vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 8 χρήστες
anetost, dkostas, camber, Tazz, manoslykos, Jorge, Koggiot, Tsimio

Twitter

The Hurricane V2 by E-Phoenix

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 00:56 »
Συμφωνώ Απόστολε με οτι έγραψες. Μια γνωστή εταιρεία οπως αυτή που εχει ήδη ενα εξαιρετικό προϊόν τον 1,3 βιάζεται να προλάβει τον ανταγωνισμό κάνοντας λάθη τα οποία την εκθέτουν δυσαρεστώντας πελάτες παλιούς που εχουν προϊόν της και την εμπιστεύονται αγοράζοντας τυφλά το καινούργιο οπως εγώ   
Εκτίθενται ομως και σε νέους πελάτες που έχοντας ακουςει καλα σχόλια για το παλαιότερο προϊόν τους απο όσους το είχαν , έσπευσαν να αγοράσουν το καινούργιο μοντέλο. Οι εταιρείες που ανέφερες πολύ σωστα , παρουσίασαν πολύ καλα νέα προϊόντα που εχουν λόγο ύπαρξης και  χαίρουν εκτίμησης πλέον. Ο Ελβετός φαίνεται οτι επαναπαύτηκε και έμεινε πισω και κοιμήθηκε.
Ο v2  ειναι οπως λέμε .."άλλαξε ο Μανωλιός και φόρεσε τα ρούχα του αλλιώς.." χωρις να μας πει ο Ελβετός  οτι προορίζεται κυρίως για τους αερατους χρηστες ωςτε εμείς οι άλλοι να μη δώσουμε τα σπάνια πλέον ευρώ μας για το κομμάτι αυτό και τα περιττά ντεκ που μας τα "επέβαλε " μέσα στο πακέτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:02 »
Νικο νομιζω πως μαλλον εχουμε πιασει ταβανι σε θεματα γευσης, με τους RTA πλεον. 
Απο δω και περα μονο τερτιπια του μαρκετιγκ θα βλεπουμε, για να υπαρχουν πωλησεις.
Και όποιος ειναι πιο τερτιπλής, ;D θα πουλαει!

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #47 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:17 »
Απόστολε εχεις ήδη προβλέψει στο τι θα δούμε στο μέλλον.
Ειναι ετσι ακριβώς. Θα δούμε αισθητικές αλλαγές ,luxurious ατμό που να μην εχουν διαρροες και μόντ , με δυο τρεις κλπ μπαταρίες , εγχρωμες οθόνες στυλ κινητού με μενού και υπολογισμούς , ξυπνητήρι ,ρολόι , ασύρματη σύνδεση στο Ίντερνετ , θερμόμετρο , αλφάδι ..κλπ. Οι ατμό με 2 ml που κάθε λίγο πρέπει να γεμίζεις και τα μόντ με πιο ανθεκτικές μπαταρίες και καλύτερη διαχείριση. Ιςως τα υγρά ( όσα δεν κοπούν απο τα νέα αυστηρά μετρα) να εξελιχθούν ωςτε να μη μαυρίζουν τις αντιστάσεις και να ειναι γευστικά ακόμα πιο ενδιαφέροντα απο τα υπάρχοντα γκουρμέ υγρά. Πιςτευω οτι έχουμε δει το ταβάνι ως προς γευςη και ατμό. Αν δεν ήταν ετςι ο v2 θα μας ειχε αφήσει άφωνους και θα βάζαμε στο συρτάρι τον 1,3 κάτι που δεν συνεβει. Τον v2 μπορεί να τον βάλω και όχι τον σπουδαίο 1,3.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #48 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:24 »
Εκτος κι αν παρουσιαστει ατμοποιητης που θα ατμιζει χωρις συρμα και βαμβακι!  ;D
Υστερα θα τον αντιγραψουν και μετα σιγα- σιγα, σε καποια χρονια,παλι θα πιασουμε ταβανι.
Γι'αυτο θα πρεπει να διορθωσω το εξης στην προηγούμενή μου αναρτηση.
Με την υπαρχουσα σχεδιαστικη δομη,κατα τη γνωμη μου οι ατμοποιητες εχουν πιασει ταβανι!

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #49 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:34 »
Ναι ακριβώς.  Νέμο θα έπρεπε να τον ονομάσουν και όχι v2. O 1,3 παραμένει για εμενα καλύτερος και δεν με χαλάει η αναπλήρωση του με τον παλιό σίγουρο τροπο. Ο v2 απο το πλάι αλλα οςο και να προσέξω κάμπια υγρά μένουν στο χέρι μου μετα. Άσε που εύκολα ξεφεύγει η ρύθμιση υγρών με το παραμικρό. Επιςης φυσάει...θορυβεί ,,, και αυτό δεν θεραπεύεται. Όταν βιδώνεις το πάνω παξιμάδι αφου έχεις αναπληρώσει τα υγρα πρέπει να κρατήσεις κόντρα το κάτω δαχτυλίδι που ειναι λείο ,δεν εχει καποια σχέδια για καλύτερο πιάσιμο  ωστε να μη γλιστράει και αναγκαστικά βάζεις ..νύχι...Διαφιρετικα γυρνάνε η ρύθμιση υγρών ...
Εγώ μετάνοιωσα τη στιγμή που ήδη ειχα και θα εχω τους 1,3 ...  Εχω την αίσθηση οτι ήταν μια βιαστική παραγωγή η αισθητική αναβάθμιση του junior με ..ρύθμιση ας το πούμε...υγρών και βιαστική αγορά απο μέρους μου Σε τέτοιες εποχές ...έπρεπε να περιμένω , να δω εντυπώσεις , να τον δοκιμάσω , να διαβάσω τεστ κλπ και εάν ήταν σημαντικά καλύτερος απο τους 1,3 τοτε να τον αγόραζα. Προσωπική εντύπωση και εμπειρία που μοιράζομαι μαζι σας χωρις να σημαίνει οτι δεν ειναι ενα καλο κομμάτι. Απλά δεν ειναι αυτό που περίμενα απο τον ελβετό που παρουσίασε βιαστικά κάτι που δεν ειναι καλύτερο απο τους προηγουμενους 1,2 και 1,3 αλλά αισθητικά διαφορετικό και του άλλαξε τα φώτα στην τιμή ....


Sent from my iPhone using Tapatalk
[justify]Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.[/justify]
[justify]@ongakos, καλησπέρα. Δεν ξέρω πώς κατάφερα και δεν είδα την ανάρτησή σου, συγγνώμη, δεν το πρόσεξα καθόλου. Για το θέμα, ναι, δεν μπορώ ούτε εδώ να διαφωνήσω. Αρκετοί φίλοι έχουν ανάμικτες πρώτες εντυπώσεις κι έχω ακούσει κι εγώ αρκετά υπέρ και πολλά ακόμα κατά. Σε μένα το πρώτο πράγμα που μου ήρθε άσχημα ήταν ο αέρας, κατόπιν σχημάτισα διαφορετική γνώμη (θετική). Θόρυβο ή κάτι τέτοιο δεν πρόσεξα ώστε να το βάλω στα αρνητικά του. Η ρύθμιση υγρών, ναι, έχεις απόλυτο δίκιο, μπορεί να γυρίσει σαν μαχαίρι στο βούτυρο, κι εδώ όμως δεν το είδα σαν ελάττωμα ή παραπάνω χαλαρότητα στα συγκεκριμένα μέρη, τα βρήκα όλα καλοκουρδισμένα. Γενικά, και μέχρι τώρα που μιλάμε, δεν είναι πίσω ο v2 (για μένα πάντα), έχω τη γνωστή γεύση και περισσότερο ντουμάνι (στα μέχρι τώρα στησίματα). Όπως κι αν έχει, είναι πολύτιμη η κάθε συζήτηση, γιατί έτσι θα βγει και η αλήθεια του v2.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #50 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:37 »
Αν λες για τον κλώνο ναι 2,5
Ο original έχει 2
Μικρότερη την έχει   :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
Ναι, είχα μετρήσει κι εγώ στα 2ml, είχα δει και λίγο παραπάνω (αυτό το "λίγο παραπάνω" φτάνει ακόμα και στα 3ml, όμως πιστεύω πως έτσι δεν θα λειτουργεί σωστά).

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #51 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 01:53 »
2ml ειναι λίγα Για εμένα θα ήταν επιθυμητό να έπαιρνε 3 που είναι το όριο ωςτε να μη ξεβιδωνεις και βιδώνεις καθε λίγο και λιγάκι. Σίγουρα είναι πολύ χρήσιμο που ανταλλάσσουμε γνώμες και απόψεις και μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας. Ναι Απόστολε συμφωνώ με την υπάρχουσα δομή όπως είπες δεν βλέπω και εγώ κάποια σπουδαία εξέλιξη. Η επιτυχία πάντως είναι ότι τα ατμιστικα  προϊόντα μας βοήθησαν στο να διακόψουμε το κάπνισμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #52 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 09:42 »
Να ένα πρώτο review..


Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #53 στις: Ιανουαρίου 16, 2017, 13:16 »
Πολύ σωστός. Υπάρχει το βιντεο καμια εβδομάδα τωρα αλλά ειναι πολύ φτωχό για review καθως δεν δινει πληροφορίες εκτός των περιεχομένων της συσκευασίας ενα πρόχειρο δεσιμο και την προσωπική του αποψη για την ποιότητα του ατμοποιητη.

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #54 στις: Ιανουαρίου 17, 2017, 00:02 »
Σωςτα καταλήγει οτι δεν εχει τοςο καλα σπειρωματα , οτι ειναι κοφτερά τα κομμάτια , οτι θα μπορούσε να εχει καλύτερα ο ρινγκ και οτι γενικά δεν τον ικανοποιησε. Ηρθε στα λόγια μας και συμφωνώ μαζι του. Δεν ειναι αυτό που περίμενα και τα εχω πάρει με τον εαυτό μου που τα έδωσα στον ελβετό πιστευοντας σε αυτόν. 
Παραλίγο να κόψει το δάχτυλο του χαχα με το ..ξυράφι αυτό. Γιαυτο δίνει και πολλα ο ρινγκς για να τα κόβεις και να έχεις στοκ. Καταξοδεύτηκε η εταιρεία με τη συσκευασια που αν τον βγάλεις δεν μπορεις να τον ξαναβάλεις ...  φαντάσου έκανε τσιγκουνιά στο ...χαρτονακι ο Ελβετός.
Αμα έβαζε ξύλινο κουτί θα τον χρέωνε 399,99 ευρώ. ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #55 στις: Ιανουαρίου 17, 2017, 00:08 »
Εγώ τον ακούμπησα ..ενώ είμαι της τσιγαρισιας χωρις να ξέρω οτι δεν μου κάνει ...



Sent from my iPhone using Tapatalk
Φιλε ongakos και εγω της τσιγαρίσιας τζουρας ειμαι και σε καταλαβαίνω αλλα τα βρηκα με τον αερα του. Οπως ατμιζω τον 1.3 στην δευτερη είτε μονη ειτε διπλή εισαγωγή έτσι και τον v2 με το 2mm ντεκ και τον αερα στη μεση για να μην πω και σχεδόν όλο ανοικτό. Απλά κατεβάζω χαμηλά την αντισταση μου συνήθως διαμέτρου 2.5mm στην τρύπα του αερα. Με αυτον το τρόπο και σε αυτό το ευρος αερα εμένα ο  v2 αποδίδει βελούδινα με καλύτερα γευση κ ντουμάνι απο τον 1.3.

Σχετικα με την χωρητικότητα των 2ml θα ηθελα να πω εχει μια λογική και για εμένα ειναι η ιδανική. Οχι φυσικα απο άποψη αυτονομίας αλλά γιατί μειώνεται το φαινόμενο αλλοιωσης των υγρών μας στο τανκ. Αυτό που θελω να πω ειναι πως στα μεγάλα τανκ που το υγρο μενει περισσοτερο χρονο μεσα στην ουσία θερμαίνεται και κρυώνει περισσοτερες φορες με αποτέλεσμα να χανει την φρεσκαδα και γευση ή το χρώμα του. Σιγουρα θα το εχουν παρατηρησει κάτοχοι τετοιων ατμοποιητών και είναι γεγονός πραγματικό ανεξαρτήτου στυλ ατμίσματος που γίνεται ακόμη πιο εντονο στα πιο χοντρα στησιματα. 


Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #56 στις: Ιανουαρίου 17, 2017, 00:20 »
Σε ευχαριςτω για το ενδιαφέρον σου φίλε mfk οπως επισης και τα αλλα παιδιά.  Την κατέβασα μερες πριν κοντά στην εισαγωγή κάνοντας αριστερόστροφη αντίσταση     Ακόμα εινα αεράτος και όταν κλείνω τον αέρα αρκετά ωςτε να σφίξει τοτε αλλοιώνεται η γευςη. Μολις πριν δυο λεπτα γράφοντας το προηγούμενο ποστ εδώ τον ειχα ξάπλα δίπλα μου στον καναπέ. Αποτέλεσμα η πλημμύρα και το μόντ dicodes 6 με υγρά οπως και τα χέρια μου μη βλεποντας στην αρχή τι συνέβη. Δυςτυχως δεν μου κάνει για παρέα πια...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τον ειχα στα ώπα ώπα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 17, 2017, 14:13 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #57 στις: Ιανουαρίου 17, 2017, 14:10 »
[justify]Διαπιστώνω μία έντονη απογοήτευση ή είναι ιδέα μου; ;D

Πέρα απ' την πλάκα, τον βρήκα κι εγώ φάουλ τον Ελβετό (βλ. ss), δεν παύει όμως να πλασάρει κάτι σπουδαίο. Και για μένα πάντα μιλάω: Ήταν πάντα προσανατολισμένος στον αέρα, το τρίπτυχο γεύση/χτύπημα/ντουμάνι ήταν και είναι γνωστά, δεν αλλοίωσε κάτι στην απόδοσή του. Η κατασκευή, ο σχεδιασμός και η φιλοσοφία είναι Hurricane, και δεν πρέπει να είναι πεδίο πειραματισμού απ' τη μεριά του αγοραστή, πρέπει -πιστεύω- να γνωρίζει τι πάει να επιλέξει. Είναι ένας ακριβός και συγκεκριμένος επισκευάσιμος. Αν με ρωτούσαν: δεν θα τον δούλευα καθημερινά, δεν θα έβαζα ό,τι υγρό βρω, δεν θα έψαχνα σφιχτοτζούρικες καταστάσεις, δεν θα έψαχνα εύκολα κάτω από 0.36 mm (άντε να πω 0.32mm). Θα ήταν πιο ιδανικός ο όρος: συλλογή παρά χρήση.

(το θέμα "κοφτερό", είναι λίγο αστείο. Γνώμη μου)
[/justify]

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #58 στις: Ιανουαρίου 17, 2017, 23:11 »
Φίλε joebarteam παντα συμφωνώ με τις ιδέες απόψεις και γνώμη σου. Οπως ειπες και εχω δει και εγώ , δεν ειναι για καθημερινή χρήση , δεν ειναι για κάτω απο 0,32 με τίποτα. Εχω δει οτι ταιριάζει σε υγρά που σε αυτα ομως ακόμα ο 1,3 ειναι για εμενα παντα , σε γευςη σημαντικά καλύτερος , ήσυχος και γεμάτος απο αρκετά απαλό αλλά και "επιθετικό " ατμό.
Ειναι τελικά για συλλογή Αλλά βρε παιδι μου για συλλογή κυριως και κάπου κάπου να τον ατμιζω μου φαίνεται υπερβολή έστω και αν είμαι συλλέκτης και δεν κολλάω Οταν μου αρεςει κάτι και ειναι φοβερό κομμάτι να το πάρω. Αλλά απο την αλλη θέλω και να το ..σκίζω ..και καμμιά φορα στη χρήση-απόλαυση.
Ο 1,3 ειναι απίθανος , για όλη την ημέρα και αγαπωντας τον ιδιαίτερα ζω με τρία γνήσια κομμάτια και δεν μπορώ να τα ξεπεράσω τα διαμάντια αυτα με άλλους και με ομοσταυλους  ακόμα ατμό.
Ο skyline με εχει κερδίσει για όλη μερα και νύχτα και ο gsl για "σπιτική "κυρίως χρήση το βράδυ οταν θέλω με την ηςυχια μου να ασχοληθώ με "διαλογιστικες" γευστικες περιπλανήσεις σε υγρά που του ταιριάζουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Να και οι hurricane 1,3 μαζι με τον ωραίο αλλά και μυστηριώδη ..αδερφό τους v2


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελικά είπα να αλλάξω στησιμο στον v2 μυστηριώδη και αινιγματικό αδερφό. Απο 0,32mm του έστησα 0,35 ,5 σπείρες 0,88 ωμ και πλέον στα 16,5 watts. Πριν τον ειχα στήσει με 0,32 ίδιες σπείρες οπου έβγαινε στο 1 ωμ με 13,13,5 watts. Μόνο απο αυτό άλλαξε χαρακτήρα προς το καλύτερο και άρχισε να αποκτά ενδιαφέρον. Βέβαια απο 13 watts που έπαιζα πριν με 1 ωμ δροσερό και ήπιο ατμισμα στα 16,5- 17 watts οπου ζέστανε ο ατμός και βγήκε πιο πολύ ντουμάνι  αλλά με μεγαλύτερη κατανάλωση υγρού και μπαταρίας , δείχνει οτι του ταίριαξε περισσότερο. Τον εχω υπό ..⚖️παρακολούθηση και θέλοντας να είμαι δίκαιος τον τεστάρω ωςτε να τον φέρω τουλάχιστον να παιζει και να με ικανοποιεί οςο ο 1,3 που παιζει με το 1 ωμ 13 βατ υπέροχα κάτι που δεν το έκανε ο ωραίος v2 με ίδιο  δροσερό ήπιο στησιμο. Μάλλον ο νεος και ωραίος ..οπτικά για την ώρα ειναι απαιτητικος , δυστροπος , κολπαδορος ,ζόρικος και ζητά πιο θερμά στησίματα με πιο χοντρά σύρματα και αναγκαστικά περισσότερα  watts για να αρχίσει να παιζει και να μην τον εχω για διακόσμηση στη συλλογή. Θέλω πολύ να τον μετατρέψω σε ενεργό κομμάτι που να προστεθεί στην καθημερινή απόλαυση και όχι να λέω οτι ειναι οπτικά πιο @νοστιμος@ αλλά όχι και γευστικά οπως έλεγα μέχρι τώρα. Τον ψάχνω πάντως Ειναι σαν μια ωραία αλλά απαιτητικη δύσκολη γκομενα που δεν ξερεις πως θα την κερδισεις και θα την κανεις να πέσει στην αγκαλιά σου και καπου αλλού ..και προβληματίζεσαι αν αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς μαζι της η όχι οπότε την... κανεις .. και γλυτωνεις απο ταλαιπωρία έξοδα σπατάλη χρόνου και υγρών καυσίμων χαχα τρέξιμο κλπ. Τι λέω ο ..ατμιστης πρωί πρωί για το αλκοολικι μου το χόμπι αυτό. Εγώ το τσιγάρο ηθελα να κόψω χαχα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 19, 2017, 08:30 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος ilias100

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Hurricane V2 by E-Phoenix
« Απάντηση #59 στις: Φεβρουαρίου 13, 2017, 18:41 »
ξερει κανενας αν η εισαγωγη αερα του 2 ταιριαζει στον ν1.3?
και αν μπορω να βρω καπου αυτο το κομματι

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180611 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33964 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536240 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59783 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237453 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 584 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15627 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136129 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085323 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35412 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10242 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12