη μόνο μπορούσε να είναι αντικειμενική (υλική αξιακή αποτίμηση).
Η άλλη για το καταφύγιο στόχευε την υποκειμενική υποκειμενικότητά σου, έτσι κι αλλιώς.:respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 08, 2018, 13:48 »
ποιο αντικειμενικα δεν μπορω και σου ειπα το γιατι
Εχω σκαλωμα με τον doggy,μεχρι και ο skyline μου μοιαζει λιγος μπροστα στον σκυλο
(θα φαω κραξιμο για τον skyline στανταρ  :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 08, 2018, 13:51 »
[member=7533]drum[/member], άφες αυτοίς, ου γάρ οίδασι τί ποιούσι

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 08, 2018, 22:45 »
Οχι, Ντίνο, παρεξήγησιςςςς. Δεν ζήτησα περαιτέρω συγκριτική αξιολόγηση. Δύο ερωτήματα σου έκανα. Εκείνο που μπορούσε να απαντηθεί αντικειμενικά (vfm) το απάντησες αντικειμενικά. Το άλλο ερώτημα ήταν υποκειμενικής υφής, σαν τέτοιο το έθεσα και σαν τέτοιο μου απάντησες. Λίγο-πολύ έχω χαρτογραφήσει το ατμιστικό προφίλ σου και μέσες-άκρες μπορώ να ερμηνεύω τις απαντήσεις σου.
Ντάνκε μποκού αγκέην. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 13:18 »
ακομα ενα παραξενο για αυτον τον ατμο.
Μπορει να ειναι και τυχαιο.
Εχω το ιδιο βαμβακι εδω και 4-5 τανκακια,ισως και παραπανω.
Βαζω φωτο γιατι μαλλον δεν θα το πιστεψει κανεις.

Απλα κατασπρο

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 17:48 »
Οντως, πεντακαθαρα τα πληκτρα του πληκτρολογιου σου  :)) :)) Εστιαστε μια ρημαδοφωτογραφια σωστα να εχει και μια ουσια αυτο που δημοσιευετε.  8)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9591
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 17:52 »
Ναι, είναι ασορτί με το βαμβάκι :))

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 18:04 »
Οντως, πεντακαθαρα τα πληκτρα του πληκτρολογιου σου  :)) :)) Εστιαστε μια ρημαδοφωτογραφια σωστα να εχει και μια ουσια αυτο που δημοσιευετε.  8)
το τηλ κοιταει οπου θελει αυτο,ειναι αυτοματο και κανει ρου-ρου-ρου.  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 11, 2018, 15:52 »
Δεν ξερω τι.
Δεν μπορω να καταλαβω τι.
Αρχιζει να μου αρεσει παρα πολυ αυτος ο ατμο.
Εαν τον δειτε πουθενα,καντε δοκιμη.

Αποσυνδεδεμένος Manitou

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 15, 2018, 14:54 »
Προσοχή παιδιά μην την πατήσετε σαν κι εμένα...να γραφει RTA το κουτάκι!  Με το ίδιο όνομα βγαίνει και με αντιστάσεις :wall: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #25 στις: Ιουνίου 12, 2018, 12:34 »
Χρησιμοποιώ τον άτμο σε σχεδόν καθημερινή βάση 1,5 μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Εύκολο στήσιμο, καλή γεύση και κτύπημα ενώ από διαρροές δεν έχω δει ούτε σταγόνα.

Πολύ καλός ατμοποιητής που αν αναλογιστεί κανείς και την τιμή του (τον πήρα από Ελλάδα 21€ ενώ τώρα είναι λίγο πιο κάτω) σε κάνει να αναριωτέσαι γιατί δεν έχει την απήχηση που του αρμόζει.

Αποσυνδεδεμένος Manitou

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #26 στις: Ιουνίου 12, 2018, 13:56 »
Προσωπικά περέμενα την 22άρα έκδοση του rose.  Δυστυχώς τον βρήκα πιο αεράτο και υποδεέστρο στη γεύση.  Μιας και μπήκα στο νήμα, ξέρει κανείς εάν κάνει το μονωτικό από άλλο ατμοποιητή γιατί χάθηκε σε πλύσιμο; Επικοινώνησα με τη fumytech και δεν συνενοηθήκαμε: τους έστελνα φωτογραφίες με βελάκια και συνεχώς μου απαντούσανε για τα orings! :wall:

Αποσυνδεδεμένος Spiderman

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουαρίου 18, 2019, 15:25 »
Εκπληκτικός MTL rta. 
Καλή γεύση, και ωραία μαλακή τζούρα
Ποτέ  spitback, ποτέ διαρροή, εύκολο στήσιμο.
Συγχωρεί τσαπατσούλικα στησίματα σαν τα δικά μου.
Και το κουφό, μπορείς νά ατμίσεις και με κλειστό τελείως το airflow κάνοντας την τζούρα πολύ σφικτή.
(τώρα αυτό δεν είμαι σίγουρος αν είναι στα θετικά του)
Δοκιμάστε τον αξίζει !!!!

Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 01, 2019, 17:24 »
Γειά σε όλους είμαι καινούριος στο φόρουμ και θέλω να σας πω την εμπειρία μου και κάποιες απορίες που έχω εδώ και ένα μήνα έχω τον fumytech gotank mtl rta v2 η διαφορά που έχει είναι ότι δεν έχει splitback και η υποδοχή για το βαμβάκι είναι σαν το doggy δηλαδή μισόφεγγαρο στις άκρες του ντεκ μόλις τον πήρα και τον έστησα με τις δικές του αντιστάσεις νόμιζα ότι πήρε φωτιά! Ευτυχώς είχα παραγγείλει μτλ 0.8 τώρα μόλις τον έστησα με αφράτο βαμβάκι στο δεύτερο τρίτο γέμισμα πλημμυρίζε ο τόπος ειδικά μόλις άλλαξα και βαμβάκι canna cotton τελικά τώρα τον στηνο χωρίς πολύ αφράτο έως καθόλου βαμβάκι σε 2.5 πυρήνα και κλειστές έξι σπείρες και δεν έχω πρόβλημα. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι εάν ξέρει κανένας περισσότερα για αυτόν τον ατμοποιιτη επίσης έχω βάλει 2.0 αντισταση στα 14w αλλά τα βολτ έχουν πάει στα 5.15-5.20 μπορώ να ανεβάσω και άλλο τα W; 

Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GOTANK MTL RTA dy FUMYTECH
« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 01, 2019, 18:37 »
Aνεβαζεις οσο σε ικανοποιει εσενα,και να μην παιρνεις καμενο φυσικα
Τον εχω και γω.ειναι ισως ο μονος με βιδωτο καπακι γεμισματος που δεν κανει διαροες

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42476 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557145 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8850 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538406 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238832 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1594 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16748 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos