vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mimhsdr, manoslykos, infernity, camber

Twitter

Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]

Αποσυνδεδεμένος Γιαννης1964

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #30 στις: Νοεμβρίου 13, 2016, 23:38 »
Aπο γεύση, σε σύγκριση με τον Cloud πως είναι φίλε Ribot?


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #31 στις: Νοεμβρίου 13, 2016, 23:48 »
Κάπου το πήρε και εμένα το μάτι  περί 2 ντεκ αλλά η σφιχτη έκδοση πόσο σφιχτη είναι σε σχέση με cloudone η φαινόμενο l+ κτλ
Με τέρμα ανοιχτό αέρα στο κλειστό ντεκ, η τζούρα μου φάνηκε όπως με 2(4) που ατμίζω το Φαινόμενο lite+ αλλά ΄παίζει να έκανα και λάθος εκτίμηση, γιατί ασχολήθηκα περισσότερο με το ανοιχτό ντεκ που προτίμησα.
Για γεύση δεν ξέρω Γιάννη γιατί δοκίμασα με άγνωστο υγρό για μένα, που δεν έχω ατμίσει σε άλλον ατμοποιητή. Αυτό που δοκίμασα ήταν εξαιρετικό αλλά δεν έχω σύγκριση.
Για τη γεύση τα είπε ο Γιώργος καλύτερα παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #32 στις: Νοεμβρίου 13, 2016, 23:53 »
Να φανταστω εγω που ειμαι φαν των ελαφρως αερατων, αλλα οχι των πνευμονικων θα παρω το κλειστο deck? σωστα?

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #33 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 00:04 »
Καλύτερα να πας μια βόλτα να το δοκιμάσεις γιατί σε κόβω για το αερατο.... :yes:

Το καλό είναι οτι επειδή ο ατμο έχει πολυ καλη αναλογία αερα/ατμου είτε το στενό παρεις ειτε το πιο αερατο θα μείνεις ικανοποιημενος π.χ. Εγώ που είμαι του στενού όπως ο φαινο  λαιτ , ατμιζα το αερατο μια χαρα χωρίς να με χαλάει όπως παθενα με άλλους αερατους.....

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #34 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 00:48 »
 για να καταλάβω,  τον ατμοοποιητη των ειδαν 5 άτομα , τον έχουνε πάρει 2-3 και καλά για παρουσίαση, γίνανε παραγγελίες χωρις να έχει βγει πουθενά ούτε μια φωτογραφία για να δούμε πως ειναι ... στο βίντεο στο φεις ατμιζει και κρύβει τον  ατμοποιητη να μη τον δούμε..

ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του νηματος??? Αναρωτιέμαι απλα...

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #35 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 00:52 »
Photo από το πρωτότυπο

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #36 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 00:59 »
Ρε τι πάθαμε. Θα βγω να πω τα κάλαντα φέτος τα Χριστούγεννα. Ο οαεδ δώρο χριστουγέννων δίνει ξέρετε;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #37 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:06 »
για να καταλάβω,  τον ατμοοποιητη των ειδαν 5 άτομα , τον έχουνε πάρει 2-3 και καλά για παρουσίαση, γίνανε παραγγελίες χωρις να έχει βγει πουθενά ούτε μια φωτογραφία για να δούμε πως ειναι ... στο βίντεο στο φεις ατμιζει και κρύβει τον  ατμοποιητη να μη τον δούμε..

ποιος ο λόγος ύπαρξης αυτού του νηματος??? Αναρωτιέμαι απλα...
Tον είδαν πολλοί περισσότεροι που από προσωπικό ενδιαφέρον έσπευσαν στον esmokeguru και τον δοκίμασαν. Κάποιοι γράφουμε και τις εντυπώσεις μας από τη δοκιμή. Δεν γνωρίζω κανέναν που να τον πήρε για παρουσίαση και σίγουρα δεν είναι κανείς από όσους έγραψαν τις εντυπώσεις τους εδώ.
Απ' ότι είπε ο κατασκευαστής στη σελίδα του στο fb, την Τρίτη θα ολοκληρωθεί η παραγωγή και τότε θα τον πάρει ένας Έλληνας reviewer για να κάνει το πρώτο review και να τον παρουσιάσει σε βίντεο.
Τώρα γιατί κάποιοι κάνουν παραγγελίες χωρίς να τον έχουν δει, είναι δικό τους θέμα.Προσωπικά δεν το έχω κάνει ποτέ.
Το νήμα υπάρχει με την ίδια λογική που υπάρχει κάθε άλλο νήμα προεπισκόπησης φαντάζομαι. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #38 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:22 »
[justify]Γιατί το λέει ο Μπάμπης ο σουγιάς, κι ο Τάκης ο πεταλούδας. Καλωσόρισες Απόστολε. Πέρα από τις κρυάδες μου, ο λόγος ύπαρξης αυτού του νήματος είναι πιστεύω όσα είπε ο Ribot παραπάνω. Μία προεπισκόπηση δεν είναι παρουσίαση απ' τον χρήστη-αγοραστή, είναι μία εισαγωγή στο προϊόν: “αυτά είδα, αυτά μεταφέρω, ως νέα”. Αν υπήρχε το γνωστό κρυφτούλι τότε ούτε εμένα θ' άρεσε κάτι τέτοιο, όπως επίσης, δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο στην τσέπη ή στα μυαλά τού άλλου, (γυναίκες μας διαλέγουν χωρίς να ξέρουν πού μπλέκουν, σε αυτά θα ζοριστούμε;...).[/justify]

Αποσυνδεδεμένος Superuser

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #39 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:29 »
Μήπως έχουμε ξεφύγει λίγο από θεμα τιμής για έναν ατμοποιητή 2x6 cm;
Εντάξει..ελεύθερη αγορά έχουμε και μπορεί να κοστολογίσει ο καθένας όσο θέλει το προϊόν που πουλάει αλλά δηλαδή τι παραπάνω θα προσφέρει από κάποιον που κοστίζει 50€;
Μέταλλο και γυαλί είναι
Π.Χ με 170 € αγοράζω έναν πολύ καλό εκτυπωτή που έχει τόσο τεχνολογία μέσα σε σημείο να λες ότι δικαιολογημένα κοστίζει τόσο

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #40 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:34 »
Άτμιζε με τον εκτυπωτή τότε.

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #41 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:37 »
γιατί, για να ατμίσεις θες απαραίτητα 150 ευρώ;..... εντάξει νομίζω είναι λίγο άστοχο το σχολιό σου... να χαλαρώσουμε λίγο...

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #42 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:39 »
[justify]Γιατί το λέει ο Μπάμπης ο σουγιάς, κι ο Τάκης ο πεταλούδας. Καλωσόρισες Απόστολε. Πέρα από τις κρυάδες μου, ο λόγος ύπαρξης αυτού του νήματος είναι πιστεύω όσα είπε ο Ribot παραπάνω. Μία προεπισκόπηση δεν είναι παρουσίαση απ' τον χρήστη-αγοραστή, είναι μία εισαγωγή στο προϊόν: “αυτά είδα, αυτά μεταφέρω, ως νέα”. Αν υπήρχε το γνωστό κρυφτούλι τότε ούτε εμένα θ' άρεσε κάτι τέτοιο, όπως επίσης, δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο στην τσέπη ή στα μυαλά τού άλλου, (γυναίκες μας διαλέγουν χωρίς να ξέρουν πού μπλέκουν, σε αυτά θα ζοριστούμε;...).[/justify]


Βρε συμφωνο δεν ήταν κακοπροαίρετο το ποστ μου, αλλά μου έκανε κάπως όταν είδα προεπισκόπηση χωρις φωτογραφίες, όταν διάβασα πως στο κατάστημα μπορείς να δεις το προϊόν (εδω γιατι? Δε κάνει?) Και οι παραγγελίες απο που γίνονται αφού δεν υπάρχει ακόμη διαθέσιμο? Μονο μέσω του φυσικού καταστήματος?
Δλδ θα δούμε για πρωτη φορά τον ατμοποιητη , απο το Βαγγέλη , τον τοντυ και ενα άγνωστου ονόματος γερμανό?

Τέλος πάντων , Όλα καλά!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:45 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #43 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:42 »
Έχουμε ξεφύγει αλλά δεν μπορείς να πεις τίποτα. Σεβαστό. Ο καθένας κοστολογεί όσο θέλει την ιδέα του και το χρόνο του και όποιος τα έχει και θέλει, τα δίνει. Σίγουρα το κόστος παραγωγής θα είναι αρκετά μεγάλο αν γίνεται Ελλάδα. Εδώ 150 κάνει ο cloud, που αν κ πολύ καλη, δεν είναι πολύπλοκη κατασκευή. Εφόσον λοιπόν, διαβάζω για μπιλιες, στρογγυλεμενες βιδες και γενικότερα για πολύ μελετημένη κατασκευή, γιατί όχι;...

Αποσυνδεδεμένος mandraxio

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • to dare is to do
Απ: Skyline by e-smokeguru [προεπισκόπηση]
« Απάντηση #44 στις: Νοεμβρίου 14, 2016, 01:45 »
Μήπως έχουμε ξεφύγει λίγο από θεμα τιμής για έναν ατμοποιητή 2x6 cm;
Εντάξει..ελεύθερη αγορά έχουμε και μπορεί να κοστολογίσει ο καθένας όσο θέλει το προϊόν που πουλάει αλλά δηλαδή τι παραπάνω θα προσφέρει από κάποιον που κοστίζει 50€;
Μέταλλο και γυαλί είναι
Π.Χ με 170 € αγοράζω έναν πολύ καλό εκτυπωτή που έχει τόσο τεχνολογία μέσα σε σημείο να λες ότι δικαιολογημένα κοστίζει τόσο
Θα σου προσφέρει παραπάνω αυτό πού θα σου προσφέρει κ ένας ακριβότερος εκτυπωτής.Μην αναλύσουμε περισσότερα τώρα.Το θέμα είναι ότι ο ατμό πρέπει να είναι κορυφαίος κ οτιδήποτε καλό ποιοτικά έχει κ το ανάλογο κόστος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 231 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20897 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281717 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124933 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93671 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix