vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

173 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, ZoeM, dkostas, camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος giwrgos197

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3720 στις: Αυγούστου 13, 2013, 22:52 »
Καλησπέρα ατμίζω 3 μήνες και ήθελα να ρωτήσω τους ποιο έμπειρους  .
Αν είναι πολλά τα 6 ml την ημέρα .
Κάνω μόνος υγρά   10 νικοτίνη με άρωμα  βανίλια *nobacco*
 :confused1: :confused1:
 :) :)
 
 

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3721 στις: Αυγούστου 13, 2013, 23:00 »
Εάν λάβεις υπ'όψην  ότι ο μέσος όρος κατανάλωσης ατμιστικού υγρού είναι στα 3 - 4 ml θα έλεγα ότι είναι αρκετά αλλά όχι τπτ εηωφρενικο!
Έχεις σκεφτεί να αυξήσεις λίγο το επίπεδο της νικοτίνης?

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3722 στις: Αυγούστου 13, 2013, 23:01 »
@giwrgos197, Oχι, είσαι μέσα στα όρια -που στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν-...
Δοκίμασε να αυξήσεις λίγο την νικοτίνη των υγρών σου π.χ.στα 12 mg στα μήπως και τα 10 mg δεν σε καλύπτουν...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 13, 2013, 23:06 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3723 στις: Αυγούστου 16, 2013, 15:22 »
Καλησπέρα ατμίζω 3 μήνες και ήθελα να ρωτήσω τους ποιο έμπειρους  .
Αν είναι πολλά τα 6 ml την ημέρα .
Κάνω μόνος υγρά   10 νικοτίνη με άρωμα  βανίλια *nobacco*
 :confused1: :confused1:
 :) :)

Με τον Zacharis συμφωνώ απόλυτα και έχω να προσθέσω: άτμιζε όσο το ευχαριστιέσαι. Ο οργανισμός σου θα σου πει πότε έχεις ατμίσει αρκετά και δεν χρειάζεσαι άλλο.

Αποσυνδεδεμένος filikos4

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
  • I find your lack of faith disturbing
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3724 στις: Αυγούστου 17, 2013, 02:10 »
Εγώ στις αρχές άτμιζα 24mg κ δεν το άφηνα λεπτό , οπότε μην ανησυχείς , λίγο αποφασιστικότητα κ θα τη ρίξεις μόνος σου την κατανάλωση .

Αποσυνδεδεμένος dbp2013

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3725 στις: Αυγούστου 18, 2013, 06:22 »
Καλημέρα σε όλους! Ως εντελώς άσχετη έχω περάσει αρκετές ώρες διαβάζοντας το forum και έχω καταλάβει (νομίζω! :)) ) κάποια πράγματα, αλλά έχω ζαλιστεί κιόλας! Θέλω διακαώς να κόψω το κάπνισμα και η δοκιμή ενός η.τ. μιας φίλης, μου έδωσε ελπίδα! Εκείνο που κυρίως με ενδιαφέρει, για αρχή τουλάχιστον, είναι η ευκολία. Εννοώ να μη θέλει κάθε λίγο και λιγάκι γέμισμα, φόρτιση κ.λ.π., γιατί φοβάμαι πως θα βαρεθώ γρήγορα (δεν ξέρω τη μάρκα του η.τ. που δοκίμασα, αλλά είχε μορφή κ.τ. και η φίλη μου ήταν με το μπουκαλάκι στο χέρι και πέρα δώθε στο φορτιστή).  Καταλαβαίνω πως αυτά εξαρτώνται από τη χρήση που κάνει κανείς (αυτή τη στιγμή καπνίζω 2 πακέτα την ημέρα με νικοτίνη 0,8 mg). Yπάρχουν η.τ. που να υπερέχουν σ'αυτόν τον τομέα ή όχι - τι υγρά προτείνετε να αγοράσω - τι λέτε για αυτό http://www.fasttech.com/products/0/10003072/1317404-ego-w-7-in-1-pen-clip-style-usb-rechargeable? Ζητάω συγγνώμη για τον κανονιοβολισμό ερωτήσεων, δυστυχώς όμως τα οικονομικά μου δεν μου αφήνουν μεγάλα περιθώρια πειραματισμών (κόβοντάς το το ριμάδι ελπίζω να αλλάξει και αυτό :D ) κι έτσι κάθε γνώμη ή συμβουλή σας θα μου είναι παραπάνω από πολύτιμη . . . Ευχαριστώ πολύ-πολύ εκ των προτέρων!

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3726 στις: Αυγούστου 18, 2013, 07:01 »
Μια πολύ οικονομική πρόταση άριστη για αρχή -και όχι μόνο- είναι αυτή:
 
VV No1 με 2 μπαταρίες και φορτιστή (πλήρες πακέτο) 22
http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35602

+

CΕ4 Plus Crystal (Clearomizer Crystal 2.0 τύπου C4+ με αποσπώμενη και ανταλλάξιμη κεφαλή φυτιλιού-αντίστασης) ~ 5 - 7 π.χ:

- http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35510
 
- http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/product&path=25_145_31&product_id=194

- http://www.atmistique.gr/en/carto-clearomizers?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=280&category_id=9
 
- http://www.replacesmoke.com/e-turbo-atomizer-ce4-version-3-0-ce5-detail.html
 
- http://www.funstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=835 με μεγάλη χωρητικότητα (5 ml) όμως με αρκετά μεγαλύτερες διαστάσεις

Xρησιμοποίησε στην αρχή ατμιστικά υγρά κατά προτίμηση έτοιμα & σε όσο πιό δυνατόν καπνικές γεύσεις με 18 ή 24 ή -στην πολύ μεγάλη ανάγκη- με περισσότερα  mg νικοτίνη και άφησε τις υπόλοιπες γεύσεις και τις χαμηλές νικοτίνες για πιό μετά...
 
Συνέχισε να συμβουλεύεσαι το forum κάνοντας ερωτήσεις σε τυχόν απορίες σου και όλα θα πάνε καλά...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2013, 23:54 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3727 στις: Αυγούστου 18, 2013, 07:19 »
Καλημέρα . Καταρχήν μην ψάξεις ποτέ για κάτι που θα είναι ίδιο με το κανονικό τσιγάρο. Ειτε μιλάμε για συσκευή ειτε για υγρό. Απλά ψάξε να βρεις τι σου ταιριάζει.
Μην ακούσεις κανένα απο μας για το ποιά συσκευή είναι καλύτερη και το ποιά μάρκα υγρών ή άρωμα υγρών είναι καλύτερο. Αυτό είναι κάτι υποκειμενικό και αλλάζει με τον καιρό. Για παράδειγμα πριν 20 μέρες ήθελα γεύσεις που να φέρνουν λίγη γλύκα. Τώρα θέλω τις λεγόμενες καπνικές. Καπνικές λέμε αυτές που πλησιάζουν κάπως το κανονικό τσιγάρο.η να το πω αλλιώς, αυτές που δεν έχουν γλύκα.  Αν είναι να ξεκινήσεις, καλύτερα  πήγαινε σε ένα μαγαζί της γειτονιάς σου και δες πρώτα τι συσκευές υπάρχουν και ενημερώσου. Το καλό σε αυτή την περίπτωση, είναι πως θα έχεις άμεση υποστήριξη σε οποίο πρόβλημα αντιμετωπίσεις. Άλλο τα γραπτά στο φόρουμ( όπως αυτό) άλλο να τα βλέπεις. Ίσως στην αρχή, στην πρώτη συσκευή, δώσεις λίγο παραπάνω απο οτι αν έπαιρνες απ Κίνα ( σαν αυτο που έδειξες), αλλά θα έχεις εγγύηση και υποστήριξη . Στην πορεία κοιτάς και το εξωτερικό. Αν θες μέσω διαδικτύου , πήγαινε στους πίνακες των εμπόρων για να δεις ποια ελληνικα διαδυκτιακά καταστήματα υπάρχουν και έν συνεχεία ψάξε να τα βρεις στο google. Να δεις τι παίζει απο τιμές.
Αφού ατμίζει η φίλη σου, δες αν σε καλύπτει ατμιστικά και αισθητικά η συσκευή που έχει και ξεκίνα με κάτι ανάλογο. Οι αναλογίες σε νικοτίνη στο κανονικό και ηλεκτρονικό τσιγάρο δεν είναι ίδιες. Υπάρχουν τα ανάλογα θέματα αν πατήσεις στην αναζήτηση για να δεις( είμαι σε iPad και δυσκολεύομαι να τα βρώ).
Στο ηλεκτρονικό εχει υγρα με 0,6,9,12,18 εώς 24 νικοτίνη, ανάλογα με την εταιρία . Ξαναλέω δεν είναι το ίδιο. Δοκίμασε πρώτα με 9 και βλέπεις αν σε καλύπτει.στην πορεία μπορείς να κανείς και μόνη σου τα υγρά για να κατεβάσεις το κόστος.
Ξαναλέω, μην δίνεις μεγάλη βάση σε συσκευές  που θα σου προταθούν. Ο κάθε ένας απο εμάς εχει το δικό του γούστο και συνήθως ο καθένας προτείνει αυτό που αρέσει στον ίδιο, όμως τα γούστα είναι διαφορετικά στον καθένα. Βασίσου και στα γραπτά εδώ, αλλά κυρίως στα μάτια σου.Δεν είναι καιρός για άσκοπες αγορές. Κυρίως στο ξεκίνημά σου στο ηλεκτρονικο τσιγάρο.
 Ελπίζω να βοήθησα .




Edit: γράψε στο προφίλ σου απο ποιά περιοχή είσαι . Πολλοί απο μας έχουμε απλές μπαταρίες οι οποίες κάθονται στα συρτάρια, όπως εγώ. Ίσως να μη χρειαστεί να αγοράσεις στην αρχή, αν μπορεί να σου δανείσει  κάποιος, ώστε να μην κάνεις έξοδα  . Δεν είναι κακό. Μακάρι να μπορούσα να σου δώσω , αλλά είμαι επαρχία, δεν ξέρω αν βολεύει.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2013, 07:56 από ROD »

Αποσυνδεδεμένος dbp2013

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3728 στις: Αυγούστου 18, 2013, 07:36 »
Παιδιά ευχαριστώ θερμά για τις ταχύτατες απαντήσεις!! Θα συνεχίσω το διάβασμα του forum με προσοχή! Απλά με έχει πιάσει η ανυπομονησία του πρωτάρη - αυτό το "το θέλω τώρα" - φαντάζομαι πως αρκετοί θα την έχετε νοιώσει στο ξεκίνημα! Θέλω επιτέλους να βάψω το γραφείο μου με ένα χρώμα που δε θα καταλήξει ταχύτατα σε ... μπεζ-καφέ!! (καθένας με τον πόνο του  :D ). Ευχαριστώ πολύ και πάλι. Να'στε όλοι καλά!

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3729 στις: Αυγούστου 18, 2013, 08:17 »
Ειδα οτι κοιτας τυπου ego η.τ. ,αρα για 'μενα μια καλη λυση ειναι μια ( ή δυο) μπαταρια/ες 900-1100 mah passthrough και εναν ατμοποιητη evod ή ce4+ plus v3.
Η μπαταρια αυτη μπορει να παρει ρευμα απο ολες τις usb θυρες(laptop,φορτιστη τοιχου,homecinema,αυτοκινητο κλπ.κλπ.) και ετσι δεν καταναλωνεις το αποθηκευμενο ρευμα της στο σπιτι ή στο γραφειο.Ειπα για 900-1100 mah για να εχεις μια καλη αυτονομια και οταν εισαι μακρια απο θυρα usb (καφες,ψωνια κλπ.κλπ.).Υπαρχει και σε 650mah αν θελεις κατι πιο μικρο.
Ατμοποιητες υπαρχουν διαφοροι και για ολα τα γουστα.Ο ce4+plus v3 ειναι εδω και καιρο στην αγορα με πολυ καλη διαγωγη και μας εχει ολους σχεδον  για φιλους.Ολοι σχεδον εχουμε τουλαχιστον εναν απο αυτους.
Το καινουριο αιμα ειναι ο evod,με αναλογη μεχρι στιγμης πορεια.
Ειναι και οι δυο απλοι και ευκολοι ατμ/τες.Αλλαζεις κεφαλες και ειναι παλι ετοιμος για ατμισμα σαν να ειναι καινουριος

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3730 στις: Αυγούστου 18, 2013, 23:29 »
Καλημέρα σε όλους! Ως εντελώς άσχετη έχω περάσει αρκετές ώρες διαβάζοντας το forum και έχω καταλάβει (νομίζω! :)) ) κάποια πράγματα, αλλά έχω ζαλιστεί κιόλας! Θέλω διακαώς να κόψω το κάπνισμα και η δοκιμή ενός η.τ. μιας φίλης, μου έδωσε ελπίδα! Εκείνο που κυρίως με ενδιαφέρει, για αρχή τουλάχιστον, είναι η ευκολία. Εννοώ να μη θέλει κάθε λίγο και λιγάκι γέμισμα, φόρτιση κ.λ.π., γιατί φοβάμαι πως θα βαρεθώ γρήγορα (δεν ξέρω τη μάρκα του η.τ. που δοκίμασα, αλλά είχε μορφή κ.τ. και η φίλη μου ήταν με το μπουκαλάκι στο χέρι και πέρα δώθε στο φορτιστή).  Καταλαβαίνω πως αυτά εξαρτώνται από τη χρήση που κάνει κανείς (αυτή τη στιγμή καπνίζω 2 πακέτα την ημέρα με νικοτίνη 0,8 mg). Yπάρχουν η.τ. που να υπερέχουν σ'αυτόν τον τομέα ή όχι - τι υγρά προτείνετε να αγοράσω - τι λέτε για αυτό http://www.fasttech.com/products/0/10003072/1317404-ego-w-7-in-1-pen-clip-style-usb-rechargeable? Ζητάω συγγνώμη για τον κανονιοβολισμό ερωτήσεων, δυστυχώς όμως τα οικονομικά μου δεν μου αφήνουν μεγάλα περιθώρια πειραματισμών (κόβοντάς το το ριμάδι ελπίζω να αλλάξει και αυτό :D ) κι έτσι κάθε γνώμη ή συμβουλή σας θα μου είναι παραπάνω από πολύτιμη . . . Ευχαριστώ πολύ-πολύ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα και από μένα. Εγώ θα κινηθώ σε λίγο πιο ρεαλιστικές γραμμές από τους προηγούμενους. Δυστυχώς, το τέλειο ητ, αυτό που να είναι ακριβώς όπως το θέλουμε, χωρίς το παραμικρό μειονέκτημα, δεν υπάρχει. Η φίλη σου σου έδωσε να δοκιμάσεις κάτι σε 510 Titan ή Mini & More με αυτόματες μπαταρίες. Με αυτά τα δύο κερδίζεις σε μέγεθος και look, αλλά χάνεις σε αυτονομία και χωρητικότητα υγρού. Με το VV No.1 που σου πρότεινε ο Zacharis(δηλώνω και εγώ πανευτυχής κάτοχος του ίδιου), κερδίζεις σε επιλογές (είναι πολυβολτικό και παίρνει πάνω όλους τους ατμοποιητές), σε κόστος και σε look (σχετικό αυτό, είναι αρκετά μικρό πάντως), αλλά χάνεις σε μπαταρίες (θέλει δύο μπαταρίες μεγέθους 16340 και ξεχωριστό φορτιστή που δεν σου δίνει την ευκολία USB - πρέπει δηλαδή να φεύγεις από το σπίτι πλήρως εξοπλισμένη και φορτισμένη) και σε τρόπο χρήσης (δεν είναι αυτόματο, πρέπει να πατάς κουμπάκι, κάτι που το 99,99% από μας το βρίσκει απόλυτα φυσιολογικό). Συνολικά, εφ' όσον βάζεις και τον παράγοντα κόστος, τείνω προς την πρόταση του Zacharis, για το λόγο του ότι όλες οι μπαταρίες κάποια στιγμή θα χρειαστούν αντικατάσταση και οι 16340 του Νο.1 είναι φθηνές. Και καταλήγω στην δική μου πρόταση: πέρασε από όσα περισότερα μαγαζιά ητ μπορείς, δοκίμασε διάφορους ατμοποιητές και πολλά, μα πάρα πολλά υγρά. Δες τον κάθε συνδυασμό μπαταρίας ή μπαταριοθήκης και ατμοποιητή, νιώσε το στο χέρι σου, δούλεψέ το και βρες αυτό που σου ταιριάζει και πάνω από όλα αυτό που σε ικανοποιεί. Τέλος, πρέπει να βάλεις καλά στο μυαλό σου ότι το ητ δεν είναι μέθοδος διακοπής καπνίσματος. Είναι ένας εναλλακτικός τρόπος πρόσληψης νικοτίνης. Αρκετά πιο μπελαλίδικος από το τσιγάρο, αλλά χαλάλι του. Το ότι συμπτωματικά έχει βοηθήσει τόοοοοσο κόσμο να το κόψει το καρκινοτσίγαρο, είναι απλά ένα συν. Απαραίτητη από την πλευρά σου είναι η απόφαση να κόψεις το τσιγάρο, και η θέληση να επιτύχεις αυτό το στόχο. Σε όλα τα άλλα, το ητ θα σε βοηθήσει απίστευτα.

Και εμείς φυσικά! Σχεδόν 24/7/365!!!

Καλώς να μας έρθεις λοιπόν!

Αποσυνδεδεμένος filikos4

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
  • I find your lack of faith disturbing
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3731 στις: Αυγούστου 19, 2013, 00:27 »
Πραγματικά για νέο ατμιστή αυτή την εποχή υπάρχουν πάμπολλες επιλλογές , σε αντίθεση με εμένα τουλάχιστον που πριν 2 χρόνια περίπου , πρώτα αγοράζαμε κ μετά δοκιμάζαμε ... Τα καταστήματα πλέον σου προσφέρουν τόσο περιθώριο επιλογής κ δοκιμής , όσο κ ποικιλίας σε όλα . Οπότε το καλύτερο σε έναν μελλοντικό ατμιστή είναι να δοκιμάσει , κ μάλιστα να δοκιμάσει πολλά ! Είναι σχεδόν σίγουρο οτί κάτι θα βρει στα μέτρα του .

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3732 στις: Αυγούστου 19, 2013, 00:46 »
Καλά τα λές φίλε μου, αλλά δεν είναι όλοι Αθήνα....
Υπάρχουν περιοχές, όπου το "δοκιμάζω" είναι από δύσκολο, έως αδύνατο μερικές φορές.
Εδώ μπαίνει το φόρουμ αποκλειστικά και μόνο, και καθοριστικά...
Σίγουρα ο καθένας γράφει την άποψή του. Αλλά μέσα απ' όλα αυτά, κάποιοι που ενδιαφέρονται τα φιλτράρουν και καταλήγουν σε συμπεράσματα, σύμφωνα με τις ανάγκες τους, και τον τρόπο ζωής τους...
Δε λέω, το καλύτερο είναι να δοκιμάσει κάποιος και πολλά μάλιστα.
Αλλά και οι γνώμες μετράνε.....  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος filikos4

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
  • I find your lack of faith disturbing
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3733 στις: Αυγούστου 19, 2013, 00:59 »
Έχεις 1000 δίκια όσον αφορά την επαρχία , άλλωστε κ εγώ λίγα χρόνια έχω μόνο Αθήνα λόγω δουλειάς . Απλά θυμήθηκα τον εαυτό μου πριν 2 χρόνια , που υπήρχαν κ εδώ λίγα καταστήματα η.τ. και αυτά με περιορισμένες επιλογές .
Για να φέρω κ την άποψή μου τώρα , θα πρότεινα για αρχικό πακέτο νέου ατμιστή-ατμίστριας , 2 μπαταρίες ego twist (λόγω μεγέθους κ vv ) και για ατμοποιητή evod (λόγω ευκολίας χρήσης κ αλλαγής κεφαλών) συνολικά δεν ξεπερνά σε τιμή τα 50 ευρώ μαζί με κάποιο υγρό , καπνικό κατά προτίμιση 18mg

Αποσυνδεδεμένος zargias

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #3734 στις: Αυγούστου 19, 2013, 12:20 »
Καλημερα σταα καλα παιδια που δεν καπνηζουν αλλα ατμηζουν.ειμαι νεο μελος καιθελο να με βοιθεισεται που μπορο να αγορασο εξτενσιον τηλεσκοπηκο για το προβαρη μου να παιρνη μεγαλητερες  μπαταριες.εφχαρηστο και καλος σας βρηκα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275313 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15223 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13939 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9247 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42689 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34859 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181891 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9067 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364