vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #30 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 20:25 »
Εμενα πάλι, πείτε με παράξενο, περίεργο ή ότι άλλο αλλά θέλω και να ξέρω (το κατά δύναμη) τι σοι μέρος του λόγου είναι αυτός που θα παει μέρος των χρημάτων μου. Θέλω να ξέρω αν μου σερβιρουν ξαναζεσταμένο φαγητό with a twist. Θέλω να ξέρω τα οποια σχεδιαστικά τερτιπια και "συντομεύσεις" για κάτι που θα μου κοστισει αρκετά ευρώ και μάλιστα σε δυσκολους καιρους. Οπότε οι γνώμες όλων και η παραπέρα πληροφόρηση για καθε προιον είναι καλοδεχουμενη. Οπότε οι γνώμες και η πληροφορηση των BigSur, microchip, shadockan, mankar72, χολέρας και οποιον αλλο ξεχνάω, τη βρισκω πολύτιμη. Αυτό ειναι το ενα πραμα που μου βγαζει αυτη η κουβεντα.

Το αλλο ειναι πως αν χρειαζεται οπως λεει κι ο BigSur θελουμε διδακτορικο για να εκφερουμε μια απλη γνώμη, τοτε κατι δε κανουμε σωστά. Γι'αυτο και ειμαι σιγουρος πως ο shadockan που παρα πολυ συχνα προσπαθει να βοηθησει και να "προστατεψει" νεότερους ατμιστες από μια ενδεχομένως λάθος κατα την αποψη του επιλογή, δεν ηθελε κι ουτε πραγματικά ενοουσε πως δε μπορει καποιος να μιλαει και να εχει αποψη επ'ουδενί. Και χωρις να θελω να κανω το δικηγορο κανενος, μαλλον θα ελεγα πως παρασυρθηκε εχοντας μια πιο εμπεριστατωμενη αποψη για το θέμα/προιον και χωρις να το καταλαβει αντι να στρεψει τα "πυρα" του προς την εταιρεία, τα εστρεψε προς το φιλο που εγραψε την εμπειρια του. Λαθος σιγουρα αλλα ανθρωποι ειμαστε ολοι. Απο την αλλη διαβαζοντας ξανα και ξανα τα σχολια δε μπορω παρα να δικαιολογησω και τα παιδια που δικαια κατα τη γνωμη μου επισημαινουν πως πρεπει να μπορει κανεις να πει την γνωμη του χωρις να υποκειται σε "ελεγχο" για το τι ξερει ή όχι. Στην τελικη μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι μας, διαβαζουμε και κρινουμε μονοι μας. Δεν υπαρχει λογος προστριβων. (Αν μπορει καποιος να τις χαρακτηρισει ως τετοιες). Μη ξεχναμε παντα πως ειναι γραπτος λογος και μερικά πραγματα δε περνανε στους "συνομιλητες" οπως στον προφορικό ή/και στο ζωντανο διαλογο.

Τωρα για το αν οτι γραφει καθενας απο εμας στερείται βασης κι επιχειρηματων ή όχι παλι πιστευω ειναι στον καθενα μας να κρινει. Ο χολερας πχ ενω αρχικα μας λεει πως ειναι θεικος, μετα επανερχεται και λεει (προς τιμην του) πως και τον ζοριζει και δεν εχει παρει οτι θελει απο αυτον τον ατμο και καμμενα του βγαζει. Δε χρειαζεται εγω να κατακρινω οποιαδηποτε απο τις δυο αποψεις του φιλου. Μυαλο εχω να καταλαβω. Υποθετω, εντυπωσιαστηκε στην αρχη, μετα τα βρηκε λιγο διαφορετικα από οτι νομιζε και παει λεγοντας. Το δια ταυτα? Ο καθενας ας πει τις εμπειριες του/ αποψεις του/ σκεψεις του ελευθερα, γιαυτο ειμαστε εδω αλλωστε. Οι παλαιοτεροι ας μας δωσουν τα φωτα τους για οτι πιθανον παραπανω γνωριζουν. Ειναι πολυτιμη η εμπειρια τους. Δε χρειαζεται κανεις να σταματησει να μιλαει. Ουτε και το θελουμε. Κι ολοι μαζι ας ειμαστε λιγο πιο συγκαταβατικοι σε οτι μοιραζεται καθε φιλος εδω μεσα. Ανθρωποι ειμαστε στην τελικη, δε μπορουμε να ειμαστε σωστοι σε ολα.

Αποψη μου κι ελπιζω να μη κουρασα.


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #31 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 20:36 »
Τα είπες όλα, απλά και κατανοητά! ;)

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #32 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 21:18 »
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω κάτι για ποιο λόγο οταν καποιος γραφει για έναν ατμοποιητή, θετικά ή αρνητικά ,θα πρέπει να απολογείται για αυτά που γράφει ...Πάντα γνώμη σχηματίζω ακούγοντας όλα τα σχόλια που γράφονται σ ένα forum ..

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #33 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 21:34 »
Ότι ειπώθηκε από τον Shadockan πρηγουμένως θεωρώ ότι είναι από ένα "ξενέρωμα" που λέμε και μια "απογοήτευση"...το ίδιο συνέβη και σε εμένα λίγο πολύ...πριν πολύ πολύ καιρό "έπεσε" η φωτοβολίδα ότι "σκάει" μύτη ο wave λες και ήταν στο τελικό στάδιο...σιγή μετά...και μετά από ένα χρόνο+ ενώ περιμένεις κάτι καινοτόμο..βλέπεις carto!!
"μέλι..μέλι και τηγανίτα τίποτα"..για αυτό και η όποια "κακία"..η έτσι φάνηκε τέλος πάντων.
Δυστυχώς ο γραπτός λόγος έτσι είναι..δεν βλέπεις τον "απέναντι" σου για να καταλάβεις με τι ύφος το λέει...καταλαβαίνετε.

ΥΓ. Θέλω να δω βίντεο με set up mesh..πραγματικά είμαι περίεργος!! :hmmm:

ΥΓ2. Λόγο του υψηλού κόστους... λόγο το ότι είναι ένα new generation carto...και λόγο της οικονομικής κατάστασης που βιώνουμε όλοι μας..δεν ξέρω πόσοι είναι διατεθειμένοι να "ρίξουν ζαριά" για το αν "παίζει" καλά. 8)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #34 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 21:55 »
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω κάτι για ποιο λόγο οταν καποιος γραφει για έναν ατμοποιητή, θετικά ή αρνητικά ,θα πρέπει να απολογείται για αυτά που γράφει ...Πάντα γνώμη σχηματίζω ακούγοντας όλα τα σχόλια που γράφονται σ ένα forum ..
Είναι κακό να πρέπει να απολογείται. Αλλά είναι καλό, κατά τη γνώμη μου, να αιτιολογεί την άποψη του. Να το ζητάει η ίδια η κοινότητα του φόρουμ. Νομίζω αυτό μας ωθεί να γράφουμε με περισσότερη σκέψη και με πιο χρήσιμο τρόπο.

Παράδειγμα:
Φρέσκος ατμιστής, δυο μηνών, παρουσιάζει επισκευάσιμο. Λέει πως είναι "ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά".
Είναι δεδομένο πως δεν έχει προλάβει να έχει εικόνα της αγοράς και του "ανταγωνισμού". Απλά είναι χαρούμενος με αυτό που πήρε. Αν δεν ψάξεις ποιός λέει τι (και πολλοί δεν θα το κάνουν και δεν τους αδικώ) καταλήγεις με καμιά πενηνταριά παραπλανημένους συμφορουμίτες επειδή ένας δεν συγκράτησε λίγο τον ενθουσιασμό του και έγραψε όπως του ήρθε. Δεν σημαίνει πως ο ατμοποιητής είναι κακός αλλά σημαίνει πως γεμίζουμε με πληροφορίες μικρής χρησιμότητας. Συχνά λανθασμένες.

Επίσης πολλοί θα μπουν να πουν "θεϊκός ο Χ άτμο" που πήραν προχτές αλλά ελάχιστοι θα κάνουν τον κόπο να γράψουν δυο μήνες αργότερα πως "τελικά μου έσπασε τα νεύρα και έδωσα 100 ευρώ τζάμπα". Έχουμε γεμίσει "θεϊκούς" ατμοποιητές και όλοι είναι σκάλες ανώτεροι από όλους τους άλλους! Για να μην πω για τους εργοστασιακούς που εδώ και τέσσερα χρόνια που ατμίζω κάθε καινούριος είναι "επιτέλους ένας εργοστασιακός με γεύση, χτύπημα και μηδέν διαρροές". Μέχρι να τον αγοράσεις και να μην ξέρεις ποιόν να μουτζώσεις, τον εαυτό σου ή...

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #35 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 22:01 »
Knomax , ο αρνητικος δενεται στο σπειρωμα της βασης .
Πως σου φαινεται τωρα το να βαλεις mesh ??? ?     Οχι με καποια βιδα , αλλα με το χερι.  Δε νομιζω να εχεις σωστη κυκλοφορια ρευματος σε mesh  με τον τροπο αυτο.
Θα το δουμε ομως σιγουρα στο μελλον αν ειναι εφικτο.


Παιδια δεν καταλαβατε....
Δεν τα εβαλα με κανενα ατμιστη.   Με την Atmizoo τα εβαλα.  Δεν ''την ειπα'' σε κανενα σας.
Αν ειναι δυνατον να μαλωσω για ενα ατμοποιητη με καποιον απο εδω μεσα.... 
Οτι εγραψα ειναι για την εταιρια και για τις κινησεις που εκανε μεχρι σημερα και δεν μιλαω μονο για κατασκευες , αλλα και για βοηθεια μετα την αποκτηση καποιου προϊοντος.
Αυτο που ειδα εγω ειναι ενας τυπου carto ατμοποιητης με διπλασια τιμη απο τους αλλους.
Τοσο θελει να πουλαει ;;
Κανενα προβλημα.


Οποιος τον θελει , τον αγοραζει.


Το θεμα που θελω να σταθω εγω ομως , ειναι οτι δεν τα εβαλα με κανενα απο εσας.  Ουτε με τον χολερας , ουτε με τον mankar , ουτε ........, με κανενα σας.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #36 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 22:20 »
Το post του bigsur  πιο πανω ειναι οοολα τα λεφτα  :respect: .   Πρεπει να καρφιτσωθει στο πανω μερος της οθονης να το βλεπει οποιος θελει να γραψει για το καινουργιο μπιχλιμπιδι που αγορασε!!!
Ο ενθουσιασμος καλος ειναι, αλλα αν δεν εχεις γραψει τα χιλιομετρακια σου, καλο ειναι να τον κρατας για τον εαυτο σου η' τουλαχιστον να τον περιοριζεις οταν απευθυνεσαι και σε αλλους.


Σ.Σ.  Respect σε νεο συνφορουμιτη, που παρ' ολη τη προτροπη συντονιστη να παρουσιασει  σε αντιστιχο νημα το μοντακι που μολις ειχε αγορασει ειπε: " Εγω ειμαι καινουργιος σχετικα, μου αρεσει, αλλα  ας το παρουσιασει καποιος πιο εμπειρος οταν το αποκτησει..."  :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2015, 22:42 από DIMTH »

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #37 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 22:43 »
Συμφωνώ με τον     BigSur ότι πολλές φορές έχει να κάνει με το "ποιος" λέει κάτι.
Πχ. Εγώ είμαι ατμιστής από το 2012..και από το 2013 και μετά ατμίζω σχεδόν αποκλειστικά genesis...και έχω αρκετούς..οπότε έχω μια "α" γνώμη πάνω σε αυτούς...επίσης ανάλογα με το είδος των ατμοποιητών που έχει ασχοληθεί ο καθένας..μπορεί στο περίπου να κρίνει κατά πόσο "κάτι" θα δουλεύει έτσι όπως παρουσιάζεται..βασικά έχει κάποιες γνώσεις και ελαχιστοποιούνται οι πιθανότητες να κάνει μια "άστοχη" αγορά.
Για αυτό είπα παραπάνω για το set up με mesh..και το "έπιασε" και ο shadockan...επίσης λίγο να χαλαρώσει το σύρμα λόγο θερμοκρασίας θα γίνεται του hot spot το κάγκελο.Μακάρι να κάνω λάθος..αναμονή για κάποιο βίντεο.

...και ο foggatti T22 ...παρα πολυ καλη γευση..καποιοι τον θεωρουν απλα τελειο..αλλοι ενω καταφεραν να τον βρουν τον εδωσαν!!!
Γιατιιιι??
Γιατι μεχρι να τον μαθεις καλα σου εβγαζε στην κυριολεξία την πιστη..!!
(μια λεπτομερια που αργησε σχετικα να μαθευτει..σχετικο με οσα ειπε ο BigSur)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2015, 22:52 από Knomax »

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #38 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 23:09 »
Πάντως με όλη αυτή την ιστορία ρε παιδιά με κάνετε να νοιώθω περίεργα που ξεκίνησα αυτό το νήμα. Κατ' αρχάς να ξεκαθαρίσω ότι το νήμα το ξεκίνησα γιατί είχα δει από καιρό τον άτμο στο site των atmizoo (μάλιστα είχα κάνει και σχετική ερώτηση στο νήμα των νέων κυκλοφοριών) και περίμενα να δω τι θα είναι αυτή η νέα προσπάθεια. Την Παρασκευή - αν θυμάμαι καλά - μπήκα στο site της vapeland ψάχνοντας για κάτι άσχετο και βλέπω τον wave να πωλείται. Αφού βλέπω ότι δεν το έχει ανεβάσει κάποιος άλλος φίλος, πήρα την πρωτοβουλία να ξεκινήσω το νήμα για να το μάθουν και οι υπόλοιποι συνφορουμίστες. Τόσο απλά.
Δυστυχώς όμως με όλον αυτόν το ντόρο έρχομαι στη θέση να θέλω να δηλώσω ότι δε γνωρίζω ούτε είμαι φίλος ή εχθρός κανενός κατασκευαστή. Όλα μου τα ποστ εκφράζουν καθαρά την προσωπική μου άποψη και δε θα επιτρέψω σε κανέναν να το αμφισβητήσει αυτό. Το λυπηρό όμως είναι πως δε βλέπω το ίδιο από κάποιους άλλους φίλους στο φόρουμ όπου για τους δικούς τους λόγους (τους οποίους δεν γνωρίζω γιατί δεν είμαι του "χώρου") μετατρέπονται είτε σε τυφλούς χειροκροτητές είτε σε δεινούς κατακριτές και μάλιστα την "πέφτουν" σε οποιονδήποτε εκφράσει αντίθετη άποψη. Ο αντίλογος-διάλογος και η διαφορετική γνώμη πιστεύω πως πρέπει να είναι καλοδεχούμενη από όλους (άλλωστε αυτός είναι ο στόχος του φόρουμ: ανταλλαγή απόψεων), είναι λυπηρό όμως αντιδράσεις και λόγια συνφορουμιστών να σε οδηγούν στο σημείο να θέλεις να απολογηθείς για κάτι που υπάρχει μόνο στο μυαλό τους.
Ζητώ συγνώμη εάν σας κούρασα, αλλά μετά και το "πέσιμο" που δέχτηκα στο νήμα του Τηλέμαχου επειδή έκανα το λάθος να πω τη γνώμη μου, ήθελα να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα όσον αφορά την παρουσία μου στο φόρουμ. Κλείνοντας, θεωρώ ότι αυτό που γίνεται στα νήματα του cloudone, του wave και του τηλέμαχου δε μας τιμά. 

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #39 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 23:36 »
Έκανες θαυμάσια που άνοιξες το νήμα. Αυτό που λες:

Παράθεση
Δυστυχώς όμως με όλον αυτόν το ντόρο έρχομαι στη θέση να θέλω να δηλώσω ότι δε γνωρίζω ούτε είμαι φίλος ή εχθρός κανενός κατασκευαστή. Όλα μου τα ποστ εκφράζουν καθαρά την προσωπική μου άποψη και δε θα επιτρέψω σε κανέναν να το αμφισβητήσει αυτό.
... είναι απόδειξη πως κάπου έχουμε αποτύχει όλοι μας να κουβεντιάζουμε νορμάλ.  :-[

Κανείς δεν υπαινίχθηκε το αντίθετο, και είναι άσχημο να νιώθεις πως πρέπει να κάνεις δήλωση ειλικρίνειας.
Μα και φίλους να είχες (εσύ ή οποιοσδήποτε) αυτό δεν σημαίνει αυτόματα πως είσαι εδώ για να μας παραπλανήσεις. Την ποιότητα της κουβέντας αξίζει να την προστατεύουμε, όχι να αντιμετωπιζουμε τον καθένα σαν ύποπτο...

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #40 στις: Οκτωβρίου 12, 2015, 23:38 »
Και εγώ να ζητήσω συγνώμη απ' τον χολερας που τον παρότρυνα να γράψει.
Οποιοσδήποτε μπορεί να γράψει, αλλά άστο να πάει σταδιάλα.
Μην παρασύρω τίποτα ορδές ατμιστών στην καταστροφή...

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #41 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 00:30 »
και καλα εκανες microchip,μπραβο και στον χολερας(ονομα ειναι αυτο ρε  :)) ?) που εκατσε και εγραψε την προσωπικη του γνωμη,αλοιμονο αν τις παρουσιασεις τις κανουν μονο παλιοι ατμιστες .

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #42 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 00:41 »
Ότι πεις microchip.
Φαίνεται πως ζούμε ένα αβάσταχτο δράμα.

 :)

Αποσυνδεδεμένος χολερας

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #43 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 01:19 »
παραθέτω μερικες φοτο κατόπιν απαιτήσεις του κοινου.
σημερα τον εστησα καλα χωρις καμενα.
το ζουμι το ρουφαει χειροτερα και απο τηλεμαχο.
η νικοτινη με οτι ατμιζουμαι πρεπει να κατεβει λιγα ml γιατι την νοιωθεις στα αυτια.
ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΤΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΟΙ ΠΛΗΝ ΤΟΥ CALIX ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΛΗΣΑ.

Αποσυνδεδεμένος kerai

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Wave RTA by Atmizoo (Προ-επισκόπηση)
« Απάντηση #44 στις: Οκτωβρίου 13, 2015, 01:23 »
Από γεύση τι λέει; λεπτορευστο ή όχι υγρό;

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2015, 12:17 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63115 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3719 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1000 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277740 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36329 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem