vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

246 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1590 στις: Ιουνίου 08, 2012, 12:47 »
την μετονομασια καποιου λινκ σε καποια περγραφικη λεξη οπως π.χ. εδω
πως την κανετε ρε παιδια?
ευχαριστω και σορρυ αν βγηκα εκτος θεματος...

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1591 στις: Ιουνίου 08, 2012, 12:50 »
Μαρκαρεις την λεξη εδω και επιλεγεις το εικονιδιο υδρογειος επανω απο φατσουλες και δινει επιλογη εισαγωγης συνδεσμου.

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1592 στις: Ιουνίου 08, 2012, 13:09 »
έστω θέλεις να δώσει το link http://e-kapnisma.gr

γράφεις το παρακάτω

{url=http://e-kapnisma.gr}εδώ{/url}

όπου έχω βάλει { και } βάζεις [ και ]
(αν τα γράψω τώρα με [ ] θα βγάλει το εδώ  )

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1593 στις: Ιουνίου 08, 2012, 13:28 »
ευχαριστω παιδια, με την υδρογειο καποια πατατα κανω  :idiot1: αλλα της μουκο η φορμουλα δουλευει κανονικα...

Αποσυνδεδεμένος Andreas_A

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1594 στις: Ιουνίου 09, 2012, 09:27 »
Γεια σας παιδιά. επέστρεψα και αυτή την φορα έχω στα χερια μου το Η.T. μου (natura 510-t) ΑΛΛΑ κοντεύω να τρελαθώ. χθες όλα καλά και ωραία. τράβαγε ατμό κομπλέ όλα. σήμερα φόρτισα μπαταρία, το έστησα πάλι και τραβάει πολύ λίγο. ξέρει κανεις τίποτα για
το εν λόγο Η.T. ; και αν ναι μπορεί κανεις να βοηθήσει γιατί σε λίγο το βλέπω κολλημένο στον τοίχο!

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1595 στις: Ιουνίου 09, 2012, 09:34 »
Φίλε Αντρέα, καλωσόρισες στο φόρουμ.

Δοκίμασε ν'αποσυνδέσεις τον ατμοποιητή απ'τη μπαταρία κι αφού βγάλεις το φιλτράκι, φύσα τον ατμοποιητή με δύναμη σε μια χαρτοπετσέτα, να φύγουν τα περίσσια υγρά.

Αν εξακολουθείς να έχεις μειωμένη απόδοση, δοκίμασε αλλάζοντας ατμοποιητή.
Επίσης χρήσιμες πληροφορίες μπορείς να βρεις κι εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2271.0.html

Ελπίζω να βοήθησα.

Αποσυνδεδεμένος Andreas_A

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1596 στις: Ιουνίου 09, 2012, 10:08 »

σε ευχαριστώ πολύ φίλε Vangos για την απάντηση σου, το θέμα είναι πως αυτά τα έχω δοκιμάσει ήδη. κοίταξα και της οδηγίες από την σελίδα της natura και δεν μου είπαν τίποτα παραπάνω από αυτά που έχω κάνει ήδη. καταρχάς το συγκερκιμένο Η.T. δεν έχει πάνω του κάποιο κουμπί εκκίνησης, αλλα ένας φίλος, μου είπε πως το κουμπί του είναι μπροστά στο LED. το LED ανάβει, o ατμοποιητήs καίει, το "φιλτρακι" γεμάτο με υγρό αλλα το πολύ πολύ από ατμό να κάνει κάνα piff.  έχω αρχίσει και τα παίρνω πολύ άσχημα. Δεν πιστεύω πως έχει να κάνει με χαμηλή μπαταρία αλλα θα το βάλω μια στην φόρτιση πάλι να δω. επίσης έχω αλλάξει ατμoποιητή και "φιλτρακι" αλλα ακόμα τίποτα.


Παρακαλούμε: Μην κάνετε χωρίς σοβαρό λόγο παράθεση ολόκληρου του προηγούμενου μηνύματος όταν απαντάτε αμέσως από κάτω. Χρησιμοποείτε την "Απάντηση".Δεν υπάρχει λόγος να συναντάμε συνεχόμενα τα ίδια πράγματα δυο και τρεις φορές! Για σωστή χρήση της παράθεσης διαβάστε κι εδώ.
Ευχαριστούμε.
Απ'το συντονισμό του φόρουμ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 09, 2012, 11:10 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1597 στις: Ιουνίου 09, 2012, 10:13 »
Το ποιο πιθανόν να θέλει φόρτισμα η μπαταρία σου .


Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1598 στις: Ιουνίου 09, 2012, 13:56 »
Φίλε Ανδρέα ρίξε μια ματιά και εδώ

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1599 στις: Ιουνίου 09, 2012, 14:35 »
αντρεα γεια σου.τα ιδια συμπτωματα ειχα και εγω με αυτο τον τυπο η.τ, το 510-titan το πηρα φεβρουαριο και ηταν η πρωτη μου συσκευη. ολα καλα τις πρωτες 2 εβδομαδες και μετα αρχισαν τα προβληματα! τα ιδια οπως εσενα,λιγο ντουμανι,απιστευτες διαρροες οπου ολο το υγρο εβγαινε απο το tank και ολο το η.τ εκανε μπανιο κυριολεκτικα και μαζι και ολα τα πραγματα που ειχα μεσα στην θηκη μου! αλλαζω atmo, αλλαζω tank, μετα απο μια βδομαδα τα ιδια! και ξαναβαζω atmo καινουργιο που αγορασα και ξανα τα ιδια >:( δεν μπορεις να φανταστεις νευρα,απο  την πρωτη μου εμπειρια με το η.τ  και πεταμενα λεφτα,που ηταν το πιο σημαντικο για μενα γιατι δεν δουλευω τωρα,οπου βεβαια μετα ξαναρχισα να καπνιζω στριφτο.μαλλον ψωνισαμε απο κουπες :thumpdown:τι να πω :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1600 στις: Ιουνίου 09, 2012, 15:10 »
Δήμητρα, μιας και είχες τα ίδια συμπτώματα και εσύ, πες τότε και στον Αντρέα, τι έκανες εσύ και συνεχίζεις και απολαμβάνεις το άτμισμα ;)

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1601 στις: Ιουνίου 09, 2012, 15:24 »
τι αλλο μπορουσα να κανω δλδ? αναγκαστηκα και πηρα αλλο η.τ!
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 06, 2012, 02:20 από malamadre »

Αποσυνδεδεμένος Andreas_A

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1602 στις: Ιουνίου 09, 2012, 17:00 »
Λοιπόν παιδιά σας ευχαριστώ όλους που ασχοληθήκατε και έχω καλά νέα! τα νέα είναι πως είμαι λίγο βλάκας   :idiot1:! σκέφτηκα πως για να λειτουργεί ο ατμoποιητής και να καίει σημαίνει πως δεν κάνει καλή επαφή το tank. στις οδηγίες έλεγε να μην το ζορίσω καθώς το
βάζω γιατί μπορεί να χαλάσει. Eτσι και εγώ δεν το πίεσα ιδιαιτερα και με το που άκουσα την πρώτη εγκοπή να κουμπώνει το άφησα εκεί. τελικά ήθελε μέχρι μέσα και τώρα λειτουργεί κανονικά. ελπίζω Δήμητρα να μην πάθω και εγώ τα ίδια :D

Και εγώ θέλω να πω την καλησπέρα μου σαν νέα ατμίστρια στους συνατμιστές του forum...Καλησπέρα παιδιά!!

Kαλησπέρα Nεφέλη και καλωσόρισες! ;)

Αποσυνδεδεμένος ANTONY

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Όταν το κάπνισμα γίνετε HOBBY λέγετε... άτμισμα.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1603 στις: Ιουνίου 12, 2012, 04:01 »
καλημέρα σε όλους όπως ίσως δεν θα καταλάβατε με λένε Αντώνη :) είμαι 2-3 μέρες μέλος της παρέας εδώ και έχω μια απορία που έχει να κάννη με την λειτουργία του φόρουμ. περιηγήθηκα στους Έλληνες κατασκευαστές και είδα πολύ ενδιαφέρουσες κατασκευές αυτό που δεν είδα όμως ήταν κάποιο κατάστημα πώλησής ηλεκτρονικό η φυσικό αυτών των κατασκευών... βεβαία θα προτιμούσα φυσικό κατάστημα γιατί είμαι οπτικός τύπος μου αρέσει πριν από μια αγορά μου να αξιολογώ το προϊόν με τις αισθήσεις μου πρώτα όπως όραση και αφή για παράδειγμα (κάτι που δεν μπορώ να κάνω σε ένα ηλεκτρονικό κατάστημα) και μετά να προβαίνω στην αγορά του. Η ερώτηση μου είναι προφανής.... οι Έλληνες κατασκευαστές που διαθέτουν τα προϊόντα τους?

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1604 στις: Ιουνίου 12, 2012, 04:10 »
οι ιδιώτες μοντερς αν έχουν τον χρόνο μπορούν να σε προμηθεύσουν μόνο με πμ.δεν γίνεται πρώτα να το "πιάσεις" αφού δεν υπάρχει στόκ.γίνεται για χόμπυ,όχι για εμπόριο
εκτός αν το δεις σε καμιά συνάντηση.
υπάρχουν και κατασκευαστές με μαγαζιά φυσικά η ηλεκτρονικά που μπορείς να επισκεφτείς

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171383 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275293 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42679 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 382 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34819 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9021 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364