vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

487 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, laniel, manoslykos

Twitter

AIOLOS SS ατμοποιητής

Αποσυνδεδεμένος jimbeam

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #75 στις: Αυγούστου 31, 2012, 17:48 »
Ο φιλος sim κατι δεν μας λεει καλα οπως βλεπω κ παραπληροφορει τον κοσμο δεν μπορω να καταλαβω το λογο οποιος θελει τον ατμο στελνει μνμ στον Gus κ θα του απαντησει.Ο δικος μου παντως τωρα που τον εμαθα παει με τα μπουνια κ δεν εχω διαρροες απο τη βαση.

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #76 στις: Αυγούστου 31, 2012, 20:10 »
Που την είδες την παραπληροφόρηση φίλε μου; :hmmm: Είπε αυτό που είδε όταν δοκίμασε τον ατμοποιητή. Και ήμουν εκεί δίπλα του όταν έγινε αυτό.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #77 στις: Αυγούστου 31, 2012, 20:23 »
Πρώτες εντυπώσεις της μισής ημέρας συνεχούς χρήσης, από έναν αρχάριο στους επισκευάσιμους:

Μια χαρά πάει ο Αιολάκος. Ιδανικός για πρώτος και γιατί όχι και για μοναδικός για κάποιον.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλορίζικος και καλοάτμιστος . :yes: :yes: :yes:

Διάβασα τα σχόλιάσου και χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος. :thumpup:

Και ας με προδίνετε ένας ένας .Εγώ θα σας αγαπάω. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος jimbeam

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #78 στις: Αυγούστου 31, 2012, 21:14 »
Δηλαδη φιλε ζαλαρε με βγαζεις ψευτη;δεν εχω κανενα συμφερον να υποστηριξω ουτε ποσοστα περνω ουτε κατι αλλο χρηστης ειμαι του συγκεκριμενου ατμοποιητη για να κοψω το ακατανομαστο οπως κ εσυ επομενως εχουμε τον ιδιο στοχο αν δεν κανω λαθος.Αλλα δεν ανεχομαι να αμφισβητουν την κριση μου.Πως εβγαλες λοιπον το συμπερασμα με μια φορα που τον ειδες απο τον διπλανο σου οπως ανεφερες οτι οι διαρροες του ειναι το κατι αλλο;; θα προτιμησω να μιλησουμε  in private καλυτερα στειλε μου μνμ να σε παρω τηλ εισαι κ καρντασι κ εχω καλα φιλαρακια απο Σαλονικα

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #79 στις: Αυγούστου 31, 2012, 21:39 »
Ποτε θα καταλάβετε οτι ολοι οι ατμοποιητές ΔΕΝ ειναι για ΟΛΟΥΣ  :bye:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #80 στις: Αυγούστου 31, 2012, 21:44 »
Ποτέ δεν θα το καταλάβουν :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #81 στις: Αυγούστου 31, 2012, 21:49 »
Ποτε θα καταλάβετε οτι ολοι οι ατμοποιητές ΔΕΝ ειναι για ΟΛΟΥΣ  :bye:
Ασε βρε....επειδη εσυ εχεις φυγοκεντρικο ατμοποιητη μας την λες?:P:P

Sent from my Motorola Xoom using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #82 στις: Αυγούστου 31, 2012, 22:26 »
Παρακαλούμε να παραμένουμε στο θέμα μας. Ας αποφεύγονται μηνύματα που μπορεί να οδηγήσουν σε προστριβές. Διαβάστε κι εδώ: Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς

Ευχαριστούμε.

Αποσυνδεδεμένος Sim

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμίστε γιατί χανόμαστε!
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #83 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 15:30 »
Ο φιλος sim κατι δεν μας λεει καλα οπως βλεπω κ παραπληροφορει τον κοσμο δεν μπορω να καταλαβω το λογο οποιος θελει τον ατμο στελνει μνμ στον Gus κ θα του απαντησει.Ο δικος μου παντως τωρα που τον εμαθα παει με τα μπουνια κ δεν εχω διαρροες απο τη βαση.
Ναι φιλαρακι καλα καταλαβες :idiot1: :idiot1: :idiot1:κανω πολεμο στον Gus που ουτε καν γνωριζω :dontknow:
Παρε λοιπον εναν Α2,εναν oofs,εναν ''βυσμα'',εναν spheroid και εναν αιολο ,στηστους ολους και πες μας ποιος απ ολους σου αρεσε περισσοτερο.
Αν και κακως ασχολουμε μαζι σου δες πρωτα απο ποτε ειμαι μελος του φορουμ και ποσα μηνυματα εχω(ελαχιστα).Διαβασε λιγα απο τα posts μου και αν δεις προσβλητικο μυνημα ή ειρωνικο για καποιον εδω ειμαι.
Φυσικα και αν πηγες απο ego-t στον αιολο ειναι η μερα με τη νυχτα αλλα δοκιμασε και κατι ισαξιο για να εχεις καλυτερη αποψη.
Ο αιολος ειναι σχεδον ιδιος ατμοποιητης με τον spheroid :yes: :yes:.o gus στην προσπαθιεα του να τον διαφοροποιησει εκανε ,κατα τη γνωμη μου παντα ,λαθος στο να κοντυνει την καμπανα και να αφησει ακαλυπτη την τρυπα αερισμου αναμεσα στις βιδες.
Δεν ηταν στις προθεσεις μου να παραπληροφορησω αλλα να βοηθησω.Παπαγαλακι ή λαμογιο(τζαμπατζης) δεν ειμαι ουτε προκειται να γινω.
Καλες πωλησεις! :bye:

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #84 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 16:04 »
Φιλε Sim ισως κατι τρεχει με το δικο σου κομματι.  :hmmm:


Τον εχω 3 εβδομαδες και πραγματικα δεν ηθελα να γραψω κατι λογω της γνωστης ιστοριας.

Αλλα επειδη καποια πραγματα μου εχουν κανει πολυ μεγαλη εντυπωση , καλο θα ηταν τελικα να αναφερθουν γιατι προκειται για εξαιρετικο value for money.

1) Ειναι ο μοναδικος ατμοποιητης που εβαλα πανω στο προβαρι που τραβαει τοσο καλη τζουρα που μονο με ρυθμιστη ειχα τετοια αισθηση. Εχω δοκιμασει και ειμαι κατοχος των περισσοτέρων ατμοποιητων της αγορας.
Εντελως stealth ατμισμα με πυκνοτητα ατμου που κανει αλλους γνωστους ατμοποιητες με διπλη τιμη να ντρεπονται.

2) Τρεις εβδομαδες τωρα χρησης δεν ειχα ποτε ιχνος διαρροων εκτος απο μια φορα που απο δικο μου λαθος το ειχα πλημμυρίσει σε υγρο.
Με ενα απλο φυσημα και ολα μια χαρα.

3) Το οτι εχει την τρυπα χωρις το σωληνακι , προσωπικα για μενα ειναι πλεονεκτημα γιατι αρπαζει ολοκληρη η αντισταση και οχι μονο το κεντρο της , εξαιτιας της απουσιας "οδηγου" αερα.

4) Η ελλειψη κολλησεων ειναι ενα μεγαλο συν.

5) Με ματ χρωματισμο , δειχνει απιστευτα πανω στο προβατο γιατι ειναι ακριβως στον τονο που εχουν τα καπακια


Οποτε σε αυτα τα χρηματα και για οποιον δεν ασχολειται με γενεολογικα δεντρα και pedigree , ειναι μια εξαιρετικη αγορα !!!
Μονο και μονο για το νουμερο 1 , θα παρω και ενα δευτερο κομματι.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #85 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 16:17 »

Οποτε σε αυτα τα χρηματα και για οποιον δεν ασχολειται με γενεολογικα δεντρα και pedigree , ειναι μια εξαιρετικη αγορα !!!


Μπράβο ρε Κώστα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #86 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 16:39 »
E ναι βρε Γιωργη , καιρος ειναι να βαλουμε λιγο παραπανω το συμφερον των συνατμιστων μας (ειδικα αυτες τις εποχες) παρα των κατασκευαστων που αποδεδειγμενα εχουν δουλεια.  :)




Αποσυνδεδεμένος jimbeam

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #87 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 16:41 »
Φιλε sim ανεβασες πιεση κ δεν κανει καλο επειδη λοιπον εισαι κ παλια καραβανα θα επρεπε να δινεις σωστες πληροφοριες σε εμας τους νεοτερους γιαυτο μην χρησιμοποιεις λαθος λεξεις που σε βγαζουν φαουλ.Απο εκει κ περα εκανες μια ερωτηση κ πηρες απαντηση απο 3 ατμιστες που σου λεμε το αντιθετο.Τελος για να τελειωνει κ η συζητηση αφου μου απευθυνεσαι σαν παλιος δεν με ενδιαφερει τι ατμο φουμαρεις η τι φουμαρες στο παρελθον εσυ με ενδιαφερει ομως τι ατμο φουμαρω εγω για να κοψω το τσιγαρο.Αυτα κ θα ακολουθησω το παραδειγμα σου απο δω κ μπρος κ δεν θα ξαναστειλω μνμ στο φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος wanderer

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #88 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 17:32 »
δεν πρόκειται να τον πάρω αλλά στην τιμή που δίνεται τον θεωρώ καλή αγορά.
όσο για τις διαρροες...σέρα είναι.θέλει ψαξιματάκι να βρείς την σωστή πυκνότητα για να μην πιτσιλάει :laugh1:
απο το αλφαβητάρι του ατμιστή στις πρώτες σελίδες.. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος tux

  • **
  • 194
  • Ανενεργός / Διεγραμμένος λογαριασμός (tux)
Απ: AIOLOS SS ατμοποιητής
« Απάντηση #89 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2012, 22:13 »
Δοκίμασα σήμερα τον Αίολο για λίγο και παρότι δεν εκφέρω άποψη για γεύση γιατί δεν τον δοκίμασα με τα υγρά μου, δεν παρατήρησα κανένα πρόβλημα με την παροχή αέρα.

Την βρήκα πολύ κοντά στον spheroid αν και ίσως να είναι λίγο πιο αεράτος, κάτι που δε βρίσκω καθόλου αρνητικό.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 304 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22025 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284567 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95079 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem