vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, gigelis78, bloodlessz, dkostas, manoslykos

Twitter

Εxvape Expromizer V3

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 13, 2018, 12:43 »
Χειρότερη δε θα είναι σίγουρα...

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 13, 2018, 13:49 »
Παντως με το extension kit με ενα search που εκανα, φαινεται σαν αναποδος gsl. Αν εχει οντως καλη γευση θα ειναι μαλλον ο gsl των φτωχων  ;D

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 13, 2018, 14:23 »
Σχετικά είναι όλα. 18 δολλάρια έχει ο gsl των πτωχών (κλώνος στην Κίνα) και με πολύ καλά ριβγιούζ όπως βλέπω. .
Και αυτή η κατασκευή κινέζικη είναι. Είναι τόσο γερμανική όσο η MLS είναι ελληνική. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 13, 2018, 14:35 »
Το καλό είναι πως δεν είναι ούτε taifun, oύτε kayfun, oύτε skyline, ούτε κανενός κλώνος. Είναι Exvape και έχει τιμή αποδεκτή από πολλούς.

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 13, 2018, 15:04 »
Και ήταν άσχημος ο Siren κι αυτός που είναι σαν τον Hound του Game of Thrones παρα κάτι full metal jacket δεν το συζηταμε, εεεε;;

Αποσυνδεδεμένος Injen

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 13, 2018, 15:13 »
Από τζούρα πώς είναι; σφιχτός πνευμονικος η καθαρά mtl?

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος CaptainMorgan

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 13, 2018, 15:21 »
Καλά αυτό ότι περιέχει και το extension kit πώς και δεν το αναφέρουν
τα μαγαζιά που τον πουλάνε...; :hmmm:
Ή σε κάποια μαγαζιά έρχεται μόνο έτσι ;
Ή μήπως δεν το ξέρουν ούτε οι ίδιοι...;! :tongue_smilie:

[member=6716]Stepeha[/member]
Πάνω στο πανάλαφρο Tesla πώς κάθεται από βάρος ; Ειδικά με το μεγάλο κιτ.
( Από σένα είδα τη πρώτη φώτο του, σε 2 μέρες το πήρα, σε μερικές πήρα και δεύτερο... :))
Και τώρα ψάχνω ελαφρείς ατμοποιητές... ;D)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 13, 2018, 15:50 »
Το μοντάκι όταν τονε παίρνει, γέρνει...  :)) Ότι και να του βάλεις εκτός από ντρίπερ, του πέφτει βαρύ. 

Και ήταν άσχημος ο Siren κι αυτός που είναι σαν τον Hound του Game of Thrones παρα κάτι full metal jacket δεν το συζηταμε, εεεε;;
Κι αυτός Κουασιμόδος είναι αλλά έχει μια αίγλη χάι εντ. Άσε που βγαίνει σε μπρασντ οπότε δεν έχω παράπονο...  :angel:

Στα της τζούρας, είναι τσιγαρίσιος που αγαπάει τις κάπως πιο αεράτες τσιγαρίσιες. Όχι πως δεν είναι καλή η σφιχτή του. Φουλ ανοιχτός όμως μπαίνει και στην αρχή του φάσματος των πνευμονικών. 

Όσο όμως του ανοίγεις τον αέρα, τόσο περισσότερο είναι εμφανές το κωλογουργούρισμα στη τζούρα του. Οπότε για αεράτες δε θα τον έχω.

 

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:01 »
Το καλό είναι πως δεν είναι ούτε taifun, oύτε kayfun, oύτε skyline, ούτε κανενός κλώνος. Είναι Exvape και έχει τιμή αποδεκτή από πολλούς.

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. Ενα απλά καλό καταναλωτικό προϊόν είναι. Στις μέρες μας πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να βρεις κακή, κάτω από τον Μ.Ο. υλοποίηση από οποιαδήποτε γωνιά του πλανήτη.
Ανάλογα με την τσέπη, ψωνίζεις ή και ψωνίζεσαι. Θα πρέπει εξ άλλου να γίνει και κράτει, καθώς ο επόμενός μας ατμο ήδη αχνοφαίνεται στο μέλλον (μαζί με την παντόφλα). :pare:

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:12 »
Τα έγραψα τα εγκώμια και στο topic Νέες κυκλοφορίες επισκευάσιμων, ο συγκεριμένος είναι must αγορά. 
Με έχει ενθουσιάσει πραγματικά και στην τιμή που διατίθεται, θα έπρεπε να μπει ψιλά στην λίστα των φίλων συνατμιστών. 

Αψεγάδιαστος και τρομακτικά βελτιωμένος. Γεύση στο θεό, τζούρα πολύ καλή, ούτε υποψία διαρροής, πανεύκολη αναπλήρωση, πανεύκολο ντεκ και στήσιμο, τροφοδοσία υποδειγματική. Cage και πυρέξ πλέον, τέρμα τα τανκάκια. Τι άλλο να ζητήσει κανείς και ειδικά στην τιμή αυτή? Έχει ενσωματώσει όλες τις φρέσκες ιδέες με τον καλύτερο τρόπο.
Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα απολύτως από πολύ ακριβότερους.

Τον ατμίζω καθημερινά μαζί με έναν ακόμη αγαπημένο. Έγινε βασικός αμέσως. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:16 »
Από χτύπημα πως είναι;
Έχω σαν μέτρο σύγκρισης χτυπήματος τον Fodi F2.

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:22 »
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Δυστυχώς δεν έχω Fodi και επιπλεόν, το χτύπημα δεν είναι από τα ζητούμενά μου. Δεν το ψάχνω ιδιαίτερα.
Έχω την αίσθηση πάντως ότι το χτύπημά του, είναι πάνω από τον μέσο όρο των ατμοποιητών που έχω ατμίσει.
Στην χειρότερη, δοκίμασέ τον σε κάποιο κατάστημα για να δεις την τζούρα του. Για την άψογη λειτουργία του πάντως, σε διαβεβαιώ και μέσω διαδικτύου.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2018, 21:36 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:53 »
Εδώ είμαι και εγώ με τον expromizer V3, τι να κάνουμε κύριε [member=6716]Stepeha[/member] εμείς εδώ στην επαρχία αργούμε και επομένως δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε Review  :laugh1: :laugh1:

Τέλος πάντων μόλις τον παρέλαβα από Replace (με το extension για 4ml)σε μαύρο χρώμα και έστησα χωρίς πλύσιμο (ήταν αρκετά καθαρός).
Το στήσιμο 0.32mm Α1 σε 2.5άρι αξονάκι  1.1 Ohm και γκάζια στα 18watt.
Πρώτο στήσιμο λοιπόν και πρώτο τανκάκι και οι πρώτες εντυπώσεις είναι άριστες. Για τα λεφτά του λοιπόν είναι άριστη ποιότητα και με αρκετά καλές προοπτικές. Γεύση πολύ καλή, τροφοδοσία άριστη και από αέρα μπορεί να κάνει και χαλαρή πνευμονική με όλες τις τρύπες ανοιχτές, φυσικά έχει και καλή τσιγαρίσια.
Είναι νωρίς ακόμη για περαιτέρω αποτελέσματα, σκοπεύω βέβαια να του βγάλω την πίστη και θα τα λέμε εδώ για τα υπόλοιπα συμπεράσματα.
Φυσικά το γουργούρισμα (σαν να έχει υπερτροφοδοσία, αλλά δεν έχει) το έχω και εγώ και φυσικά προέρχεται από τον αέρα κάτω, προς το παρόν δεν βλέπω όμως να επηρεάζει σε τίποτα.
Και μια φωτό σε μαύρο.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:55 »
Για ανοιξε αερα τελειως και κανε πως τραβας πνευμονικη... Χωρις κουμπί εννοειται. Γουργουρίζει;

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εxvape Expromizer V3
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 13, 2018, 16:58 »
Μόλις το πρόσθεσα στο προηγούμενο ποστ. Ά και χωρίς κουμπί δεν γουργουρίζει.
[member=6716]Stepeha[/member] σε εσένα γουργουρίζει??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180325 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8271 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33897 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59709 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237229 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 551 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136091 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085169 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35312 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10102 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12