vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

505 επισκέπτες, 3 χρήστες
vasilis27p, pngtszs1976, camber

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Για μένα , φίλε Γιώργο, όλα έχουν την αξία τους.
Αυτοί είμαστε και όποιος κοπιάσει μετά χαράς να  πορευτούμε μαζί
Δεν νομίζω ότι αυτό ειναι το πρόβλημα πάντως.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Εχω την εντυπωση πως αυτό με τα κλειδωμενα θεματα είναι λιγο μπερδε-way.
Πχ. Στην δουλεια που δεν γουσταρω και δεν μπορω  να συνδεομαι , και φανταζομαι και πολλοι αλλοι το ιδιο,  δεν μπορω να διαβασω τα θεματα που για να πω την μαυρη αληθεια με ενδιαφερουν πιο πολύ δλδ τι παιζει στις ελληνικες αντιπροσωπιες και μαγαζια.
Από την άλλη βλεπω θεματα όπως οι προσφορες τις ημερας να είναι ξεκλειδωτες(οπου εκι εχει και ελληνικες προσφορες)
Και ενώ τα θεματα των ελληνων είναι κλειδωμενα (που πληρωνουν και διαφημιση οι άνθρωποι) , όλες οι άλλες αγορες πχ. Από Κινα είναι ξεκλειδωτες.

Όταν δημιουργήθηκε το νέο θέμα με "Τα νέα της ημέρας" δεν σκέφτηκα ότι είναι "ξεκλείδωτο" (ο σωστός ορισμός θα ήταν "προσβάσιμο στους μη εγγεγραμμένους απλούς επισκέπτες") και χωρίς πολύ σκέψη είπα να βάλω και κάποιες ανακοινώσεις από τους Έλληνες αντιπροσώπους ακριβώς για να μην μένουν πίσω. Έχεις δίκιο σ' αυτό και διορθώθηκε κιόλας. Τα νέα της ημέρας και η συζήτηση για αγορές είναι πια προσβάσιμα μόνο στα μέλη. Προτίμησα αυτή τη λύση παρά να "διώξω" τις προσφορές και τα νέα των Ελλήνων αντιπροσώπων από το θέμα.

Όσο για τους πίνακες των Ελλήνων αντιπροσώπων, οι λόγοι που διαχωρίστηκαν έχουν συζητηθεί παλιότερα: πολλά μέλη ένιωθαν άβολα με την παρουσία τους σε όλα τα θέματα αλλά και για να αποφύγουμε το φαινόμενο να γίνει το φόρουμ πεδίο μάχης αντιπροσώπων (αν θυμάσαι είχαμε κάτι τέτοια κρούσματα από κάποιους που εμφανίστηκαν από το πουθενά και άρχισαν ένα είδος "ανταγωνιστικής" διαφήμισης).

Ο άλλος λόγος που δεν είναι προσβάσιμοι οι πίνακες των Ελλήνων αντιπροσώπων από τους επισκέπτες είναι ακριβώς γιατί τότε υπήρχε η αντίληψη ότι όποιος ήθελε να κάνει χρήση της έκπτωσης θα έπρεπε να είναι σχετικός με το θέμα (τουλάχιστον μέλος του φόρουμ) και όχι ένας απλός περαστικός που είδε τον κωδικό έκπτωσης και έκανε χρήση του.

Βέβαια τότε τα πράγματα ήταν διαφορετικά, οι τιμές ήταν στα ύψη και οι Ελληνικές αντιπροσωπείες τότε είχαν αρχίσει να στρώνουν τη δουλειά. Αν έδιναν στον κάθε περαστικό τα προϊόντα τους με τις γερές εκπτώσεις που έδιναν στα μέλη θα έχαναν αρκετό ποσοστό από τα κέρδη τους. Σήμερα οι τιμές έχουν πέσει (όπως είχα προβλέψει, αν θυμάσαι) αλλά έχει πέσει και το ποσοστό έκπτωσης στα μέλη οπότε ίσως και το σκεπτικό να έχει αλλάξει εκ μέρους τους. Δεν μου έχει γίνει όμως κάποια τέτοια νύξη από κανέναν αντιπρόσωπο μέχρι στιγμής. Είναι κάτι που μπορεί να αλλάξει εύκολα πάντως.

Η σύγκριση με τους Κινέζους δε θα έλεγα ότι είναι πετυχημένη. Οι Κινέζοι δεν έχουν δικό τους πίνακα στο φόρουμ για να ποστάρουν. Κάνα δυο ρομποτάκια που εμφανίστηκαν με διαφημιστικά μηνύματα έφαγαν σουτ κατευθείαν. Το τι θα γράψουν όμως τα μέλη για άλλες αγορές είναι άλλο καπέλο και δεν είναι κάτι που μπορεί να "χειραγωγηθεί", γιατί σκοπός του φόρουμ είναι η αλληλοενημέρωση, όχι μόνο για τη χρήση του ηλεκτρονικού τσιγάρου και θέματα υγείας αλλά και για τις τιμές, για νέα προϊόντα κτλ. από όπου κι αν προέρχονται. Εξάλλου με τις τιμές που δίνουν οι Έλληνες τελευταία (ιδίως αυτοί που έχουν ενεργή παρουσία στο φόρουμ) και με την ταχύτατη και άψογη εξυπηρέτηση που παρέχουν δεν έχουν να φοβηθούν και πολλά από τους Κινέζους.

Kai μιας και πηρα φορα ας το πω και αυτο.
Βλεπω καθημερινα πλυθωρα νεων εγραφων για την ακριβεια μετρησα απο 1-6     103 καινουργιους.
Απο αυτους εχουν γραψει κατι οι 3 !(αλλοι 2-3 εχουν μια εγραφη).
Αυτο δεν προβληματιζει την διαχειριση? (δεν ξερω αν το εχει ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ βεβαια)
γιατι αν γραφεσαι μεν αλλα δεν σημετεχεις και προφανως δεν ξαναμπαινεις κιολας θα πει οτι το  φορουμ δεν καταφερε να σε κρατησει.
Για να πω τη μαυρη αληθεια γιαυτο εγραφα να βαλουμε λιγο φρενο στα ασχετα θεματα που δεν ειναι στο αμεσα αντικειμενο του φορουμ.
Τι αλλο φταιει δεν ξερω , ας πουν και αλλοι την γνωμη τους.

υγ: δεν θελω να την πω σε κανεναν με αυτη την δημσιευση , αλλωστε ολοι ξερουμε ποσο εχει δουλεψει ο διαχειριστης  , αλλα ειλικρινα συμετεχοντας στο φορουμ απο την πρωτη μερα που φτιαχτηκε , ειλικρινα με στεναχωρει αυτη η εικονα.

Δεν μπορώ να πω το ίδιο.
Για τα εγγεγραμμένα μέλη, ισχύει αυτό που είπαν και τα παιδιά παραπάνω. 1% είναι τα ενεργά συνήθως κι από αυτούς το 1% ποστάρει. Αν έγραφαν και τα 140.000 μέλη του MyPhone ή τα 160.00 του Insomnia π.χ. θα είχε γονατίσει το σύστημα. Κι εκεί αν δεις πόσοι είναι οι ενεργοί χρήστες, το ποσοστό είναι ανάλογο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2010, 04:09 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Γιώργο, sorry, κάπου μπερδεύτηκα την ώρα που ποστάριζα το παραπάνω μήνυμα προσπαθώντας να κάνω διπλή παράθεση από το πρώτο δικό σου και δημοσίευσα αρχικά την απάντησή μου μέσα στο δικό σου μήνυμα, γι' αυτό υπάρχει η "στάμπα" της τροποποίησης εκ μέρους μου.
Έκανα πάλι copy το κείμενό σου από την παράθεση (ευτυχώς είχα κι αυτή) και το διόρθωσα.
Δεν έχω αλλάξει το παραμικρό.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ συμφωνώ με το Γιώργο για τα "ξεκλείδωτα" και με τη λύση που έδωσε άμεσα ο Λευτέρης.
Η αλήθεια είναι οτι δεν το είχα σκεφτεί (αλλιώς θα το είχα προτείνει) και μπράβο στο Γιώργο που το παρατήρησε :)
Για τα υπόλοιπα δεν έχω θέμα και θεωρώ σωστή την πορεία του φόρουμ μας, με τις βελτιώσεις που κάνουν τα παιδιά κατά καιρούς  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
ότι δεν αλλαζεις ποτε τιποτα και σε κανενα μήνυμα Λευτερη είναι γνωστο και αποδεδειγμένο πολλες φορες. :thumpup:
Τελικα τωρα που το καλοσκεφτομαι πέρσι που ειχαμε πολλες δημοσιευσεις , το φορουμ ηταν αδειο. Τωρα πια σχεδον τα παντα εχουν συζητηθει,αναλυθει,απαντηθει.
Οποτε το κάθε νέο μελος με λιγο ψαξιμο σιγουρα θα βρει αυτό που ψαχνει. Γιατι να γράψεις? ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Είναι γεγονός αυτό. Γι' αυτό και οι συζητήσεις περιστρέφονται γύρω από νέα προϊόντα, νέες τιμές, συνταγές για υγρά, νέα καταστήματα κτλ. Ακόμα και η ενασχόληση με τις ιδιοκατασκευές έχει αρχίσει να φθίνει από τότε που βγήκε το eGo ή περιστρέφεται πια γύρω από νέες δυνατότητες όπως auto feed κ.ά.

Αυτό που με προβληματίζει κάποιες φορές είναι ότι τα θέματα μερικών παλιών μοντέλων που έχουν πολύ καιρό στην αγορά όπως π.χ το 401-evo, το 510-black line, το Njoy ή το GG είναι κάπως ετεροχρονισμένα για ένα νέο μέλος που αρχίζει να τα διαβάζει από την αρχή. Από τότε αυτά τα μοντέλα έχουν βελτιωθεί αρκετά ή έχουν αποκτήσει νέες δυνατότητες (manual μπαταρίες, νέα φιλτράκια, cartomizers, αντάπτορες για άλλες μπαταρίες, νέες βελτιωμένες εκδόσεις κτλ.) που για να ενημερωθεί γι' αυτές κανείς και να συναντήσει τα ανάλογα μηνύματα ίσως να χρειαστεί να διαβάσει πάνω από 20 σελίδες.

Θα μου πεις δε γίνεται κι αλλιώς. Σκέφτηκα προς στιγμή να φτιάξω νέα θέματα (Nr 2) όπου θα συγκέντρωνα μόνο μερικά μηνύματα με τις αλλαγές που έχουν γίνει και να συνέχιζαν από εκεί εκ νέου αλλά πάλι από την άλλη ο αριθμός των μηνυμάτων στα θέματά τους είναι και ένα δείγμα της επιτυχίας τους στην αγορά και θα ήταν κρίμα να το χάσουν. Έτσι τα άφησα να συνεχίσουν το δρόμο τους.

Απλά οι νέοι χρήστες θα πρέπει να κοιτάνε και τις ημερομηνίες των μηνυμάτων και να κινούνται σε πιο πρόσφατα για τις αλλαγές.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
χρειάζεται να τονιστεί σε κάποιο εμφανές σημείο , οι νέοι αναγνώστες να δίνουν μεγάλη σημασία στην ημερομηνία δημοσίευσης.
Παλιές δημοσιεύσεις σίγουρα περιέχουν ανακριβείς πληροφορίες για σημερινά προϊόντα.
Δεν ξέρω αν θα μπορούσε και κάποιος προγραμματιστής να φτιάξει ένα script όπου μια παλιά ημερομηνία ας πουμε πριν 1 μιση χρόνο , να εμφανίζεται με άλλο χρώμα.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 14, 2010, 21:35 »
Σκεφτομουν σημερα πως το φορουμ εχει παρα πολύ υλικο σε φωτογραφιες.
Βεβαια είναι πολύ δυσκολο να τις βρεις.
Εχω δει πως αρκετα φορουμ εχουν καποιο Gallery ή κατι τετοιο τελος παντων οπου μαζευονται ολες οι εικονες.
Αν το προγραμμα του φορουμ το επιτρεπει πιστευω θα ηταν πολύ ωραιο αν ειχαμε κατι τετοιο.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 15, 2010, 00:28 »
Έχω κάμποσο καιρό που περιμένω μια αναβάθμιση του θέματος εμφάνισης που να είναι συμβατή με τη νέα έκδοση του λογισμικού αλλά δεν την βλέπω να έρχεται. Μάλλον τελικά θα την καταργήσω ώστε να έχω μεγαλύτερη ευχέρεια για τέτοια mods και θα φτιάξω μια παραπλήσια σε look. Τότε θα γίνουν και κάποιες αλλαγές και προσθήκες που έχουν συζητηθεί και παλιότερα. Θα αργήσει λίγο όμως.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 00:53 »
Παρακολουθω και συμμετεχω σε αυτό το φορουμ από την πρωτη μερα που δημιουργηθηκε.
Θεωρω δε τον διαχειριστη και δημιουργο του έναν ανθρωπο ειλικρινη με κοφτερο μυαλο και στις περισσοτερες των περιπτωσεων δικαιο σε αυτά που πράττει σε σχεση με το φορουμ. Ωστοσο αυτό δεν σημαινει πως όταν διαφωνω σε κατι δεν θα το καταθετω (όπως το εχω κανει αμετρητες φορες) και αυτό θα κανω και τωρα.

Αναφερομαι σε αυτή την απαντηση που εδωσε στον fotis67 : http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1674.msg38218.html#msg38218 .

Καταρχην να διευκρινησω πως προσωπικα και εμενα δεν μου αρεσουν τα πολλα καραγκιοζακια ,τα μεγαλα γραμματα και τα χρωματα. Όμως όπως σωστα παρατηρει ο Φωτης από την στιγμη που στους κανονες του φορουμ δεν υπαρχει τετοιος περιορισμος και αφου ο κειμενογραφος που ο διαχειριστης εχει τοποθετησει  μας δινει αυτή την δυνατοτητα γιατι καποιος να μην το κανει.

Νομιζω πως ο Φωτης δεν είναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που κανει καταχρηση στα καραγκιοζακια. Και το παιδι σε όλα τα γραπτα του ακομα και όταν βαζει ανεκδοτα , βαζει καραγκιοζακια με το κιλο. Είναι νομιζω αδικο να τον κατηγορουμε για γκριζα διαφημιση. Άλλωστε συνηθως στα φορουμ αυτοι που κανουν διαφημιση το κανουν με αλλους πιο εντεχνους και καλυμμένους τροπους.

Επισης η ουσια νομιζω πως είναι, το φορουμ να είναι σοβαρο. Είναι ατοπο και περιττο να θελουμε να δειχνει σοβαρο. Δεν θα συμετειχα ποτε σε ένα φορουμ που είναι χυδαιο ή τα γραφομενα του είναι χυδαια. Όμως ουτε να το αποστειρωσουμε γινεται ουτε να το κανουμε εκκλησία. Γιατι τοτε θα του εχει μεινει μονο η σοβαροφανια και τιποτα περισσοτερο. Δεν καταλαβαινω πχ  γιατι θα πρεπει να γραφω σε μια προταση που την ζηταει την λεξη , π@π@ρες  και όχι παπαρες αφου αυτό εννοω και αυτό ολοι καταλαβαινουν που διαβαζουν τα γραφομενα μου.
(αν και μολις τωρα παρατηρω πως με καποιο κολπο οι κακες λεξεις μεταμορφωνονται...έξυπνο)

Αυτά με ολο τον σεβασμο , και επειδη εχω παρεξηγηθει πολλες φορες , να διευκρινισω πως δεν τα γραφω με την μορφη επίπληξης σε καποιον,  ουτε επιθυμω καποια διαμαχη και ουτε καποια ιδιαιτερη απαντηση. Απλα αυτή είναι η αποψη μου. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 02:37 »
Κανένας φόβος παρεξήγησης.  :)

Όσο για το θέμα που ανέφερες νομίζω ότι είναι σαφές ότι δεν κατηγορώ τον fotis67 για γκρίζα διαφήμιση (εξάλλου θα έπρεπε να υπάρχουν αποδείξεις για κάτι τέτοιο). Απλά εξηγώ τους λόγους για τους οποίους μπορεί να παρεξηγηθεί.

Όσο για το καραγκιοζάκια, κοίτα να δεις τι γίνεται: Όταν κάποιος λέει ένα πετυχημένο καλαμπούρι ή κάνει ένα έξυπνο σχόλιο ή στέλνει ένα σωστό-καλό μήνυμα, είναι λογικό να συμφωνούμε μ' αυτό και να δείξουμε ότι μας άρεσε. Είμαι σίγουρος ότι όσοι απαντούν με ένα +1000  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: δεν είναι οι μόνοι που τους άρεσε το μήνυμα που σχολιάζουν θετικά με αυτόν τον τρόπο. Αν όμως το έκαναν όλοι όσοι τους άρεσε αυτό, θα έπρεπε να φυλλομετράμε 3-4 σελίδες με φατσούλες για να φτάσουμε στο επόμενο μήνυμα ουσίας και αυτό σίγουρα δεν είναι λειτουργικό για τους αναγνώστες που ψάχνουν κάποιες απαντήσεις στα ερωτήματά τους.

Ε! βέβαια, σωστά, δεν θα πρέπει να αποστειρώσουμε το φόρουμ. Ας κάνουμε όμως μία υποχώρηση αμφότεροι: ΟΚ, μπορεί να μην υπάρχει άμεση παρέμβαση αλλά δε νομίζω να έχει κανείς αντίρρηση αν κάποια τέτοια μηνύματα "ζήσουν" μόνο για λίγο ώστε να μην διακόψουν τη διάθεση της συζήτησης και στη συνέχεια σβηστούν. Νομίζω είναι μια πιο δίκαια λύση.  ;)

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 05:04 »
Όσο για το θέμα που ανέφερες νομίζω ότι είναι σαφές ότι δεν κατηγορώ τον fotis67 για γκρίζα διαφήμιση (εξάλλου θα έπρεπε να υπάρχουν αποδείξεις για κάτι τέτοιο). Απλά εξηγώ τους λόγους για τους οποίους μπορεί να παρεξηγηθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2010, 14:04 από aiwnios_foithths »

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 08:13 »
@atmos+1000  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: ;D  :laugh1:

Να πω, πέρα από όλα αυτά που αναφέρθηκαν, οτι τα πολλά καραγκιοζάκια και τα μεγάλα γράμματα, για εμένα είναι απίστευτα εκνευριστικά :yes: Δεν τίθεται θέμα γκρίζας διαφήμισης για τον φίλο, νομίζω θέμα αισθητικής τίθεται και να με συγχωρέσετε αν δεν έχετε την ίδια γνώμη :yes:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 08:33 »
+1000 και απο μενα  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:  ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #59 στις: Δεκεμβρίου 10, 2010, 13:45 »
 :)) :)) :)) :))
Έχετε χιούμορ, δεν μπορώ να πω!!
(με βλέπω να αυτοδιαγράφω το μήνυμα σε λίγο!)  :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171802 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9333 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 409 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35240 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9374 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364