vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

173 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Tem, Blackwolf, azzazel, anetost

Twitter

Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #240 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 01:15 »
Παιδια οπως βλέπετε εχω παρασυρθεί χοντρά και με τα υγρά αυτα αλλά και με τα dinner lady σε στερεά...μορφή.
Πως εξαφανίζονται και τα μεν και τά δε σε χρόνο ρεκόρ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #241 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 01:54 »
αστα να πανε...απο τα λιγα υγρα που καταλαβαινω οτι λενε,δυστυχως εμπλεξα,ευτυχως που υπαρχει σαν εναλλακτικο και το smoke σε αρωμα και σωνω την παρτιδα καπως :-[

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #242 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 02:07 »
Αυτό που συμβαίνει με αυτό το υγρό είναι απλά απίστευτο... Σαν να μην υπάρχουν τα άλλα τρία της εταιρείας, και το παράξενο είναι ότι μου φαίνεται απόλυτα λογικό.

Δεν θα εκπλαγώ καθόλου αν δούμε τη λεμονόταρτα ΠΟΛΥ ψηλά στην κατάταξη για "Υγρό της Χρονιάς 2016"...

Πάει πολύς καιρός που έχω να δω τέτοια ζημιά για ένα υγρό. Και ακόμα περισσότερος που έχω να δω το απόλυτο μηδέν σε αρνητικά σχόλια και τόσους μα τόσους πολλούς να συμφωνούν για το πόσο ωραίο είναι ένα υγρό.

Συγκινήθηκα.

Για έλα εδώ καλέ μου ζεστ να σου σπικάρω κάνα δυο φωνήεντα...

Αποσυνδεδεμένος Saxopoulos

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #243 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 02:21 »
Κόλαση το ζουμάκι. Δεν το ατμίζω κοντά στα πιτσιρίκια γιατί θα τα βρω με τον Avocado στο στόμα καμιά μέρα.
Ακριβό δυστυχώς...αλλά είναι τόσο ξεχωριστό που το ...κάθε μέρα... θα έριχνε την αξία του.
Όπως ένα ακριβό malt whiskey θέλει τη στιγμουλα του.
Έγραψε ιστορία με χρυσά γράμματα το λεμονάκι
Άλλη μια τέλεια παρουσίαση από τον αγαπητό Cruiser79

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #244 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 02:30 »
Αν μπορεςεις παρε απο ενα flocafe μια λεμον τάρτα οπως οι ποσταρισμενες για να γίνει η αναπόφευκτη σύγκριση ..!!!! Εγώ το έκανα το Σάββατο έπαθα πλάκα και ..σημερα Δευτέρα πηγα flocafe για να ξαναχτυπήσω τρεις ..στερεες ταρτες γιατι τις αλλες τις εξαφάνισα. Εκανα ξανά δοκιμή ατμού και φυσικης λεμον ταρτας !!Αχχχ η μια καλύτερη απο την αλλη. Δηλ ...οπως ειναι φυσικό εξήγησα στη γυναίκα μου ,τα υγρά και στερεά εξαφανίστηκαν ... και δεν φταίω εγώ που ξανά αμαρτησα ...  Οι τάρτες φταίνε που μου αρεςουν χαχα. Έκανε οτι δεν άκουσε. ... Πριν ειχα αλλάξει φυτιλοαντισταση ωςτε να ειναι ολα φρέσκα και λαχταριστά. Με τα μούτρα έπεσα στη.. μάχη της ταρτοαπόλαυσης..!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #245 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 02:41 »
Και αν σου πω πόσο απλό είναι να φτιάξεις τάρτα λεμόνι, δεν θα ξαναπατήσεις φλόκα...

Βέβαια, η συνταγή που πλησιάζει περισσότερο το Lemon Tart, είναι κάπως πιο πολύπλοκη στην περίπτωση που αποφασίσεις να φτιάξεις και το Lemon Curd σπιτικά αντί να το αγοράσεις έτοιμο...

@saxopoulos

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί, το τι επιρροή μπορεί να έχει ένα τέτοιο άρωμα σε πιτσιρίκια...

Και χωρίς να έχω δει το προφίλ σου ακόμα, μόνο και μόνο από το συνθετικό "Saxo" σε συνδυασμό με τον Avocado, ελπίζω να σου άρεσε και η English Pale Ale αλλά και το Angus Burger στις 22/12...  ;D

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #246 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 03:05 »
Φίλε cruiser εχω εντυπωσιαστεί απο το μεράκι, τις γνώσεις , τις εμπειρίες γευσιγνωσίας σου και τα υψηλά σου standards. Μου μπήκε η ιδέα της παραγωγής σπιτικής λεμον τάρτας μολις διάβασα το ποστ σου.
Αλλο το φρέσκο σπιτικό γλυκό και αλλο το έτοιμο .. Λέτε να κολλήσουμε εκτός απο το μικρόβιο του ατμιστικου πάθους και αυτό της diy ζαχαροπλαστικής στο σπίτι ; Εγώ παντως εχω αυτή τη στιγμή προσβληθεί απο ενα ενδιαφέρον μικρόβιο  μετα το ποστ του αγαπητού cruiser.  Με βλέπω αυτες τις μέρες με σκονάκι συνταγής λεμον τάρτας στο σούπερ μάρκετ. Θα κρύψω τον πλαστη κακού κακού απο την κουζίνα. Απόκτησα μολις τωρα το νέο μου ενδιαφέρον για ζαχαροπλαστικες υλοποιήσεις. !!!!   Αφου φτιάχνουμε υγρά κατα καιρους ,ατμιζουμε καποια υπέροχα υγρά και ειμαςτε καλοί σε αυτό ,γιατι να μην ασχοληθούμε και με παρασκευη κάποιων νόστιμων γλυκών κάπου κάπου για χόμπι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #247 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 13:23 »
Είχα τη μεγάλη μου κόρη μέσα στο atmistique όπου και δοκίμασα δυο τρία υγρά για να δω τι θα ατμιζω την πρωτοχρονιά...Ηταν μονόδρομος.Φωναζε μμμμ μιαμ μιαμ μπισκοτάκι μαμά!Αυτό που έχει το επωνυμο σου!Το ότι το δοκίμασα από ντογκυ οχι style αλλα atmistique με billet box και έπαθα ζημια με το εργαλείο είναι αλλου παππά ευαγγέλιο που δε θα το συζητήσω καν γιατι θα μου έρθει ως δώρο διαζυγίου!

Αποσυνδεδεμένος tsagod

  • ***
  • 594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #248 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 14:34 »
Αν σας έχει φύγει το κεφάλι με αυτό το υγρό, δοκιμάστε αυτό της παρακάτω φώτο. Βέβαια τονίζει περισότερο την τάρτα αλλά...


Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #249 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 16:23 »
Δε βρισκω ότι έχει ιδιαίτερη σχέση.Το υγρό το τσακίζω ενώ το συγκεκριμένο άρωμα δεν...προσωπικη άποψη βεβαίως βεβαίως.

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #250 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 18:46 »
Παω να ρωτησω στο νημα της capella να μη λερωνουμε το εδω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 04, 2017, 00:03 από Ntinlanden »

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #251 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 20:26 »
Αν και το είχα δοκιμάσει το Lemon Tart εδώ και μέρες, δεν είχα προχωρήσει σε αγορά μιας και ήξερα ότι θα κολλήσω άσχημα με το συγκεκριμένο υγρό.
Τελικά σημερα δεν άντεξα και πήρα ένα μπουκάλι.
Πρώτη δοκιμή σε Avocado 24 με Twisted Clapton 0.5Ω και βαμβάκι Cotton Bacon.
Μου πέσανε τα σαγόνια ειλικρινά! Απίστευτη γεύση!
Από τη μία δικαιολογημενα μιας και η δοκιμή είχε γίνει σε Κ3.
Επόμενο γέμισμα στον αγαπημένο μου Phenomenon και έπεται ο Rose V3.
Μια λέξη μόνο.

Καταστράφηκα 😁😁😁


Sent from Icecrown Citadel


Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 591
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #252 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 20:37 »
Στον Fhenomeno μη δοκιμασης καλύτερα γιατί θα ξηλωθεί η τσέπη σου , σε όσους ατμό το έβαλα εκεί το απογείωσε!!  :eyesplash: :palios: :love_hearts: :love_hearts:

Αποσυνδεδεμένος G.PAL

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #253 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 20:45 »
Επαυξανω για το phenomeno,και μολις το δοκιμασα εκει πηρα και το dripper kit και σιγουρα οδευω προς τη καταστροφη!δυο-δυο τα αγοραζω τωρα :delicious2: :delicious2: :love_hearts:

διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 04, 2017, 00:19 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady
« Απάντηση #254 στις: Ιανουαρίου 03, 2017, 21:39 »
Εντάξει, μπορεί να με βρίσετε....αλλά το Σάββατο που το δοκίμασα σε κατάστημα στον Κορυδαλλό.... είπα εντάξει...κάπιοι υπερβάλλουν πραγματικά....
Ούτε θεικό όυτε αξεπέραστο...ούτε και κάτι άλλα που έχω διαβάσει κατά διαστήματα.
Πολύ καλό υγρό μεν, εύγευστο...οκ.... αλλά βρίσκω αρκετά υπερβολικούς τους διθύραμβους που ακούγονται. Νομίζω αρκετοί έχουν τεθεί υπό αυθυποβολήν :)) :)) :)) :)).
Θα μου πείς γούστα είναι αυτά...  οκ.... ούτε και η σίντυ κρώφορντ αλλά ουτε και η αντζελίνα η τζολί μου άρεσαν.... ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285593 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209594 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68790 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15646 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95342 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem