vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

499 επισκέπτες, 1 χρήστης
dkostas

Twitter

URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #90 στις: Απριλίου 04, 2018, 12:38 »
Τωρα τι να του πεις του Πανεπιστημιακού; Ξερεις κάπου εδω στην άκρια της γης που ειμαστε, να μπορουσα να το δοκιμασω; Οχι που θα το έκανα αλλά μετράει υπέρ μου.
Εδώ ειχε ταρακουνηθεί ο κόσμος από το απίθανο, φοβερό και τρομερό Ελληνικό υγρό που το ζήλευαν όλοι και ολούθε και πανταχόθεν.
Για το αγίασμα λέγανε και ότι το πετας στο νερό και δεν βουλιάζει, κάτι τετοια. Που να φανταστώ τί έπαιζε εγω ο εύπιστος. Τα βρήκα και σε προσφορά, μου βγήκε το οικονομολογικό ρέμα από μεσα μου, limit down η επένδυση...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #91 στις: Απριλίου 04, 2018, 13:46 »
Από τις λίγες φορές που μια κακή κριτική (αλλα δοσμένη με τόσο χιούμορ) με κάνει να δοκιμάσω το υγρό. (να βάλω και του Τρύφωνα μέσα ως αρνητική; )
Επεσες μέσα, Mimis.
Επεσε μέσα βέβαια κι ο σομελιέ μας.

Ο λόγος που δεν το είχα δοκιμάσει ως τώρα ήταν ότι η περιγραφή δεν μου κίνησε το ενδιαφέρον. Δεν την έκοψα για πρωτότυπη συνταγή, αλλά για μια διαφοροποίηση της συνταγής κλωνοτριμπέκα. Αν βαριέμαι να μιξάρω κλωνοτριμπέκα υπάρχουν πολλοί κλώνοι στο εμπόριο, δεν χρειάζεται να πάρω κάτι που ούτε καν την όποια πιστότητα του κλώνου φτάνει.

Τζουρνεψα λοιπόν από γνωστό λίγα μλ (δε χρειάστηκε ιδιαίτερη προσπάθεια για να τον πείσω, κι αυτός από περιέργεια το πήρε και το ξέχασε μετά σε κάποιο ράφι) και ιδού το .... πόρισμα

... όντως, για να κυκλοφορήσει ως ούρσουλα κι όχι ως μπεμπέκα, μπέκα και ό,τι παρόμοιο, έγινε προσπάθεια διαφοροποίησης της συνταγής, αλλά το αποτέλεσμα μάλλον στερείται ισορροπίας.

mimis, μπορεί να σώζεται, αν το προσθέτεις σε μικρές ποσότητες σε βαριά καπνικά diy για να σπάσει τη βαριά γεύση/μυρωδιά τους.



Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #92 στις: Απριλίου 04, 2018, 14:21 »
Ειναι πολύ έντονο, βαρύ θα το έλεγα, δεν νομίζω να ειναι καλοπέσουλο με πραγματικά καπνικά.
Εξάλλου το πρώτο που εφτιαξα το εδωσα στην αδελφή μου και δεν ειδα κάποια ένδειξη ότι το πήρε στραβά, αν ήταν θα μου το έστελνε πίσω με χρέωση δική μου.
Αρα, θα το της το δώσω και αν δεν το θέλει ας το χαρίσει αυτη στον Πειραιά, εδω ειμαστε μικρή κοινωνία και όσο να΄ναι θα το ξαναδεις τον άλλο λίγο πολύ.
Δεν ειμαι και σε ηλικία να με κυνηγάνε, μπορω να τρέξω βέβαια, αλλα θα ειναι γελοίο, δεν θα ειναι;
Τέλος πάντων, το κακό ειναι ότι κάποια υγρα που αρέσουν σε πολλούς, ειλικρινά τώρα, ντρέπομαι να τα χαρίσω.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #93 στις: Απριλίου 04, 2018, 15:14 »
χαχααα.... ίσα ίσα... αυτά να μην ντρέπεσαι να τα χαρίσεις. Καλοδεχούμενα θα είναι.
Σκέψου να ψάχνεις να ξεφορτωθείς υγρό αντζούγια με προφιτερόλ. Εκεί με τι μούτρα να πεις στον άλλο, θέλω να μου ξεστοκάρεις τα σαπάκια;

Στον Πειραιά! Στον Πειραιά! Στην τελική, μπορεί πάντα η αδερφή να γίνει με το στοκ της χορηγός σε κάποιο μηχανουργείο πλοίων. :))

Αποσυνδεδεμένος Juan Homero Solvenio

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #94 στις: Απριλίου 04, 2018, 16:25 »
Ναι είναι βαρύ το άρωμα. Πρόσθεσα 30 ml στα αρχικά 60 για να το φέρω βόλτα αλλά και πάλι... Τελικά το χάρισα....:Ο)

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #95 στις: Απριλίου 04, 2018, 19:40 »
το έφερε φίλος πριν κανα τριήμερο και μου λέει για δοκίμασε κι εσύ... δεν καταλαβαίνω τι στο καλό ειναι αυτό.... :)) :))

...πολύ κακό για το τίποτα....
άλλο ένα φεισμπουκάδικο υγρό ...τροφή για πρόβατα :bye:

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #96 στις: Απριλίου 04, 2018, 21:03 »
άλλο ένα φεισμπουκάδικο υγρό ...τροφή για πρόβατα

αυτο είναι μια μεγάλη αλήθεια για τα περισσότερα ατμιστικα δρώμενα. :) :) :)

Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #97 στις: Απριλίου 04, 2018, 21:28 »
Το άλλο φεισμπουκάδικο όμως,το τεντυμπους είναι ωραίο.Γι αυτό που μιλάμε δεν έχω άποψη γιατί δεν μου αρέσουν τα τριμπεκοειδή.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #98 στις: Απριλίου 04, 2018, 21:37 »
To τέντυ μπόυς λογικό να είναι ωραίο. Πήρε την ομορφάδα μου, έτσι [member=17987]manajoma[/member] και [member=17746]paloukaros[/member];  8)

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #99 στις: Απριλίου 04, 2018, 21:38 »
Εμενα μου αρεσε το ursula και πιστευω οτι σε οποιον αρεσει το smoke θα του αρεσει και αυτο.Αγαπημενο μου δεν θα γινει παντως.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #100 στις: Απριλίου 04, 2018, 21:50 »
κακό δεν το λες μωρέ,λίγο παραπάνω πυραζίνη  έχει μόνο  :))
ο πατέρας μου πχ.του δίνει και καταλαβαίνει στον ναυτίλο 2 του.Γούστα είναι αυτά...
Έχω δει άτομα στις ατμοσυναντήσεις να λένε οτι είναι εξαιρετικό και να μην σηκώνουν κουβέντα για το συγκεκριμένο.
Μην κοιτάτε εμάς εδώ που είμαστε οι περισσότεροι χομπίστες και δοκιμάζουμε 100αδες υγρά τον χρόνο.
Αν είσαι νέος ατμιστής ή όχι ψαγμένος και σε πάνε απο τα liqua,atmos  10μελα κτλ σε ursula σίγουρα θα σου κάνει εντύπωση.

Ο τεντυμπόυς μαμεί [member=20916]Κώστας Άλεξ[/member] άκλαφτος σε 2 μέρες πήγε στους dripper μου.Μου άρεσε πολύ το μανταρίνι  μέσα  :delicious:

Αποσυνδεδεμένος relosaduan

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #101 στις: Απριλίου 04, 2018, 23:28 »
συμφωνω,ο τεντυ μπους βαζει κατω πολλους ταρτοφρουτομαγκες 8)  ακριβοτερους κ με βαρια ονοματα...καμια σχεση με ursula οπου για τα δικα μου γουστα ειναι κατι αναμεσα σε αντε να τελειωσει η καλαθακι απευθειας.

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #102 στις: Απριλίου 05, 2018, 11:48 »
Παρακαλούμε να παραμείνουμε στο θέμα μας. Μηνύματα χωρίς ουσιαστικό περιεχόμενο θα σβήνονται <--Click
Ένα μήνυμα διαγράφηκε.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #103 στις: Απριλίου 05, 2018, 12:11 »
Τι λίγο ρε Σταύρο? Καλύτερα να το ονόμαζαν το υγρό Ουρσουλίξ ο Γαλάτης που έπεσε στο τσουκάλι με την πυραζίνη όταν ήταν μικρός! :))

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: URSULA A RECIPE BY NTOK 60ml MIX AND VAPE
« Απάντηση #104 στις: Απριλίου 05, 2018, 12:21 »
Ούρσουλα είπαμε είναι, Τρύφωνα!
Κοριτσάκι....
ε, μα... τόσο αξύριστη πια!!! ;D ;D ;D


Εγώ θα πρότεινα Βυζαντινό όνομα
Ουρσουλα Α' η Πυραζινάτη  8)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171767 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275764 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9319 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9316 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364