vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

392 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, vasilis27p, tasos1976, camber

Twitter

Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 28, 2016, 01:36 »
Είδες το δέντρο αλλά έχασες το δάσος!  :)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 28, 2016, 02:34 »
Είναι τόσο απαραίτητο να βγούμε off-topic για να συζητήσουμε το πόσο βαθύτερες είναι οι ανησυχίες σου από εμάς των υπόλοιπων, ώστε να αφιερώσεις 2 απαντήσεις στο "δάσος" που είδες;
Βρίσκεις στ' αλήθεια χρήσιμο και φιλικό να απαξιώσεις τις ανησυχίες των άλλων ως πιο επιφανειακές;

Ότι υπάρχει ελληνική εταιρία που πληρώνει για κείμενα σαν αυτό που είδα δεν το ήξερα και μου έκανε εντύπωση. Ότι το NHS μάλλον δεν θα συνταγογραφούσε Ναυτίλους, eVic και χύμα υγρά το περίμενα και δεν μου έκανε εντύπωση. Συνήθως δεν ρωτάω άλλους για το τι πρέπει να μου κάνει εντύπωση, με αφήνω λάσκα.
 :) 

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 28, 2016, 04:34 »
Στο νήμα με θεμα "Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια" τo off-topic ειναι η δική σου ανησυχία για το ήθος της alter ego.

Επίσης αμέλησες να διαβασεις προσεκτικα ολες τις απαντησεις και δεν καταλαβες οτι εχει ήδη δωθεί αδεια για ενα προιόν για συνταγογράφηση, που είναι και η ουσία του θέματος.

Κατά τη γνωμη μου αυτο που αξιζει να σχολιαστει ειναι οτι το πρωτο ηλ. τσιγαρο που εγκριθηκε κατασκευαζεται απο θυγατρική της πολυεθνικής καπνοβιομηχανίας British American Tobacco.

Αυτό λοιπόν το γεγονός σε συνάρτηση με του καινούριους ευρωπαικούς κανονισμους που απαιτούν μεταξυ αλλων 6 μηνες πρότερης ειδοποιησης για την κυκλοφορια νεου προιοντος συν την επιβολή τελών κυκλοφορίας συν τον περιορισμό της διαφήμισης δείχνει οτι συντελείται σιγα σιγα ο μετασχηματισμός της αγορας του ηλ. τσιγάρου  υπερ των μεγάλων και πολυεθνικών και κατά των μικρών καινοτόμων επιχειρήσεων και φυσικά όλων εμάς των χρηστών.

Αυτό ειναι το "δασος".

Φιλικά


Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 28, 2016, 04:49 »
H  British American Tobacco  αξιζει  να δουμε  την  συνεργασια  που  εχει  στα "" υγρα "" με  γνωστο  ιταλικο  οικο
αρκει  να  δουμε  το  μπουκαλι  στο  υγρο  της  και  θα  καταλαβουμε  ποιος  ""  φασοναρει   ''

https://uk.govype.com/eliquid-blended-tobacco


και  σαν  BAT Group καλα  οδευει  ......δυστηχως κατ  εμε ;)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 28, 2016, 12:00 »
Στο νήμα με θεμα "Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια" τo off-topic ειναι η δική σου ανησυχία για το ήθος της alter ego.
Συνεχίζεις να απαξιώνεις συμφορουμίτες επειδή δεν έδωσαν την "πρέπουσα" προσοχή σε αυτό που θες.
Ευχαριστώ για την εξήγηση των θεμάτων που προέκυψαν. Ούτε που είχαν περάσει από το μυαλό μας όλα αυτά τα χρόνια που αναλύουμε τις εξελίξεις στην Ευρώπη. Προσωπικά, μου άνοιξες τα μάτια.
Και η τηλεπαθητική σου ικανότητα να ξέρεις ποιός διαβάζει τα λινκ σου με εντυπωσιάζει.

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ιατρικη συνταγογραφηση επισημα στην Αγγλια
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 28, 2016, 12:52 »
Φίλε μου ως gentleman που ειμαι, θα υποχωρήσω και θα σου αφήσω το πεδίο ελεύθερο να γράψεις οτι θελεις για την alter ή οποια αλλη θελεις εσυ.

Απλά να σου διευκρινησω οτι δεν απαξίωσα κανεναν, μιλησα γενικά και έβαλα και χαμογελακι, εσυ μου απαντησες, αρα προφανως οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!

over and out  :bye:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3754 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277859 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9487 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43671 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 466 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36386 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem