vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #60 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:41 »
Δεν θα είπες καλά πράγματα τότε και δεν θα του άρεσε του διαχειριστή.. :nope:

Αποσυνδεδεμένος kgalaz

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #61 στις: Μαΐου 10, 2016, 21:55 »
Παιδια εδω βγαίνει κοσμος στους δρόμους παραλύει το σύμπαν και περνανε τους νομούς όπου θελουν να περάσουν.. Κάποτε ειχα γράψει και εγω μαζι με εκατοντάδες άλλους στην διαβούλευση για την αύξηση εισφορών στο ταμείο των μηχανικών.. Φάγαμε άκυρο. Οι διαβουλεύσεις υπαρχουν γιατι απλα πρεπει να υπαρχουν. Σχόλιο θα στείλω αλλα δεν περιμενω τιποτε.
Το θεμα για μένα ηταν οτι δεν διαφημιστικε το ητ τοσο καιρό μεσα απο συζητήσεις κτλ τοσο ώστε να περάσει σαν κατι εντελώς διαφορετικό απο το κτ.. Πολύς κοσμος δεν γνωριζει δυστυχώς. Απο την αλλη παντα υπηρχαν τα συμφέροντα μεγάλων καπνοβιομηχανιων που περίμεναν στη γωνία να κατασπαράξουν το ητ οταν δούνε οτι απειλείται η πελατεία τους.. Δεν ξερω πλέον πως μπορει να αντιστραφεί αυτο το κλίμα.
Ειναι κρίμα πάντως γιατι αν αρχίσει το κόστος να γινεται πολυ μεγάλο, αν η χρηστικότητα αρχίσει και αλλάζει αρκετός κοσμος θα το εγκαταλείψει αργά η γρήγορα. 


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #62 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:01 »
Και μια ακόμη άποψη. Και μην ακούσω πάλι σχόλια για reviewers. Σκεφτείτε μια μετά νόμον εποχή, που δεν θα υπάρχουν ατμοφόρουμ, σάιτ και blogs για το η.τ. σελίδες στο FB, παρουσιάσεις... τίποτα. Θα ενημερωνόμαστε μόνο από το alibaba και τις νέες κυκλοφορίες της FT μαζί με κάποια σάιτ εταιριών.
Ξέρετε...    http://www.opengov.gr/yyka/?p=1458






Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #63 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:10 »
Kgalaz@ συμφωνώ. Με υπογραφές και επαναστάσεις "αλα φέισμπουκ" δεν γίνεται τίποτα γιατί απλά είμαστε ακίνδυνοι έτσι. Εδώ απεργία 9 μήνες καναν στην Χαλυβουργία οι εργαζόμενοι επειδή πεθαίναν στην παραγωγή και φέρανε τα.ματ και παρολίγον το στρατό για να τους διαλύσουν. 
Οι καπνοβιομηχανίες δεν είναι χαζές. Μια ωραία μαζική εξαγορά eleaf.,joyetech κλλ και καθάρισε το πράγμα. Όπου μυρίζει χρήμα μυρίζει και αίμα... 
Εδώ ρε παιδιά πέρασε το ασφαλιστικό. Σύνταξη δεν πρόκειται να δούμε οι κατω των 45 τουλάχιστον. Και σορρυ εγω κατω ημουν αλλα δεν ανοιξε μυτη. Το δεχθηκαμε απνευστι...Πως περιμενουμε να γινει κατι με το η.τ. 
Κξ εδώ κολλανε οι σκεψεις μου και το νημα που ανοιξα. Το ΕΣΥ θα πρεπε να αξιοποιήσει το η.τ. για την βοηθεια διακοπης. Ομως τοτε το χρημα θα ηταν λιγοστο και "κοστος" για τον κρατικο μηχανισμο...
Απλά κάποιοι προβληματισμοί γενικοί...  

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #64 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:17 »
Και μην ακούσω πάλι σχόλια για reviewers..

Τι φάση..?? Μαστίγιο άμα πούμε την γνώμη μας..??

Να το ξαναπώ λοιπόν..
Απλά θεωρώ ΗΛΙΘΙΟ , να βγαίνεις να κάνεις ένα βίντεο, για να πεις πως όλος ο νόμος είναι τελειος, εκτός από το κομμάτι που ακουμπάει την δουλειά σου και τα λεφτάκια που βγάζεις..
Και αν εσύ δεν καταλαβαίνεις την διαφορά μεταξύ των βίντεο του Ρένου και του Κώστα (και όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα και το τι λέγανε μέχρι τώρα), δεν μπορώ να σε βοηθήσω..

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #65 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:31 »
Θα με παρουν τα κλαματα.   :(
Ανεξαρτητα απο το παραλογο του ολου σκεπτικου της επιβολης σιγης για το η.τ. :idiot1:. Σοβαρα μιλατε για παυση της πληροφορησης για οτιδηποτε   εν ετη 2016?? 
Ακομα και στη Βορεια Κορεα μαθαινουνε σχεδον τα παντα...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #66 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:32 »
Εγώ πολύ καλά την καταλαβαίνω. Με προσβάλλεις και μόνο που το λες. Αλλά αρκετά έχω διαβάσει εδώ μέσα και δυστυχώς έχω δει να τσουβαλιάζονται όλοι οι reviewers μαζί. 
Και θα πω ότι σε αυτή την φάση δεν θα λύσουμε διαφορές μεταξύ μας. Το θέμα αφορά όλους. 
Μαστίγιο δεν υπάρχει. Αλλά αν σε σοβαρά θέματα απαγόρευσης εσύ πιστεύεις ότι ένας ή δέκα μόνο reviewers βλάπτονται οικονομικά από την εφαρμογή του νόμου, αντί να βλέπεις τι έχουμε να χάσουμε όλοι μας από την εφαρμογή του νόμου, τότε μάλλον εκτίθεσαι. Χωρίς μαστίγιο. 
Αν ανεβούν οι τιμές στα ύψη όλοι θα χάσουμε οικονομικά. Αν δεν έχουμε καμία πληροφόρηση και αγοράζουμε στα τυφλά; Ποιος είναι ο σούπερ ντούπερ γνώστης ξύπνιος καταναλωτής που όλα τα μυρίζεται και τα καταλαβαίνει με το μάτι; Ενημερωνόμαστε από το διαδίκτυο. Ας μην αναλύσω τα στραβά του νόμου εδώ. Το λινκ για τα σχόλια το έχετε. Πράξτε τα δέοντα όσοι νομίζετε. Το πρόβλημά μας είναι ο νομοθέτης. Οχι ένας ή πολλοί reviewers. 

YΓ. Πες τα ρε dimth, διότι αρχισα να πιστεύω ότι ζω σε άλλο πλανήτη από το σχόλιο του από πάνω σου

Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #67 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:40 »
Δεν νομιζω οτι τα φορουμ θα σταματησουν.
Μολις εγραψα σε ενα με Πουρα

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #68 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:41 »
Φίλοι νομίζω όλοι ξερουμε τι  σκοπο εχει η δημοσια διαβούλευση ενός νομοσχεδιου.... απλα να (δέσει) συνταγματικα και στη συνέχεια να περάσει ...αυτούσιο. Δυστυχώς τίποτα δεν θα αλλάξει σε αυτό ... εκτός αν υπάρξει καποιος ατμιστής κυβερνητικος που θα σφυριξει στο αυτί της νομοπαρασκευαστικής επιτροπής και την πείσει για τροποποίηση κάποιου άρθρου. Πράγμα απίθανο γιατί θα είχε γίνει ήδη. Άλλωστε περάσαν τέτοιοι Νόμοι τα τελευταία χρόνια που αυτός δίχνει να περνά με τα τσαρούχια. Και εγώ έγραψα στα σχόλια....και εγω έκανα αποχή απο τη δουλεια μου με τους συναδελφους μου 4 μήνες τώρα Απλήρωτος και τελικα εχτές ψηφίσθηκε το ασφαλιστικο...αυτούσιο.

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #69 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:47 »
Kgalaz@ συμφωνώ. Με υπογραφές και επαναστάσεις "αλα φέισμπουκ" δεν γίνεται τίποτα γιατί απλά είμαστε ακίνδυνοι έτσι. Εδώ απεργία 9 μήνες καναν στην Χαλυβουργία οι εργαζόμενοι επειδή πεθαίναν στην παραγωγή και φέρανε τα.ματ και παρολίγον το στρατό για να τους διαλύσουν.
Οι καπνοβιομηχανίες δεν είναι χαζές. Μια ωραία μαζική εξαγορά eleaf.,joyetech κλλ και καθάρισε το πράγμα. Όπου μυρίζει χρήμα μυρίζει και αίμα...
Εδώ ρε παιδιά πέρασε το ασφαλιστικό. Σύνταξη δεν πρόκειται να δούμε οι κατω των 45 τουλάχιστον. Και σορρυ εγω κατω ημουν αλλα δεν ανοιξε μυτη. Το δεχθηκαμε απνευστι...Πως περιμενουμε να γινει κατι με το η.τ.
Κξ εδώ κολλανε οι σκεψεις μου και το νημα που ανοιξα. Το ΕΣΥ θα πρεπε να αξιοποιήσει το η.τ. για την βοηθεια διακοπης. Ομως τοτε το χρημα θα ηταν λιγοστο και "κοστος" για τον κρατικο μηχανισμο...
Απλά κάποιοι προβληματισμοί γενικοί...  

Και εγω συμφωνω με gkalaz οτι δεν ιδρωνει το αυτι τους, αλλα βγαζουμε μαλλον διαφορετικο συμπερασμα. Ναι και στη χαλυβουργια εγινε χαμος και στο ασφαλιστικο και σε τοσες αλλες κινητοποιησεις. Οποτε τι κανουμε; Παραδινομαστε; Απογοητευομαστε; Κανουμε φθηνο χιουμορ για να κρυψουμε την απελπισια μας; Παθητικοποιουμαστε; Αυτο δε θελουν; Να δουν δρομους αδειους; Να δουν 4 μονο σχολια στη σελιδα του υπουργειου;
Και δε θα συμφωνησω με τα περι "αλα φεϊσμπουκ" που ειπες. Ειναι δυνατον το μεσο που εχει αλλαξει τον κοσμο σε ολα τα επιπεδα (κοινωνικα, οικονομικα, επιστημονικα) και εχει γινει πλεον βασικο αγαθο (δυστυχως προνομιο ακομη για καποιους), να ειναι αχρηστο σε αυτον τομεα; Οχι βεβαια! Μονο το παραδειγμα το ΗΤ αναφερω που η ραγδαια και παγκοσμια εξαπλωση του οφειλεται σε πολυ μεγαλο βαθμο στα κοινωνικα δικτυα του ιντερνετ, ναι και στο φεϊσμπουκ. Αν το ΗΤ εκανε την εμφανιση του στην προ ιντερνετ εποχη θα καταπνιγοταν πολυ ευκολα και κανενας δε θα το επαιρνε χαμπαρι.Το διαδικτυο λοιπον αποτελει βασικο εργαλειο στα χερια μας και θα ηταν αφρονο να το υποτιμουμε.
Και εδω κολλαει και η παροτρυνση μου, να συμμετεχουμε ολοι ;)

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #70 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:55 »
Αυτό με την απαγόρευση της διακίνησης της πληροφορίας από πότε μπαίνει σε εφαρμογή; Αμέσως με την ψήφιση του νόμου;

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #71 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:58 »
Πληροφορηση θα συνεχισει να υπαρχει, μην τα κανουμε ολα μελοδραματικα... απλως δεν θα υπαρχει η "εμμεση" η "αμεση" διαφημιση που υπαρχει μεχρι σημερα στα youtube reviews, π.χ "ο ταδε ατμοποιητης ειναι προσφορα της x εταιριας η του ψ καταστηματος για την παρουσιαση"...

(αν ισχυσει τελικα αυτο θα υπαρχει η λυση των ξενων reviews & βεβαιως του φορουμ μας).

Φιλοι/ες υπαρχουν πραγματικα πολυ σοβαροτερα θεματα στην καθημερινοτητα που στιγματιζουν το σημερα & το αυριο των επομενων γενεων...

Το η.τ δεν ειναι ενα απο αυτα... ειναι μια διεξοδο/λυση που εχουμε βρει για να παιρνουμε την νικοτινη μας διχως ολα τα %&&%#%^ του κ.τ.

Καλες ειναι οι φωνες, καλες ειναι οι αποψεις, ΝΑΙ στην πολυφωνια, ΝΑΙ στην συμμετοχη... αλλα ο απλος ατμιστης (πρωην καπνιστης) δεν εχει την αναγκη καθε τρεις & λιγο να αγοραζει το ενα mod πισω απ το αλλο & να εχει 10 ατμοποιητες στη μπαντα... για να λεει οτι ειναι μεσα στη μοδα...

Ενα μοντακι - ενας ατμοποιητης - μια αντισταση - το υγρο του & τελος... απλα πραγματα οπως οταν καπνιζαμε μια μαρκα ειχαμε.

Οτι ειναι να γινει θα γινει, μην χαλαμε την ζαχαρενια μας,να μπει το τελικο πλαισιο προς ψηφιση για να δουμε...

Ασφαλιστικο κολαφος - φορολογικο τραγελαφος - εργασιακα/αγροτικα/ασφαλιστικα ταμεια/εισφορες/φοροι/ενφια/ταμεια αλληλεγγυης & τοσα αλλα που εχουμε χασει το μπουσουλα...

Χρειαζομασταν ενα πλασιο για το η.τ να υπαρχει νομος που να προστατευει τους ατμιστες απο καθε λογης προβληματα (κυριως με τα υγρα που στην ουσια ο ελεγχος υφισταται μονο με τα ματια). Αυτο μπαινει στα πνευμονια μας... το υγρο... αυτο εμενα με ενδιαφερει κυριως... & ισως τους περισσοτερους απο εμας...

Στα υγρα πρεπει να γινουν οι μεγαλες αλλαγες, να μπει επιτελους μια σειρα σε ολο αυτο το μπαχαλο που υπαρχει...

Ενημερωση & πληροφορηση θα συνεχισουμε να εχουμε... ετσι ενα φορουμ γινεται ακομα πιο δυνατο O0




Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #72 στις: Μαΐου 10, 2016, 22:58 »
Εγώ πολύ καλά την καταλαβαίνω. Με προσβάλλεις και μόνο που το λες. Αλλά αρκετά έχω διαβάσει εδώ μέσα και δυστυχώς έχω δει να τσουβαλιάζονται όλοι οι reviewers μαζί.
Και θα πω ότι σε αυτή την φάση δεν θα λύσουμε διαφορές μεταξύ μας. Το θέμα αφορά όλους.
Μαστίγιο δεν υπάρχει. Αλλά αν σε σοβαρά θέματα απαγόρευσης εσύ πιστεύεις ότι ένας ή δέκα μόνο reviewers βλάπτονται οικονομικά από την εφαρμογή του νόμου, αντί να βλέπεις τι έχουμε να χάσουμε όλοι μας από την εφαρμογή του νόμου, τότε μάλλον εκτίθεσαι. Χωρίς μαστίγιο.
Αν ανεβούν οι τιμές στα ύψη όλοι θα χάσουμε οικονομικά. Αν δεν έχουμε καμία πληροφόρηση και αγοράζουμε στα τυφλά; Ποιος είναι ο σούπερ ντούπερ γνώστης ξύπνιος καταναλωτής που όλα τα μυρίζεται και τα καταλαβαίνει με το μάτι; Ενημερωνόμαστε από το διαδίκτυο. Ας μην αναλύσω τα στραβά του νόμου εδώ. Το λινκ για τα σχόλια το έχετε. Πράξτε τα δέοντα όσοι νομίζετε. Το πρόβλημά μας είναι ο νομοθέτης. Οχι ένας ή πολλοί reviewers.



Εγώ και το τσουβάλιασμα δεν πήγαμε ποτέ μαζί.. Και μπορεί να μην με ξέρεις χρόνια, αλλά τόσους μήνες πιστεύω πως με έχεις καταλάβει, μιας και τα διαβάζεις όλα..
Εγώ δεν ανέφερα ποτέ αν κάποιος βλάπτεται οικονομικά.. Όλοι μας βλαπτώμαστε οικονομικά από διάφορα πράγματα κάθε μέρα. Ο συγκεκριμένος όμως, που τόσο καιρό το έπαιζε πρωτοστάτης στο να έρθει αυτός ο νόμος και μας έλεγε πόσο δεν τον νοιάζει που θα αναγκαστεί να σταματήσει τις εκπομπές και πως θα ησυχάσει κι όλας, δεν μπορεί να βγαίνει να παραπονιέται πρώτος.. Και πόσο μάλλον , να ξεκινάει το βίντεο λέγοντας τι καλός που είναι σε όλα αυτός ο νόμος και πόσο κερδισμένοι είμαστε.. Και μετά που φτάνει στο κομμάτι που τον αφορά, να μας λέει βγείτε και φωνάχτε για εμένα..
Επι της ουσίας τώρα, προφανώς και δεν δύναται να απαγορευτούν τα blogs και τα ριβγιούς και τα φόρουμ. Ειδικά τα μικρότερα.. Άλλο πράγμα είναι η απαγόρευση διαφήμισης και άλλο πράγμα η λογοκρισία.. Να στο πω απλά, μπορεί να σε βάλουν να σβήσεις τους πίνακες των κατασκευαστών, (ακόμα και αυτό μπορεί να παρακαμφθεί, ας πούμε ονομάζοντας τους πίνακες εξυπηρέτησης πελατών)  αλλά δεν μπορούν να απαγορέψουν σε εμένα να μιλάω μαζί σου για το ΗΤ και να κάνουμε παρέα εδώ..
Μπορεί ο Ρένος λοιπόν να ανγκαστεί να βγάλει το επαγγελματικό σηματάκι άρες μάρες απο κάτω και να μην φοράει μπλουζάκι ατμόσφαιρα, ή ο Κώστας να βγάλει το ίντρο από τα βίντεο, αλλά σαν ιδιωτης κανένας δεν μπρεί να απαγορεύσει να πει την γνώμη του για ένα μοντ και σε μένα να τον ακούσω..
Για να μην σου πω , πως δεν υπάρχει περίπτωση και καμία κυβέρνηση να ψάξει να βρει ποιος είναι ο Ρένος και ο Κώστας, όταν έχουμε χιλιάδες άλλα θέματα να λύσουμε..

Υ.Γ Το μαστίγιο δεν το φοβάμαι, έχω γκλοπ και παλεύω, αμα λάχει, απλά είμαι από την φύση μου αντιδραστικό παιδί.. ;) ;D




Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #73 στις: Μαΐου 10, 2016, 23:16 »
Οτι υπήρχε η άποψη οτι πχ ένας.. 18άχρονος που μπαίνει στα φορουμς ανα την υφήλιο, κατανοεί την διαφορά της e-go με τον vivi nova καπέλο, σε σύγκριση  με ένα tesla 240 με τον Horney, εστεμμένο,
και προσαρμόζει... το ύφος του ας πουμε
:yes: :)
ενώ οποιοσδήποτε αλλος "απ' 'εξω" (τουμουλτ), τα κοιτάει σα χάνος και ψυχρά κουλτουρο+/- είναι αφελές.
Το ανάλογο σε όλο το εύρος του ΗΤ, υγρά, ξηρά, παστά
Οτι κάποιος μπορεί να έχει 255500 ποστ που να λέει "Βάλε FINA"
και να μην ελέγχεται για οφσορ και σπόνσοράρισμα αξίας δις
και υποσυνείδητα μηνύματα που αν παιχτουν ανάποδα είναι κατοχυρωμένα στη διαφημιστική του Βούδα (σορυ μικ, απλή συνωνυμία) ας πουμε
κι αυτό επίσης

Οτι ο/η.. 18χρονος/η της α)παραγράφου, θεωρει τον ατμοποιητή σου και δικό του, αυτό πια τα έσπασε :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2016, 23:31 από chillo »

Αποσυνδεδεμένος Yeti

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Jordan. Καλλιτέχνης (...εν αγνοία της Τέχνης)
    • Red-Knot Photography
Απ: Η ελληνική νομοθεσία για το άτμισμα (2016)
« Απάντηση #74 στις: Μαΐου 10, 2016, 23:24 »
Απαράδεκτη η εξίσωση/εξομοίωση σε οποιοδήποτε επίπεδο, του ατμίσματος με το κάπνισμα! Και επειδή αποκλείεται η άγνοια, το μόνο που μένει σαν εξήγηση είναι η προχειρότητα (αφού δεν θέλω ούτε να διανοηθώ ότι θα υπήρχε η παραμικρή πιθανότητα να εξυπηρετούνται συμφέροντα).

"...απαγορεύεται κάθε μορφή δημόσιας ή ιδιωτικής συνεισφοράς σε οιαδήποτε εκδήλωση, δραστηριότητα ή πρόσωπο..." ΚΑΛΑ, ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ;;; Τα διαβάσατε αυτά που έχετε γράψει;

Δηλαδή τι θα ακολουθήσει; Ο έλεγχος της πληροφορίας και της έκφρασης σε ατομικό επίπεδο;

.....
Το παραπάνω είναι το σχόλιο που έστειλα. Φυσικά περιμένει κι αυτό τον διαχειριστή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 29 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34269 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537743 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60220 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238424 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16536 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137380 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085788 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro