vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

63 επισκέπτες, 9 χρήστες
maprix, Yakinthos, Jorge, manoslykos, yorgoss, trabaman, tsiv, Doubt, infernity

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2595 στις: Οκτωβρίου 28, 2017, 21:30 »
[justify][member=20529]TheMadGreek[/member]. Ναι ναι, είσαι απόλυτα ξεκάθαρος σε όσα λες και καμία παρερμηνεία δεν υπάρχει για τα λεγόμενά σου, και μάλιστα αναφέρεις και αλήθειες που δεν λέμε συχνά. Όπως αναφέρει και παραπάνω ο φίλος panos, μία λεπτή ισορροπία όπου καλώς ή κακώς απαιτείται και μία σχετική “τριβή” και συμβίωση με τον Cloud.[/justify]
[justify]Προσωπικά, αν έβαζα βαθμό ευκολίας με άριστα το 10, ο Cloud θα ήταν κάπου στο 7. Δύσκολος δεν είναι, περίτεχνα στησίματα δεν θέλει, δέχεται αρκετά λαθάκια μας, είναι τεράστιο σχολείο, παρ’ όλα αυτά και στον v3, έχει και τα δικά του “πρέπει”. Το είδα, το βλέπω, εμφανίζεται το όποιο λάθος μου. / Αναφέρεις και σωστότατο παράδειγμα με Κάβειρο και Skyline. Όντως, εκεί στήνεις και χορεύοντας με τους λύκους. / Για μένα πάντα, ένας Cloud είναι πανεύκολος σε όλα του, όμως δεν είναι και για αρχάριο χρήστη, δεν είναι για τσαπατσουλιές. Π.χ., τώρα ο αγαπημένος φίλος lagoudakis, ή Σταύρος 63, θα γελάει. Όντως, δεν έχουν το παραμικρό θέμα. Ο χι Joe όμως είχε, το είδε και ίσως το έλυσε, κάποιος άλλος δεν το είδε και ίσως έδωσε διαζύγιο. Πολλές και διαφορετικές περιπτώσεις χρηστών, (την πιο άμεση απάντηση πιστεύω πως την έδωσε παραπάνω ο φίλος Σταύρος 63).[/justify]

[justify]Για τις επιλογές σε κατηγορία υγρών που αναφέρεις, χαχα, έχεις κι εδώ δίκιο, απλώς να συμπληρώσω από τη μεριά μου πως είναι φάσεις όπου έρχεται ο κορεσμός ακόμα και ανάμεσα στις κατηγορίες (καπνικά vs γλυκά/φρούτα κ.λπ.). Εγώ αυτή την περίοδο είμαι κυρίως με καπνικά, ενώ είχε φύγει ένα καλοκαίρι με τάρτες, πάστες, σοκολάτες, και φρούτα του πάθους. / όντως, κι εγώ σε γλυκά σχεδόν πάντα δεν επιλέγω Cloud. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος N1k0la0s

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2596 στις: Οκτωβρίου 28, 2017, 22:03 »
Δεν κατηγορώ τον Cloudone γενικά, απλά πιστεύω ότι δεν είναι ατμοποιητης που προστατεύει το στήσιμο, το οποίο κιόλας θέλει προσοχή για να μην έχεις θέματα. Δεν είναι δηλαδή το βαμβάκι προστατευμενο από την καμπάνα όπως σε έναν Κάβειρο ή Skyline κτλ.
Επίσης όσο απομακρυνομαι από το κάπνισμα (8 μήνες στο ΗΤ) κόβω σιγά σιγά και τα καπνικα υγρά και παρατηρησα ότι ο Cloudone δεν είναι ιδιαίτερα καλός σε γλυκά κτλ. Είναι εξαιρετικός σε καπνικα αλλά δεν ξέρω, στα γλυκά μου είναι ατονος πολύ.
Η γεύση είναι υποκειμενική.
Εγώ δεν κάνω καπνικά. Κάνω μόνο κρέμες, φρούτα και γκουρμεδοειδή.
Παίρνω γεύση ακόμα και από αμερικάνικα υγρά (που συνηθίζουν να έχουν τσιμπημένες αναλογίες αρώματος).
Για Skyline και Κάβειρο πχ, θεωρώ υπερβολικό το hype τους, το ίδιο και για τον σκύλο. Ναι μεν, αλλά... ;)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2597 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 02:14 »
[justify][member=20529]TheMadGreek[/member]. Ναι ναι, είσαι απόλυτα ξεκάθαρος σε όσα λες και καμία παρερμηνεία δεν υπάρχει για τα λεγόμενά σου, και μάλιστα αναφέρεις και αλήθειες που δεν λέμε συχνά. Όπως αναφέρει και παραπάνω ο φίλος panos, μία λεπτή ισορροπία όπου καλώς ή κακώς απαιτείται και μία σχετική “τριβή” και συμβίωση με τον Cloud.[/justify]
[justify]Προσωπικά, αν έβαζα βαθμό ευκολίας με άριστα το 10, ο Cloud θα ήταν κάπου στο 7. Δύσκολος δεν είναι, περίτεχνα στησίματα δεν θέλει, δέχεται αρκετά λαθάκια μας, είναι τεράστιο σχολείο, παρ’ όλα αυτά και στον v3, έχει και τα δικά του “πρέπει”. Το είδα, το βλέπω, εμφανίζεται το όποιο λάθος μου. / Αναφέρεις και σωστότατο παράδειγμα με Κάβειρο και Skyline. Όντως, εκεί στήνεις και χορεύοντας με τους λύκους. / Για μένα πάντα, ένας Cloud είναι πανεύκολος σε όλα του, όμως δεν είναι και για αρχάριο χρήστη, δεν είναι για τσαπατσουλιές. Π.χ., τώρα ο αγαπημένος φίλος lagoudakis, ή Σταύρος 63, θα γελάει. Όντως, δεν έχουν το παραμικρό θέμα. Ο χι Joe όμως είχε, το είδε και ίσως το έλυσε, κάποιος άλλος δεν το είδε και ίσως έδωσε διαζύγιο. Πολλές και διαφορετικές περιπτώσεις χρηστών, (την πιο άμεση απάντηση πιστεύω πως την έδωσε παραπάνω ο φίλος Σταύρος 63).[/justify]

[justify]Για τις επιλογές σε κατηγορία υγρών που αναφέρεις, χαχα, έχεις κι εδώ δίκιο, απλώς να συμπληρώσω από τη μεριά μου πως είναι φάσεις όπου έρχεται ο κορεσμός ακόμα και ανάμεσα στις κατηγορίες (καπνικά vs γλυκά/φρούτα κ.λπ.). Εγώ αυτή την περίοδο είμαι κυρίως με καπνικά, ενώ είχε φύγει ένα καλοκαίρι με τάρτες, πάστες, σοκολάτες, και φρούτα του πάθους. / όντως, κι εγώ σε γλυκά σχεδόν πάντα δεν επιλέγω Cloud. [/justify]
μια χαρα τα λεει ο mad και ολοι σας,ενω δειχνει πολυ απλος θελει την προσοχη του ειναι σχεδον 2 χρονια ο βασικος μου,απο την πρωτη μερα ο v2 και απο την πρωτη μερα και ο v3,ο 2 παιζει καλυτερα τα καπνικα και ο 3 τα γλυκα,ακομα και μετα απο τοσο καιρο υπαρχουν στιγμες που κανω αποτυχημενα setup,λιγα αλλα κανω,αν μου ελεγε καποιος οτι θα διαλεξω να μεινω με μονο εναν θα διαλεγα τον v2 γιατι ειναι του γουστου μου αυτη η τζουρα...προσωπικη αποψη ολα αυτα ε;
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 29, 2017, 02:25 από lagoudakis »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2598 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 11:25 »
[justify][member=6701]lagoudakis[/member], καλημέρα, τι ομορφιές βλέπουν τ’ αθώα μου μάτια! Με δυο σου κουβέντες σταματάει εδώ η συζήτηση. Ελπίζω μόνο ο κάθε αναγνώστης να βλέπει/ξεχωρίζει τις “δουλεμένες” φωνές του εκάστοτε επισκευάσιμου, (εδώ για παράδειγμα έτυχε να δω, lagoudakis, s.i.jerefos, Σταύρος 63, panos, BABIS1098, Ribot, και πόσοι ακόμα πιο πίσω). Και το λέω αυτό όχι για κανέναν άλλο λόγο, απλώς τις ημέρες που πέρασαν έπεσα επάνω σε απόλυτες γνώμες (σε εξωσχολικές συζητήσεις, όχι εδώ), πως ο v3 για παράδειγμα έχει σταθερό χι πρόβλημα, ενώ ο v2 είναι σε καλύτερη κατάσταση αλλά κι αυτός έχει τα δικά του. [/justify]

[justify]Να δεχτώ π.χ. πως ο χ χρήστης δεν θέλει καμία μα καμία ιδιοτροπία επάνω στον επισκευάσιμο, εκεί ναι, έχει λογική μία τέτοια κουβέντα. / προσωπικά, να με επαναλάβω, είδα προβλήματα απροετοίμαστος, κι ενώ δεν τους έχω δουλέψει τόσο ώστε να έχω σοβαρή δικαιολογία, παρ’ όλα αυτά το πρώτο που σκέφτηκα ήταν πως μόνον εγώ δεν φταίω..., από εκεί ξεκινάει το λάθος μας κάθε φορά. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2599 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 11:44 »
τα ειπες ολα φιλαρακι μου joe,την καλημερα μου σε ολους ;)

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2600 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 12:04 »
Επιτρέψτε μου να διαφωνήσω (λίγο) μαζί σας  :)

Τον v1 τον θεωρώ από τους πιο εύκολους επισκευάσιμους και από τις πρώτες επιλογές για πρώτο.

Επίσης, είναι από τους εργάτες ατμοποιητές, δεν θα σε αφήσει ποτέ, ότι και να του κάνεις.

Στην γεύση υστερεί λίγο, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό οπότε δεν το βάζω στη εξίσωση  :)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2601 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 12:11 »
οχι ρε φιλαρακι δεν σου επιτρεπουμε :)) προσωπικα δεν μπορεσω ποτε να τον βρω τον v1 με τον χαμο που γινοταν οποτε δεν εχω γνωμη,απλα οπως τον ειδα σε σχεση με τον v2 πιστευω οτι θα ηθελε λιγο πιο πολυ προσοχη στο βαμβακι επειδη δεν ειχε τα σκαψιματα στο ντεκ,κατα τα αλλα ηταν ιδιος με τον 2...ειναι οι βασικοι μου ατμ εδω και 1,5 χρονο :)

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2602 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 12:23 »
Δεν με νοιάζει αν μου επιτρέπεις, εγώ θα τα πω  :laugh1:

Αμάν πια με τη λογοκρισία εδώ μέσα  ;D :))

Το έχω αναφέρει ξανά για τον v1, είναι εργάτης από τους λίγους.  Το παλικάρι που τον έδωσα δεν είχε στήσει ξανά. Το στήσιμο που έκανε δε, θα μπορούσε άνετα να πάρει βραβείο για το χειρότερο στήσιμο! Ε, ο cloud δούλευε ρε φίλε, ούτε κιχ δεν έκανε.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2603 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 12:47 »
Χοντρά χοντρά και μπακαλίστικα θα το πω και αφορά και τις 3 εκδόσεις του cloudone που πέρασαν απ'τα χέρια μου (τώρα έχω μόνο τον ν3 ). Όσο το π@πάριζα στο στήσιμο λοιπόν (έξτρα προσοχή στις σπείρες, κοψιματάκια γεμάτα λεπτομέρεια στο βαμβάκι, χτένισμα που θα ζήλευε κι η Μενεγάκη η ίδια.. :)) ) το πράγμα δεν πήγαινε ιδιαίτερα καλά στο τέλος. Έβλεπα από "μείωση" στην ένταση της γεύσης -στην καλύτερη- μέχρι και διαρροές στη χειρότερη -αλλά σπάνια μεν- περίπτωση.
Όταν όμως έλεγα "βρε δενπαναδείς αν έρχομαι" και του πετούσα 5 σπείρες κι ένα κομμάτι βαμβάκι που πρώτα έβρεχα κι ύστερα "πατούσα" σχεδόν άτσαλα στο όποιο deck ο ατμοποιητής γινόταν αντικείμενο λατρείας. Για αρκετές μέρες και χωρίς παρατράγουδα με το μόνο ενοχλητικό που παρατηρούσα ήταν λίγο υγρό στις σπείρες του πλαστικού τανκ αν τον άφηνα στην άκρη με υγρό για πάνω από 2-3 μέρες. Κι αυτό δεν συνέβαινε πάντα όμως.

Αυτά και μη λογοκριθώ γιατί θα πέσει ban :))

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2604 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 13:27 »
Και εμένα ο v1 με έμαθε να στήνω. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, εργάτης απο τους λίγους. Κακό λόγο δεν θα έχω να πω πότε, γιατί ποτέ δεν με απογοήτευσε. Αν μάθεις να στήνεις σε v1 και μετά πιάσεις π.χ. hussar στα χέρια σου, γελάς.

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2605 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 13:40 »
Aν μου επιτρεπετε να πω και εγω την ''τετοια'' μου.

Τελευταια αν και με κλωνο να με συγχωρειτε με καλο αφρατεμα γεμιζω πια απο πανω χωρις κλεισιμο υγρων και δεν νοιωθει τιποτα ο συννεφουλης.
Μου το ελεγαν και δεν το πιστευα.

Επισης ο γλεντατει τα RY και ειδικα το smoke δηλαδη τα γλυκα καπνικα χωρις αυριο.Αυτος ειναι και ο λογος για μενα που παιζει καθε μερα ο συγκεκριμενος,οπως ειπε και ο Αντωνης εργατης με τα ολα του.

Συμφωνω με κυριο Λαγουδακη,οτι και αυτος οπως και καποιοι αλλοι επισκευασιμοι ελληνικοι επρεπε απο τα πρωτα bach να ειχαν καπια προστασια για το βαμβακι και να μην εφτανε το project σε X+ εκδοσεις για να εχουμε ολοκληρομενο ατμο.Βεβαια συχνο φαινομενο αυτο.

Σεταπ που δεν αλλαζει 0.28-0.30mm A1 ή NiFe48,5-6 στροφες,2.5mm πυρηνα.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2606 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 14:03 »

Όταν όμως έλεγα "βρε δενπαναδείς αν έρχομαι" και του πετούσα 5 σπείρες κι ένα κομμάτι βαμβάκι που πρώτα έβρεχα κι ύστερα "πατούσα" σχεδόν άτσαλα στο όποιο deck ο ατμοποιητής γινόταν αντικείμενο λατρείας.
:yes:  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2607 στις: Οκτωβρίου 29, 2017, 14:35 »
πολυ δημοκρατια εχει πεσει εδω και λεει ο καθε πικραμενος τον πονο του :)) αντε ρε ασχετοι!!!!μονο εγω κανω δυνατα setup με τον συγκεκριμενο!!!!μικροι μεγαλοι στο καφενειο ετσι γιναμε εδω μεσα,παρακαλω να κλειδωσει το thread και να γραφω μονο εγω εδω μεσα αν αλλαζει κατι.....

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2608 στις: Νοεμβρίου 04, 2017, 23:00 »
[justify]Θα ξεκινήσω λίγο ανορθόδοξα. Εδώ και αρκετούτσικο καιρό σκεφτόμουν για ένα συγκεκριμένο νήμα, “Ο καλύτερος επισκευάσιμος 2017”. Ωραία, είπα, πετυχημένο, μπράβο μου και που το σκέφτηκα... Κατόπιν μπήκαν και τα πρώτα προβληματάκια μιας τέτοιας σκέψης. Πώς θα είναι μία τέτοια λίστα επιλογής; πόσες οι επιλογές; π.χ., μόνο όσοι επισκευάσιμοι παρουσιάστηκαν τη συγκεκριμένη χρονιά; μήπως θα ήταν καλύτερα να βαθμολογηθούν οι πιο δημοφιλείς ανεξάρτητα από το έτος κατασκευής τους; και πώς; από πωλήσεις ή από χ ποιότητα; γνήσιοι ή και κλώνοι; όλες οι κατηγορίες επισκευάσιμων; Χαμός, τελικά διστάζω για μία τέτοια απόφαση.[/justify]

[justify]Κάτι άλλο τώρα. Πριν λίγες ημέρες, ένας αγαπημένος φίλος με ρώτησε τι επισκευάσιμο να πάρει, σαν εισαγωγή στους επισκευάσιμους, ν’ αφήσει στην άκρη τον αγαπημένο του Ναυτίλο και να μπει στους “έτσι”. Αφού πρώτα του απάντησα πως, ποτέ μα ποτέ μην παροπλίσει την ευχρηστία ενός εργοστασιακού, ποτέ μα ποτέ μην προχωρήσει σε τέτοια χωράφια αν πρώτα δεν δεχτεί πως εύκολα θα γίνει ένας ακόμα πλεονέκτης χωρίς αιτία..., και θα ξεχάσει μια για πάντα την απόλυτη ηρεμία που απολάμβανε μέχρι τώρα, (κούμπωσα έσταξα έφυγα). Επέμενε. Ε, έπιασα τον εαυτό μου αβίαστα να απαντά: “πας για Doggy. Μην ξεχάσεις να πεις το SXK”. Ανταπάντηση: “κάτσε βρε μάστορα, εσύ δεν σκίζεις τα ιμάτιά σου, μόνο γνήσιοι!”, “εχμμ, χμμ, κοίτα, να σου εξηγήσω..., βασικά...”. Δεν ήξερα πώς να με δικαιολογήσω, ντράπηκα είναι αλήθεια. Όντως, δεν έχω κανέναν κλώνο, όμως, χεχε, όμως.[/justify]

[justify]Δεν έφερα τυχαία το παράδειγμα του doggystyle. Λογικά παράδοξα, τεράστιο κεφάλαιο. Αυτό που είναι χειρότερο, αξίζει όσο τα καλύτερά σου μαζί. Τρελό; / Ο σκυλάκος. Άντε πήγαινε να τον πάρειςς. Αμ δε. Ψάχνεις τον Αυνάν τον πορθητή; Ε, πάρε τον κλώνο του. Ο ένας (δικαιωματικά) στα σκοτάδια κι ο άλλος (αντικειμενικότατα) στην αποθέωση.[/justify]

[justify]Με όλη την παραπάνω σαχλαμάρα μου, ήθελα να πω πως είμαστε υπέροχοι ως ατμιστές! έστησα σήμερα 2 αντίθετους κόσμους, (Rose3 & Cloud v2). SS 316l 0.35mm, 2.5mm πυρήνα, 7 σπείρες, 0.6Ω, 11-15W. Ίδιο στήσιμο, διαφορετικά υγρά, (σούπερ FP υγράκι στον rose, ταπεινό RY στον v2). Ε, πρέπει να πω τι επέλεξα;[/justify]


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #2609 στις: Νοεμβρίου 08, 2017, 13:55 »
[justify]Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Είχα ξεχάσει πόσο υπέροχη είναι η ζωή στα 2 χιλιοστά (και πιο κάτω βέβαια). Από την αρχή του Φθινοπώρου είμαι με καπνικά υγρά, (γλυκά και μη), μέχρι τώρα είναι σκέτη απόλαυση ο κλασικός συνδυασμός: mtl + καπνικά + ελάχιστα βατ. Βέβαια, οι πιστοί φίλοι των σφικτών καταστάσεων τώρα χασμουριούνται..., γι’ αυτούς όλα αυτά είναι γνωστά και απαράβατα, ό,τι είναι πάνω από 2mm πυρήνα είναι μαύρες τρύπες, μάλιστα ακούς και επιλογές, στους επισκευάσιμους που καταπιάνονται, για 1.8, 1,5, ακόμα και για... 1.2mm (!). [/justify]

[justify]Παραπάνω, αναφέρει κάτι ο αγαπημένος φίλος teo77 όπου συμφωνώ απόλυτα, κι όχι μόνο συμφωνώ αλλά θα το έβαζα και φωτεινή επιγραφή: “Ο γλεντάει τα RY”, και γενικά όλα τα ...ανυπεράσπιστα γλυκά καπνικά. Ε, στήνω ασταμάτητα τον v2 από προχθές με 2mm πυρήνα, κλείσιμο του αέρα περίπου 2/3 και σταθερά στις 2 στροφές τα υγρά. Τρέλα. [/justify]

[justify]Επιλογή: kanthal 0.28mm, 2mm πυρήνα, 7 σπείρες, 1.35Ω, 10W. Υγρό αναπλήρωσης: γλεντάμε όλα τα καπνικά. [/justify]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20663 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65804 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124774 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93530 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix