vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

209 επισκέπτες, 6 χρήστες
thanos1071, dkostas, costasibiza84, manoslykos, Jorge, gigelis78

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:36 »
Λοιπόν επειδή αναφέρεσαι από οικονομικής πλευράς και για όποιον ενδιαφέρεται να πάρει
ας κοιτάξει τα τεχνικά τους χαρακτηριστικά τις ποιότητες και ας πράξει ανάλογα.

Έχουμε και λέμε λοιπόν γνήσιο provari από την provape 160 $
Έχουμε και λέμε λοιπόν γνήσιο Lava tube από την volcano 140 $
Όχι από Alibaba και όχι τύπου Lava ή τύπου proVari
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:42 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:39 »
ΥΓ. Το ότι έχουν βάλει τα Προβατάκια σε sale, ίσως να λέει κάτι ε? (Ελπίζω να είναι λόγω ανταγωνισμού και να μην ξεστοκάρουν απλά, επειδή ετοιμάζουν κάτι καλύτερο, ή κάτι τέτοιο)

Όσο θυμάμαι το Site της Provape πάντα έτσι ήταν μια τιμή και από κατω Sale, τουλαχιστον τον τελευταίο 1,5 χρονο

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:41 »

Δεν ξέρω ειλικρινά φίλε εγώ το παρήγγειλα σε κιτ απο τον Πορτογάλο με 49 ευρώ + μεταφορικά τον προηγούμενο Δεκέμβρη. Αλλά κακώς κολλάμε στο Λάβα - το ανέφερα απλά γιατί έχω εμπειρία με αυτό- είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλα φθηνά που παρουσιάζουν αξιοπρεπή αντοχή και απόδοση. Το προβάρι είναι το καλύτερο, το ξέρουμε όλοι, απλά είναι πολύ ακριβό για αυτό που δίνει και αυτό θέλησα να δείξω (σύμφωνα με το δικό μου πάντα σκεπτικό) στον συνατμστή που άνοιξε το θέμα και ζήτησε την βοήθεια μας.
ΥΓ. Το ότι έχουν βάλει τα Προβατάκια σε sale, ίσως να λέει κάτι ε? (Ελπίζω να είναι λόγω ανταγωνισμού και να μην ξεστοκάρουν απλά, επειδή ετοιμάζουν κάτι καλύτερο, ή κάτι τέτοιο)
ΥΓ 2 Το Λάβα που δείχνεις είναι κιτ


Μα γι'αυτο σου εγραφα ολα τα παραπανω.
Αν προσθεσεις στα 50 ευρω του lava την ποιοτητα των υλικων, την ακριβεια των μετρησεων, την αποδοση, την after sale εξυπηρετηση, την ομορφια, την εμφανιση και την ποικιλια χρωματων ενος provari σε συνδιασμο με τη μεταπωλητικη του αξια θα καταλαβεις οτι τα 170 ευρω (τοσο εχει απο Ελλαδα, απο Αμερικη υπο προυποθεσεις βγαινει φθηνοτερο) δεν ειναι πολλα για ενα τετοιο mod.
Οσον αφορα την εκπτωση που λες οτι το εχει βαλει η provape, αυτη η εκπτωση υπαρχει 7 μηνες (τοσο καιρο τουλαχιστον ειμαι εγω στο ατμισμα και ξερω τα prοvari)

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:42 »
Δεν ξέρω, τώρα μόλις μπήκα και το έιδα! Δηλαδή τα πουλάνε 130 ευρώ στο Αμέρικα και τα αγοράζουμε εδω 190 και 200? ???

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:43 »
Έχουμε και λέμε λοιπόν γνήσιο provari από την provape 160 $

ποιος σου είπε ότι τα αγοράζουμε 190 και 200; δεν σε καταλάβα;

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 03:02 »

Μα γι'αυτο σου εγραφα ολα τα παραπανω.
Αν προσθεσεις στα 50 ευρω του lava την ποιοτητα των υλικων, την ακριβεια των μετρησεων, την αποδοση, την after sale εξυπηρετηση, την ομορφια, την εμφανιση και την ποικιλια χρωματων ενος provari σε συνδιασμο με τη μεταπωλητικη του αξια θα καταλαβεις οτι τα 170 ευρω (τοσο εχει απο Ελλαδα, απο Αμερικη υπο προυποθεσεις βγαινει φθηνοτερο) δεν ειναι πολλα για ενα τετοιο mod.
Οσον αφορα την εκπτωση που λες οτι το εχει βαλει η provape, αυτη η εκπτωση υπαρχει 8 μηνες τουλαχιστον (τοσο καιρο τουλαχιστον ειμαι εφω στο ατμισμα και ξερω τα pravari)
Να συμφωνήσω με αυτά που λες, το θέμα είναι απλά αν τα χρειάζεται όλα αυτά κανείς για να ατμίζει VV, ή απλά πληρώνει "πολυτέλειες". Για να το παραλληλίσω, μια Porsche 911 Carrera 4 καινούρια στα 120.000 ευρώ είναι ευκαιρία για αυτό που είναι και που μπορεί να προσφέρει, αλλά δεν παύει να είναι πανάκριβη για να καλυψει ανάγκες απλής μετακίνησης.
Θα καληνυχτίσω σε αυτό το σημείο παιδιά - το παράκανα πάλι! :)

Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 03:10 »
Λοιπόν επειδή ξεφύγαμε από το θέμα μας να Μας επαναφέρω σε τάξη  :))

κάποια μηνύματα θα διαγραφούν

 :OnTopicPlease:


Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 03:16 »
σταματατι μπρεεεεε να λογο-μαχη-τε κι βαλτε τα εργαλια να βελαζουν μπεεεεεεεεε :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 13:59 »
ποιος σου είπε ότι τα αγοράζουμε 190 και 200; δεν σε καταλάβα;
Κανείς δεν μου είπε τίποτα, κάνα 2 μαγαζιά που είχα δει τυχαία στο ιντερνετ λίγο καιρό πριν τόσο το είχαν όπως αυτό:
http://www.antismoke.gr/category.php?id_category=61
Απλά ανάμεσα στα 190άρια έχει και 2 170άρια είναι η αλήθεια, αλλά δεν το είχα προσέξει, γιατί δεν ενδιαφερόμουν πραγματικά...

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:14 »
Υπαρχει και φθηνοτερη λυση.
Βρισκεις ενα φιλο σου ή ενα συνατμιστη εδω στο φορουμ που θελει να αγορασει κι αυτος provari και κανετε μαζι μια παραγγελια απο Αμερικη.
160$ + 160$ + 40$ (τα μεταφορικα) = 360$ /2 = 180$ ο καθενας = 135 ευρω σε μια βδομαδα στην πορτα σου.  ;)

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:25 »
ποιος σου είπε ότι τα αγοράζουμε 190 και 200; δεν σε καταλάβα;
Εσύ δηλαδή πόσο αγοράζεις ? ;)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:26 »
Διαβασε το ακριβως απο πανω ποστ.  ;)

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:31 »
Η απάντηση σου σε λινκ για αγορά απο Ελληνικό μαγαζί, είναι  αγορά απο εξωτερικό και τύπου ομαδική...Νταξ.
Ξαναρωτάω, που βρήκατε καινούργια προβαρια (brand new) Με λιγότερο απο 170 ευρώ εντός της επικράτειας.Θέλω και εγώ ένα.


Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω από το τελευταίο μήνυμα.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2013, 15:31 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:38 »
Μα δε σου ειπε ο φιλος οτι αγοραζουμε απο Ελλαδα εξ αρχης.
Ρωτησες πως αγοραζουμε φθηνοτερα απο 200 ευρω provari.
Η απαντηση ειναι οτι αγοραζουμε απο την ιδια την κατασκευαστρια εταιρια γιατι ετσι βγαινει φθηνοτερα.
Δεν βλεπω τη δυσκολια σε αυτο.
Και η παραγγελια δυο φιλων μαζι για να μοιραστουν μεταφορικα δε νομιζω πως ονομαζεται ομαδικη παραγγελια.
Αλλα κι αν δε θες να βαλεις αλλο ατομο στην παραγγελια σου και να την κανεις μονος η τιμη ειναι 200$ αρα 150 ευρω.

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 14:43 »
Να στο κάνω πιο εύκολο μιας και ούτε φίλος σου είμαι ,ούτε πιστωτική έχω, ούτε και εμπιστεύομαι σε αγνωστους 200ευρα...
1.Είτε δεν έκοψες απόδειξη... (ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ)
2.Είτε δεύτερο-τρίτο χέρι με όλη την καλή θέληση μέσα στον χρόνο της εγγύησης να μιλήσεις με τον αρχικό κάτοχο-να μιλήσει αυτός με το μαγαζί αγοράς-να το στείλεις εσύ... :))

Όταν απαντάτε στο τελευταίο μήνυμα, δεν είναι ανάγκη να πατήσετε "Παράθεση" και να αναγκάζετε τους αναγνώστες να συναντούν το ίδιο κείμενο μπροστά τους δυο φορές συνεχόμενα. Απαντήστε κατευθείαν χωρίς παράθεση χρησιμοποιώντας το κουμπάκι "Απάντηση" που βρίσκεται κάτω από το τελευταίο μήνυμα.
Μην κάνετε κατάχρηση της "Παράθεσης"
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2013, 15:32 από Giannis Pap »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173334 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 310924 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:05
από ThioVag
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207073 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64198 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias