vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

518 επισκέπτες, 3 χρήστες
vasim, Lazy Dog, camber

Twitter

Οι καλύτεροι Επισκευάσιμοι Ατμοποιητές (RBA) για καθημερινή-εξωτερική χρήση

Αποσυνδεδεμένος zamanf

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Οσους ατμοποιητες και να πηρα γενικα εμεινα ευχαριστημενος. Αλλα εξακολουθω να πιστευω πως ποτε δεν θα λειπει απο τη συλλογη μου ενας kayfun lite, και για ποιο αερατο ενας monster. Βεβαια το γεμισμα ειναι μια σχετικη δυσκολια , αλλα η ευκολια στο στησιμο, η γευση και οι μηδενικες διαρροες θα ειναι σημα κατατεθεν και ας περασε η εποχη του.

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καλησπέρα και από μένα εδώ και 1 χρόνο μόνο kfl+ τον έχω λατρέψει... Τώρα η ερώτηση μου είναι επειδή θέλω να αλλάξω μιας και ακούω πως υπάρχουν ποιο ποιοτικά πράγματα σε γεύση που να πάω? Επίσης θέλω να κάνω και λίγο ποιο αεράτη την τζούρα μου όχι τίποτα τρελό όμως σε σχέση με kfl+
Phenomeno ,Tilemaxos, cloud one, kayfun v5,goblin mini και κάτι διαφορετικό ijoy limitless plus
Πάντα μιλάμε για κλώνο  και κάτι καθημερινό ..Αν μπορείτε να με βοηθησετε

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Αν θες την γνώμη μου επειδή τους έχω όλους και άλλους μείνε στον klp.

Αποσυνδεδεμένος zamanf

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα και από μένα εδώ και 1 χρόνο μόνο kfl+ τον έχω λατρέψει... Τώρα η ερώτηση μου είναι επειδή θέλω να αλλάξω μιας και ακούω πως υπάρχουν ποιο ποιοτικά πράγματα σε γεύση που να πάω? Επίσης θέλω να κάνω και λίγο ποιο αεράτη την τζούρα μου όχι τίποτα τρελό όμως σε σχέση με kfl+
Phenomeno ,Tilemaxos, cloud one, kayfun v5,goblin mini και κάτι διαφορετικό ijoy limitless plus
Πάντα μιλάμε για κλώνο  και κάτι καθημερινό ..Αν μπορείτε να με βοηθησετε
παίρνεις ένα kayfun monster v2 'η v3 κλώνο ή ακόμα και σκέτη τη βάση εφόσον έχεις και έξτρα κομμάτια (tank και chimney) απο τον kfl+.
Στην ουσία είναι ο ίδιος ατμοποιητής με αρκετα μεγαλύτερες εισαγωγές αέρα και μεγαλύτερα αυλάκια παροχής υγρού

Αποσυνδεδεμένος SilverA

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Καθώς έχω πάντα οπλισμένους και τους 4 επισκευάσιμους που διαθέτω το θέμα με έβαλε σε σκέψη. Τελικά περιέργως ο ατμοποιητής που χρησιμοποιώ πιο συχνά και σε καθημερινή βάση είναι ο Calix V2 nano. Όσο περνάει ο καιρός θεωρώ ότι είναι ένας από τους καλύτερους που υπάρχουν στην αγορά. Μάλλον η πιο ισορροπημένη επιλογή μεταξύ ευκολίας και ελάχιστων έως καθόλου προβλημάτων. 

Αποσυνδεδεμένος BonecrusheR

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Less..is More.
Εμενα για εξωτερικη χρηση ιδανικος ειναι ο le mirage.συνδιαζει υψηλη ποιοτητα γευσης αποδοσης ατμου..ευκολο γεμισμα κ εαν χρειαστει επεμβαση γινεται μπαμ μπαμ χωρις καν εργαλεια.
Απεχω πολυ απο την φιλοσοφια οτι τα "καλα" κομματια μενουν σπιτι..ολα κανουν για ολα.απλα μερικα εξυπηρετουν καλυτερα.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
CloudOne, και πάλι CloudOne!

Είμαι τέταρτη ημέρα στην Βουλγαρία, έφερα μαζί μου την μάνα μου και τον πατέρα μου ( ατμοποιητές - υλικά - εργαλεία ) λόγω ανασφάλειας, και ακόμα δεν έχει χρειαστεί να αλλάξω έστω το βαμβάκι ( ~ 9ml/ημέρα, RY 69 & RY4 Double ). Στο δε αεροπλάνο, δεν έχασε ούτε σταγόνα. Κύριος ο μπαγάσας!

Συνεχίζει με κάθε τρόπο να μου επιβεβαιώνει πως είναι η καλύτερη ατμιστική αγορά που έχω κάνει στα σχεδόν 4 χρόνια ακαπνίας.

Την καλημέρα μου από την συννεφιασμένη Σόφια!

Στάλθηκε. Μα τον Μανιτού!


Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Για εξωτερική χρήση έχω 2 kayfun monster V2 με tiny tank και 2 mini V3.
Με αυτούς δεν είχα ποτέ διαρροή και από γεύση μια χαρά.
Στο σπίτι παίζω με cloudone γιατί από γεύση είναι ανώτερος απ' όλους αλλά απολύτως στεγανό δεν τον λες...
Μιλάμε πάντα για κλώνο, ο ορίτζιναλ ίσως και να είναι...

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Για κλώνο δεν έχω άποψη, αδελφέ. Μιλάω για τον γνήσιο, ο οποίος είναι υπόδειγμα στεγανότητας - εδώ σου λέω δεν έχασε σταγόνα κατά την διάρκεια της πτήσης...

Ο Kayfun mini V3 ( γνήσιος και αυτός ) της γυναίκας μου, παρότι ταξίδεψε με τα υγρά κλειστά, άδειασε εντελώς ( ευτυχώς μέσα στις χαρτοπετσέτες που τον είχα διπλοτυλίξει ).

Στάλθηκε. Μα τον Μανιτού!

Αποσυνδεδεμένος γιωργος77

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Εδω κ 10 μέρες τον μικρό serpent,απίστευτα βολικός κ ασφαλης!!! Κ πανέμορφος φυσικα

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

Στο σπίτι παίζω με cloudone γιατί από γεύση είναι ανώτερος απ' όλους αλλά απολύτως στεγανό δεν τον λες...
Μιλάμε πάντα για κλώνο, ο ορίτζιναλ ίσως και να είναι...
θα έπεσες σε μάπα κλώνο η κάτι δεν κάνεις καλά αλλα μάλλον είναι το πρώτο αφού ότι και να τον κάνω αυτόν τον ατμο διαρροή δεν έχω δει ακόμα
μονο μια δυο φορες που ξέχασα να κλείσω τις τρύπες μετά το γέμισμα και ατμιζα για μερικά λεπτά έτσι είδα διαρροή
οποιος μπορεί να αγοράσει τον original σίγουρα δεν θα το μετανιώσει αλλα όποιος δεν έχει αυτήν την οικονομική δυνατότητα τότε ο κλώνος προτείνεται ανεπιφύλακτα για μέσα για έξω για το χωράφι την εξοχή το pik-nik και όπου αλλου μπορεί να φανταστεί

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Δεν έχω έναν, έχω 2 από FT και οι δύο μπορεί στα καλά καθούμενα να μου αδειάσουν. Δεν το κάνουν συχνά αλλά το κάνουν.
Ξέρω τον ένοχο, είναι τα προβληματικά πλαστικά τανκ. Πρέπει να σκάσω ένα 25άρι να πάρω 2 γνήσια αλλά ώρες-ώρες είμαι ακριβός στα πίτουρα και φθηνός στ' αλεύρι...

Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 535
  • Φύλο: Άντρας
Hussar και Doggystyle οι μονιμοι εξωτερικοι μου συντροφοι λογω μεγεθους,χαμηλης καταναλωσης και πληρη απουσια διαρροων!

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Συμφωνώντας με τον προλαλήσαντα να προσθέσω και τον Telemaho armed εδώ όποιος τον καταφέρει να έχει διαρροές πέρνει άλλον ένα δώρο (που λέει ο λόγος) και μακράν ο ευκολότερος στο στήσιμο (δεν χρειάζεσαι καν κατσαβίδι)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172076 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43091 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35548 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10530 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364