vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

218 επισκέπτες, 4 χρήστες
funes, Tem, Mimhsdr, manoslykos

Twitter

The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #300 στις: Αυγούστου 06, 2017, 15:37 »
δεν ξερω αλλα προσωπικα ολα αυτα που λενε για τα shake οτι απο 1 εως 7 μερες ειναι οκ μου κανουν καπως,προσωπικα θα τα δοκιμασω μετα απο 20 μερες,μπορει να κανω και λαθος ε;

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #301 στις: Αυγούστου 06, 2017, 15:41 »
Το Fidel , που το αφησα 15 ημερο ειχε διαφορα, αλλα οχι κατι το εξωπραγματικο.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #302 στις: Αυγούστου 06, 2017, 16:04 »
Στην εβδομάδα νομίζω ότι είσαι ΟΚ...

 Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Superuser

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #303 στις: Αυγούστου 06, 2017, 19:50 »
0.65Ohm  :-[

Τώρα δοκιμάζω την φράουλα
Έκπληξη η φραουλιτσα, πολύ ισορροπημένο υγρό, δεν είναι γλυκό και ούτε έχει βαριά κρέμα ώστε να γίνεται μπουχτηστικο

Το λίγο λεμόνι το καταλαβαίνεις κατά την εκπνοή.
Το μπισκότο δεν το πολυκατάλαβα.. είναι πολύ λίγο λόγω ότι δεν έχει ωριμάσει καλά ή δεν υπάρχει αρκετό ώστε να μην γίνει μπουχτηστικο το υγρό;
Θα ξαναδοκιμαστεί μετά από δύο βδομάδες πάλι

Πολύ καλό και ατμιζεται όλη την μέρα άνετα
Αυτό θα το ξανααγοράσω(Όταν ξανακατεβώ Ελλάδα..)

Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #304 στις: Αυγούστου 07, 2017, 10:22 »
Και εμένα το lemon bunz δε μου άρεσε τόσο και πιστεύω ότι δεν ανταποκρίνεται τόσο στην περιγραφή του.

Πολύ κρέμα, με το λεμόνι να έρχεται σε πολύ δεύτερο ρόλο, πολύ αμυδρά κατά την εκπνοή. 
Επίσης θα συμφωνήσω με τον φίλο από πάνω σε αυτό που λέει. Και εγώ μετά από συνεχόμενες τζούρες έχανα τελείως το λεμόνι και μου έμενε μόνο η κρέμα. Σίγουρα χρειαζόταν διάλειμμα με κάποιο άλλο υγρό για να επιστρέψει όλη η γεύση.
Οι δοκιμές έγιναν όλες σε ντρίπερ (hadaly, o-atty, armor 1.0 clone) με clapton, γύρω στα 0.6Ω και native wicks.

Δε νομίζω να το ξαναέπαιρνα σύντομα.

Αντίθετα η φραουλίτσα ήταν πιο ευχάριστο υγρό, το οποίο ειδικά και τώρα που είναι καλοκαιράκι θα μπορούσες να το έχεις για ολοήμερο. Αρκετά γλυκό μπορώ να πω, με το λεμόνι να το καταλαβαίνεις αμυδρά κατά την εκπνοή αλλά ούτε εγώ κατάφερα να εντοπίσω το μπισκότο. Η δοκιμή έγινε σε o-atty με το ίδιο στήσιμο που ανέφερα παραπάνω.

Το συγκεκριμένο θα το αγόραζα ξανά, πιο εύκολα από το lemon bunz.

Αποσυνδεδεμένος Voodootroll

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #305 στις: Αυγούστου 07, 2017, 21:20 »
Εχω να γραψω σε φορουμ απο τον καιρο του νοε κυριολεκτικα , καλως σας βρηκα , Περι lemon bunz , το ολο εγχειρημα εχει ως εξης πλουσια κρεμα ελαφρως αρωματισμενη με λεμονι , κλεισμενη μεσα σε ζυμη donut , το υγρο δεν περιεχει EM ( ethyl maltol η triacetin) smooth για οσους ρωτανε ειναι συστατικα που ειδηκα το triacetin δεν χρησιμοποοιω , και για κανενα λογο δεν ηθελα οξυτητες λεμον ταρτ ( αληθεια ποιος ασχολητε με λεμον ταρτ?!?!?!?!? μπουχτησαμε ....) και οσο για την τιμη του καποιος εγραψε για 5 pawns να σου πω λοιπον πως εχω τον καλυτερο κλωνο Queenside παγκοσμιος ψηφισμενο στο elr και πως αυτο το υγρο σε πολυπλοκοτητα κοιταει το 5 pawns και κλαιει απο τα γελια. 
Σε οσους δεν αρεσε ζητω συγνωμη μαλλον περιμεναν κατι αλλο ειμαι εδω να ακουσω και να βελτιωθω σας ευχαριστω εκ των προταιρων
Αλεξ 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #306 στις: Αυγούστου 08, 2017, 01:31 »
@Voodootroll 

It's judgement day!

Aλchemy Community Lemon Bunz by Alex, Phenomenon Zest, SS316, TC, 2.5mm SC, 0.69Ω, Drago Cotton.
 
Μία ακόμα καινοτομία της εταιρείας ήταν το να ζητήσει συνταγές από διακεκριμένους σε αυτό τον τομέα ατμιστές και να τις κυκλοφορήσει με τη μορφή του Shake ‘n Vape. Ίσως όχι ακριβώς, καθώς χρειάζεται ένας χρόνος δεσίματος, αλλά ας πούμε ότι κινείται στους ρυθμούς της εποχής. Το πρώτο λοιπόν που θα δούμε, είναι το Lemon Bunz του Αλέξανδρου Μητσόπουλου.
 
Τον Αλέξανδρο δεν τον γνώριζα προσωπικά μέχρι που συναντηθήκαμε στην έκθεση, καθώς ήταν ένας από τους τρεις ομιλητές της 2ης Ημερίδας που διοργάνωσε η Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών την Κυριακή 23 Ιουλίου, και μοιράστηκε μαζί μας πολύτιμες πληροφορίες για την ασφάλεια όσον αφορά τις ιδιοκατασκευές υγρών. Γνώριζα φυσικά την ομάδα του στο FB, τους Vape Alchemists, ομάδα που οι λάτρεις των ιδιοκατασκευών επισκέπτονται με ευλάβεια.
 
Ο κατασκευαστής λοιπόν, μας μιλάει για ένα υγρό το οποίο αποδίδει ένα donut γεμιστό με μια αρωματισμένη με λεμόνι κρέμα. Αφού λοιπόν με τρολάρισε αρκετά ο ίδιος, λέγοντάς μου ότι θα βελάξω από το πολύ βούτυρο (δεν τσίμπησα καθώς είχα και άλλες πηγές πληροφόρησης), με συμβούλεψε να το αφήσω minimum 3 μέρες στην ησυχία του, όπως επίσης και να μην χρησιμοποιήσω μηδενική βάση, καθώς θέλει τουλάχιστον 1mg/ml νικοτίνης για να δείξει. Πράγματι, χρησιμοποίησα μια βάση με περιεκτικότητα περίπου στα 70% VG και νικοτίνη στα 1.8mg/ml περίπου. Αφού το πέρασα από καθημερινό φραπέδιασμα και αερισμό 2 λεπτών, έφτασε η ώρα να γευτώ αυτό το αποτέλεσμα. Περιττό να πω ότι η περιγραφή χτύπησε νεύρο όσον αφορά τις γευστικές μου προτιμήσεις, όπως και η απόλυτη σιγουριά του Αλέξανδρου ότι πρόκειται για κορυφαίο υγρό. Όχι για να το παινευτώ, αλλά αν έχεις τέτοια σιγουριά απέναντί μου, ή είσαι μάστερ της μπλόφας Αλέξανδρε, ή έχεις όντως φτιάξει κάτι καλό.
 
Κάπως ανυπόμονος, γέμισα ένα τανκάκι στο Griffin 25+. Εντάξει, δεν ενθουσιάστηκα, αλλά από την άλλη ο συγκεκριμένος είναι καλός μόνο για υγρά τα οποία θέλουν τρελά watt για να πουν τα δικά τους. Έτσι, γέμισα το Φαινόμενο και το άφησα να ποτίσει όσο περιεργαζόμουν το άρωμα από το μπουκαλάκι. Άρωμα το οποίο δεν είναι και πολύ ευχάριστο καθώς έχει πολλές χημικές νότες και θυμίζει στην καλύτερη διάφορες «σκόνες» που χρησιμοποιούνται σε παγωτά τύπου soft ice μηχανής. Άλλοι, πιο φανατικοί της γυμναστικής από εμένα, μπορεί να συνδυάσουν αυτό το άρωμα με διάφορα shakes στα οποία αρέσκονται. Αυτό λίγο μας ενδιαφέρει, καθώς το υγρό προορίζεται για άτμισμα και όχι για αρωματισμό χώρου.
 
Για ξεκίνημα, όσοι είχατε την εντύπωση ότι πρόκειται για έναν κλώνο Lemon Tart, σταματήστε να ελπίζετε. Το υγρό δεν έχει καμία απολύτως σχέση. Όταν σκέφτομαι donut, σκέφτομαι μαλακή ζύμη, λίγο τραγανή απ’ έξω και λαδίλα. Ε, αυτό ακριβώς παίρνω στη διάρκεια της εισπνοής. Προς το τέλος της τζούρας, έρχεται μια πιο smooth αίσθηση, με νότες βανίλιας και λεμονιού, ενώ εντύπωση κάνει η παντελής απουσία γλυκάδας. Στην εισπνοή από τη μύτη, έχουμε ζύμη και νότες λεμονιού ενώ στην εκπνοή από τη μύτη, έχουμε κρέμα λεμονιού που θυμίζει σε πολλά σημεία Άνθος Αραβοσίτου. Υπάρχει και ένα απειροελάχιστο ψήγμα οξύτητας στο υγρό, το οποίο γίνεται πιο αισθητό αν φέρουμε τον ατμό στα πλάγια της γλώσσας. Περί χτυπήματος και παραγωγής ατμού, είναι ανώφελο να σχολιάσω καθώς αυτό εξαρτάται από τη βάση που θα χρησιμοποιήσει ο καθένας. Η επίγευσή του δεν είναι μακρά σε διάρκεια ούτε ιδιαίτερα έντονη. Έχει σίγουρα αυτό το mouthwatering effect το οποίο είναι πάντα ευπρόσδεκτο και περιορίζεται σε νότες τηγανισμένης ζύμης και λεμονιού. Όποιος έχει φάει «λαλαγγίδες», θα καταλάβει καλύτερα τι εννοώ ως τηγανισμένη ζύμη.
 
Το τελικό αποτέλεσμα, δεν είναι αυτό το Super Wow που οι περισσότεροι ψάχνουμε σε ένα υγρό. Είναι όμως ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που λέει: ζύμη donut με κρέμα αρωματισμένη με λεμόνι. Δεν θεωρώ ότι είναι δύσκολο να αναγνωρίσει κανείς αυτά τα στοιχεία. Δεν είναι κρέμα λεμόνι, δεν είναι μπισκότο, δεν είναι τάρτα. Τώρα, το αν είναι κλεισμένη η κρέμα στο donut ή αν απλώς το έχουμε πάρει και το έχουμε κάνει παπάρα στην κρέμα, το αφήνω στην κρίση του καθενός. Εγώ στέκομαι και απολαμβάνω την μπέσα του υγρού: ζύμη donut με κρέμα αρωματισμένη με λεμόνι. Δεν θα βρεθείτε σε λεμονόκηπο. Θα καταλάβετε όμως όλα τα στοιχεία που υπόσχεται. Και διάφοροι φίλοι και γνωστοί που μου είπαν ότι θα ήθελαν περισσότερη οξύτητα, τους απαντάω ότι δεν χρειάζεται. Το υγρό είναι μια χαρά. 92/100 με τις χαμένες μονάδες να οφείλονται στο όχι και τόσο ευχάριστο άρωμα από το μπουκαλάκι και στην έλλειψη του «wow factor»...
 

Ο φίλος Κώστας θα πρέπει να περιμένει λίγο για το δικό του καθώς από ότι ακούγεται θέλει λίγο παραπάνω μέρες για να «δώσει πράμα»...

Αυτό όπως και άλλα που έχω κατά καιρούς γράψει, μπορείτε να τα βρείτε και στο blog μου


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #307 στις: Αυγούστου 08, 2017, 11:31 »
[justify]@Cruiser79, καλημέρα. Είσαι υπέροχα δύσκολος, τουλάχιστον για τη δική μου γευστική αντίληψη (κι όχι μόνο γευστική...). Δεν θα πω τίποτα ωφέλιμο για τη συζήτηση, ειδικά αφού έχεις γράψει εσύ, παρ’ όλα αυτά θα πω κάτι ελάχιστο. Έχω ήδη επιλέξει και τα 2 υγρά όπου και αναπαύονται 10 μέρες τώρα. Ασφαλώς και μπήκα στον πειρασμό κι άτμισα δοκιμαστικά. Λατρεύω “λ”, σπουδαία υγρά και πανέξυπνες επιλογές. Σαν 1η μου εντύπωση, θα τολμήσω να πω μόνο (θα με σταυρώσουν ορισμένοι) πως και τα 2 υγρά μπαίνουν άνετα σε σοβαρούς επισκευάσιμους και δεν λένε να βγουν, δεν θα επεκταθώ γιατί δεν μπορώ. Βαθιά υπόκλιση και στους δύο κυρίους (Kostas44 και Alex). [/justify]

[justify]Σημ. Λαλαγγίδες δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, δυστυχώς. Αλήθεια, βάζουμε κι εδώ μέλι ή δεν είναι απαραίτητο; [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #308 στις: Αυγούστου 08, 2017, 11:55 »
Στις λαλαγγίδες παραδοσιακά μπαίνει μέλι (άνευ κανέλας) και άμα δεν υπάρχει, ζάχαρη...

Αποσυνδεδεμένος argo

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #309 στις: Αυγούστου 08, 2017, 13:28 »
Αν αναφέρεστε στις ποντιακές λαλαγγίτες παραδοσιακά μπαίνει μέλι ή ζάχαρη,σπανιότερα μαρμελάδα . Στον ελλαδικό χώρο (στη Β.Ελλάδα ) έχουν και παραλλαγές με ξύσμα λεμονιού ή σταφίδες στη ζύμη και άχνη από πάνω. Φαίνεται ότι έχω ποντία μάνα;
Για να μην βγώ off topic δεν θυμίζει lemon tart , δεν προσπαθεί να μιμηθεί κάποιο άλλο.Το βρίσκω ιδιαίτερα εύγευστο υγρό και μαζί με την φραουλιτσα για μένα τα καλύτερα της σειράς. Τις γεύσεις που περιγράφονται τις παίρνεις  ,άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο ,ίσως με άλλη σειρά ο καθένας αλλά σίγουρα είναι εκεί.










Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #310 στις: Αυγούστου 08, 2017, 13:42 »
εκλεισαν μια βδομαδα,θα περιμενω αλλη μια και μετα θα τα δοκιμασω,απο μυρωδια παντως η φραουλα δειχνει ενα κλικ πιο μπροστα απο το λεμονακι...βεβαια στην πραξη μπορει να αλλαξουν τα πραγματα,οποτε θα κανω μια βδομαδα ακομα υπομονη

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #311 στις: Αυγούστου 08, 2017, 14:17 »
Αν αναφέρεστε στις ποντιακές λαλαγγίτες παραδοσιακά μπαίνει μέλι ή ζάχαρη,σπανιότερα μαρμελάδα . Στον ελλαδικό χώρο (στη Β.Ελλάδα ) έχουν και παραλλαγές με ξύσμα λεμονιού ή σταφίδες στη ζύμη και άχνη από πάνω. Φαίνεται ότι έχω ποντία μάνα;
Για να μην βγώ off topic δεν θυμίζει lemon tart , δεν προσπαθεί να μιμηθεί κάποιο άλλο.Το βρίσκω ιδιαίτερα εύγευστο υγρό και μαζί με την φραουλιτσα για μένα τα καλύτερα της σειράς. Τις γεύσεις που περιγράφονται τις παίρνεις  ,άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο ,ίσως με άλλη σειρά ο καθένας αλλά σίγουρα είναι εκεί.
Εγώ τις λαλαγγίδες (ή λαλάγγια) τις ξέρω από τη γιαγιά μου η οποία ουδεμία σχέση είχε ποτέ με τον Πόντο... Δαφνούλα Ηλείας μεριά...  ;D
Ηθικό δίδαγμα: ΚΑΙ στον Πόντο, ΚΑΙ στην Ηλεία, ξέρουν να τρώνε!

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #312 στις: Αυγούστου 08, 2017, 15:59 »
Στείλε 2-3 μπουκαλάκια στον Τρύφωνα και μόλις τα κάνει μια γαργάρα θα σου πει αμέσως τι παίζει. Αυτός αντί για ουρανίσκο έχει φυγοκεντρικό διαχωριστή... :yes:

...Υπάρχει και ένα απειροελάχιστο ψήγμα οξύτητας στο υγρό, το οποίο γίνεται πιο αισθητό αν φέρουμε τον ατμό στα πλάγια της γλώσσας...


I rest my case!  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #313 στις: Αυγούστου 09, 2017, 13:36 »
Shisha
6 ημερών, με 60vg/40pg, 9mg νικοτίνη
σε Unfollow, Kanthal 0.28, αντίσταση 1,35ohm σε 2mm διάμετρο, βαμβάκι KohGenDo

Τέλειωσα το τανκ πριν τελειώσει το πρωϊ :)
Μου άρεσε πολύ!

Υ.Γ. Κάτι από το καπνικό προφίλ μου θύμισε στα βάθη του χρόνου το cigarillos της el toro.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #314 στις: Αυγούστου 12, 2017, 10:28 »
[justify]Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Τρελή μέρα ξεκινάει! Υπέροχη “λ”, τι να λέμε. Strawmurder by Kostas44, ήταν το 2ο μπουκάλι και το άφησα απείραχτο για 16 ημέρες, (αν δεν λέω ψέματα τόσο ήταν). Έγινε ως 70/30 vg pg με 6mg νικοτίνη. Kanthal 0.4mm, 2.5mm πυρήνα, 6 σπείρες, 0.75Ω, 20 – 22W, (όλα αυτά μέσα σ’ έναν άθλιο σε γεύση και ανάλυση επισκευάσιμο / αρχίζω να έχω ανοσία στα τρελά λόγια). / Εντάξει, έχει δίκιο ο αγαπημένος φίλος μου cp, και οι υπόλοιποι φίλοι που ασχολούνται σωστά. Εδώ τουλάχιστον το είδα κι εγώ, θέλει χρόνο για παραπάνω καθαρή γευστική εικόνα. / Ο αγαπητός Kostas44 είναι μάγος, τέλος. / (παρελκόμενα. Η φωτογράφιση έγινε νωρίτερα απ’ το μπλαμπλά μου, χωρίς υγρά και στησίματα, ακόμα με πιτζάμες ήμουνα...). [/justify]



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13034 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3947 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14357 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias