vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

197 επισκέπτες, 8 χρήστες
tony1976, antiklitos140, dkostas, giorgos1999, vasilis27p, dvelev, Tem, ramon

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #195 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:01 »
Καλώς ήρθες.
Για το Hybrid θα βρεις εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2444.0.html   τα πάντα.
Προσωπικά το θεωρώ καλή επιλογή για αρχή. Αν το επιλέξεις, καλύτερα να προτιμήσεις το e-hybrid με σπείρωμα 510, αντί αυτού που είχαμε εμείς στη δοκιμή και ήταν με σπείρωμα 901. Το σπείρωμα 510, είναι πιο δημοφιλές.

Σε ότι αφορά το άλλο σου ερώτημα. Πάρα πολλοί δοκίμασαν Η.Τ. Άλλοι τα κατάφεραν και παρέμειναν και απεγκλωβίστηκαν από το Κ.Τ. και άλλοι όχι. Εξαρτάται από την θέλησή σου κυρίως και από το πόσο θέλεις να συμβιβαστείς (αρχικά) με κάτι διαφορετικό (γιατί μετά δεν θα το θεωρείς ως συμβιβασμό)


Αποσυνδεδεμένος ntoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #196 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:22 »
Μην το πολυσκεφτεσαι, καντο και γρηγορα :)
Το hybrid ειναι ισως η καλυτερη επιλογη για ενα νεο ατμιστη
Υγρα προτιμησε high για αρχη
Καλα ατμισματα :thumpup:
ευχαριστώ!Θα ήθελα να πάρω κάτι οχι μόνο για αρχή αλλά να το κρατήσω.Δεν είναι εποχή να ¨πετάμε¨ κατοστάρικα!:)

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #197 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:38 »
ευχαριστώ!Θα ήθελα να πάρω κάτι οχι μόνο για αρχή αλλά να το κρατήσω.Δεν είναι εποχή να ¨πετάμε¨ κατοστάρικα!:)

Φίλε, δυστυχώς δεν είναι δυνατό να σου προτείνουμε λύσεις που θα είναι εξαιρετικά δύσκολες για κάποιον που δεν έχει ακόμη την παραμικρή εμπειρία.
Κατοστάρικα δεν πετάς, εφόσον θα κάνει την απόσβεσή του, σχετικά γρήγορα. Άλλωστε πόσα ξοδεύεις το μήνα για Κ.Τ. ?


Αποσυνδεδεμένος ntoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #198 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 12:48 »
Φίλε, δυστυχώς δεν είναι δυνατό να σου προτείνουμε λύσεις που θα είναι εξαιρετικά δύσκολες για κάποιον που δεν έχει ακόμη την παραμικρή εμπειρία.
Κατοστάρικα δεν πετάς, εφόσον θα κάνει την απόσβεσή του, σχετικά γρήγορα. Άλλωστε πόσα ξοδεύεις το μήνα για Κ.Τ. ?
Aρκετά.Το θέμα είναι οτι δεν ξέρω αν το συνηθίσω,αρα θα πάνε στράφι!:).Tέσπα.Αξίζει το ρίσκο.Δε ζητάω πολλά.Να μάθω τι καλύτερο υπάρχει.Και τι ποιό νέο στην αγορά!Ευχαριστώ για τις απαντήσεις και για το χρόνο σας. :)

zannia

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #199 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 13:37 »
Εγω αν και χρηστης του HYBRID θα σου προτεινα να αγορασεις ενα η.τ τυπου Ego-T . Mπορεις να κουμπωσεις πανω του οτιδηποτε με σπιρωμα 510 , ειτε atomizer ειτε cartomizer και βρησκεις πολυ πιο ευκολα αναλωσιμα.
Μην νομιζεις οτι η αυτοματη μπαταρια ειναι κατι θετικο! Δεν θα μπορεις να χρησιμοποιεις ατμοποιητη με τανκ και για dripping.... ουτε να το σκεφτεσαι! Για αρχη ναι ειναι καλο, αλλα μετα απο λιγες μερες... αντε λιγες εβδομαδες χρηση πιθανον να μην εισαι ικανοποιημενος , οπως κι εγω, λογω των παραπανων και να στραφεις σε αγορα manual μπαταριας!

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #200 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 13:47 »
Θα συμφωνησω μαζι σου μονο στο θεμα οτι δεν ειναι εξισου ευκολο να βρεις ατμοποιητες 901 οσο ειναι με 510, αλλα το οτι η μανιουαλ μπαταρια του hybrid δεν ειναι θετικη, νομιζω πως υπερβαλεις. Εναν νεο ατμιστη που θελει να κοψει το ατμισμα και θελει κατι οσο πιο απλο γινεται, νομιζω οτι το hybrid ειναι το καταλληλο ητ. Εξαλου το θεμα σε πρωτη φαση ειναι να βρεις κατι που θα σε κανει να κοψεις το τσιγαρο, και οχι να δοκιμασεις ολες τις μεθοδους ατμισματος. Και δεν νομιζω οτι καποιον νεο ατμιστη τον ενδιαφερει να κανει dripping. Ξεχασες νομιζω πως ειναι να εισαι νεος στο ητ  :tongue_smilie: , και να μην γνωριζεις πολλα απο αυτα που μαθαινεις στο μελλον. Εγω στην αρχη παραλιγο να καψω ενα καρτο, επειδη δεν ηξερα οτι ηθελε επανατροφοδοσια συχνα, και νομιζα οτι με 3μλ θα βγαλω μια βδομαδα  :idiot1: ... Για εναν νεο ατμιστη πιστευω οτι απο αποψη ευκολιας, το hybrid ειναι οτι πρεπει, για να σε βοηθησει να κοψεις το καπνισμα. Μετα αν θες να το συνεχισεις μπορεις να κανεις αγορα μιας μοντας και ενος επισκυασιμου ατμο, και εισαι καλυμενος απο ολες τις πλευρες.
Αυτα, και παντα με καλη διαθεση

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #201 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 13:52 »
Εγω αν και χρηστης του HYBRID θα σου προτεινα να αγορασεις ενα η.τ τυπου Ego-T . Mπορεις να κουμπωσεις πανω του οτιδηποτε με σπιρωμα 510 , ειτε atomizer ειτε cartomizer και βρησκεις πολυ πιο ευκολα αναλωσιμα.
Μην νομιζεις οτι η αυτοματη μπαταρια ειναι κατι θετικο! Δεν θα μπορεις να χρησιμοποιεις ατμοποιητη με τανκ και για dripping.... ουτε να το σκεφτεσαι! Για αρχη ναι ειναι καλο, αλλα μετα απο λιγες μερες... αντε λιγες εβδομαδες χρηση πιθανον να μην εισαι ικανοποιημενος , οπως κι εγω, λογω των παραπανων και να στραφεις σε αγορα manual μπαταριας!
             συμφωνω απολυτα....το καλυτερο μετα απο σχεδον 5 μηνες ειναι να εχεις μπαταριες ego t(με κουμπι) και να κουμπωσεις πανω εναν ατμοποιητη hybrid e η' giant dual coil....!για μενα προσωπικα το πιο βολικο,οικονομικο και πρακτικο!αγοραζεις λοιπον 2 μπαταριες manual και εναν φορτιστη και παιρνεις και τους παραπανω ατμοποιητες και εισαι αρχηγος!

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #202 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 14:21 »
Θα ήθελα να μάθω αν το ητ θα με βοηθήσει στο να κόψω το κάπνισμα.

Θα σου παραθέσω κάποια στοιχεία από έρευνες που έχω διαβάσει (δυστυχώς δεν κράτησα τα links)
- Από όσους προσπαθούν να κόψουν το τσιγάρο με τις παλιές γνωστές μεθόδους μόνο το 7% το κατάφερνε και από αυτούς το 90% το ξανάρχιζε πριν κλείσει χρόνος
- Για το η.τ δεν έχουν γίνει αντίστοιχες έρευνες αλλά στο ECF αναφέρθηκε ότι τουλάχιστον το 70% αυτών που ξεκινούν το η.τ κόβουν το κανονικό.

Μπορεί να αντικαταστήσει την αίσθηση του κτ?
Αν μας πεις ποια αίσθηση έχεις καπνίζοντας θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε σε αυτό.


Στρέφομαι πρός το nobacco hybrid.Eίναι το μόνο χωρίς κουμπί?Γνώμες για το συγκεκριμένο?

Πολύ καλή συσκευή και αποτελεί μονόδρομο αν θέλεις αυτόματη μπαταρία.
Κοίτα όμως και σε μπαταρίες με κουμπί καθώς θα αποδειχτούν πιο ευέλικτες στο μέλλον.


Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #203 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 16:25 »
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!μέχρι να βρώ πως ανοίγουν νεο θέμα θα κάπνισα μέχρι 10 τσιγάρα!¨)Επιτέλους λοιπόν μπήκα εδώ, σαν νιάτο που είμαι :), και θα ήθελα τα φώτα σας.!¨)Θα ήθελα να μάθω αν το ητ θα με βοηθήσει στο να κόψω το κάπνισμα.Μπορεί να αντικαταστήσει την αίσθηση του κτ?Έχετε να προτείνετε κάποιο μοντέλο,μάρκα?Στρέφομαι πρός το nobacco hybrid.Eίναι το μόνο χωρίς κουμπί?Γνώμες για το συγκεκριμένο?Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!Γιώργος.Να συμπληρώσω οτι καπνίζω50-70 τσιγάρα την ημέρα και καπνιζω 22 χρόνια.Θα χαιρόμουν πολύ να  το αντικαθιστούσα με το άτμισμα!Κι ας σφυράω σα χύτρα!:)
Έχω λίγες ημέρες που ασχολούμαι με το Η.Τ. Με το Hybrid (1100 μπαταρία) έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος . Την 1η - 2η ημέρα μου έλειπε το Κ.Τ. γιατί είχα πάρει υγρά με 0 νικοτίνη ή με low . Χθες που δοκίμασα high , μου έλειπε ξανά το Κ.Τ. αλλά σε απειροελάχιστο βαθμό . (κάπνιζα 2 περίπου πακέτα μέσο όρο την ημέρα Davidoff) .
Η γνώμη μου είναι να ξεκινήσεις με Hybrid  (1100 μπαταρία) και με υγρό που να έχει τσιγαρίσια γεύση και με high νικοτίνη . (Αυτό που μου θυμίζει αρκετά το Κ.Τ. είναι η γεύση cigar της Nobacco )

Αποσυνδεδεμένος ntoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #204 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:03 »
Εγω αν και χρηστης του HYBRID θα σου προτεινα να αγορασεις ενα η.τ τυπου Ego-T . Mπορεις να κουμπωσεις πανω του οτιδηποτε με σπιρωμα 510 , ειτε atomizer ειτε cartomizer και βρησκεις πολυ πιο ευκολα αναλωσιμα.
Μην νομιζεις οτι η αυτοματη μπαταρια ειναι κατι θετικο! Δεν θα μπορεις να χρησιμοποιεις ατμοποιητη με τανκ και για dripping.... ουτε να το σκεφτεσαι! Για αρχη ναι ειναι καλο, αλλα μετα απο λιγες μερες... αντε λιγες εβδομαδες χρηση πιθανον να μην εισαι ικανοποιημενος , οπως κι εγω, λογω των παραπανων και να στραφεις σε αγορα manual μπαταριας!
Ευχαριστω για την προθυμια σου να βοηθησεις αλλα μαλλον με μπερδεψες λιγο.Το ηυβριδ δεν ειναι τυπου ego-t?dripping=τι?:).Ειναι σαν να λες σε εναν νεο ψαρα για Jigging!:)Ενα μοντελο συγκεκριμενο να προτεινετε?υ.γ:εμενα ειπες dripping βρε?χαχα.thanks anyway! :bye:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:40
Έχω λίγες ημέρες που ασχολούμαι με το Η.Τ. Με το Hybrid (1100 μπαταρία) έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος . Την 1η - 2η ημέρα μου έλειπε το Κ.Τ. γιατί είχα πάρει υγρά με 0 νικοτίνη ή με low . Χθες που δοκίμασα high , μου έλειπε ξανά το Κ.Τ. αλλά σε απειροελάχιστο βαθμό . (κάπνιζα 2 περίπου πακέτα μέσο όρο την ημέρα Davidoff) .
Η γνώμη μου είναι να ξεκινήσεις με Hybrid  (1100 μπαταρία) και με υγρό που να έχει τσιγαρίσια γεύση και με high νικοτίνη . (Αυτό που μου θυμίζει αρκετά το Κ.Τ. είναι η γεύση cigar της Nobacco )
Πολυ κατατοπιστικος!Ευχαριστω πολυ!Μαλλον εκει θα καταληξω! :bye:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:40
Θα σου παραθέσω κάποια στοιχεία από έρευνες που έχω διαβάσει (δυστυχώς δεν κράτησα τα links)
- Από όσους προσπαθούν να κόψουν το τσιγάρο με τις παλιές γνωστές μεθόδους μόνο το 7% το κατάφερνε και από αυτούς το 90% το ξανάρχιζε πριν κλείσει χρόνος
- Για το η.τ δεν έχουν γίνει αντίστοιχες έρευνες αλλά στο ECF αναφέρθηκε ότι τουλάχιστον το 70% αυτών που ξεκινούν το η.τ κόβουν το κανονικό.
Αν μας πεις ποια αίσθηση έχεις καπνίζοντας θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε σε αυτό.


Πολύ καλή συσκευή και αποτελεί μονόδρομο αν θέλεις αυτόματη μπαταρία.
Κοίτα όμως και σε μπαταρίες με κουμπί καθώς θα αποδειχτούν πιο ευέλικτες στο μέλλον.
Να σαι καλα!Ευχαριστω!Βοηθησες αρκετα! Να παρω δλδ ενα nobacco ego-t.Και μια μπαταρια hybrid-e?Katalaba kala? :bye:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:40
             συμφωνω απολυτα....το καλυτερο μετα απο σχεδον 5 μηνες ειναι να εχεις μπαταριες ego t(με κουμπι) και να κουμπωσεις πανω εναν ατμοποιητη hybrid e η' giant dual coil....!για μενα προσωπικα το πιο βολικο,οικονομικο και πρακτικο!αγοραζεις λοιπον 2 μπαταριες manual και εναν φορτιστη και παιρνεις και τους παραπανω ατμοποιητες και εισαι αρχηγος!
Παιρνω δλδ ενα nobacco ego-t me σπειρωμα  510 και υστερα ενα hybrid -e +2 μπαταριες.σωστα?κοστος περαν του αρχικου γνωριζεις?ευχαριστω πολυ! :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 14, 2011, 02:40 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #205 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:29 »
Και μερικα μπουκαλακια υγρων . Οχι πολλα , 2-3 διαφορετικες γευσεις για να δεις τι σου ταιριαζει.

Αποσυνδεδεμένος ntoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #206 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 21:33 »
Σας ζαλισα με τις αποριες μου! :D.Υπαρχουν μοντελα που αναβουν στην ακρη σαν κ.τ?Ποια η γνωμη σας γι αυτα?

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #207 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 21:35 »
Σας ζαλισα με τις αποριες μου! :D.Υπαρχουν μοντελα που αναβουν στην ακρη σαν κ.τ?Ποια η γνωμη σας γι αυτα?



 :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #208 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 21:44 »
Σας ζαλισα με τις αποριες μου! :D.Υπαρχουν μοντελα που αναβουν στην ακρη σαν κ.τ?Ποια η γνωμη σας γι αυτα?
Με κάτι τέτοιο ξεκίνησα :laugh1: Και άντεξα λίγες μέρες μόνο... :eyesplash: :wall: Η πολύ μικρή αυτονομία τους είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημά τους.

Αποσυνδεδεμένος ntoymani

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #209 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 21:45 »
Καλώς ήρθες.
Για το Hybrid θα βρεις εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2444.0.html   τα πάντα.
Προσωπικά το θεωρώ καλή επιλογή για αρχή. Αν το επιλέξεις, καλύτερα να προτιμήσεις το e-hybrid με σπείρωμα 510, αντί αυτού που είχαμε εμείς στη δοκιμή και ήταν με σπείρωμα 901. Το σπείρωμα 510, είναι πιο δημοφιλές.

Σε ότι αφορά το άλλο σου ερώτημα. Πάρα πολλοί δοκίμασαν Η.Τ. Άλλοι τα κατάφεραν και παρέμειναν και απεγκλωβίστηκαν από το Κ.Τ. και άλλοι όχι. Εξαρτάται από την θέλησή σου κυρίως και από το πόσο θέλεις να συμβιβαστείς (αρχικά) με κάτι διαφορετικό (γιατί μετά δεν θα το θεωρείς ως συμβιβασμό)
Αν το επιλέξεις, καλύτερα να προτιμήσεις το e-hybrid με σπείρωμα 510, :αυτο ειναι συμβατο μονο με το ego-t,και οχι με το hybrid.κανω λαθος? :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1449 171265 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:07
από Olga68
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15165 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13898 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42627 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 374 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557375 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181846 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8891 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538639 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas