vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

282 επισκέπτες, 9 χρήστες
gfilip, Yakinthos, I.P, Mimhsdr, Christos Z, tony1976, manoslykos, tibolaso, Buliwyf

Twitter

The Troll By WOTOFO

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
The Troll By WOTOFO
« στις: Νοεμβρίου 29, 2015, 23:52 »
Παρουσιαση του RDA The Troll By WOTOFO  ενας ντριπερ για πολλα ντουμανια και οχι μονο .. και απο γευση που σιγουρα θα ενθουσιασει αρκετους ....

YOUTUBE

Αν σας αρεσε η παρουσιαση  ενα like και ενα  Share  θα βοηθουσε να κανουμε καλυτερες παρουσιασεις



[/size][/b]


μπορειτε να το βρειτε σε πολλα χρωματα ... μαυρο , ασπρο, ασημενιο, πρασινο, μπλε ....

Ο Troll είναι ένας Κλώνος RDA ατμοποιητής . Διαθέτει 4 μεγάλες Τρύπες για ευκολότερο στήσιμο και διαθέτει 2 οπές και 3 ρυθμιζόμενες πλευρικές σχισμές για την ροή του αέρα .
Περιλαμβάνει :
1x Troll RDA

1x Σετ βίδες
1x Σετ O-Rings
1x Κατσαβίδι



μερικες φωτος απο το The Troll By WOTOFO



προσοχη να τον αγορασετε με αυτην την συσκευασια .. αν δεν ειναι σε αυτη την συσκευασια ειναι κλωνος





να τσεκαρετε το κωδικο γνησιοτητας στο site εταιρειας






παρεχονται και εξτρα ανταλακτικα μεσα στην συσκευασια αλλα οχι ντριπ τιπ δυστυχώς




ο serial number  στο κατω μερος ...



ο 510 πολος δεν ειναι ρυθμιζομενος .. προσοχη μην το ξεβιδωσετε .



το σκληρο αυτο πλαστικο στο επανω μερος βοηθαει να μην  φτανει η θερμοκρασια στο ντριπ τιπ




6 διαγωνια airflows  3 σε καθε μερια .. στησιμο και μονη αλλα και με διπλη αντισταση



το δαχτυλιδι που μπορειτε να ανοιγοκλεινεται τα airflows



Το ντεκ  με  καλο χωρο για πολλα στησιματα .. εχει μεγαλο χωρο για κρατηση υγρου



εξτρα ντριπ τιπ που πουλιεται εξτρα .. διστυχως!!!! 




Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Troll By WOTOFO
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 30, 2015, 11:41 »
Ωραία παρουσίαση όπως πάντα Κώστα :thumpup:
φαίνεται και ωραίος!

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Troll By WOTOFO
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 30, 2015, 13:09 »
Ωραίο βίντεο και παρουσίαση για μια ακόμα φορά  :thumpup: 


Απίστευτος ο dripper, αρκετά φθηνός και εύκολος στο στήσιμο, χωράει πολύ υγρό (ιδιαίτερα με την τεχνική) και προσωπικά μου αρέσει η τρολλόφατσα οπότε για εμένα είναι συν :)


Δεύτερο στήσιμο, 24awg σύρμα (0.511mm), 9 σπείρες με 3.5mm διάμετρο, ακριβώς 0.50Ω! Ίσα ίσα χώρεσε διπλή αντίσταση με τέτοια διάμετρο και πάχος. Ατμίζω εδώ και ώρα στα 30W και η απόδοση του είναι απίστευτη για τα δικά μου δεδομένα! Λόγω πάχους σύρματος στα 30-40W κάνει λίγη ώρα να «πάρει μπροστά» αλλά ουδέν πρόβλημα εκεί. Στα 60W που δοκίμασα «αρπάζει» αμέσως και ατμοποιεί άριστα αποδίδοντας ικανοποιητικά τη γεύση χωρίς ίχνος ξηρότητας ή καμένου, (επιεικώς) «τρελό» ντουμάνι αλλά εννοείται θέλει προσοχή μην στεγνώσει :D

Για την αδυναμία των orings κάπου διάβασα πως τα ανταλλακτικά είναι πιο σφιχτά, δεν τα δοκίμασα όμως αφού δεν αντιμετώπισα ούτε εγώ τέτοιο πρόβλημα.




Γενικά εσείς πως γεμίζετε; Επειδή βαριέμαι να βγάζω/βάζω το derlin με το επιστόμιο, συνήθως ρίχνω λίγες σταγόνες μέσα από το επιστόμιο (έχει και την απαραίτητη διάμετρο βέβαια) αλλά με ανησυχεί το ότι αυτές πέφτουν στον κεντρικό πόλο, όχι κατ'ευθείαν στο βαμβάκι. Δεν είχα βέβαια μέχρι τώρα υποτροφοδοσία, αλλά θέλω να αποφεύγω να βγάζω όλη τη καμπάνα μη γεμίσει το SX Mini υγρά.

Επίσης, καμία πρόταση για ντριπτιπάκι, κατά προτίμηση μεγάλο (ακόμα και να αντικαθιστά το delrin, γιατί του έχω επάνω το drip tip του Τρίτωνα και σπάζομαι γιατί μαζεύει υγρό συνέχεια  ::)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: The Troll By WOTOFO
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 30, 2015, 18:22 »
εγω βαζω το τριπ τιπ απο subtank  αυτο που ειχα στο βιντεο μου αρεσει γιατι παει γαντι με το πλαστικο που εχει στον ανταπτορα του τρολ

για να γεμιζω μου αρεσει να βγαζω ολο το βαρελακι και να σταζω κατεφτειαν στα βαμβακια και κοιταω κιολας αν ειναι οκ στις αντιστασεις ..

μεχρι στιγμη δεν εχω θεμα με τα ορινκσ οποτε και εγω εχω αφησει αυτα που ειχε επανω...

Θα δειξει στο μελλον   αλλα με αυτη την τιμη δεν με πειραζει   ειναι απαιχτη  οποτε το διασκεδαζω

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Troll By WOTOFO
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 26, 2016, 00:41 »
Τσίμπησα και εγώ ένα Trollάκι.. Πρώτο στήσιμο μονή αντίσταση, UD 26/32 Clapton , 7 σπείρες  0,8 ohm . Από γεύση δεν τρελάθηκα, περίμενα κάτι παραπάνω.. Από ντουμάνι όμως. άνοιξα παράθυρο από τα 30 μόλις watt.. Επειδή τελικά αυτό το clapton μάλλον δεν το πολυχωνεύω τελικά θα δοκιμάσω και με νικέλιο και ελπίζω να δω λίγο γεύση παραπάνω.. Θα στήσω και διπλή και θα επανέλθω με νεότερα..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 180 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181407 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 60 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8793 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34377 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537958 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 740 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16636 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138771 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63