vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

202 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, zamploutos, Chris66, Christos Z, danys620, maprix, bloodlessz

Twitter

INAWERA FLAVORS

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1395 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 16:09 »

Αποσυνδεδεμένος casperino99

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1396 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 21:43 »
Παρέλαβα σήμερα απο inawera.com. Απο τα δυο black cherry 5ml, το ένα ήταν το μισό του άλλου, αν και είχαν ασφάλεια τα μπουκαλάκια, φαινόταν λες και είχε χυθεί  το ενα εξ' αυτών.

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1397 στις: Ιανουαρίου 10, 2012, 23:07 »
Παραγγελία 23/12, shipped 29/12, παραλαβή σήμερα.
Την άλλη φορά θα κοιτάξω να ψωνίσω από άλλον reseller της inawera.

Κατά τα άλλα, η συσκευασία ήρθε οκ, αυτή τη φορά δεν πήρα αρώματα αλλά έτοιμα υγρά και ήταν όλα σφραγισμένα.

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1398 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:07 »
....ρε παιδια εκτος απο το tobacco c πιο αλλο υγρο ειναι τσιγαρισιο(πιπα-πουρο) απο INAWERA FLAVORS ...ευχαριστω!!!
εμενα μου άρεσε και το canadian maple,φερνει πολύ σε captain black καπνό πίπας....αλλά δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι και εσυ θα εχεις την ιδια γνωμη, ειναι γουστα αυτά και τι αρεσει στον καθενα.

τώρα όσον αφορά τις καθυστερησεις:...εμένα εκανε ακριβώς 10 μέρες από την παραγγελία μέχρι την παράδοση στα ΕΛΤΑ. Το κουτί ηταν σε άριστη κατάσταση,σε πολλά από τα αρώματα ναι ήταν όντως σπασμενες οι ασφαλειες αλλά από τη στιγμή που το υγρό ηταν το ίδιο σε ποσότητα σε όλα δεν καταλαβαινω γιατι να μην πιστεψω την απάντηση που δινει η inawera για τα μηχανηματα που τις σπάνε.Εμένα με ενδιαφέρει το μέσα και όχι το μπουκάλι.Επίσης να συμπληρώσω για τον φίλο που ειπε πώς ειχαν χυθει λιγο οι βασεις μεσα στο κουτι, ....φίλε μου άν πρόσεξες τα καπάκια από τις βάσεις έχουν καπάκι ασφαλείας και άν υπήρχε διαρροή δεν θα έβρισκες τίποτα μέσα σε αυτό.Από την πολώνία μεχρι εδω θα ειχαν χυθει όλα.Μπορεί να χυθηκε κάτι πράγματι , δεν λέω ότι λές ψεμματα, αλλά ειτε να αντικαταστάθηκε αμεσως και απλά δεν άλλαξαν συσκευασία ή κατα το ταξίδι από κάποιο άλλο κιβώτιο να λερώθηκε και το δικό σου.
Επίσης το να λέμε σε ένα νήμα ότι τα υγρά αυτής της εταιρίας δεν ειναι καλά την επόμενη ψωνίστε από ''εκεί'' δεν νομιζω ότι ειναι σωστό.Ας αφήσουμε αυτό το νημα καθαρό για να λέμε τη γνώμη μας για τα προιόντα της inawera ακόμα και αν ειναι αρνητική .Εξάλλου υπάρχει σχετικό νήμα για την zerobacco όπου μπορειτε να ενημερωθειτε για τα προιόντα της σχετικά.Κατά την ταπεινή μου γνώμη ένα ''δεν ξαναγοράζω από inawera για τον τάδε λόγο'' είναι αρκετό και παρακαλώ τους διαχειριστες να φιλτραρουν τα μηνυματα ετσι ωστε να μην χρειαζεται να διαβαζουμε 3 σελίδες από τις οποίες για αυτο το νήμα αναφέρεται μόνο μία.

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1399 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:13 »
Κωνσταντινε σύμφωνο μαζι σου :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1400 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:17 »
εμενα μου άρεσε και το canadian maple,φερνει πολύ σε captain black καπνό πίπας....αλλά δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι και εσυ θα εχεις την ιδια γνωμη, ειναι γουστα αυτά και τι αρεσει στον καθενα.

τώρα όσον αφορά τις καθυστερησεις:...εμένα εκανε ακριβώς 10 μέρες από την παραγγελία μέχρι την παράδοση στα ΕΛΤΑ. Το κουτί ηταν σε άριστη κατάσταση,σε πολλά από τα αρώματα ναι ήταν όντως σπασμενες οι ασφαλειες αλλά από τη στιγμή που το υγρό ηταν το ίδιο σε ποσότητα σε όλα δεν καταλαβαινω γιατι να μην πιστεψω την απάντηση που δινει η inawera για τα μηχανηματα που τις σπάνε.Εμένα με ενδιαφέρει το μέσα και όχι το μπουκάλι.Επίσης να συμπληρώσω για τον φίλο που ειπε πώς ειχαν χυθει λιγο οι βασεις μεσα στο κουτι, ....φίλε μου άν πρόσεξες τα καπάκια από τις βάσεις έχουν καπάκι ασφαλείας και άν υπήρχε διαρροή δεν θα έβρισκες τίποτα μέσα σε αυτό.Από την πολώνία μεχρι εδω θα ειχαν χυθει όλα.Μπορεί να χυθηκε κάτι πράγματι , δεν λέω ότι λές ψεμματα, αλλά ειτε να αντικαταστάθηκε αμεσως και απλά δεν άλλαξαν συσκευασία ή κατα το ταξίδι από κάποιο άλλο κιβώτιο να λερώθηκε και το δικό σου.
Επίσης το να λέμε σε ένα νήμα ότι τα υγρά αυτής της εταιρίας δεν ειναι καλά την επόμενη ψωνίστε από ''εκεί'' δεν νομιζω ότι ειναι σωστό.Ας αφήσουμε αυτό το νημα καθαρό για να λέμε τη γνώμη μας για τα προιόντα της inawera ακόμα και αν ειναι αρνητική .Εξάλλου υπάρχει σχετικό νήμα για την zerobacco όπου μπορειτε να ενημερωθειτε για τα προιόντα της σχετικά.Κατά την ταπεινή μου γνώμη ένα ''δεν ξαναγοράζω από inawera για τον τάδε λόγο'' είναι αρκετό και παρακαλώ τους διαχειριστες να φιλτραρουν τα μηνυματα ετσι ωστε να μην χρειαζεται να διαβαζουμε 3 σελίδες από τις οποίες για αυτο το νήμα αναφέρεται μόνο μία.
ουτε μετοχος να ησουν...........
δηλαδη απαγορευετε να εχουμε αλλη γνωμη? εγω ας πουμε ημουν ευχαριστημενος πριν τις εορτες απο την εταιρεια αυτη . μετα που εκανα νεα παραλαβη ηταν ολα νεροζουμια...... που να το γραψω αυτο που εζησα?
και γιατι αν καποιος εχει μια αλλη λυση η αλλη εταιρεια να προτεινει να μην το πεταξει σφηνα εδω αφου ειναι δυσαρηστημενος...δεν καταλαβα που ειναι το κακο......αλλωστε οι καλυτερες ενημερωσεις παντα απο σποντα γινονται . επειδη λεει παμφηνα και καλα πρεπει να λεμε μονο καλα λογια..? απλα οι πολωνοι ειδαν τρελη ζητηση και κρατησαν το φθηνα....το καλα το στειλανε περιπατο!!!!

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1401 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:18 »
παρελαβα σημερα αλλα στα ελτα ειχαν φτασει απο 5 του μηνα. παραγγελια εβαλα στις 23. λογικη η καθυστερηση αν σκεφτει κανεις οτι ειχαμε χριστουγεννα. το πακετο αψογο αλλα και σε μενα τα αρωματα ηταν ασφραγιστα. θα δοκιμασω και τις βασεις να δω αν εχουν το απαιτουμενο ποσοστο νικοτινης και αν ειναι οκ απλα θα ξαναψωνισω.

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1402 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:31 »
ουτε μετοχος να ησουν...........
δηλαδη απαγορευετε να εχουμε αλλη γνωμη? εγω ας πουμε ημουν ευχαριστημενος πριν τις εορτες απο την εταιρεια αυτη . μετα που εκανα νεα παραλαβη ηταν ολα νεροζουμια...... που να το γραψω αυτο που εζησα?
και γιατι αν καποιος εχει μια αλλη λυση η αλλη εταιρεια να προτεινει να μην το πεταξει σφηνα εδω αφου ειναι δυσαρηστημενος...δεν καταλαβα που ειναι το κακο......αλλωστε οι καλυτερες ενημερωσεις παντα απο σποντα γινονται . επειδη λεει παμφηνα και καλα πρεπει να λεμε μονο καλα λογια..? απλα οι πολωνοι ειδαν τρελη ζητηση και κρατησαν το φθηνα....το καλα το στειλανε περιπατο!!!!

μαλλον δεν διαβασες καλά τι έγραψα. ουτε μετοχος ειμαι ουτε ειπα ποτέ πώς ειναι τα καλύτερα ουτε ειπα πώς επειδή ειναι φτηνά ειναι και καλά.
μπραβο και καλά εκανες και εγραψες οτι δεν ησουν ευχαριστημενος για να το βλεπουμε όλοι.Το ότι μπαινω ομως στο νημα της inawera για να διαβαζω ''πηγαινετε και ψωνιστε από zerobacco'' δεν νομιζω οτι μου προσφερει ουτε στην επιλογή μου σε αρώματα, ουτε σε κάποια μίξη που εκανε καποιος και θελει να τη μοιραστει μαζι μας, ουτε σε κάποιο παράπονο ουτε σε κάτι καλό ή κακό εν τέλει.Περισσότερο σε παραπλευρη διαφήμιση μου κάνει παρά σε σχόλιο για τα συγκεκριμενα προιόντα....φιλικά. :bye:
 

Αποσυνδεδεμένος casperino99

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1403 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:31 »
Επίσης να συμπληρώσω για τον φίλο που ειπε πώς ειχαν χυθει λιγο οι βασεις μεσα στο κουτι, ....φίλε μου άν πρόσεξες τα καπάκια από τις βάσεις έχουν καπάκι ασφαλείας και άν υπήρχε διαρροή δεν θα έβρισκες τίποτα μέσα σε αυτό.Από την πολώνία μεχρι εδω θα ειχαν χυθει όλα.Μπορεί να χυθηκε κάτι πράγματι , δεν λέω ότι λές ψεμματα, αλλά ειτε να αντικαταστάθηκε αμεσως και απλά δεν άλλαξαν συσκευασία ή κατα το ταξίδι από κάποιο άλλο κιβώτιο να λερώθηκε και το δικό σου.

Εγραψα οτι το μπουκαλακι είχε οντως την ασφάλεια του και ηταν σαν να είχε χυθεί.  Δεν παρατήρησα καμια διαρροή στο πακέτο απλά το άρωμα ήταν στο μισό και πιο κάτω και η ετικέτα ξεβαμένη. Δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε. Πρωτη φορά πηρα απο inawera.com, τοσο καιρό έπαιρνα απο inawera flavors.com. Γενικότερα ικανοποιημένος είμαι...

Αποσυνδεδεμένος aTmOsIdErOs

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
  • επεσα στην e-κοτινη...
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1404 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:33 »
παρελαβα σημερα αλλα στα ελτα ειχαν φτασει απο 5 του μηνα. παραγγελια εβαλα στις 23. λογικη η καθυστερηση αν σκεφτει κανεις οτι ειχαμε χριστουγεννα. το πακετο αψογο αλλα και σε μενα τα αρωματα ηταν ασφραγιστα. θα δοκιμασω και τις βασεις να δω αν εχουν το απαιτουμενο ποσοστο νικοτινης και αν ειναι οκ απλα θα ξαναψωνισω.
φιλε μου πως θα τις δοκιμασεις δηλαδη,επειδη με αφορα και εμενα αυτο :hmmm:παιζει καποιο τεστ?κατι ειχα ακουσει.
μπας και επιτελους παρουμε αυτο που πληρωνουμε δηλαδη....

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1405 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:33 »
εγω απο com αν εξαιρεσω καποιες καθυστερησεις 15 - 18 ημερες ολα ειναι μια χαρα υγρα νικοτινες κομπλε. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Pavlik

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1406 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:41 »
Ρε παιδια το RY4 και το Desert ship είναι αρώματα της Flavourart  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1407 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 00:52 »
ναι και τα περνει η inawera από την flavourart απλά τα βάζει σε δικά της μπουκαλάκια....

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1408 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 03:48 »
σωστα γιατι και γω που γουσταρω το tobacco symfony ειναι της f.a

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1409 στις: Ιανουαρίου 11, 2012, 04:21 »
φιλε μου πως θα τις δοκιμασεις δηλαδη,επειδη με αφορα και εμενα αυτο :hmmm:παιζει καποιο τεστ?κατι ειχα ακουσει.
μπας και επιτελους παρουμε αυτο που πληρωνουμε δηλαδη....

κανω παντα 12. θα τις δοκιμασω σκετες, λιγο πανω λιγο κατω δεν με νοιαζει αλλα ειδα που γραφανε για καθολου χτυπημα και γιαυτο λεω θα τις δοκιμασω. κανονικα ατμιζοντας.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 979 123569 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:32
από Antiprosopos
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12735 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278457 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63874 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3891 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9632 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos