vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

307 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, panoskapa, chief79, Nikrom, mathimatikos1966, yorgoss, Jorge, ZoeM, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10725 στις: Φεβρουαρίου 22, 2021, 23:03 »
+1 για το sub-zero είναι μακράν η τρομερότερη μέντα

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10726 στις: Φεβρουαρίου 23, 2021, 00:27 »
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Λοιπόν η μία μέντα που πήρα ήταν το subzero 18. Βέβαια εννοείται γούστα είναι αυτά αλλά εμένα μου φάνηκε πικρό και πολύ καυτερό. Του μαιμπλου ειναι ελαφρια η μεντα και πολυ φρουτωδης. το subzero σαν καπνικο με μεντα μου εφερνε. Βασικα μια τετοια μεντα σαν του μαιμπλου ψαχνω αν εχει βρει κανενας.

Αποσυνδεδεμένος venybzz

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10727 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 00:32 »
Back again μετά από κάποια χρόνια,

Αυτή τη φορά αφορά αγορά η.τ. για εμένα.

Αυτή τη στιγμή έχω το myblu, το οποίο αγοράσα επειδή ήταν φτηνό και δεν ήθελα να επενδύσω σε κάτι που δεν ήξερα αν τελικά θα ευδοκιμήσει (η αλλαγή από τσιγάρο σε η.τ.). Συνήθως η κατανάλωση είναι 1-1,5 κάψουλα των 1,5ml/ημέρα.
Η ποιότητα του ατμίσματος με τη συσκευή που έχω είναι υπερικανοποιητική, δεν αναζητώ κάτι πιο βαρύ ή πιο τσιγαρίσιο κλπ. και ο λόγος που θέλω να αγοράσω άλλο η.τ. είναι γιατί το συγκεκριμένο έχει προγεμισμένες κάψουλες και βγαίνουν αρκετά τα χρήματα.

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω μιας και ούτε γνωρίζω, αλλά ούτε και έχω τις απαραίτητες γνώσεις είναι σχετικό με watt, ohm, amber. Στην περίπτωση που θα επιλέξω κάποιο η.τ. με περισσότερα watt, ohms, amber κλπ, σημαίνει αυτομάτως ότι θα έχω και μεγαλύτερη κατανάλωση σε ml? Ξέρω ότι είναι δύσκολο να καταλάβετε τι εννοώ, αλλά οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες όχι μόνο στο άτμισμα αλλά και στα ηλεκτρολογικά.

Εν ολίγις, αν πχ, αυτή τη στιγμή με η.τ. των 5€ (350mah που στέλνει 3,9V (έτσι διάβασα), με αντίσταση 1,3Ω) καταναλώνω ~2ml/ημέρα. Εάν αγοράζοντας κάτι καλύτερο (ποιοτικά σίγουρα) έχει ως αποτέλεσμα την περισσότερη κατανάλωση ml, τότε προτιμώ να αγοράσω κάτι του τύπου Justfrog minifit που θεωρώ θα έχω την ίδια κατανάλωση.

Ψάχνω κιτ γιατί ως καινούργια δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία άλλο mod, αλλο τανκ κοκ.

Έχω βρει το Innokin Adept Zlide, το οποίο το κοιτάω γιατί απλά έχει τις καλύτερες κριτικές κ αν τελικά πάω σε κάτι φιξ όπως ανέφερα πιο πάνω, κοιτάω το justfrog minifit.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10728 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 01:27 »
Καλησπερα απο εμενα.

Το Adept zlide kit το εχω παρει και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος...Θα ελεγα καλυτερα να το αποφυγεις και να δεις κατι αλλο...Ισως με καποιο pod να εισαι καλυτερα...

Αποσυνδεδεμένος 4son

  • **
  • 194
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10729 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 07:53 »
Πάρε ένα Pico με τον slide να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο μίας και το mod έχει θέμα με το κουμπί. Pico εγγύηση δεν παθαίνει τίποτα και με μια δεύτερη μπαταρία δεν πρόκειται να μείνεις ποτέ ΑΠΌ Ή. Τ.. Slide σίγουρη επιλογή για χαλαρό mtl αντιστάσεις βρίσκεις παντού χωρίς ιδιαίτερα θέματα.. Τώρα όσο αναφορά για την κατανάλωση σίγουρα ένας ατμό δεν έχει σχέση με ένα pod αλλά  μην περιμένεις τίποτα τρελό κάνα ml περισσότερο ανάλογα με την χρήση πού κάνεις και  πόσο σε καλύπτει ή νικοτίνη πού έχεις στο υγρό .. Τα amper / volt  δεν έχουν σχέση με την καταλωση  τα δε vatt σε mtl δεν πρόκειται να ξεπεράσουν τα 20 vatt οπότε θέμα κατανάλωσης και εκεί δεν υπάρχει σε σχέση με ένα pod. 6 ευρώ έχουν ή κάψουλες γύρω στο 20 ενα snv με 2 νικοτίνης και θα έχεις ένα υγρό 60ml/ 8mg καπνικο 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 24, 2021, 07:59 από 4son »

Αποσυνδεδεμένος Olga68

  • **
  • 221
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10730 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 08:12 »
Back again μετά από κάποια χρόνια,

Αυτή τη φορά αφορά αγορά η.τ. για εμένα.

Αυτή τη στιγμή έχω το myblu, το οποίο αγοράσα επειδή ήταν φτηνό και δεν ήθελα να επενδύσω σε κάτι που δεν ήξερα αν τελικά θα ευδοκιμήσει (η αλλαγή από τσιγάρο σε η.τ.). Συνήθως η κατανάλωση είναι 1-1,5 κάψουλα των 1,5ml/ημέρα.
Η ποιότητα του ατμίσματος με τη συσκευή που έχω είναι υπερικανοποιητική, δεν αναζητώ κάτι πιο βαρύ ή πιο τσιγαρίσιο κλπ. και ο λόγος που θέλω να αγοράσω άλλο η.τ. είναι γιατί το συγκεκριμένο έχει προγεμισμένες κάψουλες και βγαίνουν αρκετά τα χρήματα.

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω μιας και ούτε γνωρίζω, αλλά ούτε και έχω τις απαραίτητες γνώσεις είναι σχετικό με watt, ohm, amber. Στην περίπτωση που θα επιλέξω κάποιο η.τ. με περισσότερα watt, ohms, amber κλπ, σημαίνει αυτομάτως ότι θα έχω και μεγαλύτερη κατανάλωση σε ml? Ξέρω ότι είναι δύσκολο να καταλάβετε τι εννοώ, αλλά οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες όχι μόνο στο άτμισμα αλλά και στα ηλεκτρολογικά.

Εν ολίγις, αν πχ, αυτή τη στιγμή με η.τ. των 5€ (350mah που στέλνει 3,9V (έτσι διάβασα), με αντίσταση 1,3Ω) καταναλώνω ~2ml/ημέρα. Εάν αγοράζοντας κάτι καλύτερο (ποιοτικά σίγουρα) έχει ως αποτέλεσμα την περισσότερη κατανάλωση ml, τότε προτιμώ να αγοράσω κάτι του τύπου Justfrog minifit που θεωρώ θα έχω την ίδια κατανάλωση.

Ψάχνω κιτ γιατί ως καινούργια δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία άλλο mod, αλλο τανκ κοκ.

Έχω βρει το Innokin Adept Zlide, το οποίο το κοιτάω γιατί απλά έχει τις καλύτερες κριτικές κ αν τελικά πάω σε κάτι φιξ όπως ανέφερα πιο πάνω, κοιτάω το justfrog minifit.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Καλημέρα.
Ίδια ακριβώς περίπτωση με την αδερφή μου, εκείνη είχε ένα παρόμοιο με το myblu αλλά δεν θυμάμαι όνομα (EDIT: To Logic). Έψαχνε το επόμενο βήμα, τις προτείναμε διάφορες εναλλακτικές και τελικά βρήκε την λύση με το Oxva το οποίο προτείνω ανεπιφύλακτα. Παρόμοια λογική αλλά με επαναγεμιζόμενο δοχείο, μηδέν (0) διαρροές, ευκολία στην χρήση και στην μεταφορά, εξαιρετική απόδοση. (Link εδώ.) Δεν μπλέκεις ούtε με watt, ούτε με volt, δεν ασχολείσαι με τίποτα πέραν του υγρού και της φόρτισης. Επιπλέον, δεν θα σου πρότεινα το Adept Zlide λόγω όγκου και προβλημάτων που εμφανίζει (κυρίως το fire button και η βαφή) αλλά, κυρίως, λόγω όγκου.  
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 24, 2021, 08:45 από Olga68 »

Αποσυνδεδεμένος thebull

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10731 στις: Φεβρουαρίου 24, 2021, 11:12 »
Θα συμφωνήσω και εγώ με τα σχόλια των παραπάνω, μακριά από το adept μοντ(μετά από 2-3 ημέρες μου κολλούσε το fire button). 
Πάρε άφοβα ένα ατμοποιητη zlide και ένα μοντακι με ενσωματωμένη μπαταρία για ευκολία όπως το aegis mini. To έχω πάνω ένα χρόνο τώρα και  είμαι πολύ ευχαριστημένος, αθάνατο!
Σε μτλ με χαμηλά βαττ κρατάει όλη μέρα άνετα και έχει χαμηλή κατανάλωση..

Αποσυνδεδεμένος venybzz

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10732 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 14:33 »
Καλησπέρα σε όλους,

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις σας. Μελέτησα και όσο μπορούσα τις άγνωστες για εμένα ορολογίες σας, είδα και κάποιες κριτικές και παρουσιάσεις προϊόντων και:

1. Απέρριψα το Adept mod, όπως είπατε όλοι
2. Αρχικά προσανατολίστηκα στον OXVA, αλλά με προβληματίζει ότι οι αντιστάσεις κοστίζουν 2,80€-3€  και συγκρίνοντας με άλλες μου φαίνονται ακριβές. Επίσης, μου είπε το μέλος @Olga68 ότι δεν μπλέκεις με watt κλπ, αλλά βλέποντας βίντεο είδα πως υπάρχει η δυνατότητα ρύθμισης, εκτός αν εγώ δεν κατάλαβα σωστά.
3. Μου άρεσε ο zlide και ο τρόπος που ανοίγει, θα ήθελα όμως να ρωτήσω και για τον nautilus που επίσης έχω διαβάσει καλές κριτικές. Ποια η γνώμη σας και ποιον προτείνετε; Ως μέτρια χρήστης θεωρώ πως τα 2-3ml τανκ είναι οκ. 
4. Στην περίπτωση που προχωρήσω με ατμοποιητή είτε zlide είτε nautilus, ποιο mod θα προτείνατε; Είδα ότι μου προτείνατε το Pico και το Aegis mini.
5. Θεωρείτε καλύτερο να έχει αποσπώμενη ή όχι, μπαταρία; Αν πχ. σε βάθος χρόνου θέλει άλλαγμα και ως βάθος χρόνου εννοούμε 3+ χρόνια, τότε δεν με απασχολεί αφού θεωρητικά μπορεί να ξαναλλάξω έως τότε.

Ευχαριστώ πάρα πολύ

Αποσυνδεδεμένος thebull

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10733 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 15:01 »
Ατμοποιητη που περνει έτοιμες αντιστάσεις εγώ και πάρα πολλοί προτείνουν είναι ο zlide ή nautilus 2s,. Gt, gt mini.
Όποιον και να διαλέξεις μια χαρά θα κάνεις την δουλειά σου. Έχουν καλή τζούρα και γεύση και το βασικό είναι ότι οι αντιστάσεις υπάρχουν χρόνια τώρα και τις βρίσκεις ακόμα και στα "περίπτερα".
Όσο αφορά το θέμα μοντ, ενώ έχω 6-7 μοντ αλλά αυτό που έχω συνέχεια μαζί σε δουλειά και γενικά έξω είναι το aegis mini.
O λόγος; Χαμηλό βάρος, μικρό μέγεθος, καλά ρεύματα, καλή αυτονομία (δουλεύω 11-14w),φορτίζει με το καλώδιο του κινητού και ότι είναι πάρα πολύ ανθεκτικό.
Να φανταστείς πήρα ένα για καβατζα όταν το βρήκα σε προσφορά στο Μπλάκ φραίντει με 23€, έτσι για να υπάρχει..
Όσον αφορά μπαταρία, το έχω από τον Νοέμβριο 2019 και η απόδοση του δεν έχει μειωθεί. Και στην τελική και να τα παίξει τώρα μετά από ένα μισή χρόνο, τα λεφτά τα έβγαλε..

Συνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10734 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 16:17 »
Οπως λεει και ο φιλος απο πανω, για mod και εγω προτεινω aegis mini, η aegis solo αν θες αποσπωμενη μπαταρια.

Τωρα για ατμοποιητη, συμφωνω παλι με το φιλο πανω, αλλα οχι τον Nautilus 2s ;)


Αποσυνδεδεμένος otakis

  • **
  • 424
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10735 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 16:52 »
[member=8788]venybzz[/member]
ρίξε μια ματιά κ στο Kroma Z pod
είναι αξιόλογο (γεύση, μέγεθος, ποικιλία αντιστάσεων, πρακτικότητα, μπαταρία, χωρίς διαρροές)
παίρνει κ 510 αντάπτορα, για να μετατραπεί σε κανονικό mod κ να βάλεις κανονικό ατμοποιητή
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2021, 19:02 από otakis »

Αποσυνδεδεμένος venybzz

  • *
  • 20
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10736 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 17:54 »
Λέω να κινηθώ στο Kroma Z που πρότεινε ο φίλος, μιας και αργότερα θα μπορούσα να βάλω ατμοποιητή και να περάσω σταδιακά σε πιο ουσιαστικό άτμισμα.

Τώρα, επειδή ενδιαφέρεται και η μητέρα μου για ηλεκτρονικό, χρόνια καπνίστρια έχει κανά 10 μέρες που χρησιμοποιεί myblu ψιλοπαράλληλα με το τσιγάρο, θα ήθελα να της πάρω αποκλειστικά pod, κάτι ελαφρύ, διακριτικό όσο γίνεται γιατί δεν θα της αρέσει η "γκουμούτσα". Και προσανατολίζομαι στο Innokin sceptre. 

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10737 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 18:20 »
ΚαλησπΕρα  :)

Δεν αγαπώ να σε επηρεάσω μα θα σου προτείνω με το χέρι στην καρδιά το Aegis mini
Κ αυτό γιατί το έχω αρκετό καιρό στα χέρια μου (Δλδ η αδερφή μου, αλλά πέρασε από εμένα το τεστ..  ;))

Κ σου  λέω ότι θα είσαι ικανοποιημένη. Άλλη μια πολύ καλή επιλογή είναι το Aegis solo που το έχω αρκετό
καιρό γιατί προτιμώ την αποσπώμενη μπαταρία. Μιλάμε για ένα δυνατό mod!

Με αυτές τις επιλογές για mod  κ έναν Zenith  η Zlide  ατμοποιητή θα είσαι πραγματικά πολύ καλά!
Θα με θυμηθείς κ θα δεις ότι το κ.τ. τότε θα περάσει στο μακρινό παρελθόν. ;)

Οι αντιστάσεις του Zenith κοστίζουν 2,50 αλλά μπορείς να τις βρείς κ με 2 ευρώ.
Θα σου κρατάνε άνετα για 15 μέρες που τότε πια πρέπει να τις αλλάξεις
Ρωτάς για την αποσπώμενη μπαταρία ναι?

Εγώ ναι, θα σου πρότεινα ένα mod με αποσπώμενη γιατί πιστεύω ότι θα μου κρατήσει περισσότερο κ απλά θα του αλλάξω μπαταρία όταν έρθει ο καιρός ενώ με το άλλο όσο κρατήσει κ μετά?  Το πετάς....Υπάρχουν όμως κ mod με

ενσωματωμένη μπαταρία  που άνετα κράτησαν κ 3 χρόνια κ αυτό πάντα το λέω από  δική μου εμπειρία ναι?
Αυτά τα προτιμάνε η μαμά μου κ η αδερφή μου που φοβούνται τις αποσπώμενες μπαταρίες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ  ::) ::)


Κ να πω κ εγώ για τον Nautilus ότι ο μόνος καταπληκτικός είναι ο παλιός γιατί
έχω πάρει κ εγώ τον 2S αλλά δεν θα τον πρότεινα σε κάποιον που ξεκινάει τώρα ναι?
Με τίποτα όμως!

Η μητέρα μου έχει τον παλιό ναυτίλο τόσα χρόνια κ δεν δοκίμασε ποτέ άλλον ατμοποιητή! Είναι καλός πολύ!
Δεν ξέρω αν υπάρχει πια αν κ πάντα βρίσκουμε τις αντιστάσεις του που είναι οι ίδιες κ με τα επόμενα μοντέλα.

Για να κάνεις κάτι με επιτυχία χρειάζεσαι μόνο ένα πράγμα κ αυτό ξέρω ότι ήδη το έχεις....
Εννοώ πάντα την θέληση κ μετά όλα τα άλλα είναι καλές επιλογές.

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με ότι επιλέξεις για  σένα αλλά κ για την μητέρα σου.  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2021, 18:45 από DARK ANGEL »

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10738 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 22:08 »
Κι εγω ψηφιζω zlide.Εχω και αυτον και τον zenith τον παλιο και ειναι πολυ ok!Ναυτιλο δυστυχως δεν ειχα...

Αποσυνδεδεμένος teargas

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #10739 στις: Φεβρουαρίου 25, 2021, 22:41 »
O ναυτιλος ειναι λαχειο αν θα σου βγει ατμοποιητης ή σουρωτηρι.Ζενιθ ή ζλαιντ ειναι σιγουρακι για νεοεισερχομενο.Το πιο τιμιο πακετο ειναι ζλαιντ 4μλ με aegis solo.Δεν ξερω κατα ποσο θα καθεται καλα στο χερι σε γυναικα τετοιο μαρκουτσι.
Για πιο μινιμαλ κ σε μικροτερο κοστος πικο μαζι με ζλαιντ 2μλ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 52 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8761 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181243 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537789 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60249 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238481 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 714 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16560 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137894 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085824 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35722 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro