vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

201 επισκέπτες, 6 χρήστες
ramon, dkostas, azzazel, dallaskdp, Sergios, zamploutos

Twitter

Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« στις: Μαρτίου 12, 2016, 23:13 »
εδω και μερικες μερες εχω βαλει στο ματι τον ataman ειναι επισκευασιμος και απο οτι βλεπω καθαρα για τσιγαρισιες και σφυχτες οπως τον θελω εγω.
http://titanium-mods.com/home/66-ataman-full-titanium.html
1.μικρος χωρος ατμοποιησης
2.γεμισμα απο πανω
3.ρυθμιση αερα με δαχτυλιδι
4.ρυθμιση υγρων
αυτα ειναι απο τα βασικοτερα χαρακτηριστικα για μενα και επιτελους ενας ατμοποιητης τα εχει ολα μαζι.
το μεταλο του ειναι τιτανιο αρα ελαφρυ και ανοξοιδωτο,αν δειτε το ντεκ μπορει να στηθει με στυλ calix.....δηλαδη χωρις να κλεινουμε τις τρυπες με το βαμβακι και να δουλευουμε τον ελεγχο υγρων
βασικα πιστευω καιφουνοηδιζει πολυ αλλα στο πολυ καλυτερο του......αυτο που δεν εχω βρει ακομα ειναι καποιος να τον εχει και να μου επιβεβαιωσει αυτα που πιστευω,επισης αν μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει σε ελληνικο μαγαζι η αν υπαρχει και κλωνος αξιολογος.ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.

Διορθωση τιτλου.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2016, 20:52 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος kaklis

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 13, 2016, 01:31 »
Είναι εκπληκτικός ατμοποιητης. Όπως ακριβώς τον περιγραφεις. Μου τον είχε δώσει φίλος για κάποιες μέρες και είχα ενθουσιαστεί. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να τον αγοράσω.

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 13, 2016, 02:52 »
ευχαριστω πολυ, αν μπορεις πες μου απο γευση πως ηταν? με ποιον απο αυτους που δοκιμασες θα τον εβαζες διπλα? αν οντως ειναι αρκετα σφυχτη η τζουρα του και τα στησιματα του για αντιστασεις πανω απο 1,6Ω .ο φιλος σου τον αγορασε πο ελλαδα η απο εξω?
ξερω σε ζαλισα αλλα πραγματικα ειναι ο μονος ισως ατμοποιητης που ειναι σαν να τον εφτιαξε καποιος στα γουστα μου απο αυτα που βλεπω σε αυτον....ελπιζω να μην με προδοσει στην πραξη.

Αποσυνδεδεμένος kaklis

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 13, 2016, 03:14 »
Τζουρα αρκετά σφιχτή, γεύση παρά πολύ καλή. Για μένα καλύτερος από τον kayfun v4 και πιο κοντά  στον Τηλέμαχο που τους έχω. Αλλά πάντα όλα αυτά υποκειμενικά είναι. Τον έχει αγοράσει από εξωτερικό τον Ataman. Πολύ ελαφρύς επίσης σε βάρος

Αποσυνδεδεμένος seth2769

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Cran e-liquis Russia SPB
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 13, 2016, 08:11 »
Τον εχω γνησιο τον συγκεκριμενο ..παναλαφρος ,πολυ σφιχτη τζουρα ,αλλα και παρα πολυ γευση ..ιδιως στα καπνικα ,τα απογειωνει ...δεν ξερω γιατι ισως το τιτανιο κανει την διαφορα!

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 13, 2016, 09:42 »

βασικα πιστευω καιφουνοηδιζει πολυ αλλα στο πολυ καλυτερο του......



.......χμμμμ.....
Μαλλον Taifun σου θυμησε και οχι Kayfun.........

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 13, 2016, 14:24 »
Φαινεται οντος ενδιαφερουσα κατασκευη!κανενα τσεκαρισμα μηπως υπαρχει κανενας καλος κλωνος?
μην  δωσεις τοσα λεφτακ αι δεν σου αρεσει..

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 13, 2016, 16:39 »
.......χμμμμ.....
Μαλλον Taifun σου θυμησε και οχι Kayfun.........
[/quote][/quote]
ναι ισως απλα δεν τον εχω δοκιμασει.....ενταξει ειναι τελειως λαθος η συκριση,απλα ηθελα να τονισω οτι ειναι καθαρα για σφυχτες τζουρες και ευκολα στησιματα..απο οτι καταλαβενω  απο αυτα που βλεπω.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Τον εχω γνησιο τον συγκεκριμενο ..παναλαφρος ,πολυ σφιχτη τζουρα ,αλλα και παρα πολυ γευση ..ιδιως στα καπνικα ,τα απογειωνει ...δεν ξερω γιατι ισως το τιτανιο κανει την διαφορα!
τον εχεις παραγγειλει απο την σελιδα τους η απο καποιο μαγαζι? τα στησιματα του ειναι οντως απροβληματιστα η μηπως εχει καποια θεματα στην χρηση?
γενικα θα μου πρωτεινες να τον παρω με κλειστα ματια η εχεις επιφυλαξεις?

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Φαινεται οντως ενδιαφερουσα κατασκευη!κανενα τσεκαρισμα μηπως υπαρχει κανενας καλος κλωνος?
μην  δωσεις τοσα λεφτακ αι δεν σου αρεσει..
κλωνος υπαρχει απο οτι ειδα στο youtube......αλλα δεν ξερω που θα τον βρω...φυσικα ο κλωνος δεν ξερω αν ειναι απο τιτανιο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 13, 2016, 16:45 από Αsimos »

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 13, 2016, 16:52 »
Εδώ είναι ο κλώνος, από τιτάνιο κι αυτός, αλλά out of stock.

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 13, 2016, 17:03 »
ευχαριστω ,,,,το εχεις περισσοτερο απο μενα στις αγορες,αν βρεις και κατι αλλο θα σου ημουν υποχρεος αν με ενημερωνες.ευχαριστω και παλι. :respect:

Αποσυνδεδεμένος havales

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 20, 2016, 14:10 »
Μου φαίνεται δύσχρηστος α) στην συμπλήρωση υγρού αν η "τάπα" του έχει βεντουζάρει , β)να έχεις το νου σου πόσες στροφές άνοιγμα έδωσες στην καμπάνα και προσοχή μην στρίψει παραπάνω ή λιγότερο.Πολύ θετικό βέβαια η τσιγαρίσια τζούρα και το δυνατό χτύπημα(όπως λένε στην σελίδα τους).
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 20, 2016, 14:15 από havales »

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 21, 2016, 10:15 »
για το πρωτο,αν καταλαβα καλα,λες οτι θα γυρναει λιγο στην αρχη η καμπανα καθως θα ξεβιδωνετε η πανω ταπα?
εχω τον calix σε κλωνο και εχει ακριβως το ιδιο συστημα και πολυ σπανια γινετε αυτο,συνηθως σφυγω καμπανα και ξεβιδωνω χωρις προβληματα...και οσο αφορα το δευτερο λογο του οτι η πληρωση υγρου γινετε με τον ιδιο τροπο με τον καλιχ,ειμαι σιγουρος οτι αν βαλεις το βαμβακι μπροστα απο τις τρυπες, μπορεις να εχεις την καμπανα συνεχεια ανοιχτη,μονο οταν δεν τα βαλεις στις τρυπες και τον δουλευεις σαν ντριπερ τοτε πρεπει να εχεις τον μυαλο σου για υπερτροφοδοσια και διαρροες.
δεν ξερω την ψαχνω ακομα,αλλα μου φενετε δυνατη επιλογη καθως αυτη την φορα θελω να κανω μια αγορα που να με ικανοποιει πληρως....   :-\ :dontknow: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 21, 2016, 16:20 »
Εμένα εβιβα μου θυμίζει ίσως κάνω κ λάθος.

Αποσυνδεδεμένος gialova

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 07, 2016, 14:10 »
Επιτέλους παρελήφθη, τον ειχα ξεχάσει μετα απο τόση αναμονή. Τωρα σπίτι για μπανάκι υπερήχων και επανέρχομαι με εντυπώσεις αν εκδηλωθεί ενδιαφέρον.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
........αρα, ..........αρα, ..........αρα ....... ατμοποιητάρα. Αυτή ειναι η αστεία πλευρά της σύντομης περιγραφής. Στα σοβαρά τώρα ενας απο τους τρείς καλυτερους σύγχρονους ατμοποιητές της αγοράς, που εχω στην κατοχή μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2016, 22:41 από gialova »

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Προεπισκόπιση: Ataman by Titanium Mods
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 30, 2016, 08:46 »
Καλοάτμιστος φίλε :)
Μετά την παραγγελία πόσο έκανε να σου έρθει σπίτι? 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42621 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 372 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34670 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8873 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538602 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238955 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1716 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12