vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

eGo...

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo...
« Απάντηση #45 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:00 »
Ego+drip tip κ ξερο ψωμι.
Εχω κ 4 μπαταριες 2 απο ego-T μικρουλες στα 3,7-- V για τους LR 1,7-2,5Ω μου atomizer κ 2 τουμπανα απο Nobacco 1100 που χαλαρα εχουν 4++ V για τους >2,5. Το κακο ειναι εκτος του οτι ξεφλουδισαν :thumpdown: ειναι οτι με καποιους atomizer αυτες οι μπαταριες μου δινουν πολυ ευκολα καμμενο αλλα αμα κατσει καλη φουρνια..................
Και μένα είχε ξεφλουδιστει η 1000αρα μου στις άκρες και την ξεφλούδισα μετά όλη μόνος μου....τώρα τουλάχιστον έχει ομοιομορφία. ;)

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: eGo...
« Απάντηση #46 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:15 »
Και μένα είχε ξεφλουδιστει η 1000αρα μου στις άκρες και την ξεφλούδισα μετά όλη μόνος μου....τώρα τουλάχιστον έχει ομοιομορφία. ;)
Και γω με ασετόν την πέρασα...δε πειράζει όμως συγχωρείτε λόγο απόδοσης και αυτά τα λίγα Volt παραπάνω που βγάζει με έχουν κάνει και την έχω λατρέψει.
Δυστυχώς δε μπορώ να βρω πουθενά ασημένια κονάκια με ασημένιο κούμπωμα το πιο κοντινό που έχω βρει είναι ασημένιο με χρυσό.

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: eGo...
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:33 »
αρα παιδια συνοψιζοντας (γιατι τα πολλα οφ τοπικ μπερδευουν) για εναν νεο χρηστη που χρειαζετε ενα ποιοτηκο η.τ για να μην καθετε και να ασχολητε συνεχεια με το να το φτιαχνει και να το "στρωνει" , τι προτεινεται? eGo η eGo-t? Και ειδικοτερα ποιο? (απο αυτα που εχω καταλαβει εγω για ego η καλυτερη επιλογη σε σχεση αποδοσησ-τιμης εινα το Riva eGo, και για eGo-T NOBACCO Hybrid?)

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: eGo...
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:41 »
Η άποψη μου είναι, να σου έρθει με το καλο το ego που πήρες να πάρεις, ένα ο-ring για την βάση που βιδώνει ο κώνος για να μην έχεις ποτε την παραμικρή σταγόνα υγρασίας ή υγρού και τέλος να πετάξεις όλα τα φίλτρα με τον πολυεστέρα και να πάρει ένα drip tip.Aμα τώρα κάποια στιγμή θέλεις κάτι σε Tank μπορεί να πάρει ένα Tank atomizer μονο του 510-T,Type-A,Type-B και να το δοκιμάσεις.
Αυτά γενικά πάνω στα e-go τώρα άμα πραγματικά θέλεις να πούμε για το τι ηλεκτρονικό τσιγάρο σου προτείνουμε γενικά...πάρε mod από τώρα και μη περιμένεις να δώσεις όπως οι περισσότεροι 500-1000 euro για να καταλάβεις τι θέλεις.

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: eGo...
« Απάντηση #49 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:57 »
Βασικα ακυρωσα την παρεγγελεια του ego λογω του ηβριδικου της νομπακο. Θελω να το σκεφτω λιγο ακομα, γιατι δεν θελω να πεταξω τα λεφτα (εξαλου το κανω τοσο καιρο στα κ.τ. :P). Πολυ παλουκι ρε παιδι μου να αποφασισεις... την μια μερα αποφασισα το ρεβο της εσμοκ, μετα το ego, και τωρα το υβριδικο... τι να πεις... Παντως ενας γνωστος που εχει το υβριδικο δυο βδομαδες του ειναι απροβληματιστο και ευχαριστο απο την πρωτη κιολασ τζουρα, κ απο οτι διαβαζω και στο φορουμ το υβριδικο πρεπει να ειναι η καλυτερη δυνατη επιλογη. Εσεις τι λετε?

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: eGo...
« Απάντηση #50 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:59 »
aiwnios, στελνεις ενα λινκ γι' αυτο το o-ring να καταλαβω για τι πραγμα μιλας?


Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: eGo...
« Απάντηση #51 στις: Ιουνίου 21, 2011, 21:59 »
Βασικα ακυρωσα την παρεγγελεια του ego λογω του ηβριδικου της νομπακο. Θελω να το σκεφτω λιγο ακομα, γιατι δεν θελω να πεταξω τα λεφτα (εξαλου το κανω τοσο καιρο στα κ.τ. :P). Πολυ παλουκι ρε παιδι μου να αποφασισεις... την μια μερα αποφασισα το ρεβο της εσμοκ, μετα το ego, και τωρα το υβριδικο... τι να πεις... Παντως ενας γνωστος που εχει το υβριδικο δυο βδομαδες του ειναι απροβληματιστο και ευχαριστο απο την πρωτη κιολασ τζουρα, κ απο οτι διαβαζω και στο φορουμ το υβριδικο πρεπει να ειναι η καλυτερη δυνατη επιλογη. Εσεις τι λετε?
Παρε mod. 8)

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: eGo...
« Απάντηση #52 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:03 »
οταν λες mod? μιλατε ρε παιδια ελληνικα ειμαι λιγο ασχετος... :P

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo...
« Απάντηση #53 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:05 »

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: eGo...
« Απάντηση #54 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:09 »
μπορεις να μου παραθεσεις το ονομα ενος μοντελου να το ψαξω? γιατι ετσι δεν βρισκω ακρη

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: eGo...
« Απάντηση #55 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:09 »
Ελεος πια! το παιδι θελει να γλυτωσει 5 τσιγαρα την μερα και θα τον βαλετε να πληρωνει εκατονταδες€€€...

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: eGo...
« Απάντηση #56 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:10 »
οταν λες mod? μιλατε ρε παιδια ελληνικα ειμαι λιγο ασχετος... :P
Συγγνώμη η δύναμη της συνήθειας.
http://www.e-savuke.com/en/ecig_mods.htm
Και μερικά τελείως ενδεικτικά video για mod τα πιο πολλά θα τα δεις στο link από πάνω.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ybiGwUCkuYI[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d5j0dGCZQgI[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AOsBpnRZwt0[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo...
« Απάντηση #57 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:13 »
Ελεος πια! το παιδι θελει να γλυτωσει 5 τσιγαρα την μερα και θα τον βαλετε να πληρωνει εκατονταδες€€€...

+ 1000 Το΄πε απο την αρχη το παιδι οτι δεν τα διαθετει. Παρε φιλε μου οτι και ο φιλος σου εφοσον εινε ευχαριστημενος να τελειωνει το θεμα, γιατι αν συνεχισεις στο τελος σε βλεπω πρωινο για δανειο στην τραπεζα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: eGo...
« Απάντηση #58 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:13 »
Πάρε φίλε μου το Hybrid να ησυχάσεις ;) Το πρότεινα σε έναν φίλο μου και από την Παρασκευή που μας πέρασε δεν έχει ακουμπήσει κανονικό τσιγάρο. Με έχει ευχαριστήσει πολλές φορές που του πρότεινα αυτό το μοντέλο. Γεμίζει πολύ εύκολα, δεν έχει προβλήματα και έχει μεγάλη αυτονομία και από άποψη μπαταρίας αλλά και υγρού ;) Αυτή είναι η δική μου γνώμη και προσωπικά αυτό προτείνω σε όσους με ρωτάνε.

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: eGo...
« Απάντηση #59 στις: Ιουνίου 21, 2011, 22:18 »
πραγματικα με κουρασε το θεμα :P παιδια εγω καταληξα στο υβριδικο. κ αν δεν μου αρεσει θα το κοψω εντελως για να ισυχασει το κεφαλι μου. Σας ευχαριστω ολους παντως για τις υπερπολυτιμες βοηθειες.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 322 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21680 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283031 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208846 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314519 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94765 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4782 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix